🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2310.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658652 вiд 2023-03-07 09:21:52

До речі, хто любить добру каву, регулярно споживає або хоче когось потішити знайомих чи друзів подарунком, або хоче відправити як допомогу в підрозділи і волонтерські організації рекомендую замовити каву у Shubina!
Свій, до свого, по своє!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658651 вiд 2023-03-07 09:13:23

2 Demetrio, Nedopysuvach

Згоден. Бував і в ЦГ на Шулявці, і тих місцях де Недописувач каже.

Також дещо унікальним ну ніде не стрічав такого був монозаклад Гаряче Молоко на Хрещатику в старій збереженій частині в районі д 48 або 50.
Зараз це може видаватися трохи по північнокорейськи або навпаки хіпстерська децка кухня.

Заходиш в заклад береш миті кухлі чашки, по конвеєру береж підставляєш чашку до краника наливаєш повний кухоль гарячого молока (10 коп), потім їдеш далі береш бублик звичайний варений 5 коп. ідеш на касу платиш, ставиш тут кружку молока на стол і навстоячки пієш молоко і заїдаєщ бубликом. 10 хв. і вуаля! В холодну пору року - незлий доппінг!
Може ще десь було щось таке. Але я тільки в Києві на Хрещатику таке бачив. Як відомо по Хрещатику тлуми народу ходило.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658650 вiд 2023-03-07 09:13:13

Ви зараз добалакаєтесь до «вкуснага пламбіра» за 5коп.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658649 вiд 2023-03-07 09:02:29

Хлопці з спецпідрозділу детально показують стрілецьку зброю НАТО з якою працюють:

https://twitter.com/wartranslated/status/1632890352175575040

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658648 вiд 2023-03-07 09:01:55

Так, були прикольні заклади з дешевою та смачною їжею. На Хрещатику непогана їдальня була у Будинку профспілок, а навпроти, але вже ближче до готелю «Дніпро» - кафе, де можна було взяти котлету по-київськи з бульйоном - і за ту ціну воно мало непоганий натуральний смак.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658647 вiд 2023-03-07 08:55:06

olma
№ 1658645 вiд 2023-03-07 08:30:41

Vichny
№ 1658643

А ще в кафетерії на другому поверсі Центрального гастроному (ЦГ), що на Шулявці, були смачнюші сосиски та молочний коктейль!))
І так, «двойная половинка»)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658646 вiд 2023-03-07 08:38:12

На Закарпатті була «кава з причепом»)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658645 вiд 2023-03-07 08:30:41

Vichny
№ 1658643
-----
Так як теж тоді не міг зрозуміти що це за жаргон такий диковиний. Сука, якась мова для втаємничених :) Доки мій університетський приятель Андрій Д. (кавоман та інтелігент) не пояснив що ж це таке, виявляється місцевий аналог італійського кавового жаргону типа doppio, ristretto.

Також досконально памятаю ті порцелянові філіжанкки з надгризаними краями і відбитими вушками.

Але знаєш, що мені в Києві тоді подобалося в цих кафетеріях при гастрономах-універсамах? Так те, що там як тістечка до кави нарізали шматочками торти!
Оце було круто! Шматок свіжого торту у 100% випадках смачніший за несвіже обвітрене тістечко, совкове типа доміно або катлєта.
Торти в Києві (крім може Київського фірмового) ніколи не були в дефіциті і досить регулярно завозилися в гастрономи та інші універсами.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658644 вiд 2023-03-07 03:12:01

Nycolas
№ 1658623

Це не експорт, а доходи бюджету мабуть. Туди входять й нові труси чмобіків, бо з їх виробництва взяли податок.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658643 вiд 2023-03-07 00:14:31

olma
№ 1658606 вiд 2023-03-06 16:20:03

Оооо, «двайная палавінка» в кафетеріях універсамів - хуй хто віком 40- розшифрує шо то таке :))
Блять, ніхуя собі я старий шо пам'ятаю таке %)

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658642 вiд 2023-03-06 23:07:17

toreo
№ 1658628 вiд 2023-03-06 20:54:18
тому особисто я семену вірю…

У світі де є інтернет і людина перевіряється за 1хв. писати таку хуйню…
Так він починав, інші зашквари сам знайдеш???
Кривонос у 2009 році притягувався до кримінальної відповідальності, засуджений, але потім звільнений від відбуття покарання за актом амністії. Кривоноса обвинувачували у використанні та підкупі студентів столичних вузів для фальсифікації результатів на місцевих виборах у Києві.

Йобані блазні продовжують своє шоу

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658641 вiд 2023-03-06 22:51:22



Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658640 вiд 2023-03-06 22:17:15

Земля пухом, Герою (((
І смерть всім кацапам і горіти їм в пеклі

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658639 вiд 2023-03-06 22:10:38

fofonov
№ 1658632

влaснe тaк i думaлoся, aлe пoчaли стрiлaти сaмe пiсля Слaвa Укрaїнi…

як би тaм нe булo - Слaвa Гeрoю!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658638 вiд 2023-03-06 22:05:04

fofonov
№ 1658632

Цілком можливо, що йому дозволили запалити, бо він пообіцяв щось приємне сказати на відео, та наїбав їх.
Це вже деталі, які нічого не змінюють.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658637 вiд 2023-03-06 22:03:58

+№ 1658636

Хоча звиняйте - не помітив, що потрібен ДНС-сервер.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658636 вiд 2023-03-06 22:02:27

AdBlock мабуть.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658635 вiд 2023-03-06 21:55:48

Шукаю альтернативу…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658634 вiд 2023-03-06 21:55:27

Тут, мав час та натхення
З'ясувалося, що adguard - кацапьсько-кегебешний проект
Хоча, як днс сервер та обмевач реклами працював гарно
Шукаю

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658633 вiд 2023-03-06 21:52:43

Буквально візуалізація слів: «Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах»

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658632 вiд 2023-03-06 21:35:17

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658631

Можна, але цій Людині дали останню цигарку і почали знімати страту ще до того, як він сказав «Слава Україні». Хотіли кіно, проте він їм кіно зіпсував. Це те, що я побачив на відео.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658631 вiд 2023-03-06 21:29:10

fofonov
№ 1658629

вирвaний eпiзoд мoжнa дoпoвнити як зaвгoднo.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658630 вiд 2023-03-06 21:12:43

2 olma
№ 1658586

Ну курс, звичайно, плаває, на тому тижднi був трохи меньший
сьогоднi дивись сам: https://www.forabank.ru/exchange/
USD 75.50 / 77.90
EUR 80.00 / 82.50
та шо ніякий не інший курс, i вiн нiчого не мiняє
у цьому банку нал саме за таким курсом, це, напевно, середнiй, у iнших банках деколи дешевше, деколи дорожче, але в цiлому десь так

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658629 вiд 2023-03-06 20:59:44

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658627

в сенсі? Чи по відео незрозуміло?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658628 вiд 2023-03-06 20:54:18

sk (здалеку…)
№ 1658592

так трапилося, що знайомий з семеном кривоносом. на ти, але не друзі, і спрілкувалися нечасто. останній рік взагалі не контактували якось. не було приводу.

а познайомився я з семеном, ще коли він працював по одеській митниці спільно з марушевською. семен і був тією основою тих змін, які там відбулися в той час. а відбулося те, що одеські митники перестали брати хабарі. за що їх і знесли звідти. але домовитися з ним не змогли. і з марушевською теж.
ну, а після того, як їх вигнали (кому ж подякувати за це? зеленського тожі ще не було) система потихеньку повернулася назад.

тому особисто я семену вірю. не факт, що він не облажається, всі ми люди, але по цій справі він перевірився на порядність.

про єрмака, офіс, діамівські справи і т. д. я чув, але не побачив там чогось надзвичайного, щоб вже якось семен зпаскудився.

так що поживемо- побачимо

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658627 вiд 2023-03-06 20:46:07

fofonov
№ 1658620

a звiдки ти знaєш?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658626 вiд 2023-03-06 20:34:22

fofonov
№ 1658620

Стратили за те, що українець.
Це ясно. :((

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658625 вiд 2023-03-06 20:24:58

Nycolas
№ 1658623 вiд 2023-03-06 20:10:02

Вугілля, коксохім, агро. Гадаю, що агро дало плюс, бо їжа та добрива сильно підскочили. Інша справа ремонт агро обладнання довгостроково дасть спад, але у короткий строк - стрибок. Вугілля та коксохім - ЄС наклав санкції, а у Китаї своє та Австралія дешевше.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658624 вiд 2023-03-06 20:11:21

«Twitter works today as smooth as a Russian offensive.»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658623 вiд 2023-03-06 20:10:02

У кацапів -45% нафтогаз, а загалом - 15%…
Хрінь якась, що ця бензоколонка ще виробляє на експорт???

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658622 вiд 2023-03-06 20:08:01

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658618
В Україні лінк працює
Пробуй vpn

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658621 вiд 2023-03-06 20:05:27

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1658615

влaснe цi цифри нe були вiдoмi IMF в груднi (мaбуть рeпoрт в сiчнi бaзувaвся нa дaних з грудня)

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658620 вiд 2023-03-06 19:48:26

Sauron
№ 1658612

його стратили не за це, але від цього ще гірше на душі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658619 вiд 2023-03-06 19:48:08

Зараз в твітері глюки.
Багато людей скаржаться, що деякі відео та фото не відображаються.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658618 вiд 2023-03-06 19:42:51

Sauron
№ 1658617

твiй лiнк нe прaцює…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658617 вiд 2023-03-06 19:12:12

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1658616

Ні, все ок.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658616 вiд 2023-03-06 19:11:23

Sauron
№ 1658612

кaжуть Мaск вжe зaблoкувaв

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658615 вiд 2023-03-06 18:32:43

Шарайк

❗️Наконец-то! Данные о бюджете РФ за февраль 2023.

• Нефтегазовые доходы - 521 млрд руб. Это на 46% меньше, чем в феврале 2022.

• Общий объем доходов - 1807 млрд. Это на 15% меньше, чем в феврале 2022.

• Расходы - 2627 млрд. Это на 43% больше, чем в феврале 2022.

• Дефицит бюджета - 820 млрд. В феврале 2022 был профицит 281 млрд.

• Дефицит за январь-февраль - почти 2.6 трлн руб. При этом на весь 2023 год предусмотрен дефицит 2.9 трлн?

Итого - пока все идет норм. Для нас :)

#гойда

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658614 вiд 2023-03-06 18:26:23

Sauron
№ 1658612

Хароший рускій буває лише двохсотим.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658613 вiд 2023-03-06 18:01:21

Sauron
№ 1658612

100%


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.