🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2291.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659412 вiд 2023-03-16 17:15:25

Просто мп-ешні попи Лаври - вони цілком добре розуміють, що Україна не Росія, а шовініст і російський націоналіст Гіркин аріорі іншої думки і тягне пєсню про адін народ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659411 вiд 2023-03-16 17:08:27

Cтрелков Игорь Иванович

Среди монахов Киево-Печерской Лавры, уверен, есть истинно-верующие Православные люди. Но не они, с трудом коверкая русскую речь, клянутся иудею-наркоману Зеленскому «в любви и верности», безсмысленно и жалко преумножая ранее обретенный многолетний позор и статус «заслуженных предателей Православия и Русского народа».
----

Гіркін видав прекрасний пост на свому ТГ.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659410 вiд 2023-03-16 17:02:58

і що до вбити …
це та ДРГ, коли Арестовіч гранотомет за шторою ховав? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659409 вiд 2023-03-16 17:00:49

чи сплаючують рояліті - невідомо, в ниж же юридично узаконений паралельний імпорт, законне піратство. Але.
у кацапів є тб. канал, називається «Свати» ну і одноіменний серіал там нон-стоп цілодобово.
+ усе інше лайно тіпа Папіка і тих же Сватів по іншим фільмовим каналам часто крутять. Це точно, бо якийсь кацап-депутат, чи хто в них там, недавно репетував шо Сватів треба заборонити через Зельца.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659408 вiд 2023-03-16 16:48:14

Вони Зе вбити збиралися, але роялті сплачують вправно, бо це захищає Медведчука. Звучить сумнівно.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659407 вiд 2023-03-16 16:47:16

Batyj
№ 1659406 вiд 2023-03-16 16:43:59

Перша фраза - факт, друга - спекуляція на кшталт «ліпєцка хвабрєка»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659406 вiд 2023-03-16 16:43:59

16. ‎03. ‎2023
Міністерство юстиції України видало негативний юридичний висновок, щодо можливості реалізації майна Віктора Медведчука на території України, фактично заблокувавши процес конфіскації. Причина дуже проста - російська сторона з разі початку процедури конфіскації майна Медведчука пообіцяла вилучення майнових прав Зеленського на території Росії і припинення його прав на інтелектуальну власність і виплату роялті в ТОВ ʼʼСТС Медиаʼʼ

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659405 вiд 2023-03-16 16:24:54

Sauron
№ 1659402

значить, вже тут))

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659404 вiд 2023-03-16 16:24:25

sk (здалеку…)
№ 1659385

я думаю, на ф-16 ніхто і не розраховує зараз. якщо ми не навчали пілотів, то раніше, ніж через 5-6 місяців ми їх не побачимо в нашому небі. це якщо рішення приймуть умовно завтра.
була якась надія, що наші давно вже навчаються, та я і сам сподівався, бо вірив, що система працює таким чином: спочатку ми тихенько навчаємось, потім воно тихенько приїзжає на фронт і працює там, а вже потім про це оголошують. але, очевидно, я помилився. принаймні, і по петріотах так не вийшло, і по танках. а по літаках - і подавно.

але хто зна. наш гшу має обманювати ворога. а нас - так і подавно. в стратегічних питаннях

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659403 вiд 2023-03-16 16:07:16

ФСБ в Ростові добряче горить.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659402 вiд 2023-03-16 16:04:39

Перші 4 з польських винищувачів МіГ-29 будуть передані Україні найближчими днями, - президент Польщі Анджей Дуда на спільній із чеським колегою Петром Павелом пресконференції у Варшаві.?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659401 вiд 2023-03-16 16:03:04

olma
№ 1659398
та тут гівна у Німеччині стільки, що вже не розгребти мабуть ніколи.
Зайшли німецькі журналісти якось у квартал де живуть російські-німці і росіяни-переселенці. Хотіли почути альтернативну думку. Так їм напихали що «Путін бог, у всьому винна Україна, США і НАТО», отака наша думка, у нас свобода слова і т. д.
І таку статтю теж опублікували у рубриці «Свобода слова. Інший погляд на війну в Україні».
Завіса. Се ля ві.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659400 вiд 2023-03-16 15:46:22

Лейзік,
не заважай.
ти не здатен скласти в речення ті букви шо читаєш.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659399 вiд 2023-03-16 15:46:14

Геть
№ 1659397

ну, вони не зовсім танки.

до речі, щодо тієї теми, яку обговорювали на днях ми. глянь у бутусова про «купола», та і уп вийшла новина про цей випадок.

це все говорить, що і міноборони, і генштабу потрібні зовнішні імпульси, щоб вони почали чкось змінювати ситуацію з підготовкою мобілізованих до бд.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659398 вiд 2023-03-16 15:45:55

PEPSI (Merkury)
№ 1659396
----
Молодець. Взагалі треба з молодими німцями працювати, прищеплювати їм навик віднаходити і фільтрувати роспропаганду.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659397 вiд 2023-03-16 15:38:49

Французькі колесні танки вже в Україні

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659396 вiд 2023-03-16 15:29:00

Трохи відпідарасив «рускій мір і пропаганду» у інтервью німецькій газеті.

https://www.schwaebische.de/regional/ulm-alb-donau/ulm/schwaebischer-ukrainer-klagt-russland-anhaenger-machen-was-sie-wollen-1461784

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659395 вiд 2023-03-16 15:04:27

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1659392 вiд 2023-03-16 14:46:20

о, 4 борта передають, тіки побалакали
..
Запад нам нє даст самальоти, ані же дарагієє :((( і ващє ані там всьо уже парішааалі падсчіталііі, запад нас сліваєєєт.. :(((((

Тьфу, блядь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659394 вiд 2023-03-16 14:51:50

Batyj
№ 1659391
----
Це як нєкоторые учні автошкол нє осваівают зєркало заднего віда в автівці і не можуть давать задній хід, дивлячися лише в люстерка заднього виду?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659393 вiд 2023-03-16 14:51:28

хуйло:
«Жители Запада вынуждены отказываться от помидоров, и переходить на репу. А за репой придётся ехать в Россию»

він же реально йобнутий, кукуха поїхала.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659392 вiд 2023-03-16 14:46:20

о, 4 борта передають, тіки побалакали

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659391 вiд 2023-03-16 14:44:57

2 olma
№ 1659370
гражданские с метров на учебных яках и анах на футы в учебно-тренировочных центрах по освоению боингов и аэрбасов переходят за неделю. Там гораздо большая проблема с авиагоризонтом. На «наших» т. е. совецких система «вид с земли на самолет», а на западных «вид с самолета на землю». Это уже 2 недели.. Но, некоторые так и не осваивают, в результате - естественный отбор..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659390 вiд 2023-03-16 14:31:01

А вот это уже интересно. Американский дрон MQ-9 Reaper летал не где-то на Черным морем, а не так далеко от Севастополя.

На последних кадрах видео с дрона Defense Express заметили знакомый рельеф. Оказалось, что это побережье рядом с Севастополем.

Первая картинка - сравнение береговой линии с видео и Google Earth. Вторая картинка - мой скриншот, на котором лучше понятно, где это примерно происходит.

Черта - это не место положения дрона (пусть его точное положение более придирчивые ищут), а отметка 22 км для понимания масштаба. США утверждают, что дрон не подлетал к берегу ближе этой дистанции.
https://t.me/ShrikeNews/7865
шрайк

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659389 вiд 2023-03-16 13:18:17

sk (здалеку…) № 1659388
Так. Це Порошенко (закреслено) Байден винен, що американські безпілотники літають там, де не подобається хуйлу.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659388 вiд 2023-03-16 13:10:38

цікаво що трамп-десантіс-маск сказали про збиття беспілотника?
тобто постачання нам зброї - це ескалація. а коли хуйлостан збиває штатівський беспілотник? це теж «штати» винні що беспілотник літає там де хуйлостану «не подобається»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659387 вiд 2023-03-16 13:08:23

«пожар» в ростові - гуд
знову ж питання. чи будуть пожари «системними»
чи знову разова акція як керченський міст, аеродром в саках і т. п…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659386 вiд 2023-03-16 13:07:14

toreo
№ 1659382
а от я чомусь впевен шо саме так і було: «дайте нам борти, а там якось само вийде».
Нато закрий небо-2
З іншого боку, якби навіть зосередились на реальній потребі в А-10, які в кілька разів дешевші і простіші, їх би все одно не дали :) так шо так, шо так …

Насправді отака обережна, по пів-крокова позиція штатів незрозуміла, бо кацапи ж все одно вважають їх стороною конфлітка і шкодять де можуть.
Навіть літаки принципово хід війни не змінять, штати б нічого не втрачали (якшо припустити шо їм вигідно на подовше затягти кацапів у війну), а от нам було б значно легше і був би варіант з відбиттям просраного півдня.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659385 вiд 2023-03-16 13:05:41

toreo
№ 1659381
десь тиждень назад був тред одного експерта (шрайк навіть переклав) про можливий варіант нашого наступу і які «інструменти» нам потрібні
про літаки там по-моєму нічого не було
якщо коротко - то два петріоти що контролюють небо в радіусах 160 км - це якраз на півдні вся тариторія до азовського моря. тобто хуйлостан свою авіацію не зможе підняти
далі «конструктори» для наших авіабомб - щоб «прорідили» оборону
плюс техніка для розмінування, та укладання мостів…
плюс ще щось (не пам'ятаю) … тобто якраз те що з нового року «великим пакетом» йде
звичайно танки та легка броня що буде йти вперед…
в теорії все просто. як буде на практиці - хз.
хуйлостан так толком і не переліз через наші укріплення що збудовані з 2014 року. а от що вони там набудували і наскільки ефективно їх можна «розрідити» натівськими «інструментами» - неясно…
звичайно що хуйло буде тягнути війну до виборів в штатах… китай і ко будуть йому допомагати

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659384 вiд 2023-03-16 12:59:48

Там у демократів був ще не старий пацан, який зараз міністром транспорту, але гей. Гея навряд чи оберуть все-таки.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659383 вiд 2023-03-16 12:58:24

Serhii Sternenko ✙
@sternenko
·
27m
Пожежа у будівлі ФСБ у Ростові розростається. Бруднодупі кажуть, що рятувальники подали запит на отримання бронезахисту через детонування боєприпасів.
----------
видно стерненко на 100% знає що «то не ми»

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659382 вiд 2023-03-16 12:46:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1659377

хез, може і дорого. я виходив з того, що з нашого боку був (ну повинен же бути) саме обгрунтований запит. наші ж не могли сказати: дайте нам борти, а там якось само вийде.

щодо динаміки допомоги на наступний рік, то дійсно, є велике занепокоєння, враховуючи, які чудила ідуть на вибори від республіканців. що трампидло, що десантіс. а це ж, очевидно, диктується настроями виборців респів. ну і сам трамп, звичайно, підігріває і розпалює. мудак

а з іншого боку - вік байдена. хто зна, як американці робитимуть вибір, враховуючи, що об. єктивно, цей термін він ще дотягує, але довірити наступні 5 років людині у віці, коли загальна статистика середньої протяжності життя ніби як передбачає, що є висока ймовірність передачі повноважень віце-президенту. дай Бог, звичайно байдену дожить до ста років і більше.

а хто від демократів може перемогти як не діючий президент?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659381 вiд 2023-03-16 12:34:48

sk (здалеку…)
№ 1659376

навряд чи я фахівець, але просто імхо, то доповнення роботи ппо, робота по вогневих засобах, скупченнях ворога, опорних пунктах в т. ч. на передньому краї і на тактичну глибину (для наступу це дуже ок, бо треба проривати кілька ешелонів), і протидія російським літакам - вони збивали наші літаки у повітряних дуелях, бо фіксують ціль на більших відстанях і мають засоби ураження, які працюють також на дальших відстанях. ф-16 змінять цю ситуацію. звичайно, навряд чи ми побачимо повітряні баталії, але це ще один фактор.

я б акцентував на використанні ф-16 як штурмової авіації (буданов якось казав, що він вважає, що краще були в сандерболти, щоб працювати по передньому краю, але, імхо, функціонал там надто застарілий).
звичайно, якщо є арта, то навіщо літаки? але бачимо, що кацапи активно використовують літаки саме для ударів по наших підрозділах, які знаходяться у глибині 10-20 км. при організації контрнаступу нам потрібно прорвати лінії оборони на вузькій ділянці фронту - 5-10 км, після чого вийти на оперативний простір, де у противника нема укріплених фортифікаційно ліній оборони. для цього треба подавити вогневі засоби на передньому краї оборони противника, щоб унеможливити враження наших наступаючих бронемашин. це робить арта, але її треба накопичувати в тій частині фронту, де планується наступ. літаки накопичувати не потрібно, і вони можуть значно посилити потенціал ураження на ділянці прориву в умовах, коли ворога потрібно обманути щодо місця організації контрнаступу.

все, знову ж, імхо

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659380 вiд 2023-03-16 12:16:04

sk (здалеку…)
№ 1659376
-----
Просто на аналогових приладах круглих циферблати там точно в футах.

Але ось тут бачу на Ф-16 у них є і старі прилади звичайні круглі зі стрілочкою, і тут якась сучасна приладова панель вже диджитальна хеддісплей. Круто короче!



Про панель дісплей на 1.55 сек

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659379 вiд 2023-03-16 12:14:11

sk (здалеку…)
№ 1659376
:)
може тоді простіше нам одні ті ракети дати, з відстані 500км їх і з Міга запустити можна :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659378 вiд 2023-03-16 12:09:01

olma
№ 1659370
ну на Боїнгах літають же :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659377 вiд 2023-03-16 12:07:23

toreo
№ 1659367
ну рано чи пізно дадуть, понятно.
Вони ж там чудово розуміють, шо безкінечно нашу війну фінансувати не будуть, а без грошей ми багато не навоюєм. Ну ще рік. Ми виснажуємся швидше ніж кацапи :(
Тому літаки то вже «мені к другій серії»
Міги польські і словацькі це максимум на шо можна розраховувати і то, якби рішення прийняли в минулому травні, як казали, то от зараз би знагодились, а так …
На наш гіпотетичний наступ навесні - вже навряд.
Що до ціни, то це дорого. І сам планер, і аеродром і наземні служби і ТЕЧ, і головне зброя. Там же в комплекті якісь ракети треба, без них воно непотрібне.
Напевно шо польські Мігі якось модернізовували, радар точно, і озброення там якесь є …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659376 вiд 2023-03-16 11:58:57

olma
№ 1659370
стандарти нато в метричній системі
арта - 155 мм і тп…
----------
ми тут вже по-моєму обговорювали
що ф-16 буде робити?
навряд-чи полювати за хуйло су- чи міг-***
задача ф-16 запускати ракету на 500 км по складах й інших «цікавих» об'єктах
якщо 20 хаймарсів пів-року шороху наводять на всьому фронті в 1к+ км, то на перших порах достатньо й одного ф-16. 10 зльотів в день по дві ракети на борту. тиждень попрацював і можна «відпочивати» пару тижнів…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659375 вiд 2023-03-16 11:56:32

Будівля Прикордонної служби ФСБ горить у російському Ростові-на-Дону. ВІДЕО+ФОТО Джерело:

https://censor.net/ua/p3406072

Непогано. Що по аеродромах і базах?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659374 вiд 2023-03-16 11:55:25

toreo [Останнi 20 месаг]
№ 1659372 вiд 2023-03-16 11:49:49

Так, звичайно - чи за погодженням з Урядом США.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659373 вiд 2023-03-16 11:55:25

https://twitter.com/Osinttechnical/status/1636303923479805955?s=20
офіційне відео з беспілотника в момент пошкодження


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.