🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 233.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741735 вiд 2026-02-22 17:40:10

То глюк якийсь.

Овертайм

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741734 вiд 2026-02-22 17:39:27

А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741733 вiд 2026-02-22 17:34:55

Відставити: серед

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741732 вiд 2026-02-22 17:34:17

В'єтнамці ковзанярство показують сереж, здається, жінок.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741731 вiд 2026-02-22 17:32:56

Там якийсь різалт уже є?

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741730 вiд 2026-02-22 17:22:28

yagshamash
№ 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07

Ні, то sk цитата була.

Як канадці не забивають-це пиздець

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07

demetrio

Якщо ти мене маєш на увазі, то я Ліоні раз на дорослому гокеї був. А Сокіл точно не пам'ятаю. Був, пам'ятаю 1985 року на грі Сокола із Крилями совітів десь у задупі якомусь московському. Різалт був, здається, 4 4. Це тоді, мабуть, Сокіл чи не 3 місце посів. Із прятелем був і шаленіли. Кацапи досить охуїло на нас дивилися.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741728 вiд 2026-02-22 17:11:33

Бобслей

Німкені 1 і 2 взяли. Дуже все зрозумів в'єтнамською. Дивлюся, до кінця перебування вже плинно володітиму.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741727 вiд 2026-02-22 17:06:37

ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох…

А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741726 вiд 2026-02-22 17:03:17

Іван Макар. «Він (горбачов) стоїть, а коло нього - здоровезні мужики, я відразу здогадався: то московські тайнякИ. Не дай, Боже, терористи, або вискочить Макар. Можуть ся зденервувати ґенеральний секретар» (С Андрій Панчишин, небіжчик)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741725 вiд 2026-02-22 16:59:15

yagshamash
№ 1741722

так… точніше гол! хуй-хуй! штанга-штанга!
можливо так досить часто стається, але канада стільки «давила» щоб зрівняти, і тут ледь не через хвилину могли «на шару» отримати собі гол…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741724 вiд 2026-02-22 16:57:42

взагалі трамп, звичайно, а-хуй-єний «промоутер» …
до трампа, ну грають в хокей канада-сша, ну фінал…
ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох…
але тут ніт!
потрібно подивитись, і обов'язково щоб канада йобнула тих йобаних-янкіз

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741723 вiд 2026-02-22 16:57:37

до адекватних прихильників зе - знайдіть у собі сили послухати і заперечте, що не так:

&t=1613s

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741722 вiд 2026-02-22 16:57:21

SK, Гол, хуй, штанґа (С ніколай озіроф)

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741721 вiд 2026-02-22 16:47:16

Хокей
Бля, штанга-штанга, і голу немає
Повезло Канаді…

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741720 вiд 2026-02-22 16:41:58

Макар!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741719 вiд 2026-02-22 16:32:35

Футбол,

Вчора Лідз (Антон Штах) забив Віллі, можливо, ґол сезону.

? si=nunVuS39AKoD9Ivq

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741718 вiд 2026-02-22 16:26:02

klirik
№ 1741707
цікаво шо залетіло внутрь, а надбудова на криші над частиною дірки лишилась цілою.
Під кутом зайшло?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741717 вiд 2026-02-22 16:25:40

Бл, в'єтнамці бобслей показують замість гокею.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741716 вiд 2026-02-22 16:02:28

В обох збірних до речі етнічні українці є: Макар, Парейко (Канада) - брати Ткачуки (штати)

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741715 вiд 2026-02-22 15:58:49

Go, Canada, Go!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741714 вiд 2026-02-22 15:28:17

Чи це чоловічий фінал? Я не в курсі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741713 вiд 2026-02-22 15:27:37

UR, я - за канадійок.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741712 вiд 2026-02-22 15:14:26

Ну то що? Олімпійський хокейний фінал. Штати чи Канада?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741711 вiд 2026-02-22 15:13:08

Tennis

Дарина Снігур виграла челенджер у Портуґалії. Найбільша перемога в її кар'єрі.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741710 вiд 2026-02-22 14:00:37

Рекламний блок

Хто баба!
Полісся - Динамо.
8 березня 2026 о 18:00
Чемпіонат України. 2025/2026.
Регулярный сезон.

Знижки 25 % на маршрутки Київ - Житомир - Київ

Пряма трансляція матчу Полісся - Динамо: на УПЛ ТБ

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741709 вiд 2026-02-22 13:58:01

Додам до свого № 1741707 що від Харкова до цього єбучого водкінська рівно 1400км

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741708 вiд 2026-02-22 13:51:11

Колос-Полісся
Гарна гра. Голодні до футболу команди.
Поки що полісся голодніше і веде 1:0 (Гуцуляк).

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741707 вiд 2026-02-22 13:42:52

Супутниковий знимок цеху по виробництву Іскандеру у Воткінську.
Видно отвір у даху від прильоту Фламінго.



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741706 вiд 2026-02-22 11:33:52

Чи хоча б так:



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741705 вiд 2026-02-22 11:31:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1741704 вiд 2026-02-22 11:23:44

Команди штовхають сумоїстів по льоду один в одного?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741704 вiд 2026-02-22 11:23:44

А от якби можна було б сумістити кьорлінг і сумо, це був би новий і цікавий вид спорту.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741703 вiд 2026-02-22 11:20:58

До переліку навичок ОБСІЛФу сміливо вносимо кьорлінг.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741702 вiд 2026-02-22 03:47:59

Як на мене, то у топових клубів є певна фетишизація атакуючої ланки - бо це головні зірки, головний движ, головні гроші, головна популярність у фанів, головні хедлайти та оце все. Давайте забивати голи, а захист якось там впорається, головне щоб ми забили більше ніж вони! Всі ці нецікаві постулати типа Лобановського - що «команда будується з захисту» - у наш час попси нікому не потрібні. Цікаво, яка різниця у клубів у бюджетах на атаку, на півзахист та на захист? Щось мені здається, там величезний відрив на користь атаки, може і в рази і десятки.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741701 вiд 2026-02-22 02:06:57

І Луніну, І Куртуа, потрібно молоко за врєдность видавати з таким захистом. Невже селекція у Реалу така сліпа.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741700 вiд 2026-02-21 23:31:14

sk
№ 1741696
Саме Кубарсі і є найбільшою проблемою в захисті Барси. Як і Хуйсен у Реалу. вони залежні гравці, яких постійно має страхувати хтось, хто вміє грати в захисті. Постійні пройоби позиції, слабка техніка, швидкість. Хуйсен - дрищава черепаха.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741699 вiд 2026-02-21 23:17:26

olma
№ 1741675 вiд 2026-02-21 20:20:04

Зараз глянув фігурне катання жінки довільна програма загальна табличка:

7 Petrokina Niina (Естонія)
9 Gubanova Anastasiia (Грузія)
10 Samodelkina Sofia (Казахстан)
18 Mikutina Olga (Австрія)
20 Kurakova Ekaterina (Польща)
24 Seniuk Mariia (Ізраїль)

--- (-------
Самодєлкіна! Я хуїю.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741698 вiд 2026-02-21 23:15:17

теніс
з приводу чол тенісу і «молодих» що можливо будуть пити кров сінерів-алькаразів…
фонсєка, бразилець, який на контракті у контори федерера, якось здувається чувак останній рік… потрібно дивитись. в кожного «перехідний вік»
лернер-тьєн - американець. його проблема - невеликий зріст. але взяв собі ментал коучем майкла чага (що вигравав рг раніше за агассі). наче на підйомі. я топлю за нього
чех меншик. ахуйєнний чувак. щось у нього є схожок з ніком кіріосом. має у себе в заліковці перемоги над ждооковичем-мареєм-алькаразом-сінером… але дуже часто травмується…
ну і францус фіс, що виграв пів-фінал у меншика і програв фінал алькаразу…
цей можливо має найбільший потенціал. питання у травмах та голові…
поки хлопчикам не виповниться десь 24-25 - все вилами по воді писано… нехай лупають ту скелю…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741697 вiд 2026-02-21 23:13:26

yagshamash
№ 1741657 вiд 2026-02-21 14:53:32

Ніхріна собі! Троє норвежців увесь п'єдестал узяли на лижному маратоні.
-------------
Бо то Норвежці, а не хуї собачі

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741696 вiд 2026-02-21 23:09:22

VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1741695 вiд 2026-02-21 22:59:08
PEPSI (Merkury)
по захисникам барси
ну хз. наче кубарсі хвалять (можливо великий контракт з ним підписали то медійно розкручують) …
він наче невисокого зросту. для центр-бека незвично…
але. що хотів сказати. захист - «гівно». так…
але не дочекавшись перерви флік у грі проти атлетіко замінив пів-захисника… тому що «розгон» атаки йде з центра поля, і задача пів-захисніків не давати виводити короткими пасами вперед нападників
при високій лінії захисту, жоден «сенедній» захисник у спринті не наздожене «середнього» нападника б-якої команди…
атлетико постійно справа когось там запускав, і він, при старті з місця давав 5 метрів фони «своєму» захиснику в ривку на 10 метрів…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.