🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2305.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658852 вiд 2023-03-09 11:25:32

Законопроект об иноагентах отозван из парламента Грузии.
-------
питання чи закінчаться протести?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658851 вiд 2023-03-09 11:20:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1658850
або конструктор якийсь «хуйовкін» :)
були ж ракети сс-20. там Х немає в назві

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658850 вiд 2023-03-09 11:17:40

Vichny
№ 1658841
як варіант, думаю шо на самому початку в проектній документації це означало класс або вид ракет за ознакою якою є Х-подібне розташування крил/рулів-стабілізаторів у хвостовій частині. Потім так і прижилось.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658849 вiд 2023-03-09 10:59:46

Якщо кінжали запускалися від бульби, то це спростовує твердження наших окремих ікспьордів про те, що без А-50 ці ракети не можна буде використовувати.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658848 вiд 2023-03-09 10:59:26

olma
№ 1658843

жоден залп сам по собі не дає. та і хіба у нас є інфо про наші втрати від цих ударів? це, зрозуміло, таємниця

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658847 вiд 2023-03-09 10:56:15

klirik
№ 1658845

можливо, за ппо, а можливо за іноземною технікою, яка якраз заходить в україну і накопичується в ппд. я не виключаю, що ми цю техніку десь збираємо групами. накрити однією ракетою пару десятків танків - непоганий результат.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658846 вiд 2023-03-09 10:23:22

sk (здалеку…)
№ 1658844
точніше «зима закінчилась». вже весна і дуже тепло. +10 вдень в києві

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658845 вiд 2023-03-09 10:20:06

Вони полюють за ппо, енергетика це здається побочка

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658844 вiд 2023-03-09 10:13:24

olma
№ 1658843
при тому що весна закінчилась
восени були очікування що «європа замерзне». газу не буде (ні там ні у нас), за цінами на газ вгору полізуть ціни на електрику…
зараз цього взгалі немає
і якщо зимою нашу енергосистему не прибили - то зараз взагалі сенсу немає у цьому…
дтек написав що є 3 влучання - ремонтують
але ж, скоріш за все, били й по іншим об'єктам про які ніхто ніхто не пише

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658843 вiд 2023-03-09 09:58:33

І так в підсумку цей удар Хуйлу ніякої ані стартегічної ані тактичної переваги не дало.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658842 вiд 2023-03-09 09:36:55

6 кінжалів? Це вже кацапи пішли ва-банк

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658841 вiд 2023-03-09 09:35:15

А шо таке оце їхнє «Ха» в назві, які деякі помилково читають як ікс?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658840 вiд 2023-03-09 09:23:29

Подивився, що таке Х-31П - виявляється, що літера «П» означає «протирадіолокаційна»; ймовірно кацапня шахедами намагалася визначити розташування ППО, а потім вцілити цією фуйнею.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658839 вiд 2023-03-09 09:20:47

Цікаво, чи зміг би Патріот йобнути той кацапський кінжал. Але мабуть підлітний час дуже невеликий, якщо з бульбостану запускали.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658838 вiд 2023-03-09 09:16:37

шрайк порахував краще
--------
Итого по ракетно-дроновой атаке:
Х-101, Х-55, Калибры: сбито 34 из 48 (71%),
Кинжал: 0 из 6,
Х-22: 0 из 6
Х-31П, Х-59: 8 из 8 не достигли цели
С-300: 0 из 13
Шахеды: 4 из 8

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658837 вiд 2023-03-09 09:15:53

Здійснив 81 пуск ракет різного базування:
- 28 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555;
- 20 пусків крилатих ракет морського базування «Калібр»;
- 6 пусків крилатих ракет повітряного базування X-22;
- 6 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-47 «Кинджал»;
- 8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59;
-13 пусків зенітних керованих ракет С-300.

Крім того, здійснено 8 пусків ударних БпЛА «Shahed-136/131».

Силами та засобами Повітряних Сил 3С України у взаємодії з підрозділами інших Складових cил оборони України із 48 крилатих ракет Х-101/Х-555, «Калібр» знищено 34 крилаті ракети, а також 4 БпЛА «Shahed-136/131».
------------
тобто два перших типи ракет - збили 34 із 48ми
решта списку - не збивається (прилетіли туди не немає сучасного ппо)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658836 вiд 2023-03-09 08:58:39

klirik
№ 1658832 вiд 2023-03-09 08:16:30
Виробництво ж є. Накопичили за місяць і вдарили.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658835 вiд 2023-03-09 08:47:44

OlegSh [Останнi 20 месаг]
№ 1658831 вiд 2023-03-09 07:14:24

Слід того марксона запросити до Києва, як нещодавно запрошували Маккарті. Він також відмовиться, і тоді ми скажемо, що він підарас. Безпрограшна тактика, ги-ги.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658834 вiд 2023-03-09 08:35:16

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58

Треба більше співати хором, обніматися з ментами та дарувати їм квіти на васьмоє марта (бо бляді).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658833 вiд 2023-03-09 08:34:16

Пишуть ніби їбучим кінжалом кацапня влучила по Видубичах. Давно вже час відповідати хоча б тими дронами, про які вже півроку розповідає Укроборонпром, а практичних результатів не видно (чи нам про них не повідомляють).

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658832 вiд 2023-03-09 08:16:30

Що там, після сьогоднішного ракети у кацапів вже скінчились?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658831 вiд 2023-03-09 07:14:24

Один з найбільших критиків допомоги Україні ведучий х FoxNews Такер Карлсон рідко всрався. Стали відомі його смс в яких він писав ще до останніх виборів як він терпіти не може Трампа. Причому в ефірі він був й є одним з головних його фанатів. Плюс випливли факти, що вцілому Fох підтримував заяви Трампа про вкрдені вибори виключно для рейтингу, хоча у приватних розмовах погоджувался, що підстав для тих заяв нема. Тепер всі кому не ліньки називатимуть Такера та Fох брехунами. Звичайно це аж ніяк не змінить позицію тих 35% відсотків корінних фанатів Трампа, але в тих хто коливається є додатковий аргмент бути проти скаженого Дональда.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658830 вiд 2023-03-09 07:04:22

а сейчас точно зенитная ракета. Шипение старта и вскоросте взрыв..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658829 вiд 2023-03-09 05:54:20

Дето щас йобнуло, сигнализации сработали.. Верим в ППО..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658828 вiд 2023-03-09 03:31:05

Vichny
№ 1658808
шо, спалився кацап :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658827 вiд 2023-03-09 01:04:41

Batyj
№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58

Ну хоть не разуваются, перед тем, как на лавочку встать?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658826 вiд 2023-03-09 00:59:59

Batyj
№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58

Вони ж ще у реґбі грають. Все одно салюти ліпше, ніж болторуські хороводи

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658825 вiд 2023-03-09 00:59:10

Starik (Україна, Київ)
№ 1658816 вiд 2023-03-08 23:48:58

На фоні твого коментаря, а ти не єдиний, хто це пише, кацапня раша тудей із своїм question more прямо в око заходу заліпили.

ЗІ надія є, але треба вкладати гроші в освіту. Не тільки у спеціалізовану, а й у загальну. На кшталт філософії чи історії))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58

майдан в Тбилиси - чисто грузинский, салюты пускают..

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658823 вiд 2023-03-09 00:16:36

Vichny № 1658819
Майкл Джексон - йобаний фашист, йобаний фашист, йобаний фашист
___________
Оце тебе по Фрейду пропердолило ;). З дитинства співав? ;).
We all live in a yellow submarine, Yellow submarine, yellow submarine

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658822 вiд 2023-03-09 00:11:46

LAZY
№ 1658818

Ну ти своїм існуванням майже довів цю старперську теорію.
Треба ще кілька підтверджених аналогів, а це вже не важко :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658821 вiд 2023-03-09 00:11:12

звезды звездами, а, кроме двух ударов головой Рамоса с угловых, у звезд и моментов то не было..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658820 вiд 2023-03-09 00:08:46

Пиолли переиграл Конте..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658819 вiд 2023-03-09 00:06:38

Майкл Джексон - йобаний фашист, йобаний фашист, йобаний фашист

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658818 вiд 2023-03-08 23:57:57

Тому людству капець,

Бгг. Цей старперський пердьож лунає всю історію людства.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658817 вiд 2023-03-08 23:56:08

Баварія канешно моща.
а тепер Мессі поїде в Америку чи Емірати, Мбапе до Реала і кінець історії з ПСЖ

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658816 вiд 2023-03-08 23:48:58

Геть (Геть)
№ 1658814

Був такой фантастичной твір, де з дитинства можна було виховувати дітей по радіо, голоси дуже добре пояснювали предмети, діти навчилися їм (голосам) довіряти.
Потім ці ж голоси казали їм що купувати, за що голосувати.
Тому тема про 40 років в пустелі має сенс.
Але зараз з немає пустелі, тому треба 40 років критичного мислення.
Але немає зараз культури, яка дає критичне мислення як цінність.

Тому людству капець, майже не жарт :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658815 вiд 2023-03-08 23:33:00

Що зараз у Грузії відбувається? Майдан?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658814 вiд 2023-03-08 23:28:48

Starik (Україна, Київ)
№ 1658811 вiд 2023-03-08 23:18:03

Я радо забув би цю пісню та їбучого шуфутінскаго «ана такая же фашистка, как била» та хуєтьє сінтібря. Повбивавби таксистів, які ту душевну фігню крутили без зупинки

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658813 вiд 2023-03-08 23:28:25

Класний футбол. Топові виконавці проти топової команди.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.