demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741735 вiд 2026-02-22 17:40:10То глюк якийсь. Овертайм
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741734 вiд 2026-02-22 17:39:27 А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741733 вiд 2026-02-22 17:34:55Відставити: серед
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741732 вiд 2026-02-22 17:34:17В'єтнамці ковзанярство показують сереж, здається, жінок.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741731 вiд 2026-02-22 17:32:56Там якийсь різалт уже є?
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741730 вiд 2026-02-22 17:22:28yagshamash № 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07 Ні, то sk цитата була. Як канадці не забивають-це пиздець
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741729 вiд 2026-02-22 17:20:07demetrio Якщо ти мене маєш на увазі, то я Ліоні раз на дорослому гокеї був. А Сокіл точно не пам'ятаю. Був, пам'ятаю 1985 року на грі Сокола із Крилями совітів десь у задупі якомусь московському. Різалт був, здається, 4 4. Це тоді, мабуть, Сокіл чи не 3 місце посів. Із прятелем був і шаленіли. Кацапи досить охуїло на нас дивилися.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741728 вiд 2026-02-22 17:11:33Бобслей Німкені 1 і 2 взяли. Дуже все зрозумів в'єтнамською. Дивлюся, до кінця перебування вже плинно володітиму.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741727 вiд 2026-02-22 17:06:37ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох… А я на цьому тижні був на хокеї. Сокіл-Кременчук)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741726 вiд 2026-02-22 17:03:17Іван Макар. «Він (горбачов) стоїть, а коло нього - здоровезні мужики, я відразу здогадався: то московські тайнякИ. Не дай, Боже, терористи, або вискочить Макар. Можуть ся зденервувати ґенеральний секретар» (С Андрій Панчишин, небіжчик)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741725 вiд 2026-02-22 16:59:15yagshamash№ 1741722так… точніше гол! хуй-хуй! штанга-штанга!можливо так досить часто стається, але канада стільки «давила» щоб зрівняти, і тут ледь не через хвилину могли «на шару» отримати собі гол…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741724 вiд 2026-02-22 16:57:42взагалі трамп, звичайно, а-хуй-єний «промоутер» …до трампа, ну грають в хокей канада-сша, ну фінал…ну для людини що останній раз хокей дивилась коли сокіл з цска грав - пох…але тут ніт!потрібно подивитись, і обов'язково щоб канада йобнула тих йобаних-янкіз
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741723 вiд 2026-02-22 16:57:37до адекватних прихильників зе - знайдіть у собі сили послухати і заперечте, що не так: &t=1613s
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741722 вiд 2026-02-22 16:57:21SK, Гол, хуй, штанґа (С ніколай озіроф)
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741721 вiд 2026-02-22 16:47:16Хокей Бля, штанга-штанга, і голу немає Повезло Канаді…
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741720 вiд 2026-02-22 16:41:58Макар!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741719 вiд 2026-02-22 16:32:35Футбол, Вчора Лідз (Антон Штах) забив Віллі, можливо, ґол сезону. ? si=nunVuS39AKoD9Ivq
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741718 вiд 2026-02-22 16:26:02klirik № 1741707 цікаво шо залетіло внутрь, а надбудова на криші над частиною дірки лишилась цілою. Під кутом зайшло?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741717 вiд 2026-02-22 16:25:40Бл, в'єтнамці бобслей показують замість гокею.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741716 вiд 2026-02-22 16:02:28В обох збірних до речі етнічні українці є: Макар, Парейко (Канада) - брати Ткачуки (штати)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741715 вiд 2026-02-22 15:58:49Go, Canada, Go!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741714 вiд 2026-02-22 15:28:17Чи це чоловічий фінал? Я не в курсі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741713 вiд 2026-02-22 15:27:37UR, я - за канадійок.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741712 вiд 2026-02-22 15:14:26Ну то що? Олімпійський хокейний фінал. Штати чи Канада?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741711 вiд 2026-02-22 15:13:08Tennis Дарина Снігур виграла челенджер у Портуґалії. Найбільша перемога в її кар'єрі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741710 вiд 2026-02-22 14:00:37Рекламний блок Хто баба! Полісся - Динамо. 8 березня 2026 о 18:00 Чемпіонат України. 2025/2026. Регулярный сезон. Знижки 25 % на маршрутки Київ - Житомир - Київ Пряма трансляція матчу Полісся - Динамо: на УПЛ ТБ
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741709 вiд 2026-02-22 13:58:01Додам до свого № 1741707 що від Харкова до цього єбучого водкінська рівно 1400км
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741708 вiд 2026-02-22 13:51:11Колос-Полісся Гарна гра. Голодні до футболу команди. Поки що полісся голодніше і веде 1:0 (Гуцуляк).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741707 вiд 2026-02-22 13:42:52Супутниковий знимок цеху по виробництву Іскандеру у Воткінську. Видно отвір у даху від прильоту Фламінго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741706 вiд 2026-02-22 11:33:52Чи хоча б так:
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741705 вiд 2026-02-22 11:31:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1741704 вiд 2026-02-22 11:23:44 Команди штовхають сумоїстів по льоду один в одного?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741704 вiд 2026-02-22 11:23:44А от якби можна було б сумістити кьорлінг і сумо, це був би новий і цікавий вид спорту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741703 вiд 2026-02-22 11:20:58До переліку навичок ОБСІЛФу сміливо вносимо кьорлінг.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741702 вiд 2026-02-22 03:47:59Як на мене, то у топових клубів є певна фетишизація атакуючої ланки - бо це головні зірки, головний движ, головні гроші, головна популярність у фанів, головні хедлайти та оце все. Давайте забивати голи, а захист якось там впорається, головне щоб ми забили більше ніж вони! Всі ці нецікаві постулати типа Лобановського - що «команда будується з захисту» - у наш час попси нікому не потрібні. Цікаво, яка різниця у клубів у бюджетах на атаку, на півзахист та на захист? Щось мені здається, там величезний відрив на користь атаки, може і в рази і десятки.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741701 вiд 2026-02-22 02:06:57І Луніну, І Куртуа, потрібно молоко за врєдность видавати з таким захистом. Невже селекція у Реалу така сліпа.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741700 вiд 2026-02-21 23:31:14sk № 1741696 Саме Кубарсі і є найбільшою проблемою в захисті Барси. Як і Хуйсен у Реалу. вони залежні гравці, яких постійно має страхувати хтось, хто вміє грати в захисті. Постійні пройоби позиції, слабка техніка, швидкість. Хуйсен - дрищава черепаха.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741699 вiд 2026-02-21 23:17:26olma № 1741675 вiд 2026-02-21 20:20:04 Зараз глянув фігурне катання жінки довільна програма загальна табличка: 7 Petrokina Niina (Естонія) 9 Gubanova Anastasiia (Грузія) 10 Samodelkina Sofia (Казахстан) 18 Mikutina Olga (Австрія) 20 Kurakova Ekaterina (Польща) 24 Seniuk Mariia (Ізраїль) --- (------- Самодєлкіна! Я хуїю.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741698 вiд 2026-02-21 23:15:17тенісз приводу чол тенісу і «молодих» що можливо будуть пити кров сінерів-алькаразів…фонсєка, бразилець, який на контракті у контори федерера, якось здувається чувак останній рік… потрібно дивитись. в кожного «перехідний вік»лернер-тьєн - американець. його проблема - невеликий зріст. але взяв собі ментал коучем майкла чага (що вигравав рг раніше за агассі). наче на підйомі. я топлю за ньогочех меншик. ахуйєнний чувак. щось у нього є схожок з ніком кіріосом. має у себе в заліковці перемоги над ждооковичем-мареєм-алькаразом-сінером… але дуже часто травмується…ну і францус фіс, що виграв пів-фінал у меншика і програв фінал алькаразу…цей можливо має найбільший потенціал. питання у травмах та голові…поки хлопчикам не виповниться десь 24-25 - все вилами по воді писано… нехай лупають ту скелю…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741697 вiд 2026-02-21 23:13:26yagshamash № 1741657 вiд 2026-02-21 14:53:32 Ніхріна собі! Троє норвежців увесь п'єдестал узяли на лижному маратоні. ------------- Бо то Норвежці, а не хуї собачі
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741696 вiд 2026-02-21 23:09:22VVV [Останнi 20 месаг]№ 1741695 вiд 2026-02-21 22:59:08PEPSI (Merkury)по захисникам барсину хз. наче кубарсі хвалять (можливо великий контракт з ним підписали то медійно розкручують) …він наче невисокого зросту. для центр-бека незвично…але. що хотів сказати. захист - «гівно». так…але не дочекавшись перерви флік у грі проти атлетіко замінив пів-захисника… тому що «розгон» атаки йде з центра поля, і задача пів-захисніків не давати виводити короткими пасами вперед нападниківпри високій лінії захисту, жоден «сенедній» захисник у спринті не наздожене «середнього» нападника б-якої команди…атлетико постійно справа когось там запускав, і він, при старті з місця давав 5 метрів фони «своєму» захиснику в ривку на 10 метрів…