olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659412 вiд 2023-03-16 17:15:25Просто мп-ешні попи Лаври - вони цілком добре розуміють, що Україна не Росія, а шовініст і російський націоналіст Гіркин аріорі іншої думки і тягне пєсню про адін народ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659411 вiд 2023-03-16 17:08:27 Cтрелков Игорь Иванович Среди монахов Киево-Печерской Лавры, уверен, есть истинно-верующие Православные люди. Но не они, с трудом коверкая русскую речь, клянутся иудею-наркоману Зеленскому «в любви и верности», безсмысленно и жалко преумножая ранее обретенный многолетний позор и статус «заслуженных предателей Православия и Русского народа». ---- Гіркін видав прекрасний пост на свому ТГ.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659410 вiд 2023-03-16 17:02:58і що до вбити … це та ДРГ, коли Арестовіч гранотомет за шторою ховав? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659409 вiд 2023-03-16 17:00:49чи сплаючують рояліті - невідомо, в ниж же юридично узаконений паралельний імпорт, законне піратство. Але. у кацапів є тб. канал, називається «Свати» ну і одноіменний серіал там нон-стоп цілодобово. + усе інше лайно тіпа Папіка і тих же Сватів по іншим фільмовим каналам часто крутять. Це точно, бо якийсь кацап-депутат, чи хто в них там, недавно репетував шо Сватів треба заборонити через Зельца.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659408 вiд 2023-03-16 16:48:14Вони Зе вбити збиралися, але роялті сплачують вправно, бо це захищає Медведчука. Звучить сумнівно.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659407 вiд 2023-03-16 16:47:16Batyj № 1659406 вiд 2023-03-16 16:43:59 Перша фраза - факт, друга - спекуляція на кшталт «ліпєцка хвабрєка»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659406 вiд 2023-03-16 16:43:5916. 03. 2023Міністерство юстиції України видало негативний юридичний висновок, щодо можливості реалізації майна Віктора Медведчука на території України, фактично заблокувавши процес конфіскації. Причина дуже проста - російська сторона з разі початку процедури конфіскації майна Медведчука пообіцяла вилучення майнових прав Зеленського на території Росії і припинення його прав на інтелектуальну власність і виплату роялті в ТОВ ʼʼСТС Медиаʼʼ
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659405 вiд 2023-03-16 16:24:54Sauron № 1659402 значить, вже тут))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659404 вiд 2023-03-16 16:24:25sk (здалеку…) № 1659385 я думаю, на ф-16 ніхто і не розраховує зараз. якщо ми не навчали пілотів, то раніше, ніж через 5-6 місяців ми їх не побачимо в нашому небі. це якщо рішення приймуть умовно завтра. була якась надія, що наші давно вже навчаються, та я і сам сподівався, бо вірив, що система працює таким чином: спочатку ми тихенько навчаємось, потім воно тихенько приїзжає на фронт і працює там, а вже потім про це оголошують. але, очевидно, я помилився. принаймні, і по петріотах так не вийшло, і по танках. а по літаках - і подавно. але хто зна. наш гшу має обманювати ворога. а нас - так і подавно. в стратегічних питаннях
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659403 вiд 2023-03-16 16:07:16ФСБ в Ростові добряче горить.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659402 вiд 2023-03-16 16:04:39Перші 4 з польських винищувачів МіГ-29 будуть передані Україні найближчими днями, - президент Польщі Анджей Дуда на спільній із чеським колегою Петром Павелом пресконференції у Варшаві.?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659401 вiд 2023-03-16 16:03:04olma № 1659398 та тут гівна у Німеччині стільки, що вже не розгребти мабуть ніколи. Зайшли німецькі журналісти якось у квартал де живуть російські-німці і росіяни-переселенці. Хотіли почути альтернативну думку. Так їм напихали що «Путін бог, у всьому винна Україна, США і НАТО», отака наша думка, у нас свобода слова і т. д. І таку статтю теж опублікували у рубриці «Свобода слова. Інший погляд на війну в Україні». Завіса. Се ля ві.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659400 вiд 2023-03-16 15:46:22Лейзік, не заважай. ти не здатен скласти в речення ті букви шо читаєш.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659399 вiд 2023-03-16 15:46:14Геть № 1659397 ну, вони не зовсім танки. до речі, щодо тієї теми, яку обговорювали на днях ми. глянь у бутусова про «купола», та і уп вийшла новина про цей випадок. це все говорить, що і міноборони, і генштабу потрібні зовнішні імпульси, щоб вони почали чкось змінювати ситуацію з підготовкою мобілізованих до бд.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659398 вiд 2023-03-16 15:45:55PEPSI (Merkury) № 1659396 ---- Молодець. Взагалі треба з молодими німцями працювати, прищеплювати їм навик віднаходити і фільтрувати роспропаганду.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659397 вiд 2023-03-16 15:38:49Французькі колесні танки вже в Україні
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659396 вiд 2023-03-16 15:29:00Трохи відпідарасив «рускій мір і пропаганду» у інтервью німецькій газеті. https://www.schwaebische.de/regional/ulm-alb-donau/ulm/schwaebischer-ukrainer-klagt-russland-anhaenger-machen-was-sie-wollen-1461784
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659395 вiд 2023-03-16 15:04:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1659392 вiд 2023-03-16 14:46:20 о, 4 борта передають, тіки побалакали .. Запад нам нє даст самальоти, ані же дарагієє :((( і ващє ані там всьо уже парішааалі падсчіталііі, запад нас сліваєєєт.. :((((( … Тьфу, блядь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659394 вiд 2023-03-16 14:51:50Batyj № 1659391 ---- Це як нєкоторые учні автошкол нє осваівают зєркало заднего віда в автівці і не можуть давать задній хід, дивлячися лише в люстерка заднього виду?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659393 вiд 2023-03-16 14:51:28хуйло: «Жители Запада вынуждены отказываться от помидоров, и переходить на репу. А за репой придётся ехать в Россию» він же реально йобнутий, кукуха поїхала.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659392 вiд 2023-03-16 14:46:20о, 4 борта передають, тіки побалакали
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659391 вiд 2023-03-16 14:44:572 olma№ 1659370гражданские с метров на учебных яках и анах на футы в учебно-тренировочных центрах по освоению боингов и аэрбасов переходят за неделю. Там гораздо большая проблема с авиагоризонтом. На «наших» т. е. совецких система «вид с земли на самолет», а на западных «вид с самолета на землю». Это уже 2 недели.. Но, некоторые так и не осваивают, в результате - естественный отбор..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659390 вiд 2023-03-16 14:31:01А вот это уже интересно. Американский дрон MQ-9 Reaper летал не где-то на Черным морем, а не так далеко от Севастополя. На последних кадрах видео с дрона Defense Express заметили знакомый рельеф. Оказалось, что это побережье рядом с Севастополем. Первая картинка - сравнение береговой линии с видео и Google Earth. Вторая картинка - мой скриншот, на котором лучше понятно, где это примерно происходит. Черта - это не место положения дрона (пусть его точное положение более придирчивые ищут), а отметка 22 км для понимания масштаба. США утверждают, что дрон не подлетал к берегу ближе этой дистанции. https://t.me/ShrikeNews/7865 шрайк
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659389 вiд 2023-03-16 13:18:17sk (здалеку…) № 1659388 Так. Це Порошенко (закреслено) Байден винен, що американські безпілотники літають там, де не подобається хуйлу.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659388 вiд 2023-03-16 13:10:38цікаво що трамп-десантіс-маск сказали про збиття беспілотника? тобто постачання нам зброї - це ескалація. а коли хуйлостан збиває штатівський беспілотник? це теж «штати» винні що беспілотник літає там де хуйлостану «не подобається»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659387 вiд 2023-03-16 13:08:23«пожар» в ростові - гуд знову ж питання. чи будуть пожари «системними» чи знову разова акція як керченський міст, аеродром в саках і т. п…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659386 вiд 2023-03-16 13:07:14toreo № 1659382 а от я чомусь впевен шо саме так і було: «дайте нам борти, а там якось само вийде». Нато закрий небо-2 З іншого боку, якби навіть зосередились на реальній потребі в А-10, які в кілька разів дешевші і простіші, їх би все одно не дали :) так шо так, шо так … Насправді отака обережна, по пів-крокова позиція штатів незрозуміла, бо кацапи ж все одно вважають їх стороною конфлітка і шкодять де можуть. Навіть літаки принципово хід війни не змінять, штати б нічого не втрачали (якшо припустити шо їм вигідно на подовше затягти кацапів у війну), а от нам було б значно легше і був би варіант з відбиттям просраного півдня.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659385 вiд 2023-03-16 13:05:41toreo № 1659381 десь тиждень назад був тред одного експерта (шрайк навіть переклав) про можливий варіант нашого наступу і які «інструменти» нам потрібні про літаки там по-моєму нічого не було якщо коротко - то два петріоти що контролюють небо в радіусах 160 км - це якраз на півдні вся тариторія до азовського моря. тобто хуйлостан свою авіацію не зможе підняти далі «конструктори» для наших авіабомб - щоб «прорідили» оборону плюс техніка для розмінування, та укладання мостів… плюс ще щось (не пам'ятаю) … тобто якраз те що з нового року «великим пакетом» йде звичайно танки та легка броня що буде йти вперед… в теорії все просто. як буде на практиці - хз. хуйлостан так толком і не переліз через наші укріплення що збудовані з 2014 року. а от що вони там набудували і наскільки ефективно їх можна «розрідити» натівськими «інструментами» - неясно… звичайно що хуйло буде тягнути війну до виборів в штатах… китай і ко будуть йому допомагати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659384 вiд 2023-03-16 12:59:48Там у демократів був ще не старий пацан, який зараз міністром транспорту, але гей. Гея навряд чи оберуть все-таки.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659383 вiд 2023-03-16 12:58:24Serhii Sternenko ✙ @sternenko · 27m Пожежа у будівлі ФСБ у Ростові розростається. Бруднодупі кажуть, що рятувальники подали запит на отримання бронезахисту через детонування боєприпасів. ---------- видно стерненко на 100% знає що «то не ми»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659382 вiд 2023-03-16 12:46:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1659377 хез, може і дорого. я виходив з того, що з нашого боку був (ну повинен же бути) саме обгрунтований запит. наші ж не могли сказати: дайте нам борти, а там якось само вийде. щодо динаміки допомоги на наступний рік, то дійсно, є велике занепокоєння, враховуючи, які чудила ідуть на вибори від республіканців. що трампидло, що десантіс. а це ж, очевидно, диктується настроями виборців респів. ну і сам трамп, звичайно, підігріває і розпалює. мудак а з іншого боку - вік байдена. хто зна, як американці робитимуть вибір, враховуючи, що об. єктивно, цей термін він ще дотягує, але довірити наступні 5 років людині у віці, коли загальна статистика середньої протяжності життя ніби як передбачає, що є висока ймовірність передачі повноважень віце-президенту. дай Бог, звичайно байдену дожить до ста років і більше. а хто від демократів може перемогти як не діючий президент?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659381 вiд 2023-03-16 12:34:48sk (здалеку…) № 1659376 навряд чи я фахівець, але просто імхо, то доповнення роботи ппо, робота по вогневих засобах, скупченнях ворога, опорних пунктах в т. ч. на передньому краї і на тактичну глибину (для наступу це дуже ок, бо треба проривати кілька ешелонів), і протидія російським літакам - вони збивали наші літаки у повітряних дуелях, бо фіксують ціль на більших відстанях і мають засоби ураження, які працюють також на дальших відстанях. ф-16 змінять цю ситуацію. звичайно, навряд чи ми побачимо повітряні баталії, але це ще один фактор. я б акцентував на використанні ф-16 як штурмової авіації (буданов якось казав, що він вважає, що краще були в сандерболти, щоб працювати по передньому краю, але, імхо, функціонал там надто застарілий). звичайно, якщо є арта, то навіщо літаки? але бачимо, що кацапи активно використовують літаки саме для ударів по наших підрозділах, які знаходяться у глибині 10-20 км. при організації контрнаступу нам потрібно прорвати лінії оборони на вузькій ділянці фронту - 5-10 км, після чого вийти на оперативний простір, де у противника нема укріплених фортифікаційно ліній оборони. для цього треба подавити вогневі засоби на передньому краї оборони противника, щоб унеможливити враження наших наступаючих бронемашин. це робить арта, але її треба накопичувати в тій частині фронту, де планується наступ. літаки накопичувати не потрібно, і вони можуть значно посилити потенціал ураження на ділянці прориву в умовах, коли ворога потрібно обманути щодо місця організації контрнаступу. все, знову ж, імхо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659380 вiд 2023-03-16 12:16:04sk (здалеку…) № 1659376 ----- Просто на аналогових приладах круглих циферблати там точно в футах. Але ось тут бачу на Ф-16 у них є і старі прилади звичайні круглі зі стрілочкою, і тут якась сучасна приладова панель вже диджитальна хеддісплей. Круто короче! Про панель дісплей на 1.55 сек
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659379 вiд 2023-03-16 12:14:11sk (здалеку…) № 1659376 :) може тоді простіше нам одні ті ракети дати, з відстані 500км їх і з Міга запустити можна :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659378 вiд 2023-03-16 12:09:01olma № 1659370 ну на Боїнгах літають же :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659377 вiд 2023-03-16 12:07:23toreo № 1659367 ну рано чи пізно дадуть, понятно. Вони ж там чудово розуміють, шо безкінечно нашу війну фінансувати не будуть, а без грошей ми багато не навоюєм. Ну ще рік. Ми виснажуємся швидше ніж кацапи :( Тому літаки то вже «мені к другій серії» Міги польські і словацькі це максимум на шо можна розраховувати і то, якби рішення прийняли в минулому травні, як казали, то от зараз би знагодились, а так … На наш гіпотетичний наступ навесні - вже навряд. Що до ціни, то це дорого. І сам планер, і аеродром і наземні служби і ТЕЧ, і головне зброя. Там же в комплекті якісь ракети треба, без них воно непотрібне. Напевно шо польські Мігі якось модернізовували, радар точно, і озброення там якесь є …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659376 вiд 2023-03-16 11:58:57olma № 1659370 стандарти нато в метричній системі арта - 155 мм і тп… ---------- ми тут вже по-моєму обговорювали що ф-16 буде робити? навряд-чи полювати за хуйло су- чи міг-*** задача ф-16 запускати ракету на 500 км по складах й інших «цікавих» об'єктах якщо 20 хаймарсів пів-року шороху наводять на всьому фронті в 1к+ км, то на перших порах достатньо й одного ф-16. 10 зльотів в день по дві ракети на борту. тиждень попрацював і можна «відпочивати» пару тижнів…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659375 вiд 2023-03-16 11:56:32Будівля Прикордонної служби ФСБ горить у російському Ростові-на-Дону. ВІДЕО+ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/p3406072 Непогано. Що по аеродромах і базах?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659374 вiд 2023-03-16 11:55:25toreo [Останнi 20 месаг]№ 1659372 вiд 2023-03-16 11:49:49Так, звичайно - чи за погодженням з Урядом США.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659373 вiд 2023-03-16 11:55:25https://twitter.com/Osinttechnical/status/1636303923479805955?s=20 офіційне відео з беспілотника в момент пошкодження