Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658292 вiд 2023-03-01 13:05:13пусть тут полежит - что делалось в Белом доме целый год перед вторжением.https://censor.net/ua/resonance/3402775/schos_ishlo_ne_tak_koly_vashyngton_zrozumiv_scho_rosiya_faktychno_vtorgayetsya_v_ukrayinu-----------Когда нибуть мы узнаем, что делалось на Банковой с сентября 2021 года..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658291 вiд 2023-03-01 12:14:12Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1658281 вiд 2023-03-01 09:23:51Але й носії мови іноді використовують дивні конструкції. Скажімо, днями отримав мило від Amazon Fraud Support. Судячи з назви, це підрозділ у складі Амазону, який сприяє діяльності шахраїв і злочинців ;)
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658290 вiд 2023-03-01 11:40:362 sk (здалеку…) № 1658289 Це ж неприхований тролінг :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658289 вiд 2023-03-01 11:27:09«В России нарастают процессы паники и распада, проявлением которых является увеличение внутренних атак неустановленных летательных объектов на объекты инфраструктуры», — добавил советник главы ОП. --------- дуже гарна «посада» - «радник» сказав би хтось з «офіційних» представників - потім би спіймали на брехні, було б «невдобно» … а так «радник» з серйозним фейсом роздає інтервью. не підкопаєшся… дрони закупає притула-стерненко - «приватна» ініціатива… залужний «нє в курсє» :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658288 вiд 2023-03-01 11:27:00Тим часом, люсьо почитало ОБСІЛФ та вирішило розповісти про Мрію:https://gordonua.com/ukr/news/war/arestovich-za-dosit-perevirenimi-chutkami-kerivnik-antonova-ochikuvav-na-prihid-rosijan-i-virishiv-zberegti-dlja-nih-mriju-1652714.html
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658287 вiд 2023-03-01 10:47:08«оприлюднений у медіа договір на закупівлю харчування за грудень Міноборони назвали таким, який містить “технічні помилки”. Однак, за попередніми даними Держаудитслужби за результатами аналізу видаткових накладних за договорами Міноборони 2022 року, наданими робочій групі Мінекономіки, ціна на яйця у листопаді-грудні склала від 8 грн до 17 грн за шт, на капусту — від 28 грн до 39,60 грн за кг.» вніманіє вопрос: от вроде Резніков нормальна ж людина, він піздів бо ідіот, чи покривав зелених мародерів з АП?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658286 вiд 2023-03-01 10:31:49Batyj № 1658278 вiд 2023-03-01 08:52:13 Стабильность - признак класса
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658285 вiд 2023-03-01 10:16:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658284 Гюнтера ризиковано. Прибив би англійців, що потім робити? А от Ротань гарантовано проїбе і банку погріє трохи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658284 вiд 2023-03-01 10:07:35Ну власне так - просто треба щоб на лавці щось посиділо; але варто було призначити пса Патрона чи кота Гюнтера, який живе в конторі у Буданова. Це було б єбануто, до того ж англійці люблять домашніх тварин.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658283 вiд 2023-03-01 10:00:19Ротань вчора відкритим тестом сказав шо буде на зв'язку з Ребровим
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658282 вiд 2023-03-01 09:59:09Batyj № 1658278 вiд 2023-03-01 08:52:13 Кстати, вернемся к «успехам» нового тренера сборной.. Новим тренером збірної з липня буде Ребров. А на матч на Уемблі будь-кого можна призначити було, хоч мене, тебе або удвох разом. Ну, ще Пепсі тренером воротарів, а Лейзі - прес-аташе)) На результат призначення Ротаня навряд вплине. Але це не відміняє того пиздеця, який створив УАФ - тренер збірної тренує ще дві команди…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658281 вiд 2023-03-01 09:23:51№ 1658280мгимо финишт, хуле?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658280 вiд 2023-03-01 09:12:53+№ 1658276До речі, кацапидло неправильно тлумачить термін cancel culture, бо це не «скасування культури», а культура скасування чогось, що повʼязано з певною особою, спільнотою, країною тощо - шляхом вилучення з суспільного дискурсу ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658279 вiд 2023-03-01 08:53:28честно спижжено с фктбума.А теперь расскажите про проплаченность кампании..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658278 вiд 2023-03-01 08:52:13Кстати, вернемся к «успехам» нового тренера сборной..молодежке:Финляндия 0-2, Румыния 0-3, Дания 2-3, Болгария 1-2, Словакия 2-3/2-3, Узбекистан 0-2, Франция 0-5/3-3.В Александрии:Балкани 2-5, Шкупи 1-2, Динамо Батуми 2-4, МХ1925 3-3.()
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658277 вiд 2023-03-01 08:40:24Yorik № 1658275 вiд 2023-03-01 07:14:01 Тим часом (с) якась «нездорова фуєта з цими землетрусами: Це все маячня. Місце, час та тим більше потужність землетрусу спрогнозувати неможливо, немає наразі таких методик. Все, що відбувається зараз в Туреччині - це афтершоки після головного поштовху. Зважаючи на його потужність, ці афтершоки можуть ще рік відбуватися…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658276 вiд 2023-03-01 08:24:35Тим часом ;), американці скучили за любімимі артіздамі - газмановим, кіркоровим, басковим, а іріну аллєгрову просто абажают і, затамувавши подих, чекають - ну коли вже знову?------------------------"Посол РФ у США Анатолій Антонов заявив зі свого боку, що “скасування культури” не було навіть за часів холодної війни”.“Російська культура не належить лише Росії. Це світова скарбниця. Ми знаємо американців як вдячних поціновувачів справжнього мистецтва. … Очевидно, що місцева публіка скучила за виступами російських артистів та художніми виставками. Можливо, настав час зупинити русофобське божевілля? ”, – маніпулює він ".
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658275 вiд 2023-03-01 07:14:01Тим часом (с) якась «нездорова фуєта з цими землетрусами: ? Сейсмолог, який передбачив катастрофу в Туреччині, прогнозує серію мегаземлетрусів у березні. Саме він за кілька днів пророкував руйнівні підземні поштовхи на південному сході Туреччини. Згідно з його останнім прогнозом, найближчими днями світу загрожує мегаземлетрус. @NashaUkrainaNovyny ⤴️Оперативні Новини України
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658274 вiд 2023-03-01 00:55:322 olma№ 1658269Та взагалі пиздець якийсь! Де всемогутній західний ВПК, який вертить (перекреслено) обережно тримає на пенісі весь західний політікум? Стільки про це в школі і інституті, мовчу вже про газети, долдонили! Де вони, блд? Хоч трохи для пристойності! 250 Лео-2 сюди, на 500 заказ Рейнметалу. Тьху. Невже важко в Рейнметал заслати підшивки «Правди»? Та хоч «Крокодила»! Тьфу ще раз!
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658273 вiд 2023-03-01 00:17:17а, там ще в коментах шрайк поставив під сумнів джерело ----------- Роман Шрайк Юрий Христензен ясно. у форбса нет данных о затратах бюджета рф на выплаты погибшим. они засекречены. форбс взял данные нашего генштаба и умножил на причитающуюся семьям погибших выплату. потом вы взяли эту сумму и проделали обратные действия. получилось то же, с чего и начинали. логично. Відповісти14 годВідредаговано Юрий Христензен Роман Шрайк ГШ ВСУ не публикует данные по раненым/погибшим российским военнослужащим. Но даже если бы он передал их Форбс, тогда желтый и голубой графики должны были совпасть. Но совпадают только тренды. Есть другая версия. У Форбс большой опыт оценки различных экономических показателей по косвенным признакам. В тексте они явно указывают - «это наша оценка». Не секретные российские данные и не переданные им украинские.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658272 вiд 2023-03-01 00:12:35одне з західних джерел показує втратихуйлостану 60-70к вбитими. пишуть що це більше ніж за весь час що втратив ссср-хуйлостан з часів 2ї світової цікава табличка. максимально довгий час коли ссср чи хуйостан не воював - це був проміжок між 2008 і 2014 роками https://pbs.twimg.com/media/FqAMr6LWAAcYdyg?format=jpg&name=4096x4096 https://www.csis.org/analysis/ukrainian-innovation-war-attrition
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658271 вiд 2023-02-28 23:55:19Пішла тривога пр Києву. Я оце так і думав, що русня по-любоик буде прагнути помститися за нахабство атаки бпла їхні нафтобази і обєкти військової інфраструктури.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658270 вiд 2023-02-28 23:35:15Про Skynex та Skyranger - там їде мова про два чи чотири штуки. Побуду Toreo - краще б розблокували снаряди Швейцарії для Гепардів, та швидше б скупляли/відновляли те що є. Хоча снаряди до Skynex дешевші, але на старті система дорога, та й небагато цих систем вироблено. Дадуть нам по суті як на полігон, треба все одно дякувати. Але не забувати про інші шляхи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658269 вiд 2023-02-28 23:23:20https://twitter.com/Tendar/status/1630529024005906433 Коротко: СЕО німецького концерну Райнметалл сказав, що Німеччина передала Україні дві сучасних ППО системи: Skynex and Skyranger air defense system. Одне щось таке на шасі військової великої машини, а друга це панцерник такий як Гепард, тільки на колісному ходу. Німці нам це добро можуть задурно передати, з умовою надати німцям всю інфу по роботі цих зразків сучасного ППО і там можливо рекламні роліки зробити.)) Типа реклама німецьких майстрів-інженерів на глобальному ринку зброї. У Райнметалла і фінансиста бундесканцлера Шоля чимдалі з'являється апетит до таких акцій.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658268 вiд 2023-02-28 22:51:29Я сподіваюся, що наші контрики кацапні на мобільні скинули відео їх командуючого голі танці для коханого, та чатики. Навіть як пздж, тупа кацапня матиме у голові, що ними командують злобні підари в усіх сенсах слова. А боротьба з таким моральним розпадом якраз хуйлом задекларована, як елемент протистояння геям з НАТО.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658267 вiд 2023-02-28 22:39:162 Jen № 1658266 В Краснодарі ніби ресторан горить… Але і без цього сьогодні таки доволі інтенсивний день :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658266 вiд 2023-02-28 22:26:04а тепер пишут ніби щось горить в Краснодарі. Це що - день демонстрування можливостей?
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658265 вiд 2023-02-28 22:05:34Китайська супутникова компанія Spacety надавала аерофотознімки найманцям ПВК «Вагнер» — Sky News. (https://news.sky.com/story/ukraine-war-latest-zelenskyy-fires-top-ukrainian-military-commander-ukraine-shoots-down-11-kamikaze-drones-overnight-12541713?postid=5530713#liveblog-body)Раніше Spacety заявляла, що дотримується міжнародних санкцій проти росії та не підтримує зв’язків з країною після введення обмежень. Цього місяця компанію внесли до чорного списку США.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658264 вiд 2023-02-28 21:39:19Serhii Sternenko ✙ @sternenko · 35m Єйск, так звана росія. Вибух в районі аеродрому після атаки невідомого доброго безпілотника? -------- ага… ну тоді точно «не ми»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658263 вiд 2023-02-28 21:36:28Взрывы на аэродроме в Ейске, том самом откуда взлетел самолет, врезавшийся в жилой дом ------- звідти злітали бомбардувати марік https://twitter.com/ian_matveev/status/1630649135937249281
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658262 вiд 2023-02-28 21:35:52Здох максєм, ну і хуй з нєм. Здохли три максємки - файно зростуть сємки
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658261 вiд 2023-02-28 20:10:50Дождь «Новая газета Европа» проанализировала 10 тысяч постов о пропавших во время войны и обнаружила упоминания 1365 военныхЗа год родственники солдат армий России, а также самопровозглашенных ДНР и ЛНР сообщили в группах во «ВКонтакте» о пропаже 1365 военных, выяснила (https://novayagazeta.eu/articles/2023/02/27/my-s-sestroi-oboshli-vse-morgi) «Новая газета Европа», проанализировав 10 тысяч постов в соцсети.Как пишет издание, 1365 пропавших — это заниженная оценка, так как далеко не все родственники сообщают о пропаже в соцсетях. Реальное количество пропавших, по оценке военных экспертов, гораздо больше. В среднем, солдаты пропадают спустя 60 дней после отправки на фронт.Летом в боях за Попасную и Рубежный связь с родными потеряли 40 солдат, при наступлении на Пески — еще 20. Как выяснили журналисты, в сентябре потери резко выросли — за один месяц без вести пропали 170 военных, большинство из них — в Донецкой и Харьковской областях. За одну новогоднюю ночь после удара ВСУ по лагерю мобилизованных в Макеевке без вести пропали 18 военнослужащих. Как пишет издание, 640 пропавших без вести военных последний раз звонили родственникам из Донецкой и Луганской областей Украины. Еще 125 пропали в Харьковской области — во время весеннего наступления российской армии и осеннего контрнаступления ВСУ. Из-за новых потерь и неэффективного поиска пропавших семьи военных чаще просят помощи в соцсетях: до сих пор они ищут и срочников с крейсера «Москва», и мобилизованных из Макеевки. В январе родственники солдат опубликовали 850 сообщений о потере связи с близкими в группах VK — в 6 раз больше, чем в первый месяц войны. Каждый седьмой пост связан с поиском военных, пропавших еще весной или летом.
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658260 вiд 2023-02-28 20:07:492 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1658256с учетом потерь до 3 тыс танков и нескольких тыс остальных бтр/бмд/ббм (когда там мало что осталось от экипажа, который сгорел внутри) таких может быть еще пару десятков тысяч (2-3-4 экипаж танка, + 5-7 пехоты внутри бэтэра)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658259 вiд 2023-02-28 20:03:23взял джок, 7-1..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658258 вiд 2023-02-28 20:00:36а болелы джока, сразу видно, вата та еще, а пелотках.. Пидары..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658257 вiд 2023-02-28 19:58:21сетанта показует Джокович-Махач на Дубае 6-3, 3-6, 6-6, 1-0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658256 вiд 2023-02-28 19:40:37Enfant terrible [Останнi 20 месаг]№ 1658253 вiд 2023-02-28 19:25:49От він, конкретно той випадок:---------------------«2. Военнослужащий или иной гражданин, пропавший без вести в связи с военными действиями, может быть объявлен судом умершим не ранее чем по истечении двух лет со дня окончания военных действий».Тобто зараз навіть розпочати процедуру не можна.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658255 вiд 2023-02-28 19:29:10Sauron № 1658249 чому «до речі»? я згадував про них. та, я б сам хотів, щоб таких було з того боку сто тищ! але навряд чи. ми збираємо трупи, наші передаємо нашим, іхні передаємо іхнім. так само вони. інколи від трупа є лише шматок руки. і жетон. але це рахується да, ця діяльність теж не на 100% ефективна, але як є. все - зі слів пректу «на щиті», які цим займаються спільно з міноборони була інфо, що йдеться про кілька тисяч з обох сторін. ну, нехай десять тисяч на всіх
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658254 вiд 2023-02-28 19:28:14toreo № 1658236 сьогодні фурса-сич на радіо-нв розібрали те повідомлення так. «старе» штати віддають нам, нове будуть собі виробляти. але частина нового й нам прийде об'єми і терміни поставки - хз можна тільки спробувати здогадатись що масовий «убой», наприклад наших стріжів не «з дуру», а тому що «не жалко» вже є «підміна» … ну й маріуполь, щось летіло, причому їх ппо відпрацьовувало… почекаємо
Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658253 вiд 2023-02-28 19:25:492 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1658246- а есть процедура признания умершими тех кто пропал без вести?- есть, она есть везде- а если вкратце - какой механизм? срок?- это стандартная судебная процедура- только через суд?- только через суд. ГК РФ Статья 45. Объявление гражданина умершим http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_5142/807f0f66520608de738f73f326a9b309ac205a32/