🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 24.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750096 вiд 2026-06-17 08:32:21

араби-симулянти відомі..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750095 вiд 2026-06-17 08:22:06

Пітух, як відімость? Твій Рангник наразі грає 1-1 із Іорданією. Іор блядь факінг данія!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750094 вiд 2026-06-17 08:19:09

Блядь, будь-яка срака світу вже вміє грати у футбол. Таке враження, що на фоні цих задорних наглих ноунеймів тільки Україна б виглядала сумною убогою хуйнею.

Іорданія щойно забила гол австрійцям, і майже всією командою стали раком на газон, відклячивши жопи во славу аллаха. Тьфу блядь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750093 вiд 2026-06-17 08:10:21

Поставив на «Ірак не заб'є». Забили: /
Чомусь андердоги один гол завжди впихнуть таки.
Плтім клвтають від 4 до 7 штук. :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750092 вiд 2026-06-17 08:08:31

Був я у Катанії нещодавно. Поліз на вулкан. Етна. Там холодно, капець. Два рівні підйому. Назнімав відео.
В центрі Катанії є рибний ринок, там рибу готують прямо при тобі, маст хев.
В кафешки і ресто, куди зазивають галасливі араби - не ходити ні у якому разі. Чим тихше і людніше - тим якісніше і аутентичніше.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750091 вiд 2026-06-17 07:35:18

Зневага європейців до США потрібна не американцям, вона потрібна самим європейцям. Європа має прокинутися, має повернутися.
Геополітична катастрофа 1945 року має бути подолана, Європа відроджена, а вороги її - знищені.
США стали великою державою тільки тому що в XX столітті туди від воєн тікали європейці. А тепер США перетворюються в те чим вони були завжди, насправді - країну ІІІ світу. І це дає Європі шанс на відродження. Питання тільки в тому, чи зможе вона цим скористатися.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750090 вiд 2026-06-17 07:27:53

2 OG
№ 1750066

Oops, тепер знов ще й GOAT.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750089 вiд 2026-06-17 07:05:18

yagshamash
№ 1750087

ти рoбиш ширoкi узaгaльнeння, бидлoмaсa є у всiх крaїнaх…

a щoдo № 1750084 - нe лишe уявляють aлe й висмiюють, oсь з oстaнньoгo



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750088 вiд 2026-06-17 06:25:28

Цікаво нині в Італії. Я якраз у Катанії попід Етною. Про чемп світу тут ні гугу. Просто цікаво, що футбольна нація демонструє таку зневагу до турніру, коли її там нема.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750087 вiд 2026-06-17 06:16:34

Lazy,

Так само, як і щодо кацапів, похуй, що думають американці. Подібна бидломаса. Просто багатша. Єдине, що у великих містах є адекватні люди на відміну від тотального кацапобицтва на болотах.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750086 вiд 2026-06-17 06:12:27

Щось мені здається, що американцям на цю зневагу трохи, м'яко кажучи, насрати.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750085 вiд 2026-06-17 06:11:45

Роналду тепер вискакуватиме з трусів щоб підтримати реноме, в результаті транжиритиме моменти. Португесам пощастить якщо три очки візьмуть :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750084 вiд 2026-06-17 06:05:45

Philus

1750073

Ви в Америці взагалі уявляєте, як у Європі вашу країну зараз зневажають через оцього підараса, що ви його обрали на президента? Це не наїзд, тим паче, не на тебе, а просто медичний факт.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750083 вiд 2026-06-17 05:59:13

Fręch. Френх. Носове «ен», як у французькій. Ева Лис тепер з Еліною гратиме.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750082 вiд 2026-06-17 05:47:28

Набиває голи на кривоногих лохах із диркою на воротах. Щастить ;)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750081 вiд 2026-06-17 05:46:57

Третій був винятково для LAZY. Брамкару не було жодного шансу :-)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750080 вiд 2026-06-17 05:40:03

ХЕТ ТРИК

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750079 вiд 2026-06-17 05:34:55

Роналду там мабуть крутиться у ліжку, кошмари бачить. Сьогодні ввечері необхідно давати кисть пензля!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750078 вiд 2026-06-17 05:33:44

Сьогодні важку артилерію підвезли. Мбаппе, Халланд, Мессі. Всі дуплети. Що має на це сказати Харрі Кейн?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750077 вiд 2026-06-17 05:31:34

Ніхуя, досить поки що. Буду за Мбаппе топити у гонитві бомбардирів.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750076 вiд 2026-06-17 05:30:10

Щастить тим хто вміє :-) Хет трик міг бути.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750075 вiд 2026-06-17 05:25:22

Щастить гному їбаному, гівноголи з відскоку хуярить.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750074 вiд 2026-06-17 04:34:57

Мессі у старті. Гол. Ще рекорди залишилися?

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750073 вiд 2026-06-17 01:34:25

2 yagshamash
№ 1750030
Смішно ось це:

Їбу я сша. Нахуй із пляжу. Нема що дивитися у цій зайобаній країні. Зайобана мрокацапська нація. Їбіться врот у своїй сукупності.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750072 вiд 2026-06-17 00:25:07

А в 1978: Кемпесом, який зробив Аргентину чемпіоном.
Вплив Кемпеса, як мені здається, був не меншим від впливу Марадони, а потім Мессі, вже в їх чемпіонства з.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750071 вiд 2026-06-17 00:22:19

Бач, серію пенальті взагалі не запам'ятав.
Захоплювався тоді Італією.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750070 вiд 2026-06-17 00:17:01

2 Valeriy
№ 1750059

Зуби були.
Було 3:1 на користь Франції у першому овертаймі, але потім вийшов Румменіге та все порішав. 3:3, німці перемогли у серії пенальті, але потім Россі і Ко не залишили їм шансів у фіналі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750069 вiд 2026-06-17 00:15:56

Я момент Баттісто -Шумахер і зараз ніби бачу перед очима, як і гол Баля.
Після гола Баля мене вперше і востаннє в житті почало реально трясти від хвилювання, що ми можемо обіграти Бразилію, але гол бразильців у відповідь миттєво мане заспокоїв.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750068 вiд 2026-06-17 00:14:19

VVV
№ 1750062 вiд 2026-06-17 00:02:02

Є ще ставка - найкращий бомбардир в історії ЧС, і сьогодні була серйозна заявка на те, що ми точно матимемо нового лідера. Щоправда є ще один претендент, але навряд чи він у своєму віці багато забиватиме.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750067 вiд 2026-06-17 00:13:09

ну шо Франція потужна. Заявка. В обороні є проблеми, але думаю вони «по бразильскій системі» будуть грать.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750066 вiд 2026-06-17 00:12:35

Попереду тільки Роналду і Клозе. Випередить на цьому чемпіонаті?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750065 вiд 2026-06-17 00:11:24

А нє …він забив тоді 9 !!!

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750064 вiд 2026-06-17 00:10:15

Valeriy
№ 1750055
голи Россі помню лише по обзору в щотижневику «Футбол-Хокей»
а от як Шумахер чуть не вбив Батістона в півфіналі помню

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750063 вiд 2026-06-17 00:09:58

Зараз Голан Іраку вісім (як колись вже таке було на молодіжному ЧС) заб'є і тоді глянемо хто буде кращим голеадором.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750062 вiд 2026-06-17 00:02:02

що там у буків на кращого бомюардира чемпіонату?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750061 вiд 2026-06-17 00:00:43

Хуй блядь

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750060 вiд 2026-06-17 00:00:35

О, а ну.. Ще 3 хвилини інтриги

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750059 вiд 2026-06-17 00:00:32

Пам'ятаю вибіті зуби Баттістона Шумахером і рахунок 4-3 . Здається так було?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750058 вiд 2026-06-16 23:55:03

2 Valeriy
№ 1750055

Може ти й півфінал Фоанція-Німеччина не пам'ятаєш?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750057 вiд 2026-06-16 23:53:04

2 PEPSI
№ 1750052
OG

№ 1750045

я почув від коментатора і не поліз далі перевіряти.

Гра цікавіша.


Найцікавіше, що коментатор розповідав, що чувак та його родина емігрували до Австралії, де він і живе. До чого тут блядь США - хуй зрозумієш. Принаймні український коментатор казав про Австралію, що пітверджується Вікі. Можливо в Німеччині тупі коментатори?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.