sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658852 вiд 2023-03-09 11:25:32Законопроект об иноагентах отозван из парламента Грузии. ------- питання чи закінчаться протести?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658851 вiд 2023-03-09 11:20:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1658850 або конструктор якийсь «хуйовкін» :) були ж ракети сс-20. там Х немає в назві
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658850 вiд 2023-03-09 11:17:40Vichny № 1658841 як варіант, думаю шо на самому початку в проектній документації це означало класс або вид ракет за ознакою якою є Х-подібне розташування крил/рулів-стабілізаторів у хвостовій частині. Потім так і прижилось.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658849 вiд 2023-03-09 10:59:46Якщо кінжали запускалися від бульби, то це спростовує твердження наших окремих ікспьордів про те, що без А-50 ці ракети не можна буде використовувати.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658848 вiд 2023-03-09 10:59:26olma № 1658843 жоден залп сам по собі не дає. та і хіба у нас є інфо про наші втрати від цих ударів? це, зрозуміло, таємниця
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658847 вiд 2023-03-09 10:56:15klirik № 1658845 можливо, за ппо, а можливо за іноземною технікою, яка якраз заходить в україну і накопичується в ппд. я не виключаю, що ми цю техніку десь збираємо групами. накрити однією ракетою пару десятків танків - непоганий результат.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658846 вiд 2023-03-09 10:23:22sk (здалеку…) № 1658844 точніше «зима закінчилась». вже весна і дуже тепло. +10 вдень в києві
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658845 вiд 2023-03-09 10:20:06Вони полюють за ппо, енергетика це здається побочка
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658844 вiд 2023-03-09 10:13:24olma № 1658843 при тому що весна закінчилась восени були очікування що «європа замерзне». газу не буде (ні там ні у нас), за цінами на газ вгору полізуть ціни на електрику… зараз цього взгалі немає і якщо зимою нашу енергосистему не прибили - то зараз взагалі сенсу немає у цьому… дтек написав що є 3 влучання - ремонтують але ж, скоріш за все, били й по іншим об'єктам про які ніхто ніхто не пише
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658843 вiд 2023-03-09 09:58:33І так в підсумку цей удар Хуйлу ніякої ані стартегічної ані тактичної переваги не дало.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658842 вiд 2023-03-09 09:36:556 кінжалів? Це вже кацапи пішли ва-банк
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658841 вiд 2023-03-09 09:35:15А шо таке оце їхнє «Ха» в назві, які деякі помилково читають як ікс?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658840 вiд 2023-03-09 09:23:29Подивився, що таке Х-31П - виявляється, що літера «П» означає «протирадіолокаційна»; ймовірно кацапня шахедами намагалася визначити розташування ППО, а потім вцілити цією фуйнею.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658839 вiд 2023-03-09 09:20:47Цікаво, чи зміг би Патріот йобнути той кацапський кінжал. Але мабуть підлітний час дуже невеликий, якщо з бульбостану запускали.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658838 вiд 2023-03-09 09:16:37шрайк порахував краще -------- Итого по ракетно-дроновой атаке: Х-101, Х-55, Калибры: сбито 34 из 48 (71%), Кинжал: 0 из 6, Х-22: 0 из 6 Х-31П, Х-59: 8 из 8 не достигли цели С-300: 0 из 13 Шахеды: 4 из 8
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658837 вiд 2023-03-09 09:15:53Здійснив 81 пуск ракет різного базування: - 28 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555; - 20 пусків крилатих ракет морського базування «Калібр»; - 6 пусків крилатих ракет повітряного базування X-22; - 6 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-47 «Кинджал»; - 8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59; -13 пусків зенітних керованих ракет С-300. Крім того, здійснено 8 пусків ударних БпЛА «Shahed-136/131». Силами та засобами Повітряних Сил 3С України у взаємодії з підрозділами інших Складових cил оборони України із 48 крилатих ракет Х-101/Х-555, «Калібр» знищено 34 крилаті ракети, а також 4 БпЛА «Shahed-136/131». ------------ тобто два перших типи ракет - збили 34 із 48ми решта списку - не збивається (прилетіли туди не немає сучасного ппо)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658836 вiд 2023-03-09 08:58:39 klirik № 1658832 вiд 2023-03-09 08:16:30 Виробництво ж є. Накопичили за місяць і вдарили.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658835 вiд 2023-03-09 08:47:44OlegSh [Останнi 20 месаг]№ 1658831 вiд 2023-03-09 07:14:24Слід того марксона запросити до Києва, як нещодавно запрошували Маккарті. Він також відмовиться, і тоді ми скажемо, що він підарас. Безпрограшна тактика, ги-ги.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658834 вiд 2023-03-09 08:35:16Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58Треба більше співати хором, обніматися з ментами та дарувати їм квіти на васьмоє марта (бо бляді).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658833 вiд 2023-03-09 08:34:16Пишуть ніби їбучим кінжалом кацапня влучила по Видубичах. Давно вже час відповідати хоча б тими дронами, про які вже півроку розповідає Укроборонпром, а практичних результатів не видно (чи нам про них не повідомляють).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658832 вiд 2023-03-09 08:16:30Що там, після сьогоднішного ракети у кацапів вже скінчились?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658831 вiд 2023-03-09 07:14:24Один з найбільших критиків допомоги Україні ведучий х FoxNews Такер Карлсон рідко всрався. Стали відомі його смс в яких він писав ще до останніх виборів як він терпіти не може Трампа. Причому в ефірі він був й є одним з головних його фанатів. Плюс випливли факти, що вцілому Fох підтримував заяви Трампа про вкрдені вибори виключно для рейтингу, хоча у приватних розмовах погоджувался, що підстав для тих заяв нема. Тепер всі кому не ліньки називатимуть Такера та Fох брехунами. Звичайно це аж ніяк не змінить позицію тих 35% відсотків корінних фанатів Трампа, але в тих хто коливається є додатковий аргмент бути проти скаженого Дональда.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658830 вiд 2023-03-09 07:04:22а сейчас точно зенитная ракета. Шипение старта и вскоросте взрыв..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658829 вiд 2023-03-09 05:54:20Дето щас йобнуло, сигнализации сработали.. Верим в ППО..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658828 вiд 2023-03-09 03:31:05Vichny № 1658808 шо, спалився кацап :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658827 вiд 2023-03-09 01:04:41Batyj № 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58 Ну хоть не разуваются, перед тем, как на лавочку встать?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658826 вiд 2023-03-09 00:59:59Batyj № 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58 Вони ж ще у реґбі грають. Все одно салюти ліпше, ніж болторуські хороводи
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658825 вiд 2023-03-09 00:59:10Starik (Україна, Київ) № 1658816 вiд 2023-03-08 23:48:58 На фоні твого коментаря, а ти не єдиний, хто це пише, кацапня раша тудей із своїм question more прямо в око заходу заліпили. ЗІ надія є, але треба вкладати гроші в освіту. Не тільки у спеціалізовану, а й у загальну. На кшталт філософії чи історії))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658824 вiд 2023-03-09 00:24:58майдан в Тбилиси - чисто грузинский, салюты пускают..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658823 вiд 2023-03-09 00:16:36Vichny № 1658819 Майкл Джексон - йобаний фашист, йобаний фашист, йобаний фашист ___________ Оце тебе по Фрейду пропердолило ;). З дитинства співав? ;). We all live in a yellow submarine, Yellow submarine, yellow submarine
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658822 вiд 2023-03-09 00:11:46LAZY № 1658818 Ну ти своїм існуванням майже довів цю старперську теорію. Треба ще кілька підтверджених аналогів, а це вже не важко :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658821 вiд 2023-03-09 00:11:12звезды звездами, а, кроме двух ударов головой Рамоса с угловых, у звезд и моментов то не было..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658820 вiд 2023-03-09 00:08:46Пиолли переиграл Конте..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658819 вiд 2023-03-09 00:06:38Майкл Джексон - йобаний фашист, йобаний фашист, йобаний фашист
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658818 вiд 2023-03-08 23:57:57Тому людству капець, … Бгг. Цей старперський пердьож лунає всю історію людства.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658817 вiд 2023-03-08 23:56:08Баварія канешно моща. а тепер Мессі поїде в Америку чи Емірати, Мбапе до Реала і кінець історії з ПСЖ
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658816 вiд 2023-03-08 23:48:58Геть (Геть) № 1658814 Був такой фантастичной твір, де з дитинства можна було виховувати дітей по радіо, голоси дуже добре пояснювали предмети, діти навчилися їм (голосам) довіряти. Потім ці ж голоси казали їм що купувати, за що голосувати. Тому тема про 40 років в пустелі має сенс. Але зараз з немає пустелі, тому треба 40 років критичного мислення. Але немає зараз культури, яка дає критичне мислення як цінність. Тому людству капець, майже не жарт :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658815 вiд 2023-03-08 23:33:00Що зараз у Грузії відбувається? Майдан?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658814 вiд 2023-03-08 23:28:48Starik (Україна, Київ) № 1658811 вiд 2023-03-08 23:18:03 Я радо забув би цю пісню та їбучого шуфутінскаго «ана такая же фашистка, как била» та хуєтьє сінтібря. Повбивавби таксистів, які ту душевну фігню крутили без зупинки
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658813 вiд 2023-03-08 23:28:25Класний футбол. Топові виконавці проти топової команди.