Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658492 вiд 2023-03-04 14:18:59Очередной пас назад приводит к голу в свои ворота..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658491 вiд 2023-03-04 14:15:47toreo № 1658486 ну можна побудувати в області де нема ДТЕК
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658490 вiд 2023-03-04 14:13:14toreo № 1658485 Вероятно, кацапы уверенны в открытии второго фронта и возможности высадки десанта союзников Украины. А это означает, что ограничивающий фактор в форме страха применения ЯО будет преодолен. А это возможно в случае планирования использования ЯО первыми самими кацапами.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658489 вiд 2023-03-04 13:42:35Starik (Україна, Київ) № 1658487 чомусь пригадалося … море вдруг Всколыхалося вокруг, Расплескалось в шумном беге И оставило на бреге Тридцать три богатыря ))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658488 вiд 2023-03-04 13:39:04Війна в Україні показала важливість цивільного керівництва для мобілізації — головком НАТО --------- от імєнно!
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658487 вiд 2023-03-04 12:14:27toreo № 1658485 Там копати легше :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658486 вiд 2023-03-04 11:57:57Nycolas № 1658481 «завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу» Panther «на рік. Переговори з українським урядом він назвав» багатообіцяючими «. Паппергер сподівається на рішення» протягом наступних двох місяців «.» ------------- нехай би відразу йшли в дтек просити підключення. бо рішать буде не уряд, а ахметов. а, до речі шмигаль, це ж також ахметов, нє?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658485 вiд 2023-03-04 11:56:08Вячаслау Сiкора @SIKORA_slava · 12 ч 3,6 км окопов и траншей в районе Евпатории… цікаво, навіщо кацапи з аксьоновим будують траншеї вздовж узбережжя на пляжах?
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658484 вiд 2023-03-04 11:43:58Рaджу нeпoгaний сeрiaл «Black bird».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658483 вiд 2023-03-04 11:03:53Це, напевно, на післявоєнний період. Зараз будувати в Україні військові заводи це досить дивне заняття.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658482 вiд 2023-03-04 10:58:36Nycolas № 1658481 --------- А як бути з підключенням до електрики?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658481 вiд 2023-03-04 10:17:20Німецький збройний концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні. Про це заявив керівник компанії Армін Паппергер, пише «Європейська правда» із посиланням на Spiegel. «Завод Rheinmetall може бути побудований в Україні приблизна за 200 мільйонів євро», - заявив Паппергер. За його словами, завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу «Panther» на рік. Переговори з українським урядом він назвав «багатообіцяючими». Паппергер сподівається на рішення «протягом наступних двох місяців».
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658480 вiд 2023-03-04 10:11:20Коротко о войне с ПМР: -------------------- Маршрут «Тирасполь-Одесса» возобновили, сообщили в «Автостанциях Приднестровья». Автобус будет ходить каждые понедельник, среду и субботу от автостанции Тирасполя (ж/д вокзал), потом заезд на бендерскую автостанцию. Автобус также будет заезжать на рынок «7 км», сообщает ТСВ Приднестровье. На самом автобусе таблички «Тирасполь-Одесса» не будет. Вместо этого будет надпись «Заказной».
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658479 вiд 2023-03-04 10:03:37Российкая Госдума рекомендовала бизнесу самостоятельно закупать ПВО. ------ Все идет по плану..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658478 вiд 2023-03-04 09:34:31Норм, якщо 4к за добу західного стандарту, який на багато більш точний. Але ж радянська арта в нас теж працює.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658477 вiд 2023-03-04 09:12:27Из-за проблем с поставками ВСУ выстреливают лишь пятую часть снарядов, которые они могли бы применить. По его словам, в среднем Украина выпускала 110000 снарядов калибра 155 мм в месяц — это четверть от того количества, которое использовала РФ. ------- +- майже 4к пострілів 155 мм в день. з урахуванням того що є й інші калібри - вже непогано
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658476 вiд 2023-03-04 08:19:14теніс @SenRickScott We have been told that @DHSgov just denied @DjokerNole 's vaccine waiver request, making him ineligible to compete in the US next week in CA & in the @MiamiOpen @JoeBiden must fix this NOW, grant the waiver & allow him to compete here in the states. -------- штати знімають заборону на в'їзд не-вакцинованим з 1.04 але два великих турніри індіан-велз та маямі відбудуться в березні джокович подав «заявку» щоб зробили виключення. звичайно його послали. закон є закон. але сенатор від флоріди «просить» байдена допомогти можливо це +- ок але проживши купу часу в совку, оці «сльози до царя» щоб допоміг виглядають як цирк для публіки…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658475 вiд 2023-03-04 07:59:27Initial US intelligence suggesting that China is considering supplying lethal aid to Russia for its war in Ukraine was obtained from Russian government officials, sources say - NBC ------ штати відкритим текстом натякають що мають кротів в оточенні хуйла…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658474 вiд 2023-03-04 07:23:53milanese № 1658464 вiд 2023-03-03 22:18:22 PEPSI (Merkury) № 1658463 та лаврову пох. вони розганяють наратив що «вони вступилиу війну щоб її закінчити», «якби ми не напали, напали б на нас» … і те що зал сміявся- почують у одній частині світу. а заяву лаврова з покер-фейсом - почують в іншій десь було в новинах соц опитування в індії про війну…ну там +- топлять за хуйлостан. от звідки ярд+ індусів такі просунуті в розумінні нашої війни? видно телевізор їхній їм так розказує. заодно індуси нафту скуповують… до речі там дохуя зброї екс-ссср…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658473 вiд 2023-03-04 07:05:37Я вчерась пмсал про Дыхне, что конкурс длился 3 месяца. Сегодня уже есьб разбяснение, конкурс длился 2 года без перспектив когда либо закончиться.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658472 вiд 2023-03-04 06:15:02Нет. Бредли не на фронте, но в стране. Первая партия прибыла..Накапливаются..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658471 вiд 2023-03-04 04:04:17Цікаво, що блінкен у останньому пакеті муніції для бредликів додав. Вони вже на фронті?
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658470 вiд 2023-03-04 03:48:102 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1658468Ну який там Валдай. Добре якщо в Гаагу і пожиттєвий пансіон. А скоріше за все серцевий напад та вінок: «Спи спокойно. Поонял?»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658469 вiд 2023-03-04 01:19:36Nevropatolog № 1658461 неясно, на яку глибину вони можуть насправді діяти. можливо, бази пмм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658468 вiд 2023-03-03 23:38:44Лошадь ймовірно думала на пенсію звалити куди-небудь до Швейцарії, писати мемуари. А тут такий облом - і тепер тільки на Валдай чи якийсь інший Фуйдай.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658467 вiд 2023-03-03 22:50:50
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658466 вiд 2023-03-03 22:33:25klirik № 1658460 Чибінєєв загинув у бою за Гостомель
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658465 вiд 2023-03-03 22:31:37Тест
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658464 вiд 2023-03-03 22:18:22PEPSI (Merkury) № 1658463 ну як його скрутить, то та ще ціла черга пиздуватих. машка, то сьо… МГІМО наштампував
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658463 вiд 2023-03-03 21:00:47всьо, песдець конячці :-). Лаврова відкрито висміяли в Індії за слова про «українську агресію». У нього аж засіпалась губа. Ті, хто добре знають Лаврова, кажуть що це крайня стадія на грані нервово зриву. Не дивлячись на роки тренування і покерфейсовий спецкурс. Блядь, яке лайно, яка ганьба і сором. Дипломат Росії намба ван, сука :-)))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658462 вiд 2023-03-03 19:50:36
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658461 вiд 2023-03-03 19:38:382 toreo№ 1658438А що ми повинні по-твоєму там атакувати ДРГ? Сільських дільничих чи сільради?Чи трансформаторні будки підривати?Просто геноцидити кацапів підряд нам не дозволять, хоч річ і приємна.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658460 вiд 2023-03-03 18:25:45Ого, які подробиці вспливають по цьому Киреєву https://mobile.twitter.com/falledlenin/status/1631684502383632388
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658459 вiд 2023-03-03 18:20:30«Это шо, отакот с Украины могут сбить самолёт?» да бля я слабо уявляю шо з ними робить потім …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658458 вiд 2023-03-03 18:08:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658457 вiд 2023-03-03 17:54:00 Я тільки за те щоб це було наши, але кацапи опублікували відео падіння уламків літака і пишуть, скільки така хуйня може продовжуватися, єблани криворукі, це далеко не перший випадок. А можливість ураження українською ППО вважають малоймовірною, тому що це над Єнакієвим, досить далеко від лінії фронту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658457 вiд 2023-03-03 17:54:00Enot [Останнi 20 месаг]№ 1658455 вiд 2023-03-03 17:32:46Хз, чому кацапам має бути краще відомо. Можливо той кацап, який це пише, сидить у засраному дворовому сортирі десь у мєдвєжʼєгорську.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658456 вiд 2023-03-03 17:42:57Хз. Надто оперативно наші похизувались цим. Може якась нова РЛС підʼїхала?..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658455 вiд 2023-03-03 17:32:46Sauron Росіяни в ТГ каналах пишуть, що свої збили скоріше за все. І сильно лаються.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658454 вiд 2023-03-03 16:24:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658439 на дальність артпостріла стволки, але не більше умовно 10-15 км партнери не реагують. ну, ніби як війна, ми працюємо на своїй території, але це ж снаряд, полетів десь не туди, буває. але на більшу глибину ругаються. але якщо дрг і бпла наші, то в чому проблема?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658453 вiд 2023-03-03 16:05:04Невже наші почали перекривати повітряний простір над Донецькою та Луганською областями? Слабо віриться. Від Єнакієво до Краматорська 70км. С300?