🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2327.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657972 вiд 2023-02-25 19:27:42

Enfant terrible
№ 1657966

Теоретически возможно. А практически, сразу после начала атаки на Молдову, ЗСУ делает залп по Колбасно, и после этого уже никто никуда не атакует.

Колбасно - это палка о двух концах.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657971 вiд 2023-02-25 19:27:26

Nycolas
№ 1657934

булo би нaївнo oчiкувaти цe вiд стaттi пiд чaс вiйни. aлe як нa мeнe, тaм йдe мeнш-бiльш збaлaнсoвaнa пoдaчa iнфoрмaцiї. Зoкрeмa виднo рoль хaoсу вiйни як чистилищa спрaвжнiх вiйськoвих лiдeрiв.

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657970 вiд 2023-02-25 19:20:32

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1657969

как куда?
на Берлин Кишенёв!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657969 вiд 2023-02-25 19:04:37

Enfant terrible [Останнi 20 месаг]
№ 1657966 вiд 2023-02-25 18:15:04

А куди саме доблєсниє войска Красного Пріфуйловʼя збираються наступати, з якою технікою і в якій кількості?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657968 вiд 2023-02-25 18:53:42

https://www.sport.es/es/noticias/sport-dossier-by-panenka/lluis-cortes-perder-generacion-entera-83687572

Інтерв'ю іспанською з тренером збірної України жіночої, каталанцем

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657967 вiд 2023-02-25 18:40:47

2 ironbelly
№ 1657960

Кох там каже про кордони 1991 року згiдно з п.1 плану Пiднебесної

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657966 вiд 2023-02-25 18:15:04

2 Bobb
№ 1657918

спасибо! читал что Злой одессит пишет?

Александр Коваленко, [25.02.2023 11:38]

По состоянию на 24 февраля у российских оккупантов был накоплен боекомплект для нанесения ракетных ударов по Украине. Однако они ими не воспользовались, хотя с учётом имеющей разношёрстной номенклатуры вполне могли обеспечить среднестатистический налёт с попыткой прорыва ПВО.

Собственно, нелогично, ведь обезумевший маньяк отказывающий себе в ударе на знаковую дату и имея при этом гипертрофированный фетиш на даты, таким поступком вызывает больше беспокойства, чем наоборот. И следует понимать, что ракеты не закончились и они есть в наличие.

Тогда, что?

Уже не для кого не секрет, что имеющиеся проблемы с производством ракет, снятием их с хранения, а так же логистикой, вынуждают россиян с каждым разом растягивать сроки между массированными ракетными ударами. В настоящее время их накопительный потенциал 2-5 ракет в сутки.

Данный накопительный потенциал позволяет за 2 недели сосредоточить на основных площадках боекомплект в количестве от 30 до 70 ракет разной номенклатуры. Но, при отстреле этого боекомплекта запускается следующий цикл накопления, откладывающий возможности массированных пусков.

Пока рано говорить, почему 24-го не произошло того, что было бы логичным в поведении маньяков, но если в ближайшие дни они не нанесут ракетного удара, то следует понимать, что они накапливают потенциал выше среднестатистического для…

Вот только для чего?

Примерно через 2 недели их ударные возможности могут достигать от 100 до 150 ракетных пусков. Ставят ли они целью нанести по Украине именно такой удар или намерены растянуть удары на определённый период? Но ни в первом, ни во втором случае этот эффект не будет иметь катастрофических последствий.

Не будет иметь катастрофических последствий для Украины, а вот для… Молдовы…

Дело в том, что у Молдовы на сегодняшний день как такового нет эшелонированной ПВО, которая могла бы эффективно защитить воздушное пространство страны от проникновения враждебного объекта.

Но, для того, чтобы проникнуть в воздушное пространство Молдовы, например, десантным самолётом, с бравыми ВэДэВэ, следует пересечь ВП Украины, в котором данный объект будет успешно уничтожен. То есть, осуществление воздушного десантирования видится отчётливым суицидом.

Но вот оказание поддержки наступающим подразделениям с территории Приднестровья, посредством нанесения постоянных ракетных ударов по территории Молдовы - это куда более эффективное применение данного ракетного ресурса, по маленькой стране с меньшими возможностями восстановления.

Как бы это странно не звучало, но если сегодня или в ближайшие дни и даже недели, по Украине не будет нанесён массированный ракетный удар, беспокоится следует не столько украинцам, сколько молдаванам.

Конечно, это только версия, но следует рассматривать все возможные ходы маньяков.

На мой взгляд, Кишинёву было бы не лишним, на ближайшую неделю закрыть свой воздушное пространство и запросить у Киева покрытие своего ВП украинской ПВО, по максимально доступному радиусу эшелонов. Но это лишь на мой скромный взгляд.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657965 вiд 2023-02-25 17:49:14

4 игры Премьер лиги. За 1 тайм не забито ни одного гола..

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657964 вiд 2023-02-25 17:36:20

Sauron
Нібито це вже вдруге

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657963 вiд 2023-02-25 17:08:43

Ого, Зіна капітан Арсеналу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657962 вiд 2023-02-25 16:20:38

The Wall Street Journal

«President Emmanuel Macron of France and Chancellor Olaf Scholz of Germany told Ukrainian President Volodymyr Zelensky that he needed to start considering peace talks with Moscow when the three leaders met in Paris earlier this month, people familiar with the conversation said.»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657961 вiд 2023-02-25 16:07:58

Все що треба знати про китай
---
США та їхні союзники з Великої сімки (G7) вимагають, щоб комюніке G20 містило засудження Росії за вторгнення в Україну. Проти виступили делегації Росії та Китаю.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657960 вiд 2023-02-25 16:00:34

Batyj № 1657957
От нахіба ти тягнеш сюди руських лібералів?
Зовсім інформаційної гігієни недотримуєшся.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657959 вiд 2023-02-25 15:59:40

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657958
в том то все и дело!

Если кетайцы скажут - съебывайте за неделю - съебутся, деваться им некуда. Если кетайцы перейдут Амур, а мост новый под Благовещенском уже месяца два как построили, - все, пизда кацапетии.
А все остальные пункты - после того..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657958 вiд 2023-02-25 15:55:17

Batyj
№ 1657957
да, тіки є проблема
кордони 1991 року - це з Кримом, кацапи на це добровольно не підуть, ні за яких умов.
Повинно відбутись шось таке переломне, і тоді можливо.
Та і про вивід військ як такий навіть з півдня чи луганщини, мови в Китайськом плані нема, це автор додумав.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657957 вiд 2023-02-25 15:34:20

интересный взгляд на предложения кетайцев:

http://www.kasparov.ru/material.php?id=63F986E13CF64

в такой постановке я бы согласился..

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657956 вiд 2023-02-25 15:24:33

2 Призрак замка (Привид Замку)
№ 1657954 вiд 2023-02-25 15:04:22
Радіо теоретично глушиться (що і як — залежить від міни, телефона чи як там сигнал подають).

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657955 вiд 2023-02-25 15:23:39


Купер на укрлайв

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657954 вiд 2023-02-25 15:04:22

2 Batyj
№ 1657953
Тобто про взриви радіомін у Харкові ти не чув. Зрозуміло.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657953 вiд 2023-02-25 14:59:49

№ 1657952
угу, угу..
Смотрел «Майор Вихрь»? А ведь это по реальным событиям. Я его живого видел..

Какого полового немцы копали, прокладывали кабель для подрыва Кракова, если «уже были радиомины»?

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657952 вiд 2023-02-25 14:51:41

2 Batyj
№ 1657933
Радіоміни використовували ще у ДСВ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657951 вiд 2023-02-25 13:57:46

эстеты сплошные (блять) у нас в МО..



теперь и в Киеве такое будет.. А хуле?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657950 вiд 2023-02-25 13:54:41

Batyj
№ 1657947
то саме подумав

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657949 вiд 2023-02-25 13:54:11

№ 1657945
ну да, ну да.. Каму-то не давал покоя заборчик Летнего сада в Санкт-Петербурге..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657948 вiд 2023-02-25 13:53:11

коли чую про якусь «секту президента», «порохоботів», «любов до політика» і т. п., то хочеться пояснити, хоч мало вірю, що зрозуміють, наступне:
- так я, і мої однодумці підтримуємо Порошенка, але не тому, що він Порошенко, а за ту політику, яку він веде і за ті справи, які зробив і робить для України, за так довгоочікуваний мною курс на розрив з москалями і на приєднання України до цивілізованого світу.
не має значення прізвище президента -порошенко, петренко чи зеленський, а тільки те, що і як він робить.

з. і. за своє життя ніколи не був у жодній політичній партії.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657947 вiд 2023-02-25 13:51:57

еще один проявился..
Стандартная тактика зеленожопов - тыкаешь в нос попытку посадки боевого генерала, тут же переводят стрелки на какогото директора Трубу..

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657946 вiд 2023-02-25 13:44:46

Пишуть що лукашеску летить до голови китайця. А потім китаєць до хуйла

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657945 вiд 2023-02-25 13:20:16

Batyj
Дуже багато ремонтів за останній рік в МО роблять, мої партнери поставили покрівельні матеріали на три будівлі, минулого року. А таких компаній тільки в Києві більше десятка. Є там гроші. Єдине, про відкати нічого не можу сказати, бо брали підрядники і платили, навіть, трохи дешевше ринку

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657944 вiд 2023-02-25 13:16:18

пардон, ниже ответ на № 1657936

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657943 вiд 2023-02-25 13:15:37

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1657935
жертв будет не больше, чем у нас было при взрыве складов перед войной. Это были точно такие же склады..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657942 вiд 2023-02-25 13:11:30

проехал сейчас по Воздухофлотскому. Обратил внимание, что забор бывшего КВИРТУ обновили. Вернее - вдоль старого из стандартных жб панелей поставили чугунный на цоколе и бутового камня..
В МО появились деньги?
Почитайте Фашика Донецкого, на что и сколько идут бесконечные сборы..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657941 вiд 2023-02-25 12:13:35

Vichny
№ 1657913
хіба я це заперечую?

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657940 вiд 2023-02-25 11:52:15

inguard

але інтерв. ю цікаве

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657939 вiд 2023-02-25 11:38:12

inguard (тутейший)
№ 1657938

«Дмитра» Марчело "Марченка.
Це той кого зелені уйобки за броніки посадити хотіли. "
----------------

«21 квітня 2019 року відбувся другий тур виборів Президента України.»

«За словами директора ДБР Романа Труби досудове провадження було розпочато у квітні 2019 року»

зеленський на момент початку досудового провадження проти марченка ще і не знав про існування романа труби і якогось там дбр, ніяких призначень ще не робив (бо не мав повноважень), а до парламентських виборів, які дали можливість серьйозно впливати на всі призначення, ще було багато часу (як лише ці можливості з. явилися зеленські знесли трубу).

але труба звичайно зелений. призначили його у листопаді 2017 року указом президента.. порошенка. про те, як трубу протягували на цю посаду, нібито достатньо писалося тоді.

«Дев'ять членів комісії презентували фактично дві політичні сили. Це» Блок Петра Порошенка «та» Народний Фронт «, що між собою півтора року не могли узгодити, хто все ж таки очолить даний орган правопорядку.»
в результаті узгодили от так. підтримали трубу. попри антимайданівські справи. ну таке, то було нормально.

примітно, що коли труба зрозумів, куди дує вітер, то з. явилася і справа проти порошенка.

колись за срср в курсі історії партії в рамках курсу наукового комунізму була така тема: «вплив вєлікой октябрьской рєволюції на революцію в Мексиці 1917 року». при цьому революція у мексиці завершилася у лютому 1917 року, але треба було якось вставити туди лєніна і вкпб.
і вставляли ж

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657938 вiд 2023-02-25 10:56:28

Дуже цікаве інтерв «ю генерала Дмитра» Марчело "Марченка.
Це той кого зелені уйобки за броніки посадити хотіли.
І про Рєзнікова, дуже цікаво.



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657937 вiд 2023-02-25 10:50:22

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1657925 вiд 2023-02-25 00:59:17

Наскільки розумію, Канада має також >60 шт. Леопардів-1, але хз, чи потрібні вони зараз Україні, і якщо так, то чи не швидше буде отримати їх із Європи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657936 вiд 2023-02-25 10:41:48

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1657933 вiд 2023-02-25 09:13:09

Думаю, що кацапи їх про всяк випадок давно підготували до підриву, і якщо піде команда від Фуйла, то такий підрив здійснять. Не менш ймовірно те, що за такого розвитку подій кацапня спробує звинуватити Україну - зокрема якщо будуть значні жертви серед мирного населення Пріфуйловʼя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657935 вiд 2023-02-25 10:24:24

На більш-менш правдиву відповідь під час війни очікувати не варто. Дізнаємося у кращому випадку років за 10-20.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657934 вiд 2023-02-25 10:18:31

Perfect Stranger
№ 1657932
---
Відповіді так і немає чому

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657933 вiд 2023-02-25 09:13:09

все желающие хотя бы представить себе, что такое склады в Колбасной могут набрать в гугль мэп «Колбасна, Молдавия» и рассмотреть территорию, огороженную забором в южной части населенного пункта. Кстати, до границы с Украиной меньше 2 км.

Как видно на фотосъемке, площадки открытого хранения штабелей снарядных ящиков пусты.

Закрытые склады представляют собой кирпичные одноэтажные пакгаузы размерами примернр 48х12 м и 36Х12 м. Обвалованные по периметру до уровня конька скатной шиферной крыши и расположенные на расстоянии 50 - 100 м друг от друга.

Точно такой же склад, только поменьше, раза в два был недалеко от моего дома на ДВ. И мы, пацаны по нему свободно лазили при том, что он охранялся - пару содат ходили по тропинке между двух заборов из колючей проволоки. Но, обвалование пакгаузов мешало просмотру насквозьЮ и когда они заходили в слепую зону мы залазили во внутрь и тырили артиллерийский порох. Это примерно 4 см длины коричневые цилиндрики диаметром как карандаш. Прекрасно горелив костре. Больше там тырить было нечего, не авиацилнные же бомбы?

Это я к тому, что эти склады, если не заминирваны специально и пульт управления подрывом не вынесен куда нибуть за 50 км в секретное место, то подорвать склад не так просто даже артиллерийским обстрелом. Ну взорвется один пакгауз и что?
А снять охрану и захватить эти скады квалифицированной ДРГ представляется вааще не бог зна какая задача..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.