olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658652 вiд 2023-03-07 09:21:52До речі, хто любить добру каву, регулярно споживає або хоче когось потішити знайомих чи друзів подарунком, або хоче відправити як допомогу в підрозділи і волонтерські організації рекомендую замовити каву у Shubina! Свій, до свого, по своє!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658651 вiд 2023-03-07 09:13:232 Demetrio, Nedopysuvach Згоден. Бував і в ЦГ на Шулявці, і тих місцях де Недописувач каже. Також дещо унікальним ну ніде не стрічав такого був монозаклад Гаряче Молоко на Хрещатику в старій збереженій частині в районі д 48 або 50. Зараз це може видаватися трохи по північнокорейськи або навпаки хіпстерська децка кухня. Заходиш в заклад береш миті кухлі чашки, по конвеєру береж підставляєш чашку до краника наливаєш повний кухоль гарячого молока (10 коп), потім їдеш далі береш бублик звичайний варений 5 коп. ідеш на касу платиш, ставиш тут кружку молока на стол і навстоячки пієш молоко і заїдаєщ бубликом. 10 хв. і вуаля! В холодну пору року - незлий доппінг! Може ще десь було щось таке. Але я тільки в Києві на Хрещатику таке бачив. Як відомо по Хрещатику тлуми народу ходило.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658650 вiд 2023-03-07 09:13:13Ви зараз добалакаєтесь до «вкуснага пламбіра» за 5коп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658649 вiд 2023-03-07 09:02:29Хлопці з спецпідрозділу детально показують стрілецьку зброю НАТО з якою працюють: https://twitter.com/wartranslated/status/1632890352175575040
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658648 вiд 2023-03-07 09:01:55Так, були прикольні заклади з дешевою та смачною їжею. На Хрещатику непогана їдальня була у Будинку профспілок, а навпроти, але вже ближче до готелю «Дніпро» - кафе, де можна було взяти котлету по-київськи з бульйоном - і за ту ціну воно мало непоганий натуральний смак.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658647 вiд 2023-03-07 08:55:06olma № 1658645 вiд 2023-03-07 08:30:41 Vichny № 1658643 А ще в кафетерії на другому поверсі Центрального гастроному (ЦГ), що на Шулявці, були смачнюші сосиски та молочний коктейль!)) І так, «двойная половинка»)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658646 вiд 2023-03-07 08:38:12На Закарпатті була «кава з причепом»)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658645 вiд 2023-03-07 08:30:41Vichny № 1658643 ----- Так як теж тоді не міг зрозуміти що це за жаргон такий диковиний. Сука, якась мова для втаємничених :) Доки мій університетський приятель Андрій Д. (кавоман та інтелігент) не пояснив що ж це таке, виявляється місцевий аналог італійського кавового жаргону типа doppio, ristretto. Також досконально памятаю ті порцелянові філіжанкки з надгризаними краями і відбитими вушками. Але знаєш, що мені в Києві тоді подобалося в цих кафетеріях при гастрономах-універсамах? Так те, що там як тістечка до кави нарізали шматочками торти! Оце було круто! Шматок свіжого торту у 100% випадках смачніший за несвіже обвітрене тістечко, совкове типа доміно або катлєта. Торти в Києві (крім може Київського фірмового) ніколи не були в дефіциті і досить регулярно завозилися в гастрономи та інші універсами.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658644 вiд 2023-03-07 03:12:01Nycolas № 1658623 Це не експорт, а доходи бюджету мабуть. Туди входять й нові труси чмобіків, бо з їх виробництва взяли податок.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658643 вiд 2023-03-07 00:14:31olma № 1658606 вiд 2023-03-06 16:20:03 Оооо, «двайная палавінка» в кафетеріях універсамів - хуй хто віком 40- розшифрує шо то таке :)) Блять, ніхуя собі я старий шо пам'ятаю таке %)
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658642 вiд 2023-03-06 23:07:17toreo № 1658628 вiд 2023-03-06 20:54:18 тому особисто я семену вірю… У світі де є інтернет і людина перевіряється за 1хв. писати таку хуйню… Так він починав, інші зашквари сам знайдеш??? Кривонос у 2009 році притягувався до кримінальної відповідальності, засуджений, але потім звільнений від відбуття покарання за актом амністії. Кривоноса обвинувачували у використанні та підкупі студентів столичних вузів для фальсифікації результатів на місцевих виборах у Києві. Йобані блазні продовжують своє шоу
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658641 вiд 2023-03-06 22:51:22
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658640 вiд 2023-03-06 22:17:15Земля пухом, Герою ((( І смерть всім кацапам і горіти їм в пеклі
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658639 вiд 2023-03-06 22:10:38 fofonov № 1658632 влaснe тaк i думaлoся, aлe пoчaли стрiлaти сaмe пiсля Слaвa Укрaїнi… як би тaм нe булo - Слaвa Гeрoю!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658638 вiд 2023-03-06 22:05:04fofonov № 1658632 Цілком можливо, що йому дозволили запалити, бо він пообіцяв щось приємне сказати на відео, та наїбав їх. Це вже деталі, які нічого не змінюють.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658637 вiд 2023-03-06 22:03:58+№ 1658636Хоча звиняйте - не помітив, що потрібен ДНС-сервер.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658636 вiд 2023-03-06 22:02:27AdBlock мабуть.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658635 вiд 2023-03-06 21:55:48Шукаю альтернативу…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658634 вiд 2023-03-06 21:55:27Тут, мав час та натхення З'ясувалося, що adguard - кацапьсько-кегебешний проект Хоча, як днс сервер та обмевач реклами працював гарно Шукаю
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658633 вiд 2023-03-06 21:52:43Буквально візуалізація слів: «Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах»
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658632 вiд 2023-03-06 21:35:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658631 Можна, але цій Людині дали останню цигарку і почали знімати страту ще до того, як він сказав «Слава Україні». Хотіли кіно, проте він їм кіно зіпсував. Це те, що я побачив на відео.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658631 вiд 2023-03-06 21:29:10fofonov № 1658629 вирвaний eпiзoд мoжнa дoпoвнити як зaвгoднo.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658630 вiд 2023-03-06 21:12:432 olma№ 1658586Ну курс, звичайно, плаває, на тому тижднi був трохи меньшийсьогоднi дивись сам: https://www.forabank.ru/exchange/USD 75.50 / 77.90EUR 80.00 / 82.50та шо ніякий не інший курс, i вiн нiчого не мiняєу цьому банку нал саме за таким курсом, це, напевно, середнiй, у iнших банках деколи дешевше, деколи дорожче, але в цiлому десь так
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658629 вiд 2023-03-06 20:59:44Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658627 в сенсі? Чи по відео незрозуміло?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658628 вiд 2023-03-06 20:54:18sk (здалеку…) № 1658592 так трапилося, що знайомий з семеном кривоносом. на ти, але не друзі, і спрілкувалися нечасто. останній рік взагалі не контактували якось. не було приводу. а познайомився я з семеном, ще коли він працював по одеській митниці спільно з марушевською. семен і був тією основою тих змін, які там відбулися в той час. а відбулося те, що одеські митники перестали брати хабарі. за що їх і знесли звідти. але домовитися з ним не змогли. і з марушевською теж. ну, а після того, як їх вигнали (кому ж подякувати за це? зеленського тожі ще не було) система потихеньку повернулася назад. тому особисто я семену вірю. не факт, що він не облажається, всі ми люди, але по цій справі він перевірився на порядність. про єрмака, офіс, діамівські справи і т. д. я чув, але не побачив там чогось надзвичайного, щоб вже якось семен зпаскудився. так що поживемо- побачимо
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658627 вiд 2023-03-06 20:46:07fofonov № 1658620 a звiдки ти знaєш?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658626 вiд 2023-03-06 20:34:22fofonov № 1658620 Стратили за те, що українець. Це ясно. :((
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658625 вiд 2023-03-06 20:24:58Nycolas № 1658623 вiд 2023-03-06 20:10:02 Вугілля, коксохім, агро. Гадаю, що агро дало плюс, бо їжа та добрива сильно підскочили. Інша справа ремонт агро обладнання довгостроково дасть спад, але у короткий строк - стрибок. Вугілля та коксохім - ЄС наклав санкції, а у Китаї своє та Австралія дешевше.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658624 вiд 2023-03-06 20:11:21«Twitter works today as smooth as a Russian offensive.»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658623 вiд 2023-03-06 20:10:02У кацапів -45% нафтогаз, а загалом - 15%… Хрінь якась, що ця бензоколонка ще виробляє на експорт???
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658622 вiд 2023-03-06 20:08:01Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658618 В Україні лінк працює Пробуй vpn
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658621 вiд 2023-03-06 20:05:27sk (Samsung Galaxy tab a) № 1658615 влaснe цi цифри нe були вiдoмi IMF в груднi (мaбуть рeпoрт в сiчнi бaзувaвся нa дaних з грудня)
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658620 вiд 2023-03-06 19:48:26Sauron № 1658612 його стратили не за це, але від цього ще гірше на душі
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658619 вiд 2023-03-06 19:48:08Зараз в твітері глюки. Багато людей скаржаться, що деякі відео та фото не відображаються.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658618 вiд 2023-03-06 19:42:51Sauron № 1658617 твiй лiнк нe прaцює…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658617 вiд 2023-03-06 19:12:12Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658616 Ні, все ок.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658616 вiд 2023-03-06 19:11:23Sauron № 1658612 кaжуть Мaск вжe зaблoкувaв
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658615 вiд 2023-03-06 18:32:43Шарайк … ❗️Наконец-то! Данные о бюджете РФ за февраль 2023. • Нефтегазовые доходы - 521 млрд руб. Это на 46% меньше, чем в феврале 2022. • Общий объем доходов - 1807 млрд. Это на 15% меньше, чем в феврале 2022. • Расходы - 2627 млрд. Это на 43% больше, чем в феврале 2022. • Дефицит бюджета - 820 млрд. В феврале 2022 был профицит 281 млрд. • Дефицит за январь-февраль - почти 2.6 трлн руб. При этом на весь 2023 год предусмотрен дефицит 2.9 трлн? Итого - пока все идет норм. Для нас :) #гойда
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658614 вiд 2023-03-06 18:26:23Sauron № 1658612 Хароший рускій буває лише двохсотим.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658613 вiд 2023-03-06 18:01:21Sauron № 1658612 100%