Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658052 вiд 2023-02-26 19:22:29По Мачулищам: --- ❗️Уточнена інформація щодо пошкодження ДРЛО А-50. Внаслідок двох вибухів постраждали передня та центральна частини літака, пошкоджена авіоніка та радіолокаційна антена, — BYPOL. Пошкодження серйозні, цей літак точно вже нікуди не полетить, — йдеться у повідомленні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658051 вiд 2023-02-26 19:05:06Манюнайтед - Ньюкасл, Карабао кап.. Что за херня? Оказуется - Кубок Лиги. Придумают же, долюоебы.. Искал, искал, что за игра на Лфйв скорю Не нашел О, МанЮ забили..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658050 вiд 2023-02-26 18:59:16жирона выиграла 3-2, хотя 4 гола забил соперник. Единственный забитый Жироной гол - с подачи Цыганкова..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658049 вiд 2023-02-26 18:57:26посмотрел эвертон-АстонВила, потом с удивлением отзывы болел про МИколенко -оказуется это он виноват, что с противоположного фланга забили два гола.Хотя, на мой взгляд единственный реальный момент для Эвертона сотворил именно Миколенко, навесив для удара головой по центру ворот. Удар состоялся, но в перекладину..Короче, эти британские болелы или нихуя не понимают, или просто выживают Миколу из каманды..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658048 вiд 2023-02-26 18:52:39похоже Челси собралось в Чемпеншип..
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658047 вiд 2023-02-26 18:41:532 Р “еть№ 1658046Залишилось побудувати у Бразилії Місто мрії і стане сучасним Фордом
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658046 вiд 2023-02-26 17:21:24У маска починається старчеський маразм, себе напівбогом вважає і хоче впливати на політику та рішення країни. Він дуже зображений на демократів, які «заважають йому вести бізнес», ніфіга не розуміють тощо. Він вважає, що може будь що вирішити на «користь Америки».
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658045 вiд 2023-02-26 17:00:38klirik № 1658035 вiд 2023-02-26 15:42:33 Я розумію, що єрмачидло у всьому винен і має довгі хтиві руки, але у хаосі минулої весни подібне могло статися і без нього. Заперли, закрили аж до поки черга не дійде. Там ще щось перебило увагу. Я колись волонтерів на роздачі їжи в Канаді, регулярно щось забувається, псується, тощо, бо руки банально не дійшли/не вистачило людей. Деколи це просто селяві :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658044 вiд 2023-02-26 16:55:05був тур чи два, коли чипляли турецький і сирійський прапорці, а так весь час наші
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658043 вiд 2023-02-26 16:54:20був тур чи два, коли чипляли турецьки
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658042 вiд 2023-02-26 16:48:07А, дякую, не знав.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658041 вiд 2023-02-26 16:46:47Ла Ліга у цьому сезоні на всіх трансляціях «вивішує» прапор України.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658040 вiд 2023-02-26 16:45:47klirik [Останнi 20 месаг]№ 1658035 вiд 2023-02-26 15:42:33Дуже дивна історія. Не буває «гуманітарної допомоги Україні взагалі»; обовʼязково є її отримувач - державна установа чи громадська організація (благодійний фонд тощо). Тобто коли показують ці фото, одразу виникає запитання - на чию адресу цей вантаж надійшов в Україну, і кому він належить, хоча б за документами?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658039 вiд 2023-02-26 16:40:24Це я кажу про ТВ трансляцію. Мабуть, цього уікенду всі матчі в Європі з нашим прапором?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658038 вiд 2023-02-26 16:38:21Sauron № 1658037 ---------- На Олд Траффорді постійно наш прапор висіть за воротами
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658037 вiд 2023-02-26 16:28:38Врубив Атлетік - Жирона. Наш прапорець біля рахунку висить. Приємно.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658036 вiд 2023-02-26 15:50:22Цаплієнко пише щось бахнуло на аеродромі в Мачулищах. Нарешті!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658035 вiд 2023-02-26 15:42:33Під Києвом знайшли склад де гніє гумінатарка. Є і речі для військових. Подивіться тред, там дуже красномовні фотки. Піздець як соромно перед країнами що все це надсилали https://mobile.twitter.com/AyPoltava/status/1629780330675568640
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658034 вiд 2023-02-26 15:05:39Так, теж здивував цей момент.: D
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658033 вiд 2023-02-26 15:01:59sk (chromebook acer 14) № 1658017 до речі, плюгаве падло знає, що кацапня ніякі не руські, а московити. єблан лицемірний.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658032 вiд 2023-02-26 13:53:15Sauron № 1658027 вiд 2023-02-26 12:34:49 --------- Ок, можливо Ну виглядало правдоподібно, в дуці Маска
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658031 вiд 2023-02-26 13:37:01дивовижно наскільки точно і актуально все то про що йдеться у трейлері мультика Микита Кожумяка
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658030 вiд 2023-02-26 13:11:29ага, жінка-ватніца. Ну це багато прояснює.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658029 вiд 2023-02-26 13:02:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658024 С 2018 года Илон Маск находится в отношениях с канадской певицей Граймс (Клэр Элис Буше). 5 мая 2020 года у пары родился наследник. Для самого Илона этот ребёнок стал шестым. Мать Буше - прокурор и известный в Канаде общественный деятель. Бабушка Граймс имеет украинское происхождение. Певица с детства привыкла к русской речи. Таким образом она довольно неплохо выучила этот язык. Буше не раз оставляла в своём творчестве намёки на русские корни. На обложке одного из её альбомов красуется надпись «Я люблю» и цитата из «Песни последней встречи» Анны Ахматовой. Последнюю певица называет своей любимой поэтессой. Однажды на концерте Граймс исполнила переложенное на музыку стихотворение Пушкина «Я вас любил» на русском языке. Позже она спела песню Янки Дягилевой «Я повторяю 10 раз и снова». Илон Маск как-то ответил по-русски на мем «Как тебе такое, Илон Маск?». После он иногда пользовался русским языком в сообщениях. Когда его попросили дать комментарий, он сказал, что ему очень нравится звучание русского языка. Твиты Маска всегда порождали кучу домыслов. Некоторые пользователи предположили, что языку Илона обучила именно его сердечная подруга, Граймс.
AlBad [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658028 вiд 2023-02-26 12:40:002 Voxa№ 1658020пiдтверджуюякщо цiкаво - можу розгорнути, але не на вiдкритому ресурсiдодавайте у закритi групи у fb або у телезi (акаунти багато з вас знають i там i там, навiть Геть)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658027 вiд 2023-02-26 12:34:49klirik № 1658013 Схоже, це фейк. Таке написав тільки юзер @walter_report і повно відповідей до його твіту, що це фейк. Твіттер після цього обмежив доступ до твітів цього акаунта.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658026 вiд 2023-02-26 12:20:27sk (chromebook acer 14) № 1658017 а шо такоє? народ данбаса є, тож і народ урала може бути. якщо забагато пиздіти, то мозок несвідомо приймає марево, як частину реальності.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658025 вiд 2023-02-26 12:12:17При цьому, жорстко проти лінії амер. уряду маск за жодного варіанту не піде - бо це означатиме знищення його бізнесу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658024 вiд 2023-02-26 12:09:37Біля того маска ймовірно кріт сидить і працює - на жаль не футбольний, а кацапський. Це може бути якийсь приятель, консультант, подруга тощо.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658023 вiд 2023-02-26 11:45:12
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658022 вiд 2023-02-26 11:44:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658019 вiд 2023-02-26 11:23:59
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658021 вiд 2023-02-26 11:31:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1658019 https://www.unian.net/world/ilon-mask-nazval-revolyuciyu-dostoinstva-perevorotom-i-narvalsya-12159573.html
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658020 вiд 2023-02-26 11:28:06Геть № 1658002 sk (chromebook acer 14) № 1658000 не видумуйте ерунди. Нема там особливих проблем, а тим більш умовного голоду. Не тіште себе марними надіями. Кацапи спокійно здатні себе прогодувати, вдягнуть і забезпечить без ніяких проблем. Нашо шось придумувать, он спитайте у Албада, він же ось поряд.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658019 вiд 2023-02-26 11:23:59Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1658016 вiд 2023-02-26 10:41:23Про які вибори йдеться?
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658018 вiд 2023-02-26 11:20:11Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1658016 Another one bites the dust. Пішов слідом за Вотерсом та Стоуном. Найсмішніше, що людина заробила мільярди завдяки американському уряду, а тепер розповідає про «клятий імперіалізьм»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658017 вiд 2023-02-26 10:56:16путін припустив розвал росії. ▪️У Заходу одна мета – ліквідувати рф. ▪ Російський народ, якщо Заходу вдасться розвалити Росії і встановити контроль над її уламками, може не зберегтися – будуть московити, уральці та інші. ▪️Країни НАТО є учасниками «злочинів київського режиму». --------- хммм… хуйло відкриває вікно овертону для хуйлостанців… нормальна тема… місяць побухають з цими думками, далі можна буде розвивати тему
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658016 вiд 2023-02-26 10:41:23«Эти выборы, возможно, были сомнительными, но нет сомнений в том, что действительно произошел переворот», — написал Илон Маск в Twitter. Так он прокомментировал пост с выдержкой из статьи американского политолога Джона Миршаймера. Он утверждает, что ответственность за российско-украинский военный конфликт лежит в том числе на США и европейских странах.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658015 вiд 2023-02-26 09:44:30Блять, це точно не фейк про твіттер? Очевидний промосковський крок.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658014 вiд 2023-02-26 09:40:212 klirik Просто хоче грошей заробити. З реклами грошей нема, тому він намагається отримати через платний (преміум) аккаунт Twitter Blue, в якому дозволяє користуватися всіма опціями цієї соцмережі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1658013 вiд 2023-02-26 09:34:35Як Маск почав пробивати дно