Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750096 вiд 2026-06-17 08:32:21араби-симулянти відомі..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750095 вiд 2026-06-17 08:22:06Пітух, як відімость? Твій Рангник наразі грає 1-1 із Іорданією. Іор блядь факінг данія!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750094 вiд 2026-06-17 08:19:09Блядь, будь-яка срака світу вже вміє грати у футбол. Таке враження, що на фоні цих задорних наглих ноунеймів тільки Україна б виглядала сумною убогою хуйнею. Іорданія щойно забила гол австрійцям, і майже всією командою стали раком на газон, відклячивши жопи во славу аллаха. Тьфу блядь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750093 вiд 2026-06-17 08:10:21Поставив на «Ірак не заб'є». Забили: / Чомусь андердоги один гол завжди впихнуть таки. Плтім клвтають від 4 до 7 штук. :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750092 вiд 2026-06-17 08:08:31Був я у Катанії нещодавно. Поліз на вулкан. Етна. Там холодно, капець. Два рівні підйому. Назнімав відео. В центрі Катанії є рибний ринок, там рибу готують прямо при тобі, маст хев. В кафешки і ресто, куди зазивають галасливі араби - не ходити ні у якому разі. Чим тихше і людніше - тим якісніше і аутентичніше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750091 вiд 2026-06-17 07:35:18Зневага європейців до США потрібна не американцям, вона потрібна самим європейцям. Європа має прокинутися, має повернутися. Геополітична катастрофа 1945 року має бути подолана, Європа відроджена, а вороги її - знищені. США стали великою державою тільки тому що в XX столітті туди від воєн тікали європейці. А тепер США перетворюються в те чим вони були завжди, насправді - країну ІІІ світу. І це дає Європі шанс на відродження. Питання тільки в тому, чи зможе вона цим скористатися.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750090 вiд 2026-06-17 07:27:532 OG№ 1750066Oops, тепер знов ще й GOAT.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750089 вiд 2026-06-17 07:05:18yagshamash № 1750087 ти рoбиш ширoкi узaгaльнeння, бидлoмaсa є у всiх крaїнaх… a щoдo № 1750084 - нe лишe уявляють aлe й висмiюють, oсь з oстaнньoгo
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750088 вiд 2026-06-17 06:25:28Цікаво нині в Італії. Я якраз у Катанії попід Етною. Про чемп світу тут ні гугу. Просто цікаво, що футбольна нація демонструє таку зневагу до турніру, коли її там нема.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750087 вiд 2026-06-17 06:16:34Lazy, Так само, як і щодо кацапів, похуй, що думають американці. Подібна бидломаса. Просто багатша. Єдине, що у великих містах є адекватні люди на відміну від тотального кацапобицтва на болотах.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750086 вiд 2026-06-17 06:12:27Щось мені здається, що американцям на цю зневагу трохи, м'яко кажучи, насрати.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750085 вiд 2026-06-17 06:11:45Роналду тепер вискакуватиме з трусів щоб підтримати реноме, в результаті транжиритиме моменти. Португесам пощастить якщо три очки візьмуть :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750084 вiд 2026-06-17 06:05:45Philus 1750073 Ви в Америці взагалі уявляєте, як у Європі вашу країну зараз зневажають через оцього підараса, що ви його обрали на президента? Це не наїзд, тим паче, не на тебе, а просто медичний факт.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750083 вiд 2026-06-17 05:59:13Fręch. Френх. Носове «ен», як у французькій. Ева Лис тепер з Еліною гратиме.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750082 вiд 2026-06-17 05:47:28Набиває голи на кривоногих лохах із диркою на воротах. Щастить ;)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750081 вiд 2026-06-17 05:46:57Третій був винятково для LAZY. Брамкару не було жодного шансу :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750080 вiд 2026-06-17 05:40:03ХЕТ ТРИК
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750079 вiд 2026-06-17 05:34:55Роналду там мабуть крутиться у ліжку, кошмари бачить. Сьогодні ввечері необхідно давати кисть пензля!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750078 вiд 2026-06-17 05:33:44Сьогодні важку артилерію підвезли. Мбаппе, Халланд, Мессі. Всі дуплети. Що має на це сказати Харрі Кейн?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750077 вiд 2026-06-17 05:31:34Ніхуя, досить поки що. Буду за Мбаппе топити у гонитві бомбардирів.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750076 вiд 2026-06-17 05:30:10Щастить тим хто вміє :-) Хет трик міг бути.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750075 вiд 2026-06-17 05:25:22Щастить гному їбаному, гівноголи з відскоку хуярить.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750074 вiд 2026-06-17 04:34:57Мессі у старті. Гол. Ще рекорди залишилися?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750073 вiд 2026-06-17 01:34:252 yagshamash№ 1750030Смішно ось це:Їбу я сша. Нахуй із пляжу. Нема що дивитися у цій зайобаній країні. Зайобана мрокацапська нація. Їбіться врот у своїй сукупності.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750072 вiд 2026-06-17 00:25:07А в 1978: Кемпесом, який зробив Аргентину чемпіоном. Вплив Кемпеса, як мені здається, був не меншим від впливу Марадони, а потім Мессі, вже в їх чемпіонства з.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750071 вiд 2026-06-17 00:22:19Бач, серію пенальті взагалі не запам'ятав. Захоплювався тоді Італією.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750070 вiд 2026-06-17 00:17:012 Valeriy№ 1750059Зуби були.Було 3:1 на користь Франції у першому овертаймі, але потім вийшов Румменіге та все порішав. 3:3, німці перемогли у серії пенальті, але потім Россі і Ко не залишили їм шансів у фіналі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750069 вiд 2026-06-17 00:15:56Я момент Баттісто -Шумахер і зараз ніби бачу перед очима, як і гол Баля. Після гола Баля мене вперше і востаннє в житті почало реально трясти від хвилювання, що ми можемо обіграти Бразилію, але гол бразильців у відповідь миттєво мане заспокоїв.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750068 вiд 2026-06-17 00:14:19VVV № 1750062 вiд 2026-06-17 00:02:02 Є ще ставка - найкращий бомбардир в історії ЧС, і сьогодні була серйозна заявка на те, що ми точно матимемо нового лідера. Щоправда є ще один претендент, але навряд чи він у своєму віці багато забиватиме.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750067 вiд 2026-06-17 00:13:09ну шо Франція потужна. Заявка. В обороні є проблеми, але думаю вони «по бразильскій системі» будуть грать.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750066 вiд 2026-06-17 00:12:35Попереду тільки Роналду і Клозе. Випередить на цьому чемпіонаті?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750065 вiд 2026-06-17 00:11:24А нє …він забив тоді 9 !!!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750064 вiд 2026-06-17 00:10:15Valeriy № 1750055 голи Россі помню лише по обзору в щотижневику «Футбол-Хокей» а от як Шумахер чуть не вбив Батістона в півфіналі помню
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750063 вiд 2026-06-17 00:09:58Зараз Голан Іраку вісім (як колись вже таке було на молодіжному ЧС) заб'є і тоді глянемо хто буде кращим голеадором.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750062 вiд 2026-06-17 00:02:02що там у буків на кращого бомюардира чемпіонату?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750061 вiд 2026-06-17 00:00:43Хуй блядь
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750060 вiд 2026-06-17 00:00:35О, а ну.. Ще 3 хвилини інтриги
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750059 вiд 2026-06-17 00:00:32Пам'ятаю вибіті зуби Баттістона Шумахером і рахунок 4-3 . Здається так було?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750058 вiд 2026-06-16 23:55:032 Valeriy№ 1750055Може ти й півфінал Фоанція-Німеччина не пам'ятаєш?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750057 вiд 2026-06-16 23:53:042 PEPSI№ 1750052OG№ 1750045я почув від коментатора і не поліз далі перевіряти.Гра цікавіша.Найцікавіше, що коментатор розповідав, що чувак та його родина емігрували до Австралії, де він і живе. До чого тут блядь США - хуй зрозумієш. Принаймні український коментатор казав про Австралію, що пітверджується Вікі. Можливо в Німеччині тупі коментатори?