🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2308.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658732 вiд 2023-03-07 23:22:59

Batyj
№ 1658729

в першому голі Стерлінг заліз у відвертий офсайд. на корпус. через власну пригальмованість.
Среглінг зараз бігає, як Мудрик? Не сміши.
Техніка? Він ніколи не мав топової техніки. От біг колись пристойно.
А колись грав за збірну. Ну блять, припини.

Пиздець яка хуйня з перебиттям пенальті. Такі речи їбануті. (це не до тебе, просто щоб два рази не вставати.)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658731 вiд 2023-03-07 23:22:21

А вот Хаверцу не повезло, штанга с пендаля..
Кстати, про возит..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658730 вiд 2023-03-07 23:16:45

А Мудрик против Стерлинга - просто смешно. Бегают одинаково, техника у Стерлинга несравнимо выше, он играл за сборную Англии..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658729 вiд 2023-03-07 23:14:39

Кто кого возил? Челси за 1 тайм забило 2 гола. Первый не защитали потомушта в начале атаки, 2 минуты назад, было спорное внеигры..

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658728 вiд 2023-03-07 23:08:51

прийде час, коли один скаже - путін, а весь світ вигукне - хуйло!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658727 вiд 2023-03-07 23:06:39

Батий.

Стерлінг ніякий, яек і власне гра Челсі. Борусія їх возила, як хотіла перші 35 хвилин. Потім чомусь зупинились.

Гра Челсі чистий хаос і розрахунок на хуй знає що.
Стерлінгу пощастило з голом, це неймовірне везіння, бо він коряво зіграв. Плюс жодної корисної дії за весь тайм, попройобував всі дуелі захисникам. Поле він в принципі не бачить. Бігунок чистий (колись був, зараз вже і не біжить).
Мудрик буде грати після Поттера. А той піде 100%, бо те, що робить на полі Челсі - видовище рівня чемпіоншипу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658726 вiд 2023-03-07 22:58:27

При наличии Стерлинга на фланге Мудрику нехуй ловить..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658725 вiд 2023-03-07 22:52:09

кохве, гаряче молоко…
Я ось за ФК Керамік грав у українських, блять, бутсах. Ви знаєте що таке українські бутси? Ніхуя ви не знаєте :-). Це коли ви на власні ноги вдягаєте деревяну хуєту, у якій не можна ні бігти, ні мяч вдарити. Хуєта, яка деформує ногу і робить інвалідом. Ну не було можливості у ФК Керамік купити всім адідас.
А у мене так можливість була.
ДЮСШ ФК Керамік випустила одразу тьох гравців молодіжної і юніорської збірної України. Всі вони мої сусіди. Один з них після турніру в Франції подарував мені свої старі адідаси. бімба. Небо і земля. Якість.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658724 вiд 2023-03-07 22:47:21

шрайк стрімить новини з грузії
https://web.telegram.org/k/#@ShrikeNews
1️⃣ Сломали заграждения у парламента.

2️⃣ Путин снова хуйло.

3️⃣ В здании что-то дымит.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658723 вiд 2023-03-07 22:46:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658719 вiд 2023-03-07 22:26:43
пробегавший (пробегавший)
№ 1658718
підірвали на глибині 40 метрів
хз чи можна просто занирнути до такої глибини щоб акуратно встановити «бомби»
але перше питання. як вибухівку «провезли» до точки підриву?
і нах взагалі було підривати якщо європа відмовлялась від хуйло-газу і пн-потік-2 взагалі мав великі шанси ніколи не запуститись…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658722 вiд 2023-03-07 22:42:21

https://t.me/ShrikeNews/7744
путін - хуйло з грузинським акцентом. дуже красиво! :)
до речі. звернув увагу на матчах лч пишуть піс-мир
бля. для кого це? написали б путін - хуйло!
а то піс-мир якось дуже пацифістськи виходить…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658721 вiд 2023-03-07 22:40:27

Batyj
№ 1658720
і президентша підтримала протестувальників
хоча там парламентська республіка і президент +- тільки для підпису паперів…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658720 вiд 2023-03-07 22:38:11

В Тбилиси пошли ход коктейли Молотова..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658719 вiд 2023-03-07 22:26:43

пробегавший (пробегавший)
№ 1658718

булo би з лaйнa - нiвiгa би нe вийшлo…

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658718 вiд 2023-03-07 22:14:00

2Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658717
Так, аж розпираж— з лайна і палок зробити чучу щоб підірвати три гілки. І все це на орендованій яхті. При тому, що ці газогони під постійним прицілом русні і море, ну не перехресття в Нью Йоорку, але зовсім не без кораблів)))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658717 вiд 2023-03-07 21:56:16

olma
№ 1658715

якщo тaм спрaвдi нaшi спeц-служби зaмiшaнi, тo нaвiть гoрдiсть бeрe щo тaкe мoжуть зaмутити :)

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658716 вiд 2023-03-07 21:54:10

у Сакартвело майдан?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658715 вiд 2023-03-07 21:51:50

Найважливіше питання, відповідь на яке розставляє акценти і прояснює ситуацію - просте. Чому саме зараз публікується ця інформація спільного розслідування німецьких газет та ймовірний український слід? Та певне ж тому що бундесканцлєр злітав до Вашингтона та щось там вже вони перетерли. І вирішили якісь витоки починати спускати, щоб забалакати ситуацію…

А з іншого боку, українці рвуть русню і порвуть газогін льохко!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658714 вiд 2023-03-07 21:49:20

olma
№ 1658713

тaм зaрaз плутaнинa, яку звiснo ж мoскaлi зaплутують щe бiльшe - чи тo дивeрсaнти oрeндувaли яхту в пoльськoї кoмпaнiї, якoю вoлoдiють укрaїнцi, чи тo пoльськa кoмпaнiя, якoю вoлoдiють укрaїнцi нiби тo oрeндувaлa ту яхту…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658713 вiд 2023-03-07 21:41:46

Китайці на свому китайському ССТV аналог Раші Тудей десь два тижня тому виклали відео їхньої реконструкції «операції американців з підриву ППотоків». Бачив відео це в твіттері.

Я вірю, що ССО України під силу такі завдання, он Кримський міст як красиво вивели. Не вистачило там пару кг матеріалу і напрямку щоб і ту другу смугу завалило.

Але думаю логістично і по таймінгу - це не наша робота.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658712 вiд 2023-03-07 21:37:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1658711

якщo ймoвiрснiсть 90% тo цe пeрeкoнливo мaбуть…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658711 вiд 2023-03-07 21:21:34

Ймовірно використовувалося та ймовірно належить? Афуєнно переконлива інформація.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658710 вiд 2023-03-07 21:03:22

Слідство в Німеччині встановило судно, яке використовувалось для здійснення диверсії на російських газогонах «Північні потоки» в Балтійському морі восени 2022 року, і вважає, що воно так чи інак пов’язане з Україною.

про це йдеться у спільному розслідуванні німецьких видань ARD, Kontraste, SWR і Zeit…

За їхніми даними, німецьким слідчим вдалося ідентифікувати судно, яке, ймовірно, використовувалося для підриву «Північних потоків». Ідеться про яхту, орендовану в польської компанії, яка, ймовірно, належить двом українцям.

. Західні розвідслужби не виключають, що це могла бути «операція під чужим прапором», аби вивести на Україну як на виконавця – але, як зазначає Zeit, «слідчі, судячи з усього, не знайшли жодних доказів, які б підтверджували такий сценарій».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658709 вiд 2023-03-07 20:48:22

В расследовании утверждается, что базирующийся в Нью-Йорке и Берлине частный русскоязычный телеканал RTVi де-факто существует на деньги мэрии Москвы.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=64077B67B3738

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658708 вiд 2023-03-07 20:35:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1658707

У Києві вже було в субботу

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658707 вiд 2023-03-07 20:23:17

гром і блискавка 7 березня якось ранувато

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658706 вiд 2023-03-07 20:07:41

Kremina… The 25th Airborne has joined the 92nd Mech in the business of smashing the Russians in the Neveske-Chervonopopivka area, and word is that it’s actually already east of the P66 highway. Further south, the Russians are trying to stop the Ukrainian advance into southern Kremina with constant counterattacks.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658705 вiд 2023-03-07 19:25:27

Замість аферистовича почали рустамзаде цитувати
Імхо, те саме тільки вид сбоку

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658704 вiд 2023-03-07 18:16:33

olma
№ 1658700 вiд 2023-03-07 16:56:26

Обклади їх хуями прямо на сайті у коментарях ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658703 вiд 2023-03-07 17:34:27

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1658698
Єтот мадьярскій підар тутмнахуй не нежен. А во другого мадьярского підара наш през пригласил приехать когда стретил его недавно в Европах. Прігласіл вероятно в Бучу свозить..
А мадьярскіе підари размечталісь..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658702 вiд 2023-03-07 17:25:14

От сензор зачекав взяв паузу і все правильно подав

Україна повернула з російського полону 130 захисників та захисниць, зокрема 87 оборонців Маріуполя. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Новини Цензор. НЕТ Фоторепортаж
Сьогодні відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією.

Про це у Telegram повідомив глава ОП Андрій Єрмак, передає Цензор. НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3404245

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658701 вiд 2023-03-07 17:20:54

olma
№ 1658700
до речі при минулому обміні була новина що емірати допомогли з обміном… а десь пару міс назад також були новини що полонили якогось кадирівця високопоставленого…
хз, звичайно, де правда, а де вигадки…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658700 вiд 2023-03-07 16:56:26

УП пише

Відбувся новий обмін полоненими
ОЛЕНА РОЩІНА — ВІВТОРОК, 7 БЕРЕЗНЯ 2023, 16:27
5469
0
7 березня в результаті переговорного процесу відбувся черговий обмін полоненими військовослужбовцями між Україною і Росією.

Джерело: РИА Новости, Міноборони Росії,

Деталі: Міністерство оборони Росії повідомило, що у вівторок із підконтрольної Києву території повернуто 90 російських військовослужбовців. Їх доставлять до Москви літаками військово-транспортної авіації ВКС Росії.

Українська сторона поки не повідомила про обмін.
--------

А нахуа ви передрукували з ворожих сайтів, коли українська сторона ще НЕ повідомила. Ні Єрмак/Подоляк ще не написали?

Це абсолютно хибний і зрадницький підхід. ще б того клоуна прессекретаря МО Оркостана процитували. Серйозно.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658699 вiд 2023-03-07 16:52:21

теніс
CVC Capital Partners, a global private equity firm that once owned the Formula 1 racing series and has remained a major sports investor, is joining forces with women’s professional tennis.
---------
150 млн за 20% жіночого профі туру. за 150 млн ніякі рональди-мессі навіть у вашу сторону дивитись не будуть (ну хіба що тільки подивляться що за «ніщєброди» якісь «копійки» пропонують)
жіночий тенісний тур в «занепаді». в нього багато інвестували азійські спонсори. але колись одна китайська тенісистка написала в соц медіа що до неї приставав якийсь місцевий спорт функціонер. потім повідомлення видалила. і пропала. через пів-року якийсь відос записала що щасливо живе. і все… за це тенісні турніри в китаї повідміняли. але китайцям по-хуй…
не люблять коли з західими цінностями лізуть в їх город…
ну у хуйла з його рабами так само…
сьогодні десь був відос від соловйова. який розказував що те що крадуть в хуйлостані - то нормально. при п-першому крали, при алєксандрі крали. навіть при сталіні крали. тому все ок. хто дорвався до корита - може красти…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658698 вiд 2023-03-07 16:47:19

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1658696 вiд 2023-03-07 15:13:06

Власне незрозуміло, навіщо нам тут цей мадярський підар, коли він ще й якісь умови ставить.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658697 вiд 2023-03-07 15:18:32

olma
№ 1658695
в противагу є багато відосів як їх атра працює
при чому «казочки» про снарядний голод - то було тільки для преси…
згадав що рустамзаде казав що контрбатарейну боротьбу ми так нормально не налагодили. у нас гарні радари, але немає чим накривати їх арту…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658696 вiд 2023-03-07 15:13:06

Hungarian Prime Minister #ViktorOrbán will visit #Kyiv after fulfilling certain conditions regarding the preparation of the visit, said Hungarian Foreign Minister Peter Szijártó.
------------
скоріш за все шоу для хуйла. потім скажуть що ми якісь умови не виконали
а вони з мирним планом приїжджали…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658695 вiд 2023-03-07 14:56:36

Думаю, танкова фаундрезінгова кампанія ведеться у тому числі і для морального тиску та орків, але за шкіцами ген. Залужного.

А про артилерію всі вже зрозуміли, що її треба багато і різної, і що Україна вміє в артилерію ледь не найкраще з усіх родів військ.

ось сьогодні притарабанили начебто свіже відео ізбієніє младєнцев в долині річки Красна (Червонопопівка, дорога Р66) недалеко Кремінної.
Не зрозуміло що лупить ці російські танки, але горять як сірники. Певно арта наміряла і дістала точково і ефективно.

https://twitter.com/antiputler_news/status/1632874350507433984

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658694 вiд 2023-03-07 14:49:30

Аццы, есть необходимость в Берлин срочно передать чуток денег евро (на лечение человеку). Никто случайно не едет туда сейчас?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658693 вiд 2023-03-07 14:25:14

toreo
№ 1658691
про «розм'якшення» оборони - то слова рустамзаде
він каже що замість купи танків вам би ще ати підкинули та хаймарсів
плюс, точно, він про ланцети казав
що ніфіга ми не робимо на пердку щоб запобігати втрат від тих ланцетів. хоча проти них б-який кулемет +- ок
хоч часів 2ї світової…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.