Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658812 вiд 2023-03-08 23:21:18Допасовались долбоебы, в своей вратарской..
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658811 вiд 2023-03-08 23:18:03Геть (Геть) № 1658809 Поляки даже добре знають цю пісню. Звісно ті, що старші
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658810 вiд 2023-03-08 23:06:32Vichny № 1658808 першу доньку ще заколисував під «цвєток», а другу - вже ні. К 14 року ще так-сяк слухав маловідомого пітерського барда пальцева і всьо. Якось воно само повідвалювалось потроху.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658809 вiд 2023-03-08 22:46:58У всіх є таргани у голові. Мєльйон мєльйон мєльйон алих рож.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658808 вiд 2023-03-08 22:42:12У мене в плейлісті нічого кацапського і ксцапомовного нема вже дуже давно. Але деякі речі таки запам'ятались і записались десь в голові
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658807 вiд 2023-03-08 22:38:07Emancipate yourself from mental slavery None but ourselves will free our mind
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658806 вiд 2023-03-08 22:17:00Vichny № 1658804 останні представники свинособакії котрі були в плей-листі, башкири «Lumen». Але, коли за декілька років нич не знайшов при їх ставлення до війни в Україні, пішли шляхом корабля, разом з «Хуїнджером».
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658805 вiд 2023-03-08 22:01:19Пьодора вигнали з ряхи за секту некомільфо, але у нього є свій культ - включно тут))) ЗІ кацапи хорошими не бувають, хай би як файно балалайка не грала
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658804 вiд 2023-03-08 21:54:45inguard (тутейший) № 1658792 вiд 2023-03-08 19:37:07 Теж well said!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658803 вiд 2023-03-08 21:52:28fofonov № 1658799 вiд 2023-03-08 21:38:56 Їхня «Уліца лєніна» - нєтлєнка про більшість з нас і про корінь більшості з наших проблем
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658802 вiд 2023-03-08 21:50:33Philus № 1658797 вiд 2023-03-08 21:24:48 Well said! Але пепсам цього не збагнути, буде і далі надрачувати на масовий лай, шатунових, вморду током і кацапських ватних диригентів, що харчувались в Німеччині
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658801 вiд 2023-03-08 21:49:09Akela № 1658800 нє - тільки ці дві (якщо не рахувати Дркіна - але він, по-перше, з України, а по-друге, не зовсім рок, а взагалі незрозуміло що)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658800 вiд 2023-03-08 21:43:092 fofonov№ 1658799а про «настоящєго індейца»????)))
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658799 вiд 2023-03-08 21:38:56Philus № 1658797 Більше того, пісні «про кошку» і «про цвєток алий-алий» - це єдине з російського року, що я залишив «в плейлисті», коли трішки подорослішав. Все інше - почало здаватися лютою хуйнйою (тікає…)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658798 вiд 2023-03-08 21:33:34курс правителя визначається внутрішніми аспіраціями народу ____ Аспірація — відсмоктування
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658797 вiд 2023-03-08 21:24:482 PEPSI№ 1658787Vichny - фонат Кацапенгрупи “Ноль”.Стратив, сцуко. \ :-)П. С. “і єті люди запрещают мне ковиряцца в носу”За Чистяковим не помічено жодної хуйні - навпаки, він відверто декларував антиросійську позицію. На відміну від німецьких cherry cherry ladies.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658796 вiд 2023-03-08 21:22:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1658794 вони були такими завжди. всі століття. курс правителя визначається внутрішніми аспіраціями народу недарма государь-імпєратор алєксандр второй (а всі ці російські царі були походження не російського) сказав: «росієй управлять не сложно, но совєршенно бєсполєзно»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658795 вiд 2023-03-08 20:34:10«За дорученням Президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба здійснив робочу поїздку до Дніпропетровської та Запорізької областей, які зазнають постійних артилерійських та ракетних обстрілів з боку ворога.» царь-інфант і регент при ньом
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658794 вiд 2023-03-08 20:12:08toreo № 1658788 «путін просто робить те, чого хоче кацапська орда» ну спочатку він таки ту орду добряче надрочив на це хотіння. Довгі роки воно підживлювало усі фантомні болі і імперскі почуття. Сама по собі орда, мало шо хоче. Стадо є стадо - іде за вожаком. А тепер вони залежні один від одного.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658793 вiд 2023-03-08 19:45:04корбан відписався у себе на сторінці по смирнову, який із оп. жабогадюкінг, але в цілому сумно це все, бо якось важко думати про повоєнні перспективи, враховуючи що ці, що зараз, мають шанси набрати в парламенті більшість. принаймні, якщо ми переможемо
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658792 вiд 2023-03-08 19:37:07PEPSI (Merkury) № 1658787 Коли б то в носі, алежиЖблядь…
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658791 вiд 2023-03-08 19:33:06Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658790 Так ЗЕ жблядьшоніпанятна?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658790 вiд 2023-03-08 18:57:13Західним розвідувальним колам протягом місяців було відоме ім’я українця - приватного спонсора, який нібито профінансував диверсію на російських газопроводах у Балтійському морі, - але його свідомо вирішили не розкривати, щоб захистити Україну. Про це у середу повідомило у своєму матеріалі британське видання The Times. ПO? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658789 вiд 2023-03-08 18:55:40Президент Володимир Зеленський запросив спікера Палати представників США, республіканця Кевіна Маккарті відвідати Україну з візитом, але той відмовився, заявивши, що не потребує поїздки для ухвалення рішень щодо допомоги Києву.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658788 вiд 2023-03-08 18:29:53sk (здалеку…) № 1658779 імхо, шанси, що китай наважиться, відносно невеликі. обидві сторони проводять ігри з моделювання ситуації, і бачать результат. навряд чи вони дають достатні для агресії китаю силові аргументи. тим більше, що союзників у китая не буде (росія ще подумає сто разів, їй і в україні всього не вистачає, та і що вона протиставить? і чим довше вона тут вязне, тим менше шансів, що китаю вдастся її втягнути), а сша обов’язково підтримає якась коаліція. вони і самі справляться, але з коаліцією правильніше. я все більше переконуюсь, що штати ведуть контрольовані конфлікти, приймаючи правильні і далекоглядні (для їхніх інтересів, звичайно) рішення. не все завжди гладко, але то життя. вони не завжди співпадають з нашими, але ми самі у тому винні. україна профукала входження в колективну безпеку, годувала олігархат і руйнувала власну армію. нарід хотів асфальт, ось тобі асфальт. і, до речі, це ще росію можна звинуватити з якомусь безрозсудстві чи психопатизмі керівництва, як факторі зовнішн політики, ніби як путін - псих і втратив гальма (хоча я з цим не згоден, путін просто робить те, чого хоче кацапська орда), але китай в недалекоглядності і нерозсудливості важко звинуватити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658787 вiд 2023-03-08 18:11:42Vichny - фонат Кацапенгрупи «Ноль». Стратив, сцуко. \ :-) П. С. «і єті люди запрещают мне ковиряцца в носу»
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658786 вiд 2023-03-08 17:13:172 bubiko№ 1658783Ага, теж їх там бачив. Біля траси.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658785 вiд 2023-03-08 16:35:44Subsidiary of the Chinese group CASC, CAAA, announces a new export contract for its FH-95 UCAV. The customer is not mentioned but possible that it is Serbia. -------- дрони… добре що це є в новинах. хто потрібно «відслідковує»
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658784 вiд 2023-03-08 16:35:12https://www.cbc.ca/news/world/canada-leopard-tanks-ukraine-poland-russia-1.6770218
bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658783 вiд 2023-03-08 16:33:32Проежал сегодня аэропорт Лейпцига. Все Ан москалей (Волга-Днепр) стоят в хабе без двигателей. Санкционный голод в действии
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658782 вiд 2023-03-08 16:28:26Enot № 1658780 так. було повідомлення що десант висадили але хз. розлетілись би ті «парашутисти» по селам навкруги. хоч одну фотку парашута можна було б знайти в і-неті… скоріш за все дрг з місцевих зрадників пробувала захопити. але їх швидко «поклали» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658781 вiд 2023-03-08 16:25:26https://biz.liga.net/ua/all/transport/novosti/rumyniya-nachala-podgotovku-k-stroitelstvu-mosta-cherez-tisu-v-ukrainu-foto Румунія почала підготовку до будівництва мосту через Тису до України - фото
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658780 вiд 2023-03-08 14:41:00Я не чув що в Василькові збивали ІЛ. Повідомляли що росіяни викинули десант, який було знищено. Це трохи різна ситуація.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658779 вiд 2023-03-08 14:40:21toreo № 1658776 думаю що штатам потрібно готуватись допомагати тайваню
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658778 вiд 2023-03-08 14:37:53klirik № 1658775 з васильковом дивна ситуація в перші тижні війни ми знаходились в 10 км по прямій від аеропорту я можливо пару раз чув +- не дуже довгі звуки боїв. можливо міномети валили (ну це крім черг схожих на калашнікових чи, можливо, кулемети) … але я слабо в таких речах орієнтуюсь ну і ппо працювало - то нормально чули і навіть бачили пару раз. рази 3-4 літаки бачив. хз чиї (скоріш за все наші) … ну от і все це при тому що до гостомеля десь 40 км по прямій - і канонада майже не закінчувалась і чорний дим постійно був на горизонті… що там було навколо аеродрома у василькові - ніфіга неясно. буданов, по-моєму теж казав що після гостомеля друга ключова точка - то був аеродром василькова пам'ятаю що грозєв твітив що «по його інсайдерській» інфі рязанська десантура прилетіла в біларусь - щоб ближче було. коли аеродром буде «готовий» - щоб швидко висадились… один раз мерша василькова засвітилась з якимись меседжами що «порядок» … звичайно новини що хуйло-десант розбігся по місцевим лісам дуже «радував» нас… знайомі-знайомих казали що пара наших підрозділів-зрадників туди заїхали - «зачищали» місце для десанту. то їх там прибивали… після того взагалі в медіа жодної інфи що там було (на відміну від того ж гостомеля)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658777 вiд 2023-03-08 14:34:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1658767 дані гшу по втратах кацапів завищені, і, імхо, це може практика і ненормальна (бо базується на недостатній довірі до здатності народу об‘єктивно оцінювати реалії без підвищення панічних настроїв), але звична для кожного конфлікту. кацапи он взагалі вже і абрамси з леопардами попали, і хаймарси всі знищили. і кацапи в це свято вірять. навіть ті, які, ніби як, за україну і за виведення військ
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658776 вiд 2023-03-08 14:29:24«Байден предложит рекордный оборонный бюджет США в мирное время, передает Bloomberg. В частности, на закупку оружия будут выделены $170 млрд, и еще 145 миллиардов — на исследования и разработки. Общий военный бюджет на 2024 год увеличится до $835 млрд — на 20 миллиардов больше, чем Пентагон хочет потратить в этом году.» —————— плюшки для американської промисловості. до ввп сша додасться, і респам трохи рота закриють. знову ж - апробація зброї і реклама її на увесь світ. а якби ми взяли і перемогли в 2022 році? політика цинічна. але добре, що інтереси сша співпали з нашими. інакше надсилав би нам колективний обама ковдри і глибоку занепокоєність
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658775 вiд 2023-03-08 14:25:02«Підбитий» Іл пов'язують з аєродромом у Василькові. Десант там був, ворожі дрг були і бої там точились не одну добу. А ось як вони там з'явились то може колись дізнаємось. Я чув версію, що 2-3 кружляли на висоті, чекали команди. Наші по ним стрільнули з ппо, без наслідків, і ті з'їбались. До речі, Васильків була дуже критична точка в обороні Києва (як Гостомель, і як Мощун). Ми реально по лезу ножа ходили. У хлопців, що захистили Васильків, ми в безмежному боргу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658774 вiд 2023-03-08 13:52:06sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1658769 вiд 2023-03-08 13:06:36Що йобнувся Іл з десантурою і цього, за наявності ледь не у кожного громадянина смартфона з камерою, ніхто не зафіксував - повірити у таке, мʼяко кажучи, дуже важко.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658773 вiд 2023-03-08 13:35:42Фенімор ой соррі, Том Купер свіжак. Як завжди в хорошому нравоучительскому стилі багато дає сердитої інфи https://nv.ua/ukr/opinion/tom-kuper-pro-boji-za-bahmut-analiz-boyovih-diy-novini-ukrajini-50309031.html Як завжди в хорошому нравоучительскому стилі дає багато сердитої і незручної для нас інфи.