🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2301.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659012 вiд 2023-03-11 18:49:01

Нарешті Мудрик хоча б гольовий пас віддав. До цього сам забив з офсайду.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659011 вiд 2023-03-11 18:45:53

№ 1659008
Емли ты имеешь в виду церкву на кольцн ьролейбуса, на четной стороне улицы, то он никогда не имел никакого отношения к Лавре.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659010 вiд 2023-03-11 18:44:14

klirik
№ 1659009
----
Так, як поряд з Столипіним поховані українці козацька старшина Іскра і Кочубей, які було фігурували у цій Північній Війні.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659009 вiд 2023-03-11 18:36:00

Ще один момент пов'язаний з Лаврою. На її теріторії похований Столипін. Для кацапських імперців знакова фігура. Якби його рештки можно було відіслати на московію то можливо їхні фантомні болі і імперський дроч не так войовничо виплескувався б на нас. Просто згідно заповіту Столипін забажав бути похований там де помре. І тут я не знаю чія доцільність превалює, воля небіжчика чи наявна ворожість у відносинах двох країн. Потьомкіна в Херсоні вони ж не просто так спіздили, некрофіли херови

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659008 вiд 2023-03-11 18:08:30

Батий, ти правий, якщо оперувати в категоріях цифр, адрес, данних. Але реальність виходить далеко поза ці адреси, і документи на дозволи будівельних робіт.

Храм на тролейбусному кільці був завжди мабуть під керівництвом Філарета, а потім і ПЦУ.

Другий факт. За часів Ющенка вул. Січневого Январского повстання було цілу переіменовано в Мазепи. Але потім підарусня переграла і Мазепі залишили шматок від Арсенальної до пл. Слави, а далі типа Лаврська. ПідаРусня немогла стерпіти, щоб назвали вулицю Іваном Мазепи називали вулицю, де практично все було збудованр або реконструйовано на кошти українського незалежного від Москви гетьмана.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659007 вiд 2023-03-11 18:08:25

olma
№ 1658997
ти не звернув увагу на виділене слово - уніатська. щодо назви «греко-католицька» то все вірно

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659006 вiд 2023-03-11 18:04:29

В Почаєві якісь мутні кізяки шаройобилися ще років 15 тому. Осередок кацапизму ще тоді.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659005 вiд 2023-03-11 17:40:17

Верхняя Лавра, ул. Лаврская, 11.
Нижняя Лавра, ул. Лаврская, 15. Тут же юридический адрес монастыря..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659004 вiд 2023-03-11 17:13:02

Я підозрюю що каталізатором вирішення ситуації з Лаврою були похорони спочатку диверсантів с «Братства», а потім Да Вінчі, на чий похорон прийшов Зеленський. У Михайлівський собор.
Чотирьох бійців, що загинули в кацапії, мали відспівувати у Успенському соборі. Але за день до похорону мінкульт чомусь відізвав свій власний дозвіл, спровокувавши конфлікт.
Я думаю що заборонили це спецслужби, тому що не були впевнені у безпеці такого заходу на території Лаври, зважаючи на наявність московских сектантів поруч. Імовірно це і спонукало прийняти політичне рішення. Нетерпимою є ситуація коли в центрі столиці, недалеко від урядового кварталу є місце, де спецслужби не можуть гарантувати безпеку.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659003 вiд 2023-03-11 16:55:56

В 2013 році, коли приїжджав до Києва цей мудак настоятєль кацапскої церкви Кіріл Гундяєв, то українських активісток Фемен було схоплено, і одна з дівчат казала, що її на Оболоні в РОВД допитували не українські і кацапська гебня кондова.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659002 вiд 2023-03-11 16:50:11

OlegSh
№ 1658998

організовував ексурсію лаврою для друзів років 7-8 тому. відразу попередив, що всі - дуже нєрвні з приводу кацапів і війни, так що краще не тойво. бо можуть і по єб "лу дать. птрс і всьо такоє

і все пройшло дуже чудово

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659001 вiд 2023-03-11 16:47:42

Верхня Лавра, Нижня Лавра

нема ныяких украіна окремо, а окремо - якесь днр. це все наша земля.

так само і лавра.

там же питання навіть трішки інакше стоїть. лавра, як українська і світова святиня, була (поки що і є) захоплена кристалічно чистими демонами.

рано чи пізно ми маємо їх звідти погнати

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1659000 вiд 2023-03-11 16:38:52

Найбільш небезпечні там зазомбовані віряни, яких охороняють кацапські казачкі. Вони навіть хресну ходу на Почаїв організували літом 2022. І ніщо їх не зупинило- ні війна, ні блок-пости

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658999 вiд 2023-03-11 16:07:56

православний шаріат

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658998 вiд 2023-03-11 16:04:41

Був я у 2019 році у Лаврі на `екскурісї`. Справжня православна Аль-Каїда. Преконувала, що всі хто не ходить до церкви у `справжню канонічну церкву` горітимуть у пеклі, що те, що бог один для всіх то фігня, бог є тільки у православних МП, а решта поклоняється х. з. кому. Хтілося спитати 'почьом опіум для народа? ' Ну й пропонувала свічки купити з якогось хитрожопого воску.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658997 вiд 2023-03-11 15:55:11

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1658996
----
Я не перевіряв, але всі слова мають свою історію у просторі і часі. Можливо ти і правий, що уніатська церква не називала так себе ані греко-католицькою ані не уніатською. Я просто вжив це для того щоб вказати, що Почаїв - Московське ханство - це абсолютно не поєднувальні сутності.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658996 вiд 2023-03-11 15:48:14

olma
№ 1658992
вибач, але немає ніякої греко-католицької уніацької церкви. слово уніяцька приліпили комуністи, і вживали, як щось принизливе і чуже. походження від Берестейської Унії 1596р. і Ужгородської унії 1646р.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658995 вiд 2023-03-11 15:37:23

2 olma
№ 1658994

Доречі, між «Верхньою» та «Нижньою» Лаврою є мур. Щоб пройти з однієї в іншу - треба пройти ворота.

Щодо ролі релігії - то, нажаль, тут ти не маєш рації.
Насправді релігія має ДУЖЕ великий вплив на людей. Саме тому вони (орки) так і пестять МП в Україні.
Тому питання закриття філії ФСб в Україні у вигляді МП - це питання виживання Української держави. І це дуже круті новини щодо Києво-Печерської Лаври. Інше питання - як це будуть практично втілювати в життя. Сподіватись, що МП підіймуться і підуть з Лаври - наївно. Будуть «битись» до останнього. З усіма атрибутами - кресними ходами проти «ганєній» і т. і.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658994 вiд 2023-03-11 15:02:16

Papka
№ 1658993
----
Ок. Значить ти теж крутий чувак - шариш! Без образ. Я просто хотів сам собі пояснити, що відбувається і що буде далі.
Я вважаю, роль церкви і релігії сьогодні в суспільстві дуже зменшилася, а такі історичні комплекси - вони належать усьому народові безвідносно чи ти православний, єврей, мусульманин чи взагалі невіруючий або атеіст. Це тупо історична матеріальна і духовна спадщина. і так треба до цього ставитися.

Це значить. Виділяти гроші, ремонтувати, досліджувати, робити музеї, памятки, але не віддавати церкві чи релігійним організаціям тільки тому що вони колись були власниками.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658993 вiд 2023-03-11 14:56:47

2 olma
№ 1658989

Я пояснював в тих термінах, який використовувались в оригінальному повідомленні.
Там під «Верхньою» Лаврою малось на увазі та частина, де знаходяться Успенська Церква, Трапезна та дзвільниця. Центральний вхід - навпроти Арсеналу. Там ще вхід платний для туристів.
Під «Нижньою» Лаврою автори мали на увазі все інше, що охоплює і комплекс Верхніх печериі комплекс Нижніх печер.
Вхід/Заїзд (де робили відомі фотки Паши-Мерседеса) - з розвороту тролейбуса (вулиця Ближньопечерна). Також можна спуститись з «Верхньої» з тильної сторони повз музей Книги і Друкарства.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658992 вiд 2023-03-11 14:12:36

Трохи інша ситуація в Почаєві (там історично місцеві магнати потоцькі створили комплекс для греко-католицької уніацької церкви), і трохи інша ситуація в Святогірській Лаврі на Донці.

Але все це Українські церковні центри історично, і настав час їх очистити від впливу Московського ханства.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658991 вiд 2023-03-11 14:01:38

Мається на увазі, що з цього місця було зроблено на 2014 рік.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658990 вiд 2023-03-11 14:00:44

Комплекс верхніх Печер КПЛ - це найбільш богомєрзка х-ня, яку мені доводилося в житті бачити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658989 вiд 2023-03-11 13:53:09

Papka
№ 1658984
-----
Ти трохи заплутуєш. Нема Верхньої Лаври і Нижньої Лаври.

Є Лавра - цілий комплекс споруд, що знаходяться в рамках оборонного муру стіни. Там знаходилися всі будівлі і церкви і це було основою Історико-культурного заповідника, створеного за часів УРСР.

А за стіною на південь, є комплекс Верхніх печер і далі такий був проход до комлексу Нижніх печер. Оці верхні і нижні Печери завжди були місцем поклоніння і пілигримки, бо там мощі місцевих святих у тому числі Антонія і Теодосія Печерських.

За часів совка в Заповіднику були музеї - чудові музеї в унікальному місці з офігенною аурою. А в Печерах там вже був чоловічий монастир? при чому в цьому монастирі були опозиціонери до совка хоча і під контролем гебні. Короче, все було дуже гарно красиво духовно і скромно, як і належить монахама стоїкам, прихильникам ісіхазму.

В 1990-х роках все віддавалося тихеньку московській церкві, яка зробила з Лаври Індустрію цяцьки, бабки, свічки, залатиє купола, мірра, кадило, шмотки, фіміам - вартістю в десятки мілліонів долларів. І що найгіршще місцем розсадником кацапізму москалізму і всякої злобожної, богопротівної колорадської хуйні.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658988 вiд 2023-03-11 11:09:48

мой хороший знакомый, почти родственник, хозяин строительной компашке со специализацией по мелкому строительству и крупным ремонтам, последние лет 20 работал почти исключительно на объектах Нижней лавры. Там строительные работы никогда не прекращались и никакой документации н никогда не видел. Работали по указаниям пальцем - тут то сделать, тут так, посчитай сам, скока стоит, дадим половину.. Но наличкой..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658987 вiд 2023-03-11 11:04:30

2 sk
№ 1658986
не думаю, что новостью является то, что все новейшие и частично не очень новые чипы производятся на Тайване. Потому за него так резко, как за свой штат, вписываются..
ЗЫ. а оборудование по печати микросхем - Голандия, но оно уже в Европах..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658986 вiд 2023-03-11 10:48:57

Batyj
№ 1658983
було недавно повідомлення що штати військовий бюджет розробляли на 2023, і з подивом дізнались що багато чіпів, які потрібні для виробництва зброї виробляється за межами штатів. будуть «думать» …

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658985 вiд 2023-03-11 10:45:43

Протягом 10 березня росіяни здійснили обстріли 7 громад Сумської області, зафіксовано 54 «прильоти», 100 гранатометних пострілів, 84 кулеметних постріли, 4 кулеметних «черги» та скидання з БПЛА 2 вибухових пристроїв.
------
от ті дрг з рус корпусів (чи як там вони називаються?)
якщо вже почали переходити кордон на сторону хуйлостану, то вже б якусь користь з того робили (крім фоточок)
знайшли б ярту що стріляє на нашу сторону і знищили б…

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658984 вiд 2023-03-11 10:30:05

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1658974

Тут якраз мова і йде про Нижню Лавру.
По Верхній Лаврі нетпродовжили договір (і тому ПЦУ вже проводила служби там).
Це інтерв'ю якраз було тоді.
А зараз вже прийняли рішення розірвати цей договір від 2013 року (щодо Нижньої Лаври). Обґрунтування - порушення умов договору. Вже давно говорили, що договір порушується давно і суттєво, т. я. ним не передбачені будівельні роботи на території. А всі знають, скільки всього набудували «монахи». Тому юридичне обґрунтування для розірвання були вже давно.
Зараз прийняли політичне рішення.
Чекаємо на Почаївську Лавру…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658983 вiд 2023-03-11 10:29:34

щас кетайцы полезут а залуппо - что хотим то и продаем кому хотим, амеры введут санкции, запретят торговлю в штатах отдельным конторам, за ними Европа, и накроется все кетайская торговля медным тазиком, и порты нах будут не нужны..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658982 вiд 2023-03-11 10:24:17

ну, а жд сквозь Гималаи - бредовая идея. Там тунель нужен на 500 км.. Такого не бывает..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658981 вiд 2023-03-11 10:18:36

а вааще, я имел в виду порт Maday Island в Бирме…

https://www.irrawaddy.com/news/burma/reporters-notebook-chinas-pipeline-project-benefited-maday-island-locals.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658980 вiд 2023-03-11 10:12:57

Индия обеспокоена тем, что Китай может начать использовать порт Хамбантота (к строительству которого присоединялся и арендует сейчас) как военную базу рядом с Индией. Порт стоимостью 1,5 миллиарда долларов находится вблизи главного судоходного пути из Азии в Европу.

На прошлой неделе представитель правительства Шри-Ланки заявил, что судно останавливалось в Хамбантоте только для дозаправки.
https://zn.ua/WORLD/naprjazhenie-mezhdu-kitaem-i-indiej-shri-lanka-prosit-otlozhit-pribytie-v-svoj-port-kitajskoho-korablja.html

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658979 вiд 2023-03-11 10:10:10

klirik
№ 1658977
китай будує політику світового виробника товарів. а для цього потрібні логістичні ланцюжки
вони також ярди вкладають в залізниці екс-совкових «станів» щоб був шлях на європу…
у протистоянні із штатами у китая наразі хуй-ова ситуація
морські експортні шляхи контролюються 5м флотом штатів з заходу (індійський океан - перська затока - суецкий канал) і 7м флотом -зі сходу
тому в разі великої війни штати проти китаю - вся логістика з і в китай по воді «обріжеться» американським флотом… ну, тобто, наприклад можна тільки нафтопродукти заблокувати…
тому китай зараз сильно вкладається у свій флот і «тест» своїх можливостей «заплановано» на 2025-27 - коли у них закінчиться переозброєння…
ну і те що китайці «застовбили» собі базу в джибуті - вхід в червоне море - через яке трафік нафти з перської затоки йде -теж цікавий момент…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658978 вiд 2023-03-11 10:04:48

Пакистан дружить із (красно-) жовтожопими проти Індії - тут важко щось зробити. Але важелі впливу на Пакистан у США безумовно є.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658977 вiд 2023-03-11 09:57:37

Batyj
№ 1658964
---------
Не давала мені спокою оця тема що Китай будує порт в Індійському океані та й ще веде до нього залізницю. По -перше, фактор Гималаїв, по-друге - Індія. І якщо для впертих китайців прокласти з/д не проблема (в Тібеті вони її проклали до Лхаси, і навіть трохи далі) то фактор Індії ніяк не обійти. І від того що я дізнався трошки прихуїв. Коротше, на першій картинці позначені порти що належать Китаю в Індійському океані, а будують вони залізницю через Пакістан до порта Гвадар. Ось що пишуть про цей порт:
"Другу закордонну військово-морську базу — цього разу в Пакистані — компанія China Communications Construction Company будує на півострові Дживані поблизу глибоководного порту Гвадар (китайці побудували його у 2007 році). З 2013-го порт передали в управління Китаю в обмін на $2,6 млрд інвестицій у розвиток місцевої інфраструктури.

Гвадар є ключовою ланкою китайсько-пакистанського економічного коридору та однією з основних складових плану Сі Цзіньпіна «Один пояс, один шлях». А бази у Гвадарі та Джибуті слугуватимуть важливим компонентом забезпечення китайської військової присутності в Індійському океані й безпеки афроазійських комунікацій КНР. "
https://defence-ua.com/army_and_war/jak_knr_naroschuje_svoju_vijskovu_potuzhnist-5922.html

І так, в Шри-Ланці китайці також мають свій порт (м. Хамбатонта) і активно його розбудовують. Через гуголмапс все це можно побачати. В Гвадарі навіть свій Чайнатаун вже є.
Ну коротше, на мій погляд США трошки проєбались і я навіть не уявляю як вони планують стримувати фактор ексапанції Китаю у світі. Більшість оціх портів будуть мати подвійне значення, і в разі чого, будуть використовуватись як бази ВМС Китаю.





Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658976 вiд 2023-03-11 09:26:13

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1658965 вiд 2023-03-10 20:29:53

Ж/д до Магадана потрібна для того, щоб перевозити зеків ;) Замість пєстні про Ванінскій порт вони співатимуть про столипінський вагон.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658975 вiд 2023-03-11 09:07:23

+№ 1658974

Хоча постанова Уряду - це не догма, і її можна скасувати к фуям, ухваливши відповідну нову постанову (але саме Уряду, а не відомства ткачєнги).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658974 вiд 2023-03-11 09:04:16

Тут цікаво, чи залишиться підарасня у так званій «Нижній лаврі», бо директор заповідника в інтервʼю казав таке:

"Якщо з об’єктами Верхньої лаври зрозуміло, то яка ситуація з Нижньою лаврою, об’єкти якої УПЦ МП також орендує? Це, зокрема, приміщення Київської духовної академії, де знаходиться релігійний центр.

Об’єкти на території Нижньої лаври були передані у безстрокове користування УПЦ МП постановою уряду від 2013 року. З цією орендою зовсім інша історія. Церква використовує цю територію і будівлі за призначенням, вони сплачують за комунальні та інші послуги, доглядають за територією. Тобто вони своїм коштом самостійно утримують будівлі і територію. Ми (заповідник) тільки здійснюємо моніторинг щодо стану збереження пам’яток. А я нагадаю, у нас на території заповідника знаходиться 140 пам’яток, 44 з яких – національного значення і 96 –місцевого. При цьому значна частина з них знаходиться на території Нижньої лаври, включно з комплексами Ближніх і Дальніх печер, у тому числі й Варязькі печери, які виходять за межі наших мурів та приєднуються до Дальніх печер. Весь комплекс споруд, які вони орендують, вони і доглядають ".

(https://glavcom.ua/longreads/perevorot-u-lavri-khto-teper-hospodar-intervju-z-kerivnikom-kijevo-pecherskoho-zapovidnika-900062.html)

Тобто коли Ткаченко робить свої заяви щодо «усіх приміщень», важливо знати, чи включає він туди Нижню лавру.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658973 вiд 2023-03-11 07:40:22

PEPSI (Merkury)
№ 1658972 вiд 2023-03-11 03:53:29
Не станеться. Для цього треба заключати новий договір оренди. А його з МП не заключать, бо це політичне рішення.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.