🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2294.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659292 вiд 2023-03-14 22:22:46

який підарський пенальті подарували МанСіті.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659291 вiд 2023-03-14 22:16:01

Сорі за повтори)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659290 вiд 2023-03-14 22:15:41

Стренджир, ти реально смішний зі своїми перехватами.
Суперкацапенагент в окулярах сидів з розкладеною апаратурою під парканом Яворова, слухав Айову і тут же наводив ракети!
Їбать які фантазії на крутому сайті укрсоккернет!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659289 вiд 2023-03-14 22:15:41

Стренджир, ти реально смішний зі своїми перехватами.
Суперкацапенагент в окулярах сидів з розкладеною апаратурою під парканом Яворова, слухав Айову і тут же наводив ракети!
Їбать які фантазії на крутому сайті укрсоккернет!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659288 вiд 2023-03-14 22:15:41

Стренджир, ти реально смішний зі своїми перехватами.
Суперкацапенагент в окулярах сидів з розкладеною апаратурою під парканом Яворова, слухав Айову і тут же наводив ракети!
Їбать які фвнтазії на крутому сайті укрсоккернет!

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659287 вiд 2023-03-14 21:58:01

Геть
№ 1659286

сподіваюся, що так.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659286 вiд 2023-03-14 21:40:16

toreo
№ 1659284 вiд 2023-03-14 21:08:29

Готуємо наступ, а значить десь буде економія і буде все поєбано. Я б такі речі на публіку не виносив, бо кацапня нас читає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659285 вiд 2023-03-14 21:26:09

Щодо Ріпера, то мабуть варто було б попередити кацапів, що коли вони страждатимуть такою фуйнею і надалі, то дрон не обовʼязково впаде, а може і йобнути у безпосередній близькості від фуйловських соколофф.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659284 вiд 2023-03-14 21:08:29

про марьян безуглих і іжє з нею

Александр Лейтёха
2 год ·
Покажу вам інший бік оборони Бахмута.
12.03 у східній частині Забахмутки був виявлений танк Т-90М «Прорив». Дороговартісна штука, самий стоковий варіант починається від 2.5 млн $.
Після виявлення було нанесено арт ураження, але у зв'язку з місцем стоянки за будинком (диви відео) і СТРАШЕННИМ снарядним голодом на УСІ арт системи, що обороняють цей нарямок, ціль не уразили.
Найближчій розрив у даху будинку.
Але він зміг застопорити танк, екіпаж укрився у найближчій будівлі. Стрільбу закінчили, підставу дивись вище.
Інфа була надана по команді наверх. Ввечері вийшли на мене люди божі (далі ЛБ) з завданням уразити цей танк якоюсь вундервафлею заморською (далі - ВФЗ) …
І починається суцільний пиздець у кращих традиціях совкової системи.
13.03 налагоджена взаємодія з ЛБ, пропрацьован план ураження. Але! В обід ЛБ кажуть що їхнє кабінетне керівництво заборонили використовувати ВФЗ по стоячому танку! Бо… НЕДОЦІЛЬНО, сукаблятьйобанийвротнахуйдебілиєбанії, тільки по цілях які праюють. Аргументація - дороговартісно!
Танк - 2.5 млн$ < ВФЗ - невідома вартість.
Але користуючись математикою 5го клану доводимо що коштовніше ніж 2.5 млн $.
14.03 танк перемістився на квартал північніше. ЛБ замикають на нас арту старшого начальника.
Пробуємо відпрацювати - два снаряди і закінчили. Технічна несправність.
3 години тому Т-90М «Прорив» благополучно сїбавсі в невідомому напрямку.
Думаю вночі він повернеться (або пізніше, але точно повернеться) та обов'язково когось вб'є.
І це тільки верхівка наявного піздєца! Ворог, на захоплених ділянка, на відстані 1-3 км від лінії бойового зіткнення (далі - ЛБЗ), пересувається БЕЗПЕРЕШКОД!
Легковушки, джипи, газелі, УРАЛи, Тигри, БМП і танки. Навіть сука лєсапідісти (могли вже бачити на DeepState відео як одного такого випадково забаранило 82мм на вулицях Забахмутки). БМ-21«Град» приїхала на дистанцію 3.6 км до ЛБЗ (благо встигли відігнати, не дали зробити залп).
Їбать, я вже радію не ураженням, а просто тому що противника налякали.
Снарядів катастрофічно не вистачає.
Розхід 5-7 пострілів на ціль, і це в «урожайний рік». Ми знаємо 75% основних вогневих позицій противника, командні пункти рівня роти батальйону, але вони сидять нейобані!
Стволи працють активно тільки на ділянка де йдуть прориви та приходить срака.
Поліпшення-покращення вже заїбались обіцяти, бо обіцяють усі у кого є ротяка. Перший раз я про це чув 18.02 від Мар'яни Безуглої на КСП бату: «Тиждень і снаряди основних калібрів будуть на вогневих позиціях» (с).
На календарі 14.03…
Це вам на противагу тій інфі що ви хаваєте від «експертів» та «правдивих новин»

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659283 вiд 2023-03-14 20:27:32

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1659280 вiд 2023-03-14 20:22:51

Будуть збивати сушкє за наміри зламати дрони? Чи дадуть ламати?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659282 вiд 2023-03-14 20:26:17

PEPSI (Merkury)
№ 1659272 вiд 2023-03-14 19:36:15

Тоді треба вертатися відразу за ними із протилежним месаджем. Свобода слова хулє.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659281 вiд 2023-03-14 20:23:44

теніс
Потапова вийшла на матч т у футболці клубу «Спартак Москва», на якій був нанесений логотип компанії «Лукойл», що знаходиться під санкціями США з 2014 року.
------
москалі в черговий раз показують які вони уєбани, і просто роблять клоунами функціонерів які їх прикривають…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659280 вiд 2023-03-14 20:22:51

Sauron
№ 1659279

мaрнi oчiкувaння

"If the message is that they want to deter or dissuade us from flying and operating in international airspace, over the Black Sea, then that message will fail, because that is not going to happen.

We are going to continue to fly and operate in international airspace over international waters, "said John Kirby, coordinator for strategic communications at the National Security Council.

«The Black Sea belongs to no one nation. And we're going to continue to do what we need to do for our national security interests in that part of the world.»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659279 вiд 2023-03-14 20:11:01

Очікую на жорстку та бескомпромісну реакцію НАТО: більше не запускати Ріпери над Чорним морем.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659278 вiд 2023-03-14 20:10:06

“Зачепив”? :))
Ну, так, там в небі не проштовхнутись. Легко випадково зачепити пропелер дрона, який летить на висоті багато км над водою.
А до цього ще скинути на нього своє пальне.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659277 вiд 2023-03-14 20:06:39

sk (chromebook acer 14)
№ 1659265

The Reaper drone and two SU-27 Flanker jets were operating over international waters over the Black Sea when one of the Russian jets intentionally flew in front of and dumped fuel in front of the unmanned drone, according to the official. One of the jets then damaged the propeller of the Reaper, which is mounted on the rear of the drone, the official said. The damage to the propeller forced the US to bring down the Reaper in international waters in the Black Sea.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659276 вiд 2023-03-14 20:05:59

Призрак замка (Привид Замку)
№ 1659261

ти дoрoслa людинa, читaти вмiєш сaм :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659275 вiд 2023-03-14 20:05:47

Схоже русня збила Reaper MQ9 над Чорним морем, а НАТО одразу всралось і вже каже, що це вони самі збили свій дрон.
Головне - не допустити ексалації!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659274 вiд 2023-03-14 19:57:45

Що дід вайнО, що внук вайнО - мабуть однакове лайно.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659273 вiд 2023-03-14 19:36:19

fofonov
№ 1659269 вiд 2023-03-14 19:13:03
Batyj
№ 1659262
лінь перевіряти вікіпедією
але цей вайно - внук головного комуніста естонії
і, до речі, дуже впливовий чувак в адміністрації хуйла

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659272 вiд 2023-03-14 19:36:15

я пару раз заходив до німецької поліції, з питанням вотафак, чому пропутінські бляді вештаються по місту?
Поліція розводить руками і каже що нічого не можуть зробити, бо свобода слова і така буква закону, основа демократії.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659271 вiд 2023-03-14 19:32:47

INDIAN GOVERNMENT WANTS TO DISCOURAGE SETTLEMENT OF RUSSIAN IMPORTS IN CHINESE YUAN - SOURCES

INDIA NOT COMFORTABLE WITH CHINESE YUAN DUE TO POLITICAL TENSIONS - SOURCES

INDIA TO FAVOUR UAE DIRHAMS FOR PAYMENTS FOR RUSSIA IMPORTS - SOURCES
------
цікаво. видно, дійно, хуйлостан не знає куди ті індійські діхрами дівати, томупросить індусів платити за нафту в юанях :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659270 вiд 2023-03-14 19:31:58

@jaketapper

On this day 50 years ago, POW Lt Commander John McCain was released after more than 5 years in North Vietnamese captivity along with more than 100 others.

https://twitter.com/jaketapper/status/1635591611118678019

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659269 вiд 2023-03-14 19:13:03

Batyj
№ 1659262

Цікаве співпадіння. Сьогодні прочитав про Вяйньо Пур'є, який за часів совку був популярним рекламним персонажем у Фінляндії. Він рекламував м'ясо від однієї з місцевих мереж супермаркетів і був дуже популярний не тільки в Суомі, але й у сусідній Естонії, де люди нелегально дивилися фінське телебачення. І естонцям на фоні продуктової сраки здавалося те все пречудовим кіном. Лише партії так не здавалося і інший Вайно, але вже Карл виступив і сказав, що той фінський Вяйньо - то агент ЦРУ, а мнєсо в нього пластикове.

Так ось цей Карл Вайно - це дід того Вайно, про котрого ти написав, що його завезли на больнічьку. Мабуть, такий же всратий мудак, як і його дідуган. Не шкода.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659268 вiд 2023-03-14 19:09:47

Batyj
№ 1659262

Фенамин :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659267 вiд 2023-03-14 19:09:04

Давайте немного про потенциальных кандидатов в президенты США, раз уж утром немного начал.

На сайте PredictIt юзеры «предсказывают» политические события, делая ставки на их исход (я уже как-то писал об этом).

Так вот - на этот момент победа в республиканских праймериз Трампа и Десантиса оценивается примерно одинаково. Остальные кандидаты далеко позади.

После ноябрьских неудач трампистов на выборах ожидания победы Трампа пошли вниз, но затем постепенно восстановились.

Праймериз стартуют в феврале 2024 и финишируют в июне. Подозреваю, что будет жесткая жесть.

https://t.me/ShrikeNews/7838

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659266 вiд 2023-03-14 18:57:18

https://twitter.com/DAlperovitch/status/1635685523162267648?s=20

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659265 вiд 2023-03-14 18:56:25

A Pentagon official tells Al-Jazeera that a Russian fighter jet collided with a US MQ9 reaper drone over the Black Sea

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659264 вiд 2023-03-14 18:46:06

An “Incident” involving a U. S. Air Force MQ-9 Reaper Drone has occurred over the Black Sea, there are some reports that the Drone has been Shot Down, however an Investigation is currently ongoing.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659263 вiд 2023-03-14 18:10:34

Feodorit
№ 1659254

Так, ти правий.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659262 вiд 2023-03-14 18:08:18

13. ‎03. ‎2023

У військові підрозділи ЗС РФ, що ведуть бойові дії на території Донецької\Луганської областей поступив препарат КР-2202 розробки державного науково-дослідного експериментального інституту військової медицини - 4 («ГНИИ», 195043, Росія Санкт-Петербург. Лісопаркова, 4 ) Дія препарату – стимуляція фізичної та розумової активності, придушення страху, голоду, втоми та болю. Інститут внесений до санкційних списків США через підозру в експериментах на увʼязнених

06.03.2023 в "ФГБУ Центральная клиническая больница с поликлиникой” (rus.), підрозділом термінового забезпечення медичної служби установи було доставлено керівника адміністрації Президента РФ Антона Вайно. Причини нвм невідомі.
по темі див. 05. ‎03. ‎2023 тема Патрушев.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659261 вiд 2023-03-14 17:53:54

2 Perfect Stranger
№ 1659260
Не треба нам посилань. візьми і сам розкажи

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659260 вiд 2023-03-14 17:48:36

Призрак замка (Привид Замку)
№ 1659257

нaприклaд, https://www.thespyphone.com/

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659259 вiд 2023-03-14 17:46:17

2 olma
№ 1659236
Може ми чогось не розуміємо? Якщо якомусь міністру мінет буде робити не ескорт-орденонисиця з окужною, а ціла послиця то ж хіба йому не честь і гордість? :)))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659258 вiд 2023-03-14 17:36:50

Vichny
№ 1659217

ти впeртo нaмaгaєшся пoкaзaти сeбe дoвбoдятлoм. нe буду рoзжoвувaти oчeвиднi рeчi. думaй.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659257 вiд 2023-03-14 17:36:22

2 Vichny
№ 1659217
в мене лише питання по фізичній стороні справи. Як вони дзвонили? По мобільному зв «язку? Так дзвінок до найбличої соти. А там хоч в Айову, хоч в Полтаву, як я розумію, монопенісуально. і як це кацапи могли відслідкувати. Чи у кожного був телефон космічного зв» язку? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659256 вiд 2023-03-14 17:35:47

Enot
№ 1659219

нeoфiцiйнo oдрaзу пiсля 24-oгo булo мaлo… всi дaвaли пaру днiв як ти пaмятaєш…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659255 вiд 2023-03-14 17:34:50

Геть (Геть)
№ 1659229

нe виключeнo тaкoж щo Дeсaнтiс тaктичнo зaгрaє з трaмпiстaми… рeспублiкaнськe пaртiйнe ядрo зa пiдтримку Укрaїни…

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659254 вiд 2023-03-14 17:25:47

Sauron № 1659251
така дивна логіка у людини не може зʼявитись на рівному місці, без грошової мотивації.

Політичної мотивації недостатньо?
В нас в 2014-2019-м було більше ніж 0.5 млн людей які голосували за «ворог не в Кремлі, а на Банковій».
Як на мене, в Німеччині і США по складним питанням опозиція має казати що влада все робить невірно, бо інакше як дати виборцю зрозуміти що владу потрібно змінити.
Нам краще коли влада в США нам допомагає, а опозиція вимагає зупинити допомогу, а не навпаки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659253 вiд 2023-03-14 17:19:35

Сара прикривається законом про свободу слова, а це у Німеччині святе.
І вона це знає і використовує. Як і інші путінські хвойди.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.