sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658172 вiд 2023-02-27 20:43:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1658151 ну ясно що далеко в ліс, перекреслено, в опозицію не піде, буде десь тут поруч…з руки годуватись --------- Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко стверджує, що з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком у нього суворі стосунки, незважаючи на те, що він його кум.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658171 вiд 2023-02-27 20:15:00Air Launched Effects під назвою Altius, виготовлена компанією Area-I, запускається з невеликого всюдихода, що рухається. Altius 600 із дальністю польоту 276 миль і ресурсом понад 4 години. Виробник, дочірня компанія Anduril Area-I, баражуючий боєприпас.Вже прибув.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658170 вiд 2023-02-27 20:08:48toreo № 1658167 да да, а ще у хуйла рак і він скоро помре. не звертай уваги. Буданов перетворюється на стендапера.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658169 вiд 2023-02-27 19:51:51Представники спецслужб не зобов'язані казати правду в інтерв'ю. Це не входить в їхні обов'язки. Але ІПСО в обов'язки представників спецслужб входити можуть). Тому при всій повазі до пана Буланова, його заяви слід розглядати як елемент роботи спецслужб, а не як інформацію. Він робить свою справу для України.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658168 вiд 2023-02-27 19:48:51toreo № 1658167 прoстo якщo в них aрмiя виявилaся гнилoю, тo чoму рaптoм рeсурси нeoбмeжeнi? Нaвiть людськi i тi oбмeжeнi.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658167 вiд 2023-02-27 19:44:14а з іншого боку буданов: «Росія не готова на довготривалі бойові дії. Це я вам вже кажу як керівник розвідувального органу. Вони всіляко показують, що вони готові там,» війна на десятиліття «, але насправді їх ресурси досить обмежені. І в часі і в обсягах. І вони про це чудово знають». х його зна, що там насправді. видається, що ресурсів у них вистачає. і впк у кацапів працює більш-менш. до 1000 танків ніби можуть розконсервовувати на рік. ббм ще більше. птрк, пзрк, бпла і т. д. випускають на потоці. люди ще є. в самій кацапії провоєнна шовіністична істерія ну, хочеться вірити буданову
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658166 вiд 2023-02-27 19:38:17Ну звісно, про кацапські оборонні заводи ніхто нічого не напише. Там і вбить можуть за спроби просто зібрати інформацію. А тут Європа, демократія, журналістська пихатисть
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658165 вiд 2023-02-27 19:36:34Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1658162 вiд 2023-02-27 18:50:23Думаєцца, що в Болгарії у кацапів настільки високий ступінь проникнення, що все це давно було відомо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658164 вiд 2023-02-27 19:13:57Геть (Геть) № 1658162 ---- Не говори, нахіра комусь потрібен румунський посередник? Це таке сучасне життя. Просто традиційні медіа, до яких належить НЙТ, програють соцмедіям, тому ж твіттеру. І отже, журналісти НЙТ і стараються показати свою обізнаність. Мовляв круті. Неподобство. Я до речі, сьогодні бачив інфу, що чехи на своїх заводах, які працюють для України, посилили охорону і безпеку антидиверсійну.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658163 вiд 2023-02-27 19:04:53про снарядний голод у кацапів ? #Russia's 152mm shell stockpiles & production estimates: - 1.3 million tons pre-2022 invasion of #Ukraine, at 46kg for the 2A36 shell, that's about 28 million shells in just this caliber. - Annual production pre-invasion was 230,000 tons for this caliber - 5 million shells. ну, ще майже до кінця року можна стріляти по 40-50 тис пострілів на день. а це дуже багато. якщо використовувати снаряди не бездумно, а хоча би по 20 тис на день, що також дофіга, то кацапи пару років могуть вести артилерист війну без значних проблем. а ще ж є калібр 102 мм, не менш ефективний для своїх задач. звичайно, частину снарядів ми знищуємо на складах, щось захоплюється (це якщо противник тікає, бо арта працює із тилу. щось старе, не розірветься. але все одно
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658162 вiд 2023-02-27 18:50:23olma № 1658154 вiд 2023-02-27 17:51:58 Супер стаття і нев'єбенна ІПСО допомога кацапні у «війні розвідок». Чи НЙТаймз вважають, що свинособаки амер пресу не читають? Не претензія до тебе)))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658161 вiд 2023-02-27 18:35:39olma № 1658160 У поїзді Київ-Варшава Байдену чай холодний принесли :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658160 вiд 2023-02-27 18:34:20Тим часом несподівано пішов у відставку з директора Укрзалізниці Олександр Камишин. Не відомо, він звідки він взявся (товариш Кубракова), але начебто толковий піарник. Щоб його не скинули за велику популярність? А може саудівську делегацію не цілком задовільно привезли-відвезли?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658159 вiд 2023-02-27 18:32:12до речі моя оцінка щодо 8-9 штук А50 підтверджена на більш високому рівні :) Хоча у відкритих джерелах там і 14 і 24 бувало. Юрій Ігнат зазначив, що країна-агресор Росія має близько дев'яти таких розвідувальних літаків.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658158 вiд 2023-02-27 18:27:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658150 Акції на користь держави, це ближче до націоналізації. Але банк збитковий, можуть і прикрити. Можливо відпрацьовують юридичну схему під Сенс
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658157 вiд 2023-02-27 18:27:12та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1658156 ---- Ох після перемоги обов'язково треба до вас завітати… на молоду картоплю, посипану паприкою, на Троянду Закарпаття або якесь інше солідне місцеве вино, може моносортове мерло вродить?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658156 вiд 2023-02-27 18:15:30до речі епіцентр в селі Велика Добронь - чисто мадярське село, столиця закарпатської паприки і ранньої картоплі
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658155 вiд 2023-02-27 18:04:07olma № 1658149 я спав, нічого не чув, епіцентр 25км від мене. Взагалі то у нас з подібною магнітудою досить часте явище. в цьому році вже другий.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658154 вiд 2023-02-27 17:51:58А ось переклад цієї статті в Нью-Йорк-Таймс Болгарські заводи та секретні оперативні групи: як Захід полює на радянську зброю для України Британці молодці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658153 вiд 2023-02-27 17:45:23olma [Останнi 20 месаг]№ 1658152 вiд 2023-02-27 17:42:13Цікаво, де людей братимуть. Старі кадри, якщо живі, мабуть вже на пенсії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658152 вiд 2023-02-27 17:42:13https://twitter.com/SomeGumul/status/1630189761083088896 Болгарія відновить виробництво радянських ракет спеціально для українських збройних сил – The New York Times Ракетний завод у місті Костенці запрацює після 35 років простою. Він виготовлятиме 122-мм снаряди виключно для ЗСУ. — От цікаві 35 років не працював завод. і дурні болгари не розпиляли верстати (токарні) і лінії на металобрухт. А нас би на раз-два і шифер би з дахів попродавали б.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658151 вiд 2023-02-27 17:37:07sk (здалеку…) № 1658137 так а шо його обговорювать, у нього все добре. З відпустки в П-С Азії повернувся, відпочив. За чутками буде нову группу в ВР організовувати. У них все ок. Ідол пропаганди в Рими зараз наприклад.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658150 вiд 2023-02-27 17:33:08Тим часом, банк мясковської конюшні в Україні - чи то націоналізований, чи просто фсьо, хз.-------------------------«Вищий антикорупційний суд стягнув на користь держави 88,89% акцій PIN банку, власником якого є російський підприємець, президент російського футбольного клубу ЦСКА Євген Гінер. Про це повідомила пресслужба суду».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658149 вiд 2023-02-27 17:32:59"Вночі на Закарпатті стався землетрус Про це повідомив Головний центр спеціального контролю. Землетрус магнітудою 3,3 стався вночі 27 лютого о 03:15:39 в районі селища Велика Добронь, 19 км на захід від Мукачева. За класифікацією він належить до сильно відчутних, особливо відчувається всередині будівлі ". Та ж не москаль не говорив, що трусило.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658148 вiд 2023-02-27 17:19:35Єнот поплив.)) цікаво, єноти добре плавають?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658147 вiд 2023-02-27 17:17:02Enot Ти спочатку частку месаги Вохи із «звідкіля» у кукісах прибери, а потім кажи комусь, що він лох. ЗІ ти теж не ображайся, але тобі потрібна клінічна допомога :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658145 вiд 2023-02-27 17:13:07Пушилин: «Прибыль от рыболовства в Азовском море через 12 лет превысит доходы от угольной и металлургической отрасли» ---------- хммм… у порівнянні з біо-лабораторіями та бойовими-комарами - це «пацієнт» вже пішов на покращення, чи регрес? підздєтц як важко в дурдомі працювати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658144 вiд 2023-02-27 17:09:03https://media1.faz.net/ppmedia/aktuell/239812165/1.8162699/default/die-finnische.jpg от нормальний прикид на рок-фестиваль :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658143 вiд 2023-02-27 17:00:02Президент Чехии Петр Павел с чашкой чая в бумажном стаканчике на концерте украинской группы ТНМК в Праге. https://twitter.com/charter_97/status/1630171725378854912?s=20 ------------ от прем'єр-міністерка (чи як там її?) фінляндії на концерт прийшла колись в прикиді «стільно-молодьожном» - от за це - молодець а цей що? ну хто на концерти в костюмах з краватками ходить? :) виглядає як «стукач з кдб» на рок-концертах в совку :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658141 вiд 2023-02-27 16:52:10по поводу снятого двигателя. Да, сняли, но она при желании может и на четырех из 6 взлететь (пустая) и уйти в Европу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658140 вiд 2023-02-27 16:47:55№ 1658122База Мрии в Лейпциге - там плата идет независимо, стоит Мрия на стоянке или куда-то улетела. И, кстати, не только Мрии, а все самолетов Антоновской грузовой компании. Там и склады арендуются и много чего еще..А чего все всплыло? Седня все утро были трансляции из Гостомеля по тв и разные личности рассказывали все подряд и планы на строительство второго экземпляра и использованием частично деталей экземпляра 1, но с новой авионикой. И вааще - модернизированный будет, на 10 тонн легче, уже чертежи построили, все посчитали..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658139 вiд 2023-02-27 16:43:29Fursa Sergey Российскую атомную энергетику переведут на отечественные компьютеры «Бобер». Эта новость и пугает и радует одновременно…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658138 вiд 2023-02-27 16:37:31Санкції не працюють: росію мікрочіпами забезпечує Китай. За допомоги Туреччини та інших – Wall Street Journal
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658137 вiд 2023-02-27 16:20:28а чому така бурна дискусія про мрію? що сталось? краще вже про колю тищєнко де він? куди різко пропав. стільки «букв» на нього звели… :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658136 вiд 2023-02-27 16:17:05Enot))) Ти головне не кидай пити свої пигулки та пиши ще за ненависного Порошенка. Ти зараз хоч податки сплачуєш? Ти ж по перемозі Зе казав, країна не твоя та сплачувати ніц не будеш. Тепер, коли По - корінь зла, ти як свої обов'язки громадянина виконуєш?
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658134 вiд 2023-02-27 15:45:04Літак Ан-225 «Мрія» станом на ранок 24 лютого перебував на ремонтних та регламентних роботах на майданчику ANTONOV Company у Гостомелі, повідомив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв. «Один із двигунів, за інформацією директора Авіаліній» Антонова «, був знятий для проведення ремонту і злетіти саме в цей день літак не зміг, хоча відповідні команди були віддані», - написав він у Facebook.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658133 вiд 2023-02-27 15:43:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658116 Мрія я ж стояла на поточному ремонті, здається. Тобто просто взяти полетіти - це не так легко. Взагалі, якщо чесно, ми усі сильно розумні заднім числом. Керувати хаосом неможливо. Прийняти мільйон ефективних рішень в умовах хаочу - неможливо. Бо немає правильних рішень. Якось так. Мрію шкода, як і багато іншого. Але чт реально її було евакуювати - хз. І навря чи хтось колись про це дізнаєтсья
Enot( Voxa( м.Запоріжжя) № 1643003 вiд 2022-08-08 18:25) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657905 вiд 2023-02-24 22:22:56Vichny № 1657879 вiд 2023-02-24 20:43:31 Муму Герасім - ворог України. А Арестович робить важливу для України справу. От в цьому різниця.