PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741815 вiд 2026-02-24 09:28:55Рівно 4 роки тому я приземлився в аеропорту Київ жуляни. Ввечері 23.02. Прямо в події.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741814 вiд 2026-02-24 07:13:30Поразка, що розбила не лише серця: канадський фанат розпилив телевізор після фіналу Олімпіади https://t.me/championua/21505
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741813 вiд 2026-02-24 07:11:05 yagshamash № 1741812 тa для чoгo Фiцу, дaвaй вжe з тим «сусiдoм» у Крeмлi… тoй тaкoж жaлiвся щo йoгo нe чують…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741812 вiд 2026-02-24 02:39:22https://www.facebook.com/share/p/17xnHRH364/ Ага, бля, пиздець, треба з фіцою погуторити, бо він так прагне миру. І сусідів нема, ойойой.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741811 вiд 2026-02-24 02:24:05Lazy Смерть кацапам!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741810 вiд 2026-02-24 01:55:13Сьогодні вночі річниця Тієї Самої Ночі. Головної в житті. Яка розділила усе життя на До та Після. Коли о 5 годині ранку я в ахуї почув вибухи за вікном. Мозок знав, що буде саме так і що це трапиться, але серце та душа все одно охуїли від жаху. Тому що одне - знати та чекати, а інше - коли це дійсно трапляється у житті. Реально. За вікном. Коли чуєш вибухи, на горизонті здіймаються хмари прильотів та чуєш хлопки дверима від сусідів та наростаючу біготню по сходах. Коли підриваєшься щось діяти та біжиш свого єдиного сина ховати у бомбосховищі, а потім біжиш до банкоматів, щоб зняти хоча б якусь готівку, але всюди вже черги, істерія, ревуть сирени, вибухи над головою, та в усіх магазинах всі гребуть все що можна. Деякі жінки плачуть, як малі діти, деякі озвіріло бьються за останню пачку макарон. Новини сипляться одна за одною, здається, що ось ось Україна впаде та мразоти захоплять Київ.Смерть кацапам та хуйлу. Найбільша моя мрія - щоб ця територия перетворилась на випалену ядеркою пустелю. Нехай сдохнуть всі вони - молоді та старі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741809 вiд 2026-02-24 01:45:46У Зеленського в крові та ДНК є Хуцпа™, яка допомагає. А у воші, що скиглить, хуцпи немає. І самоповаги немає. Мабуть, у воші кацапські корені. Воша, мабуть, якийсь там валодя іванов за ПІБ. Він був би радий здатись ще чотири роки тому, але сцить.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741808 вiд 2026-02-24 01:37:54- - - - - - - - - -Voxa№ 1741798 яким би Фіцо не був підаром, але «на пагаваріть» можно було б час і знайти. Бидло-дипломатія діло таке, працює не завжди.- - - - - - - - - -Йобаний тєрпіла з дивану нєдавольний.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741807 вiд 2026-02-24 00:01:02Підари. Сорі за банальність
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741806 вiд 2026-02-23 23:44:33рівняють пром зону на Правому березі :( вже вісім прильотів …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741805 вiд 2026-02-23 23:38:09Vichny № 1741803 ну да, молдовани такі ж як і ми :) а з румунами пощастило, шо вони вчасно перший тур виборів відмінили і схаменулись
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741804 вiд 2026-02-23 23:34:15і Циган гол забив
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741803 вiд 2026-02-23 23:33:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1741798 вiд 2026-02-23 21:23:55 … І так нема сусіда по кордну з ким у нас нормально, і не пересраті стосунки. ----------------------- Є. Браття-Румуни і Браття-Молдовани (які по суті теж Румуни, принаймні самі прогресивни з них так вважають)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741802 вiд 2026-02-23 23:30:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1741794 вiд 2026-02-23 18:32:48 он, читаю новину, директор Оболоні пропонував провести перші 2 тури в Туречіні. Теж варіант. --------------------- Тому що «умнєйша, опитнєйша людина», не то що якісь шлепери з Поліграфтехніки і Динамо
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741801 вiд 2026-02-23 22:38:14А сам факт таких правопорушень нікого не бентежить? https://ua.korrespondent.net/world/4857379-avstraliiska-politsiia-pochala-vykorystovuvaty-drony
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741800 вiд 2026-02-23 22:33:29Ванат гол забив
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741799 вiд 2026-02-23 21:36:14тенісчергові чітери… вгадайте з яких країн------The International Tennis Integrity Agency today confirms that 3 tennis players have been provisionally suspended, pending the full consideration of Tennis Anti-Corruption Program charges. Mark Kaufman (Russia)Draginja Vukovic (Serbia)Mila Masic (Serbia)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741798 вiд 2026-02-23 21:23:55«Прем'єр Словаччини Роберт Фіцо сказав, що хотів обговорити із президентом України ситуацію навколо» Дружби «перед тим, як оголошувати кроки у відповідь, але, за його словами, Зеленський» не знайшов часу ". яким би Фіцо не був підаром, але «на пагаваріть» можно було б час і знайти. Бидло-дипломатія діло таке, працює не завжди. Та і війна у нас, а не в них… І так нема сусіда по кордну з ким у нас нормально, і не пересраті стосунки.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741797 вiд 2026-02-23 21:05:29В подразделения российской армии поступили распоряжения отказаться от использования национального мессенджера Max, сообщил близкий к ВКС провоенный блогер Илья Туманов под псевдонимом Fighterbomber.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741796 вiд 2026-02-23 20:44:34укренергоЙмовірне припинення аварійного постачання електроенергії зі Словаччини – ніяк не вплине на ситуацію в об’єднаній енергосистемі України. Останній раз Україна просила авіаційну допомогу у Словаччини понад місяць тому і в дуже обмеженому обсязі. Загалом, аварійна допомога зі словацького напрямку надходила до об’єднаної енергосистеми України досить рідко. Йдеться про нетривалі постачання. Офіційних документів про одностороннє припинення дії договору про взаємне надання аварійної допомоги словацьким системним оператором – компанією SEPS – до НЕК «Укренерго» наразі не надходило. ---------а орбан вже сказав що поки не буде перекривати електрику. щоб українські мад'яри не постраждали…а скільки пафосних заяв було…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741795 вiд 2026-02-23 20:40:27серіали…я їх не дивлюсь…точніше… якщо хтось мене зацікавить - то можу почати і додивитись…ну або якщо тема мені цікава, як те «кіно» про другий сезон пепа в ман-сіті…от хамас напав на ізраїль, хтось у якомусь стрімі сказав що серіал тегеран дуже багато «напророчив» - подивився 2 сезони. дуже сподобалось…я до чого… з урахуванням того що в мексиці з війною проти нако-картелів відбуваєтьсячи вже прийшов час подивитись «наркос»? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741794 вiд 2026-02-23 18:32:48он, читаю новину, директор Оболоні пропонував провести перші 2 тури в Туречіні. Теж варіант.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741793 вiд 2026-02-23 18:25:33inguard (тутейший) № 1741792 ну та я якби це знаю, понятна мотивація, але придумать як здвинуть на пару турів шоб зіграть їй серед тижня по теплому, можно булоб. Знову ж таки, зовсім не факт шо наш цей ЧС якось зачепе, можно було б зробити календарь з урахуванням. У нас то якбе війна, електрика більше нема чим є. Такі часи потребують якихсь не тріваіальних рішень. Подумать трохи, «прикинуть хуй к носу». Все краще ніж вбивать газон, а на Динамо то тепер тіки перестилать (як я розумію), чи пропускать як сьогодні.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741792 вiд 2026-02-23 18:06:00Voxa Так ЧС жиЖ влітку, потрібно встигнути
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741791 вiд 2026-02-23 16:29:02рано сезон розпочали. В Олександрії теж з полем жопа. Взагалі за такої зими починать в лютому м'яко кажучи не розумно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741790 вiд 2026-02-23 16:08:25до речі…а що там пан єрмак. це ж він викликався захищати гераскевича в міжнародних судах?цікаво як там справи? підготовка йде?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741789 вiд 2026-02-23 14:32:39 PEPSI (Merkury) № 1741779 вiд 2026-02-23 02:46:06 Це не зовсім так. Прогрес в галузі іде дуже швидко, і те що було, наприклад, в 2024 році це як минуле століття. Зараз ШІ, наприклад, код пише сам, і виправляє помилки сам, і виникли питання щодо майбутнього програмістів як професії взагалі. І тому подібне. Він не тільки компілює, він творить.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741788 вiд 2026-02-23 14:30:36Voxa, таки зайва
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741787 вiд 2026-02-23 14:15:27чи «тут» це прислівник?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741786 вiд 2026-02-23 14:03:29частка «тут» зайва :)
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741785 вiд 2026-02-23 13:41:00відповідь на № 1741723 : адекватних прихильників зе тут немає
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741784 вiд 2026-02-23 11:33:49буквально кожен нас пункт на болотах - якийсь «трешак»якесть «калєкіно», міладічний, сука, рузькій ізик, як нас у школі вчили…пишуть що звідси маршрутизується нафтра на «дружбу» і далі до фіцо-орбана…вішфул-синкінг такий: ми повинні полагодити дружбу на своїй території, і показувати пальцем на хуйлостан, типу то вони нафту не запускаютьі нехай орбано-фіци хуями хуйла обкладають------НПС «Дружба-1», станція Калейкино Ймовірно, цієї ночі було атаковано резервуари типу РВС-20000 - вертикальні сталеві ємності зі стаціонарною покрівлею об’ємом 20 000 м³ кожна. РВС-20000 - це ключові буферні резервуари магістралі Дружба. Вони забезпечують накопичення та вирівнювання потоків перед перекачуванням нафти далі по трубопроводу. Один РВС-20000 - це до 16-17 тис. тонн нафти при повному заповненні. Для вузлової НПС це суттєвий елемент технологічної схеми.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741783 вiд 2026-02-23 09:34:52sk № 1741782 Трози почекай, супутники у небі поміняються і твій джемінай заговорить голосом Соловйова :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741782 вiд 2026-02-23 09:23:16berehon [Останнi 20 месаг] № 1741778 вiд 2026-02-23 02:19:07 LAZYдодам 5 коп до нічної дискусії про шітрохи нагадує «боже, какіє же амєріканци тупппійєєєє» :)так. буває туплять. але потрібно до них ставитись як до «дитини». вказати на помилки, попросити бути уважнішим в наст раз… і ваш консультант-помічник знову «агурєц» :)мені дуже сподобалось коли джемінай з голоса навчився події в календар додавати. але один раз воно мені каже - я не можу додати подію в календар, я проста мовна модель.я відповідаю що ти мені вже таке робила декілька разіві тут воно переходить на рус мову і повторює що «я нє магу вам дабавить запісь в калєндар» :)ну нічого… «вказав на недоліки», попросив щоб забуло хуйло-мову… і знову - «порядок» :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741781 вiд 2026-02-23 09:15:43теніс-футбол-наркота…в мексиці вбили якогось місцевого «ескобара» …нарко-картелі вивели на вулицю свою «армію» робити бардакпишуть що один з футб матчів зупинили, тому що стрілялина почалась…ну і… починається чоловічий акапулько-500з гаелем монфілсом, звєрєвим, де-мінором, дмітровим…наче американців немає, тому що пишуть що нарко-картелі звинувачують у вбивстві боса - американців…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741780 вiд 2026-02-23 02:48:38Тому Динамо Київ і грало у фіналі ЛЧ 1978 року з Пахтакором, і програло по пенальті. Чи як там? А тренував Динамо не ВВЛ, а Романцев. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741779 вiд 2026-02-23 02:46:06Додам що ШІ - це ШизІК, станом на сьогодні. Бо інфо яке він видає, базується на всьому, що він прочитав, і до чого дотягнулись його неідеальні пальчики, або джерела - офіційні, альтернативні, лоббістські, неофіційні і фейки. Тобто -компіляція.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741778 вiд 2026-02-23 02:19:07LAZY№ 1741768Треба просто зрозуміти, що ШІ — не джерело знань, а просто помічник. Він безкоштовний, дуже компетентний майже у всьому, уважний, ніколи не втомлюється і не відпочиває. Але може помилятися і має власні особливості у спілкуванні, як будь-який живий помічник. Саме помічник, а не енциклопедія. Він взагалі не має пам'яти, в якій записані дані у 100% чіткому вигляді, так само, як і ми.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741777 вiд 2026-02-23 00:17:39я тут єстессно переглянув матч Колос - Полісся, і отримав масу задоволення. По перше Колос, хороша робота тренерів і клубу, навчена, організована, кусюча команда, де є кому забивати. Перші 20 хвилин затиснули Полісся, мали 2 моменти, але не забили. Виділявся Кане і Цуріков. Мотивована і навчена команда. Респект. Полісся витримало натиск і далі просто продемонструвало результати зборів. Команда стала більш зіграною, сконцентрованою, навіть майстернішою. Чимось трохи нагадує праймову Олександрію Ротаня, але на один левел вище. Тиск витримали, а потім почали методично йти вперед і кожен знав свій маневр. Працювали попереду без шума і пилі, як на тренуванні, впевнено і якісно. Якість гравців нажаль не дозволяє завершувати все що створили попереду, але створили вдосталь моментів. Особливо хочу відзначити захист, лінію захисту. Дуже класно. На це звернули увагу і коментатори, тричі коментуючи, що «захист Полісся вкотре розташовано практично ідеально, оптимально, надійно». Цікаво хто ставить захист у Поліссі, хто цей спец? У мене немає інфо. Полісся підписало Краснопіра - одного з кращих і перспективних на сьогодні нерозкручених укр. гравців. Так, вже можна говорити, що є два рівноцінних склади. Висновок: будь-кому в УПЛ буле складно з Колосом. А з Поліссям - ще складніше.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741776 вiд 2026-02-23 00:14:36Lazy, роза вітрів?