🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2316.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658412 вiд 2023-03-02 22:42:16

тільки що:
В Московській області прогримів вибух: очевидці заявляють, що чули свист
— ЧЕТВЕР, 2 БЕРЕЗНЯ 2023, 22:21

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658411 вiд 2023-03-02 22:35:38

2 Bobb
№ 1658410

Дякую!
Даний текст багато чого пояснює…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658410 вiд 2023-03-02 22:04:55

Papka
№ 1658408

Вот тут без регистрации, скопировано из FB

https://mayday.rocks/ryazanskij-sahar-na-bryanskij-motiv/

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658409 вiд 2023-03-02 21:43:53

І в НАТО і в ЄС треба відміняти одностайність або виключати таких гавнюків

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658408 вiд 2023-03-02 21:20:15

2 Bobb
№ 1658407

Можеш копі-паст сюди кинути?
Для тих, хто без фейсбука… :)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658407 вiд 2023-03-02 21:09:34

klirik
№ 1658398

Вот детали этой версии. На час опередили фсбшную провокацию.

https://www.facebook.com/vladimir.osechkin/posts/pfbid037vEh3fyABFywurVLZFGRXfajLcbuTtThRiGYzX5Rvn2RxYxDSP1vdLefyzegrPeLl

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658406 вiд 2023-03-02 21:09:10

Втрати нашої авіації на 1 березня. 60 літаків, з них 56 бойові
https://mobile.twitter.com/oryxspioenkop/status/1630874631501492225

Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658405 вiд 2023-03-02 20:56:09

2 klirik
№ 1658404

Проти шахраїв треба діяти їхніми ж методами. Чому б НАТО не виключити нах угорців з турками, а потім прийняти назад разом з шведами та фінами, або лише скандинавів, якщо угорці і турки не захочуть))). Причому, цілком можливо, буде досить лише інформаційного вкида про роздуми над подібним рішенням.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658404 вiд 2023-03-02 20:38:47

https://www.slovoidilo.ua/2023/03/02/novyna/polityka/parlament-uhorshhyny-vidklav-holosuvannya-pro-vstup-finlyandiyi-ta-shvecziyi-nato

Які угорці підараси. І це притомні та неконфліктні шведи з фінами. А тепер уявіть гіпотетично нашу заявку

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658403 вiд 2023-03-02 20:11:42

«Компанія Neuralink, заснована в 2016 році, ще не отримала схвалення FDA на тестування свого чіпа на людях. Інші виробники імплантатів витратили роки або десятиліття на дослідження, щоб отримати схвалення американських регуляторних органів», - пише агентство.
Зокрема, Synchron, як і Neuralink, має на меті допомогти пацієнтам з важкими формами паралічу керувати цифровими пристроями. Компанія отримала дозвіл США на тестування на людях у липні 2021 року, через п'ять років після подання заявки.
«Компанія вперше протестувала свій пристрій на чотирьох пацієнтах в Австралії, які успішно надсилали текстові повідомлення подумки - без необхідності друкувати.»

прикольно. майбутне вже поруч

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658402 вiд 2023-03-02 19:50:15

klirik
№ 1658398
Буданов працює :-). На випередження.
І Гюнтер.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658401 вiд 2023-03-02 19:06:51

klirik
Теж таке чув.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658400 вiд 2023-03-02 18:50:11

PEPSI (Merkury)
№ 1658397
шаляпина нє слишал, но мойша мне напєл (с) :)

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658399 вiд 2023-03-02 17:46:22

2 klirik
№ 1658398
Якби ще вивісили прапор Стародубського полку :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658398 вiд 2023-03-02 17:41:40

З'явилась цікава і правдоподібна версія брянських подій. Кацапи дійсно планували влаштувати «міні-Беслан» з заручниками, жертвами серед цивілов, укрдрг і т. д. І для цього навіть прибрали з тієї ділянки кордону погранців і інші силові структури. Але наші втрутитились в цю «гру» трошки раніше, і разіграли оцей сценарій з рдк і швиденько позливали відео у мережу). Тому отак дивно виглядають оті повідомлення кацапських новин про укрдрг і термінове скликання совбезу на чолі з хуйлом, не встигли скасувати темники

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658397 вiд 2023-03-02 17:27:58

SK
Бо не треба «бачив 20 хв, но осуждаю». :-)))

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658396 вiд 2023-03-02 17:26:22

за цими «новинами» з дрг чи а50 - зовсім «загубились» новини з бахмуту… які не настільки «веселі» як дві попередні новини…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658395 вiд 2023-03-02 17:14:32

Кацапам таке кіно не зайде, а може навіть навпаки.
Поки шо це все бурлєніє гівен в інтернеті.

Блядь це яким куколдом та терпілою треба бути щоб досі перейматися що там куди «зайде» йобаним кацапам.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658394 вiд 2023-03-02 16:59:51

Sauron
№ 1658393
спочатку начеб-то прилетів літак (чи два) з «ремонтної бази». можливо щось підрехтували… і потім він вже сам «своїм ходом» полетів на ремонт

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658393 вiд 2023-03-02 16:33:21

Пишуть, А50 полетів сьогодні в місто, де його ремонтна база.
Тож мабуть якісь проблеми є

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658392 вiд 2023-03-02 16:21:58

sk (здалеку…)
№ 1658391
Там є продовження як дрон сів на антену А50…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658391 вiд 2023-03-02 16:16:45

з тим а50 літаком теж трохи медійного «цирку»
- ми його йобнули
- ніхто його не йоб-ав, ось відоси, ось він злетів
- бля, о ось відос д дрону як він летить йоб-ать той а50…
таке собі

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658390 вiд 2023-03-02 16:13:16

Держсекретар США Ентоні Блінкен мав коротку зустріч з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим на полях саміту G20 в Індії.

Блінкен заявив Лаврову, що США підтримуватимуть Україну «стільки, скільки буде потрібно».

Це була їхня перша зустріч віч-на-віч від початку повномасштабної війни в Україні рік тому.

Високопосадовець Держдепартаменту сказав, що розмова тривала менше 10 хвилин.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658389 вiд 2023-03-02 16:09:32

А50 таки улетел на ремзавод в Таганроге
----------------------
було б епічно, якби і туди прилетіло і добило А50.
Моральний удар потужніший ніж технічний.
Нокаут. Нокдаун.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658388 вiд 2023-03-02 16:06:08

PEPSI (Merkury)
№ 1658387
от «заставите» ви мене наступну гру арса дивитись :)
так. можливо половину 2го тайму, коли арс вів 2-0, особливо не було резону ризикувати і катати м'яч вперед
наскільки я знаю зіна був капітаном молодіжки шахти, має лідерські амбіції. тому в ман-сіті був «загноблений» тим що навколо супер-зірки і особливо за собою команду не поведеш
в арсі інша ситуація, тому шансів на прогрес у нього багато. подивимось

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658387 вiд 2023-03-02 16:00:14

sk (здалеку…)
№ 1658342
«але всі його паси абсолютно без загострення.»

ну, до 2-х голів Зіна доклався як мінімум ОСОБИСТО і ще до 2-х підказками %-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658386 вiд 2023-03-02 15:36:30

жовтий скотч це частина операції. Це ж не просто ДРГ міст чи нафтобазу підірвало. Це гра «в кіно». Тому скоч як атрибут і маркер.
Це «не ми», але шоб і сумнівів не було шо ми.
Ну таке насправді …
Кацапам таке кіно не зайде, а може навіть навпаки.
Поки шо це все бурлєніє гівен в інтернеті.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658385 вiд 2023-03-02 15:36:18

(здалеку…)
№ 1658382 вiд 2023-03-02 15:16:0
Щоб свої не вбили. Загін з 50 осіб не може бути «непомітним».

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658384 вiд 2023-03-02 15:35:53

РДК підтвердило.

https://www.instagram.com/rusvolcorps/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D&fbclid=IwAR2umSEgv4D1YM_D6dNOIGa6tojMAAxuoEuIssifOo20qJpyh0X_gflQ6rg

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658383 вiд 2023-03-02 15:25:51

№ 1658382
отож..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658382 вiд 2023-03-02 15:16:05

в коментарях хтось гарне запитання задав
нахуя дрг жовтий скотч? ви ж дрг - тихо прийшов, тихо пішов
і максимально щоб вас ніхто не побачив, а якщо побачив, нічого «підозрілого» не помітив
а тут жовтий скотч який відомий всим як «маркер» зсу на полі бою

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658381 вiд 2023-03-02 15:12:30

Batyj
№ 1658377 вiд 2023-03-02 14:58:56
Пишуть что РДК это фракция, которая не признает Пономарева. Это неплохо. Потому что Пономарев и те кто возле него какие-то анекдотические персонажи.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658380 вiд 2023-03-02 15:12:26

А ведь есть ещё и белорусы ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658379 вiд 2023-03-02 15:08:26

https://twitter.com/Danspiun/status/1631259926994604034?s=20
почали ідентифікувати обличчя… виглядає як «наші» люди. хз
в хуйлостані ж фсб (бортніков) відовідає за прикордонників. як так сталось
аналітєги писали що син бортнікова головний кандидат на підміну хуйла на виборах…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658378 вiд 2023-03-02 15:00:21

в цей двір вже в трете прилітає :(
в минулий раз попало чітко між двома сусідніми домами, тіки вікна-балкони повибивало, а зараз прям в будинок



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658377 вiд 2023-03-02 14:58:56

кстати, легион Свобода с Пономаревым во главе и РДК - это две большие разницы. Какое-то РДК вылезло ниоткуда, продемонстрировало фейс киевского футбольного фулюгана и прекрасно вписалось в повестку «консолидации расейского общества»..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658376 вiд 2023-03-02 14:53:09

поврежденный в Мачулищах А50 таки улетел на ремзавод в Таганроге. Думаю, его и там достанут..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658375 вiд 2023-03-02 14:44:06

Russian media report that an IL-76MD-90A military transport aircraft (a modern modernization of the IL-76) exploded in a hangar in Ulyanovsk during testing of one of the compartments. The explosion injured 6 employees of the enterprise, one of them fatally.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658374 вiд 2023-03-02 14:39:33

судя по унилому хуйлу, якого ДРГ лішают руськго язика, це таки наше.
КПД невідоме насправді. Може бути як в плюс, так і в мінус

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1658373 вiд 2023-03-02 14:38:41

Брати Капранови
@BratyKapranovy
·
4h
За хаотичну забудову нас карає корками і паркуванням на доріжках, а турків - десятками тисяч загиблих і руїнами.
Зате за популізм нас карає десятками тисяч загиблих і руїнами, а турків - лише інфляцією.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.