VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659092 вiд 2023-03-12 20:31:05я саме це і мав на увазі. і вкладатись в китай цебула навіть не дурість, а злочин.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659091 вiд 2023-03-12 20:04:30 VVV № 1659060 вiд 2023-03-12 13:40:29 Індія, можливо, все ж буде з демократіями. Тому що вона є ворогом Китаю і Пакистану, який сателіт Китая. І сама Індія є демократією, тому що тільки в такий системі вона може існувати як єдина держава. Якщо там хтось диктатуру запровадить, країна на друзки разлетиться.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659090 вiд 2023-03-12 19:25:35«Кривбасс» оригінально вийшов зі ситуації зі своєю формою від Joma. На логотип іспанської компанії, яка причетна до створення нового комплекту «Зеніта», криворізький клуб наклеїв наліпку з легендарною фразою від @TarasChmut https://twitter.com/tribunaua/status/1634933093898526720?s=20 -------- десь тиждень-два назад мені гугл почав підсовувати рекламу кросовок від йома… дивно що вони у нас роблять?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659089 вiд 2023-03-12 19:12:35странное какое-то сообщение.. На Херсонщине на 1 месяц скасовуют сухой закон..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659088 вiд 2023-03-12 18:43:21VVV № 1659060 вiд 2023-03-12 13:40:29 Enot № 1659049 так. світ змінюється… якщо раніше можна було зробити «санкції» і чекати на «голодні бунти», то зараз це вже не працює… іран з 1980 року під санкціями. венесуела в жопі багато десятиріч. масові протести, опозиція - пох. «царь» царює далі… дивлячись на хуйлостан - абсолютно можемо мати ситуацію як з іраном. коли десятиліття санкцій. а їм пох. на хліб-бояришнік вистачить. китай рису підкине щоб не здохли і будуть кошмарити нас і європу куди дістануть, постійно… як той же іран постійно «воює» з сусідами не дивлячись на санкції…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659087 вiд 2023-03-12 17:42:39+№ 1659082До речі, беніто, замість якого вийшов Царенко - це якась нєвиразіма фуйня, зісватана Селюком у рамках мутних гешефтів із чучуркєсами; що це беніто робить у команді навіть за нинішнього рівня ЧУ - хз.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659086 вiд 2023-03-12 16:33:47Маладееш… Мика Джагера крупным планом секунд 10 показывают, но комментатор ни ухом ни рылом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659085 вiд 2023-03-12 15:45:18похож на молодого Мунтяна. -------------------------- Мунтян повыше был. Мой первый любимый игрок с первого матча мной увиденной игры ДК. Но играть в футбол и иметь способность оценить игру другого это разные вещи. Я про Соля, после первой увиденной мною игры на сборах, сказал, что он Фран Ноль. Мне здесь начали оппонировать, что ты, мол, ничего не понимаешь …это другое … он еще не сыгрался …он только после травмы …он формы не набрал и т. д. Рамирес же еще хуже Соля. Я это тоже после первой его игры за ДК сказал. Селекционеры меня не удивляют, думать и анализировать, это не про них, но Луческу ж, вроде, еще не ослеп!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659084 вiд 2023-03-12 15:19:00№ 1659082похож на молодого Мунтяна. И рост такой же, и техника с мячем, плотный удар, длинный резкий пас..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659083 вiд 2023-03-12 15:12:51про Раміреса раніше треба було думати, ще коли підписували :( А зараз він просто повернувся, бо контракт, його ж випиздили з попередньої команди, де він тупо не приїхав на збори. Соль хоть дісциплінований, з аренди не виганяють.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659082 вiд 2023-03-12 15:12:48А Царенка таки мабуть треба підключати - воно мале і схоже обличчям на дитину, але завзяте ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659081 вiд 2023-03-12 15:07:55Рамірес після поневіряння по орендах повернувся такою ж незрозумілою фуйнею, якою був раніше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659080 вiд 2023-03-12 15:06:34Ну таке… три очки є три очки, які до того ж можуть виявитися важливими на фініші. У другому таймі до беззмістовної гри додався ще й педерастичний арбітраж і йобнутий інтуризд бланко. Щоправда на футболці у нього написано mingo, що в перекладі з латини означає «я ссу».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659079 вiд 2023-03-12 15:05:19ні, суддя таки не підар - підараз. Він навмисно так судив. Червона Буяльскому після гри, коли той явно шось сказав, як підтвердження. Бо поїв гівна задурно, явно шо обіцяного через поразку не отрима.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659078 вiд 2023-03-12 15:02:02Заробив пропуск на декілька ігр.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659077 вiд 2023-03-12 15:01:38Буяльський після закінчення гри мабуть щось сказав мордатому підару зі свистком, що той дав йому червону.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659076 вiд 2023-03-12 14:59:57Буяльський молодець!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659075 вiд 2023-03-12 14:59:27Царенко - голова. --------------------- Вони нас читають …зразу дали нарізку з Царенком.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659074 вiд 2023-03-12 14:55:32З Раміресом ніби в меншості граємо … Царенко - голова.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659073 вiд 2023-03-12 14:51:05Valeriy № 1659071 ні, на ВАРі - підараз. В усіх смислах. там відверто червона, без варіантів. нах такий вар потрібен взагалі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659072 вiд 2023-03-12 14:50:13Рамірес це ж повний ноль та другий Соль. Луческу сліпий чи дурень?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659071 вiд 2023-03-12 14:48:47і головне ж підар-суддя все бачив :( які суки :( --------------------------------------------------- Там і ВАР суддя також підар?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659070 вiд 2023-03-12 14:48:42я вже казав - відверто хуйовий чемпіонат з такими суддівськими нюансами перетворюється на жалюгідний.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659069 вiд 2023-03-12 14:46:47жовта на Буяльському? це 100% червона. якого так судити? ВАР нахуя?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659068 вiд 2023-03-12 14:46:47жовта на Буяльському? це 100% червона. якого так судити? ВАР нахуя?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659067 вiд 2023-03-12 14:45:02і головне ж підар-суддя все бачив :( які суки :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659066 вiд 2023-03-12 14:44:50А що це за ахуєвший уєбан Бланко і чому тільки жовта?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659065 вiд 2023-03-12 14:17:08Паріматч потрапив під санкції, а на 2+2 їх рекламують. А так можно?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659064 вiд 2023-03-12 14:11:20нагадує ЧУ початку 90-х, але без того Динамо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659063 вiд 2023-03-12 14:00:32Буй постоял, постоял, подумал и ударил без замаха. 0-1.. ---------------------------------------------------- Буй показав Дніпру свій …потужний удар.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659062 вiд 2023-03-12 13:57:07Рахунок позитивний, але за грою отетофсьо поки що дуже беззмістовно та уйобищно, причому у виконанні обох команд.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659061 вiд 2023-03-12 13:44:16Буй постоял, постоял, подумал и ударил без замаха. 0-1..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659060 вiд 2023-03-12 13:40:29Enot № 1659049 Захід надав диктатурам доступ до новітніх технологій. відвертий пройоб через нерозуміння того, що диктатури не стають демократіями через глобалізацію та підвищення рівня життя. після розвалу срср треба було добивати кацапію, та їбашити китай. хотіли дешевої раб сили? є Індія. ібаний, немотивований гуманізм по відношенню до людожерів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659059 вiд 2023-03-12 13:35:30Nycolas № 1659054 кацапські чорти в рясах зовсім поохуївали.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659058 вiд 2023-03-12 13:35:19Первое нарушение Сидора и жк. Перед этим 6 аналогичных Довбыка, Пихаленка и т. п. - тока 1 жк..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659057 вiд 2023-03-12 13:33:21Смотрю Д1 - ДК..Две дворовые каманды..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659056 вiд 2023-03-12 13:22:14видно Лупеско шось в Дячуку баче і робе ставку саме на нього, награє
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659055 вiд 2023-03-12 13:16:21Незрозуміло, чому знову Дячук у центрі захисту. Невже Сирота так фуйово виглядає?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659054 вiд 2023-03-12 12:41:03гундяєв поскаржився Папі Римському та генсеку ООН на «вигнання ченців із Лаври»: «Це колиска нашої цивілізації»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1659053 вiд 2023-03-12 11:45:15olma [Останнi 20 месаг]№ 1659025 вiд 2023-03-11 20:25:44Що паппо, що генсек ООН - якісь, блядь, католики-соціалізди, тобто за нинішніх умов - ні на що не придатне гівно.