Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658892 вiд 2023-03-09 20:48:28Дивно, що тут ніхто ще не запостив новину, що старого совдеповського пердуна бичкова чи як його там СБУ взяли таки за сраку. Читають таки Обсілф в конторі :) підари совкодрочерські
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658891 вiд 2023-03-09 20:24:32СБУ оприлюднила відео знешкодження ворожих ЗРК Тор-М2 і С-300В4 за допомогою баражуючих боєприпасів. За інтерфейсом наведення і силою вибуху, схоже, що це були Switchblade 600. ——— невже нарешті запрацювали? добре б масово уражати таким чином. щоправда, це дише припущення про засіб ураження
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658890 вiд 2023-03-09 19:58:01Луценко на Прямом. Очень интересно..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658889 вiд 2023-03-09 19:40:54Геть (Геть) № 1658809 вiд 2023-03-08 22:46:58 У всіх є таргани у голові. Мєльйон мєльйон мєльйон алих рож. ============================== то плагіат, не годні вони щось своє людське створити, крім «дубінушки» див. сюди:
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658888 вiд 2023-03-09 19:08:24sk (здалеку…) № 1658877 вiд 2023-03-09 16:05:41 китайці рік мовчали а тут якась бурна активність … бо відчувають що скоро ріка пронесе повз них чийсь труп. Заводи Китаю на далекому сході РФ передбачають завіз і використання роб. сили з Китаю. РФ вже не проти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658887 вiд 2023-03-09 17:46:24У четвер, 9 березня, набрав чинності так званий указ гауляйтера Дениса Пушиліна про створення військкоматів в тимчасово окупованому Маріуполі. До 1 квітня ворог планує забезпечити повний облік чоловіків від 2006 року народження. Про це радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив у Telegram. Окупанти не лише хочуть поставити на облік українців, але й наказали місцевим «поліцейським» забезпечити виконання мобілізаційних завдань, що надала країна-агресор росія.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658886 вiд 2023-03-09 17:42:12№ 1658884чепуха..Американцам будет все равно, где заводы, хоть на Марсе. Сказано - нехуй помогать парашке, а все остальное -это мелочи.. И никакие формальности не помешают наложить санкции и вааще закрыть свой рынок..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658885 вiд 2023-03-09 17:36:07Bobb № 1658884 відкрити виробництво - це на словах «на практиці» - тобі потрібна якась к-ть «рук» щоб там працювали не бачу сенсу киатайцям будувати заводи на далекому сході хуйлостану. там рук й так немає. хіба що з умовою побудувати пару районів а-ля «позняки» щоб китайці туди заселились і працювали. а-ля «лімітчики» в підмосков'ї на заводах… і взагалі це «довга» стратегія. можливо воно так і буде. але наразі хуйлостану потрібні «короткі» рішення. і от що вони з китаєм вигадають - хз слухав на днях фесенко на укр-лайф. він сказав що лукашеску після повернення з китаю якось «нєрвно» почав обзивати зеленського і дуже «борзо» виступати через те що китайці і йому пообіцяли підтримку ну хз. мені навпаки здалось що ці дитячі «обзивалівки» з уст луки тому що чувак «на нєрвах» … знову ж таки… потрібно дивитись як ситуація буде розвиватись
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658884 вiд 2023-03-09 17:08:35sk № 1658877 Очевидно, торг уже закончился, Си принял щедрое предложение Хуйла. Там есть достаточно простое решение, которое устроит их обоих, и которое не попадает под санкции. Китай строит военные заводы на Дальнем Востоке и обеспечивает их рабочей силой. По-сути, осуществляет свою экспансию в те регионы. При этом не нарушается эмбарго, поскольку продукция не будет идти из Китая, а будет создаваться прямо в раше. То есть, и санкции против Китая вводить не за что. Собственно, китайцы предлагали вынести свои заводы на кацапский Дальний Восток уже давно, но местные тогда по понятным причинам упорно сопротивлялись. Теперь уже никто сопротивляться не будет. Вот, например, хабаровские новости за 2019 год: https://www.dvnovosti.ru/khab/2019/06/06/100354/
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658883 вiд 2023-03-09 17:00:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1658882 ну таких сценаріїв можно багато написати :) так частково можливо і таке. а можливо й зовсім протилежне. хто міг передбачити що буде в період між першим та другим майданами?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658882 вiд 2023-03-09 16:44:37Виграти війну, програти мир: інерційний сценарій
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658881 вiд 2023-03-09 16:42:13Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1658876 вiд 2023-03-09 16:02:32Очевидно, термін «китайська підйобка» можна віднести і до їхніх аналітичних розробок.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658880 вiд 2023-03-09 16:17:20 Геть (Геть) № 1658873 вiд 2023-03-09 15:35:19 я кажу за епос. може Маршал або його адмін у телезі не звернули уваги, що написали. але мені трохи знайомі такі нюанси лексикону, коли високих командирів/лідерів по різному називають під час криз/війн. не ген. -полковник хтось там, не командувач сух. військами якогось району, а просто «командувач». тут зразу двоє. ну, може дрібниця, але у контексті арміі (Маршал -він же ж високий поліцейський?) такі скорочення- ознака деякої поваги.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658879 вiд 2023-03-09 16:09:47Nevropatolog «Война в Украине завершится летом 2023 года, поскольку… Киев близки к исчерпанию экономических возможностей ее продолжать». Це чергова китайська хуйня з-під коня. Тому що наші економічні можливості зумовлені бажанням Заходу нас фінансувати. А так ми з самого початку економічно не тягнули.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658878 вiд 2023-03-09 16:06:04Boeing B-52H Stratofortressв устье Дунаяhttps://www.flightradar24.com/NOBLE41/2f76207f
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658877 вiд 2023-03-09 16:05:41китайці рік мовчали а тут якась бурна активність і мирні плани, і прогнози… до речі хз чи приїде сі до хуйла. толком нічого не ясно «інтрига».
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658876 вiд 2023-03-09 16:02:32Китайцы попытались спрогнозировать дату окончания войны в Украине — NikkeiВойна в Украине завершится летом 2023 года, поскольку и Москва, и Киев близки к исчерпанию экономических возможностей ее продолжать. Такой вывод содержится в закрытом докладе Академии военных наук Китая, который был представлен руководству в Пекине в начале 2023 года. Китайские военные провели симуляцию развития боевых действий в Украине в декабре прошлого года и на ее основе представили свои выводы.Получив доклад, председатель КНР Си Цзиньпин выступил с «мирным планом» из 12 пунктов, а также отправил главу комитета по международным делам Компартии КНР Ван И на встречи в Европу и Москву. Китайские военные пришли к выводу, что хотя россия и не сможет долго вести войну, ей удастся сохранить преимущество на поле боя. Впрочем выводы доклада могут быть искажены в пользу кремля, учитывая статус росссийско-китайских отношений.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658875 вiд 2023-03-09 15:49:02ironbelly (LMW28IF) № 1658874 проверься на дислексию. > Там есть исключения..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658874 вiд 2023-03-09 15:36:16Bobb № 1658860 «Воздух-воздух» з літери Р, нуну. Це теж «воздух-воздух» - Р-16 (вона ж 8К64 ;) А це куди запхнеш - 3М8? (Три Ем Вісім)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658873 вiд 2023-03-09 15:35:19che7 № 1658868 вiд 2023-03-09 14:33:00 «А шо луччє охвіцер чи камандір?» Ремікс ЗІ Сирський здається сильно у політику хоче. За Тарнавського ніц не знаю.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658872 вiд 2023-03-09 15:32:56Сирський і Тарнавський командувачі за посадами. Тому їх так журналісти чи військові блогери називають. Генералів багато, а командувач Сухопутними військами один.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658871 вiд 2023-03-09 14:52:45https://twitter.com/NOELreports/status/1633800195971350532?s=20 черговий відос рус дрг що перейшов на територію хуйлостану в сумській обл якось на цей раз «тихо» новина пройшла (хоча. можливо, пізніше «розкрутиться»)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658870 вiд 2023-03-09 14:42:41Йозеф Кнехт?? @jozefkneht1 Цінність творів Тараса Шевченка полягає в тому, що він показує, що двісті років тому, грусня була така ж кровожерлива, нікчемна, брудна і неосвічена, як в зараз. Але вся суть в тому, що тоді не було ніякого хйла. Вони самі по собі такі паскудні люди. Дякуємо, Тарасе!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658869 вiд 2023-03-09 14:39:37Турция внезапно остановила транзит санкционных грузов в Россию. Такой шаг стал неожиданностью для рынка, рассказали «Ъ FM» его участники, которые срочно ищут альтернативные маршруты. Остановку транзита санкционных грузов некоторые собеседники «Ъ FM» связывают с недавним визитом в Турцию госсекретаря США Энтони Блинкена. ----------- перед тим блінкін злітав у екс-совок- «страни» і щось їм там розказав… особливо за казахстаном потрібно спостерігати ну і от грузія. протести розійдуться і країна так і залишться хуйло-помойкою? в основному через «транзит» товарів та виїздом купи хуйло-вати в грузію ввп в 2022 виріс на 10%. і прогноз на 2023 ще вищий… тобто «курс» країни «правильний» …
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658868 вiд 2023-03-09 14:33:00цікаве враження… крім того, що ваші збройні сили стають зброярами Європи, так зараз побачив у когось у телезі 'командувачі Сирський та Тарнавський'. тобто не генерали/полковники, а командувачі. цікавий епос
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658867 вiд 2023-03-09 14:22:57Vichny № 1658841 вiд 2023-03-09 09:35:15 А шо таке оце їхнє «Ха» в назві, які деякі помилково читають як ікс? ----- І тут включається chatOOІ (Obsilf Open Intellect) і вуаля:
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658866 вiд 2023-03-09 14:15:23о как "В ответ на террористические акции в Брянской области вооруженными силами РФ нанесен массированный удар возмездия. Поражены ключевые элементы военной инфраструктуры Украины, предприятия оборонно-промышленного комплекса, а также обеспечивающие их объекты энергетики. Цель удара достигнута. Все назначенные объекты поражены — Минобороны РФ "
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658865 вiд 2023-03-09 14:07:07fofonov № 1658864 ну логіка є. Р -занято, В не взяли бо воздух теж на В, а П? бо немає аналогу в латинській абетці
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658864 вiд 2023-03-09 13:55:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1658861 як варіант. В совковій маркіровці сталі літера (не завжди, але не будемо заморочуватись) визначала відповідний хімічний елемент. Х = хром, Н = нікель і так далі. Але на всі елементі літер не вистачило, тому марГанець позначали літерою Г, алЮміній - літерою Ю, кремній - літерою С від сіліціум і пр. Тут може бути така ж логіка з «поверХность»
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658863 вiд 2023-03-09 13:15:10послухав і-вью речника ппс - ігната гарну думку сказав (можливо про це давно кажуть) що одна справа збивати ракети. але нам потрібно знищувати носіїв ракет. тобто літаки що злітають щоб запускати ракети і якось іншим слітлом «заграла» новина про те що ми пробуємо підлаштувати під міг-29 натівську ракету повітра-повітря
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658862 вiд 2023-03-09 13:00:33Знову злетіла пєсда, змайстрована у КБ Мікояна і Гурєвича.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658861 вiд 2023-03-09 12:55:33Bobb № 1658860 ну це понятно, понятно. Було цікаво, шо саме зашифровано в цій літері. П - очевидно, протикорабельна, перша буква, нічого не видумували Р - можна припустити, шо від слова «ракета», або «реактивна». С- колись мали абревіатуру РС - реактивний снаряд, відповідно скоротили шоб спростити. Х - от х. з. чому :) на літеру Х не так багато слов які можна взагалі якось асоціювати тим більш з землею :) Прізвище? зашифруєм Хрен вгадаєш? я припустив найбільш логічне, як на мене.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658860 вiд 2023-03-09 12:02:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1658859 У москалей всё типа операции «Ы» - чтобы никто не догадался. Там есть исключения, но приблизительно так: Р- это «воздух-воздух». Х- это «воздух-поверхность». П- это «противокорабельная». C- это «неуправляемые» ракеты.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658859 вiд 2023-03-09 11:40:27Bobb № 1658856 може і так. Незрозуміло тіки чому саме Х
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658858 вiд 2023-03-09 11:40:08№ 1658849тут никаких «якщо» не существует.Летающий локатор и запуск крылатой ракеты никак не связаны между собой. Летающий локатор - это один из источников информации. Информации о пунктах взлета истребителей ПВО, точках пуска ракет ПВО, точках размещения локаторов ПВО. Эти данные могут быть переданы пусковым увтройствам ракет - на земле, в воздухе или на море, а могут и не быть переданы. Тогда пуски производятся по целям, определенным ДРУГИМИ источниками информации - агентуре, космическим снимкам, просто памяти когда-то служивших 40 лет назад в Украине и утверждающих, что вот там в селе на Львовщине точно, блять, что то важное есть..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658857 вiд 2023-03-09 11:36:16toreo № 1658847 klirik № 1658845 думаю шо оці 8 і 8 Х-31П, Х-59 це якраз побочка, з літака по виявленим спрацювавшим засобам ППО по іншим цілям.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658856 вiд 2023-03-09 11:35:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1658850 Как я понял, Х означает, что это класс воздух-поверхность. То есть, к рулям это не имело отношения. По ссылке, в середине страницы, есть список классификации ракет: https://profilbaru.com/ru/%D0%A5-25
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658855 вiд 2023-03-09 11:33:50sk (здалеку…) № 1658851 сс - то насправді SS, класіфікація за НАТО. Радянська назва там же інша? Та і клас ракети зовсім другий. якийсь Хуйловкін - це можливо :) за срсср таке любили. Хоча зазвичай усі складні абревіатури це тупе скорочення назви
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658854 вiд 2023-03-09 11:28:11olma № 1658843 ну як сказать нема. Інфраструктура, енергетична в першу чергу, знищена досить суттєво. Накопичувальний ефект є. А те шо весь час відновлюється і ремонтується усім чим можна, то вже до героізму і західній допомозі. та і не треба думать, шо кацапи суцільні ідіоти і бьють просто так, аби куди влучити. Вони ж кудись цілять і не завжди в об'екти енегретики. От у нас весь час бьють по ТБ-центру. Нехотять напевно шоб в ЗП единий марафон дивились :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658853 вiд 2023-03-09 11:26:42Краще було б нові вимоги висунути. Тому що як розійтися, режим почне репресії і без закону про «іноагентів». Там величезна кількість затриманих.