PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658412 вiд 2023-03-02 22:42:16тільки що: В Московській області прогримів вибух: очевидці заявляють, що чули свист — ЧЕТВЕР, 2 БЕРЕЗНЯ 2023, 22:21
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658411 вiд 2023-03-02 22:35:382 Bobb № 1658410 Дякую! Даний текст багато чого пояснює…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658410 вiд 2023-03-02 22:04:55Papka № 1658408 Вот тут без регистрации, скопировано из FB https://mayday.rocks/ryazanskij-sahar-na-bryanskij-motiv/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658409 вiд 2023-03-02 21:43:53І в НАТО і в ЄС треба відміняти одностайність або виключати таких гавнюків
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658408 вiд 2023-03-02 21:20:152 Bobb № 1658407 Можеш копі-паст сюди кинути? Для тих, хто без фейсбука… :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658407 вiд 2023-03-02 21:09:34klirik № 1658398 Вот детали этой версии. На час опередили фсбшную провокацию. https://www.facebook.com/vladimir.osechkin/posts/pfbid037vEh3fyABFywurVLZFGRXfajLcbuTtThRiGYzX5Rvn2RxYxDSP1vdLefyzegrPeLl
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658406 вiд 2023-03-02 21:09:10Втрати нашої авіації на 1 березня. 60 літаків, з них 56 бойові https://mobile.twitter.com/oryxspioenkop/status/1630874631501492225
Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658405 вiд 2023-03-02 20:56:092 klirik№ 1658404Проти шахраїв треба діяти їхніми ж методами. Чому б НАТО не виключити нах угорців з турками, а потім прийняти назад разом з шведами та фінами, або лише скандинавів, якщо угорці і турки не захочуть))). Причому, цілком можливо, буде досить лише інформаційного вкида про роздуми над подібним рішенням.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658404 вiд 2023-03-02 20:38:47https://www.slovoidilo.ua/2023/03/02/novyna/polityka/parlament-uhorshhyny-vidklav-holosuvannya-pro-vstup-finlyandiyi-ta-shvecziyi-nato Які угорці підараси. І це притомні та неконфліктні шведи з фінами. А тепер уявіть гіпотетично нашу заявку
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658403 вiд 2023-03-02 20:11:42«Компанія Neuralink, заснована в 2016 році, ще не отримала схвалення FDA на тестування свого чіпа на людях. Інші виробники імплантатів витратили роки або десятиліття на дослідження, щоб отримати схвалення американських регуляторних органів», - пише агентство. Зокрема, Synchron, як і Neuralink, має на меті допомогти пацієнтам з важкими формами паралічу керувати цифровими пристроями. Компанія отримала дозвіл США на тестування на людях у липні 2021 року, через п'ять років після подання заявки. «Компанія вперше протестувала свій пристрій на чотирьох пацієнтах в Австралії, які успішно надсилали текстові повідомлення подумки - без необхідності друкувати.» прикольно. майбутне вже поруч
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658402 вiд 2023-03-02 19:50:15klirik № 1658398 Буданов працює :-). На випередження. І Гюнтер.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658401 вiд 2023-03-02 19:06:51klirik Теж таке чув.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658400 вiд 2023-03-02 18:50:11PEPSI (Merkury) № 1658397 шаляпина нє слишал, но мойша мне напєл (с) :)
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658399 вiд 2023-03-02 17:46:222 klirik№ 1658398Якби ще вивісили прапор Стародубського полку :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658398 вiд 2023-03-02 17:41:40З'явилась цікава і правдоподібна версія брянських подій. Кацапи дійсно планували влаштувати «міні-Беслан» з заручниками, жертвами серед цивілов, укрдрг і т. д. І для цього навіть прибрали з тієї ділянки кордону погранців і інші силові структури. Але наші втрутитились в цю «гру» трошки раніше, і разіграли оцей сценарій з рдк і швиденько позливали відео у мережу). Тому отак дивно виглядають оті повідомлення кацапських новин про укрдрг і термінове скликання совбезу на чолі з хуйлом, не встигли скасувати темники
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658397 вiд 2023-03-02 17:27:58SK Бо не треба «бачив 20 хв, но осуждаю». :-)))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658396 вiд 2023-03-02 17:26:22за цими «новинами» з дрг чи а50 - зовсім «загубились» новини з бахмуту… які не настільки «веселі» як дві попередні новини…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658395 вiд 2023-03-02 17:14:32Кацапам таке кіно не зайде, а може навіть навпаки. Поки шо це все бурлєніє гівен в інтернеті. … Блядь це яким куколдом та терпілою треба бути щоб досі перейматися що там куди «зайде» йобаним кацапам.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658394 вiд 2023-03-02 16:59:51Sauron № 1658393 спочатку начеб-то прилетів літак (чи два) з «ремонтної бази». можливо щось підрехтували… і потім він вже сам «своїм ходом» полетів на ремонт
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658393 вiд 2023-03-02 16:33:21Пишуть, А50 полетів сьогодні в місто, де його ремонтна база. Тож мабуть якісь проблеми є
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658392 вiд 2023-03-02 16:21:58sk (здалеку…) № 1658391 Там є продовження як дрон сів на антену А50…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658391 вiд 2023-03-02 16:16:45з тим а50 літаком теж трохи медійного «цирку» - ми його йобнули - ніхто його не йоб-ав, ось відоси, ось він злетів - бля, о ось відос д дрону як він летить йоб-ать той а50… таке собі
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658390 вiд 2023-03-02 16:13:16Держсекретар США Ентоні Блінкен мав коротку зустріч з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим на полях саміту G20 в Індії. Блінкен заявив Лаврову, що США підтримуватимуть Україну «стільки, скільки буде потрібно». Це була їхня перша зустріч віч-на-віч від початку повномасштабної війни в Україні рік тому. Високопосадовець Держдепартаменту сказав, що розмова тривала менше 10 хвилин.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658389 вiд 2023-03-02 16:09:32А50 таки улетел на ремзавод в Таганроге ---------------------- було б епічно, якби і туди прилетіло і добило А50. Моральний удар потужніший ніж технічний. Нокаут. Нокдаун.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658388 вiд 2023-03-02 16:06:08PEPSI (Merkury) № 1658387 от «заставите» ви мене наступну гру арса дивитись :) так. можливо половину 2го тайму, коли арс вів 2-0, особливо не було резону ризикувати і катати м'яч вперед наскільки я знаю зіна був капітаном молодіжки шахти, має лідерські амбіції. тому в ман-сіті був «загноблений» тим що навколо супер-зірки і особливо за собою команду не поведеш в арсі інша ситуація, тому шансів на прогрес у нього багато. подивимось
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658387 вiд 2023-03-02 16:00:14sk (здалеку…) № 1658342 «але всі його паси абсолютно без загострення.» … ну, до 2-х голів Зіна доклався як мінімум ОСОБИСТО і ще до 2-х підказками %-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658386 вiд 2023-03-02 15:36:30жовтий скотч це частина операції. Це ж не просто ДРГ міст чи нафтобазу підірвало. Це гра «в кіно». Тому скоч як атрибут і маркер. Це «не ми», але шоб і сумнівів не було шо ми. Ну таке насправді … Кацапам таке кіно не зайде, а може навіть навпаки. Поки шо це все бурлєніє гівен в інтернеті.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658385 вiд 2023-03-02 15:36:18(здалеку…) № 1658382 вiд 2023-03-02 15:16:0 Щоб свої не вбили. Загін з 50 осіб не може бути «непомітним».
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658384 вiд 2023-03-02 15:35:53РДК підтвердило. https://www.instagram.com/rusvolcorps/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2umSEgv4D1YM_D6dNOIGa6tojMAAxuoEuIssifOo20qJpyh0X_gflQ6rg
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658383 вiд 2023-03-02 15:25:51№ 1658382отож..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658382 вiд 2023-03-02 15:16:05в коментарях хтось гарне запитання задав нахуя дрг жовтий скотч? ви ж дрг - тихо прийшов, тихо пішов і максимально щоб вас ніхто не побачив, а якщо побачив, нічого «підозрілого» не помітив а тут жовтий скотч який відомий всим як «маркер» зсу на полі бою
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658381 вiд 2023-03-02 15:12:30 Batyj № 1658377 вiд 2023-03-02 14:58:56 Пишуть что РДК это фракция, которая не признает Пономарева. Это неплохо. Потому что Пономарев и те кто возле него какие-то анекдотические персонажи.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658380 вiд 2023-03-02 15:12:26А ведь есть ещё и белорусы ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658379 вiд 2023-03-02 15:08:26https://twitter.com/Danspiun/status/1631259926994604034?s=20 почали ідентифікувати обличчя… виглядає як «наші» люди. хз в хуйлостані ж фсб (бортніков) відовідає за прикордонників. як так сталось аналітєги писали що син бортнікова головний кандидат на підміну хуйла на виборах…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658378 вiд 2023-03-02 15:00:21в цей двір вже в трете прилітає :( в минулий раз попало чітко між двома сусідніми домами, тіки вікна-балкони повибивало, а зараз прям в будинок
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658377 вiд 2023-03-02 14:58:56кстати, легион Свобода с Пономаревым во главе и РДК - это две большие разницы. Какое-то РДК вылезло ниоткуда, продемонстрировало фейс киевского футбольного фулюгана и прекрасно вписалось в повестку «консолидации расейского общества»..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658376 вiд 2023-03-02 14:53:09поврежденный в Мачулищах А50 таки улетел на ремзавод в Таганроге. Думаю, его и там достанут..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658375 вiд 2023-03-02 14:44:06Russian media report that an IL-76MD-90A military transport aircraft (a modern modernization of the IL-76) exploded in a hangar in Ulyanovsk during testing of one of the compartments. The explosion injured 6 employees of the enterprise, one of them fatally.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658374 вiд 2023-03-02 14:39:33судя по унилому хуйлу, якого ДРГ лішают руськго язика, це таки наше. КПД невідоме насправді. Може бути як в плюс, так і в мінус
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658373 вiд 2023-03-02 14:38:41Брати Капранови @BratyKapranovy · 4h За хаотичну забудову нас карає корками і паркуванням на доріжках, а турків - десятками тисяч загиблих і руїнами. Зате за популізм нас карає десятками тисяч загиблих і руїнами, а турків - лише інфляцією.