🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2330.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657852 вiд 2023-02-24 16:54:56

PEPSI (Merkury)
№ 1657848 вiд 2023-02-24 16:29:08

Арестович - просто пиздун, який вигадує більше, ніж росказує правди. Тобі солодка брехня потрібна аби ліпше почуватися? Поздоровляю, ти - клієнт будь-якого популіста. До жулі Т нерівно дихав?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657851 вiд 2023-02-24 16:52:19

sk (здалеку…)
№ 1657849 вiд 2023-02-24 16:29:47

Вчора писали, що кацапня нервує від заїзду наших військ на кордоні з приднестров'ям.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657850 вiд 2023-02-24 16:31:50

від шрайка
моя інтерпретація така:
населення хуйлостану - просто бидло (раби) без своєї думки. що цар скаже - те й будуть робити
--------------------
Интересный опрос в РФ.

Сначала задали два вопроса:
• «Поддержите ли вы решение Путина о новом наступлении на Киев?»
• «Поддержите ли вы решение Путина о подписании мирного соглашения?»

Разделили ответивших на группы (названия мои):
1) «ястребы» (27%) - за наступление, против мирного соглашения,
2) «как Путин скажет» (33%) - за наступление, за мирное соглашение,
3) «голуби» (34%) - против наступления, за мирное соглашение,
4) еще 2% и против наступления, и против мирного соглашения.

Потом внутри каждой из групп задали свой вопрос, разделив людей на подгруппы.

«Ястребы»:
а) Украина не должна существовать в принципе - 12% от всей выборки,
б) готовы удовлетвориться захватом части Украины - 15%.

«Как Путин скажет»:
а) если понадобится 2-я волна мобилизации, то ок, продолжаем войну - 15%,
б) если понадобится 2-я волна, то ну его к черту, давайте мирные переговоры - 18%

«Голуби»:
а) за прекращение войны на компромиссных условиях - 27%,
б) за прекращение войны даже на условиях Украины - 7%.

Итого (моя интерпретация):
Z-упоротых - 12%, по-настоящему против войны - 7%, остальные будут следить за тем, что решит Путин, как повернется ситуация, и коснется ли война лично их.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657849 вiд 2023-02-24 16:29:47

Russian MFA: «Any attack on Transnistria will be considered an attack on Russia»
----------
щось дуже багато усього навколо придністров'я

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657848 вiд 2023-02-24 16:29:08

Геть (Геть)
№ 1657846
сам сходи до лікаря, і вічного прихвати з собою. :-)
Аресточвич скоріше правий, ніж неправий по даному питанню.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657847 вiд 2023-02-24 16:27:45

якщо коротко, то у МО половина «фахівців» працює ще з часів Януковича і Ко.
Вони знають все і подекуди їх нема ким замінити, бо ці посади вимагають наявності часто унікальних знань і досвіду. Заміна одразу і всіх призведе до негайного колапсу, на 100%.
Не те щоб вони не за Україну. Вони скоріше за те, яка оборудка принесе більше грошей у власні кармани, і пох чи постраждає тут Україна, чи хтось інший.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657846 вiд 2023-02-24 16:15:14

PEPSI (Merkury)
№ 1657843 вiд 2023-02-24 15:45:49

«Послухати арестовича» … Пепсі, сходи до лікаря)))))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657845 вiд 2023-02-24 16:03:28

«Послухати свіжого арестовича у гордона», ой бляяяяяяяя
Кумір пепсів і подібниз, блєать
Абіжений «палковнік» гавнастовіч напевно знов вдрочнув на себе красівого і тепер поливає золотим дощем пепсів, які слухають з відкритим ротом куміра

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657844 вiд 2023-02-24 15:58:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657838 вiд 2023-02-24 14:23:52
VVV
№ 1657837
я вкинув просто як «ідею»
з приводу виробників - ну наліплять на дрона «герань» і все
хуавей давно під санкціями. і що? +- живуть і начебто вмирати не збираються
китай точно буде хуйлостану допомагати. і чим довше буде тягнутись війна - тим більше. питання тільки чим
якесь озброєння їхало (можливо й зараз їде з пн кореї) - от хтось сумнівається що на складах пн кореї так до-хуй-я всього що можна поділитись?
блінкін-салліван відкритим текстом у твітері пишуть що китай поводиться як підараси… видно «дістали», забивають хуй в переговорах зі штатам… подивимось

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657843 вiд 2023-02-24 15:45:49

Торео
Раджу послухати свіжого арестовича у гордона, там влучно про МО і структуру.
Там чистити і чистити, але поступово і без колапсу. І бажано після війни. Але і чекати немає коли. Отака хуйня, малята.

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657842 вiд 2023-02-24 15:41:06

Віце-президент київського футбольного клубу «Динамо» Леонід Ашкеназі підозрюється у лобіюванні інтересами російського бізнесу в Україні. «Українська правда» опублікувала розслідування щодо футбольного функціонера. Один із головних висновків розслідування – Ашкеназі планує допомогти російському бізнесменові Іллі Хайкіну зайти у будівельний бізнес в Україні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657841 вiд 2023-02-24 15:38:08

VVV
А Китай тобі скаже - ми не хочемо щоб Росія впала, щоб натівські не стояли на кордоні з Китаєм :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657840 вiд 2023-02-24 15:35:18

Тільки що:
Пряма мова: "Що стосується Кремінної: вчора нацгвардійці 15-го полку відбили наступ.

Три роти пішли в наступ – повернулись тільки дві. Одна рота, близько 70 окупантів «двохсотими» так і залишилась. Кількість поранених ще уточнюється ".
------_----------
Тобто 70 мінус за 1 штурм лише біля кремінної. Єбаааать там мясорубка.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657839 вiд 2023-02-24 15:15:58

Sweden will deliver 10 of its Stridsvagn 122 - an advanced version of the Leopard 2A5 - to Ukraine.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657838 вiд 2023-02-24 14:23:52

ба більше. Навіть ще до гіпотетичного пройобу, оті китайськи виробники озброєння гарантовано попадуть під штатівські санкції. Ну шось заробили на кацапах, а далі?
так собі вигода може вийти.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657837 вiд 2023-02-24 14:09:33

sk (здалеку…)
№ 1657835

у мене тоді таке питання. ну ок, поставили вони китайську хуйню (якої у них менше аніж було у кацапів) до хуйлостану. ті все одно проїбали, бо Штати і червоносракі це різні вагові категорії. Санкції від Європи та Штатів будуть? Немає сумнівів, що так, бо це війна екзистенційна. Заходу буде важко? Звичайно. А хто бцде годувати 1.5 млрд голосраких жителів піднебесної? Хто буде купувати купу хуйні, яку вони штампують? Заради чого їм втягуватись у все це? Китай не настільки потужний, наскільки розпіарений. Вони не готові до відкритого протистояння Заходу, і вони це розуміють. І Захід це розуміє.
Тож червоносракі єблани просто нажеруться лайна на халяву? Ну на них це не дуже схоже. Звісно такий варіант можливий, але…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657836 вiд 2023-02-24 14:04:41

Цікавий матеріал на НВ

скопіпастив увесь сюди:

"Покладатися на самих себе. Цьогоріч Україна планує відмовитися від імпорту газу — Чернишов

НАК афтогаз прагне цьогоріч уникнути імпорту газу завдяки внутрішньому видобутку. Про це розповів голова компанії Олексій Чернишов виданню Bloomberg.

Олексій Чернишов: у 2023-му Нафтогаз збільшить видобуток газу на 1 млрд куб. м

Для виконання плану цього року Нафтогазу необхідно збільшити видобуток на 8%, а приватним компаніям на 16%. Цей план, втім, не передбачає жодних територіальних втрат або руйнування газодобувних потужностей, які могли б становити ризик для газової автономності. Якщо спроба уникнути імпорту газу виявиться успішною — це буде першим таким випадком в історії України.

Торік Міжнародний валютний фонд підрахував, що у 2023 році Україні потрібно буде купувати 5 млрд кубів газу. Нафтогаз очікує стільки ж за найгіршим сценарієм.

Зазначається, що в останні місяці компанія вже імпортувала менше газу, ніж планувала. За словами Чернишова, з кінця жовтня компанія придбала близько половини з 2 млрд кубометрів палива, які планувала закупити.

Ситуація, що склалася цієї зими, вплинула на план Нафтогазу уникнути імпорту, хоча є ймовірність, що йому все ж таки доведеться закупити 2 мільярди кубометрів газу.

«Але це не є нашим основним планом. Ми повинні покладатися на самих себе», — вважає голова Нафтогазу.

Також Чернишов розповів, що наразі уряд має 177 млрд грн перед Нафтогазом, а муніципалітети та компанії, що розподіляють газ, заборгували 112 млрд грн.
Заборгованість сформувалася внаслідок рішення уряду заморозити тарифи на комунальні послуги для населення і самостійно компенсувати Нафтогазу різницю між імпортованим газом і внутрішніми цінами.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657835 вiд 2023-02-24 14:00:53

про мирний план китайців, подумалось
китай накатав булшіт з пропозиціями (за всьо харошее, давайте пірістанєм стрілять)
звичайно що всі пошлють їх нах
а вони цей план викатили щоб збільшити допомогу хуйлостану
мовляв, захід допомагає україні, а хуйлостану ніхто не допомагає. а ситуація «неоднозначна». тому ми теж якісь дрони-хаймарси свого виробництва поставимо хуйлостану…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657834 вiд 2023-02-24 13:59:19

В новом пакете помощи США аж 4 вида беспилотников:
• разведчик Jump 20
• разведчик Altius 600
• камикадзе Switchblade 600
• CyberLux K8 (нет информации, картинки для понимания, что это примерно может быть)
------
шрайк

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657833 вiд 2023-02-24 13:58:09

мад`яри наче обіцяли узгодити кандидатури фін-шеве в нато
але ось орбан сказав що потрібно ще трошки подумати (консультації з фракціями)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657832 вiд 2023-02-24 13:56:51

⚡️Перші польські танки «Leopard» вже знаходяться на території України, — міністр оборони Польщі Блащак.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657831 вiд 2023-02-24 13:33:40

Preved
№ 1657829

та в мзс така хня весь час. хоча є імідж мзс ніби як такого прогресивного міністерства, але вистачає там всього, особливо в посольствах. кадри ж туди їдуть не лише з мзс, а з усього кабміну, хто як домовиться, у кого який блат. зарплатня там більш-менш, ну і

з призначеннями послів завжди була лажа. то колишнього губернатора треба кудись спхнуть (як це було з китаєм до речі), ті і коханок везуть інколи.

але щоб мзсівські посли були краще, так теж ні, бо часто пихи багато, а компетенції в економіці, бізнесі - нуль, але звітність як розпишуть. рафінована дипломатія.

взять хоч би колишнього посла в еміратах полурєза. не зміг дати жодного нормального бізнес-контакта, не розуміє взагалі, як і що відбувається і як спрацювати. зато на галфуді якось, як приїзжала туди оля трофімцева, а вона тоді була в. о. агро міністра, то він за нею бігав у стойці дипломата на виставці: «ольго василівно, а посольство лише за минулий трік забезпечило зростання експорту от на стільки і на стільки». я це слухав, бо був з нею, так тошнило. а я ж знаю, як наші туди заходили, і скільки допомоги, яку просили, отримали (ніскільки). але от як урядова делагація приїде, то і ресторан треба, і культурну програму і т. д., щоб же ж…
(щоправда, зараз там норм посол приїхав - дмитро сенік, але він швидше виключення).

часто якісь політичні ігри. в багатьох країнах послів нема роками. порошенка критикували якось за це. він же все любить в ручному режимі. треба ж поміняти, якщо новий президент. не скрізь, а там, де захотілося. але все ж наполовину

ну з цим президентом теж все ясно

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657830 вiд 2023-02-24 13:16:14

Привид Замку
№ 1657827
одмотай новини до грудня, там про це прямо в голос йшлося.
Навіщо ермаку був НОК? там теж все складно, але ж вийшло. Так і тут.

а Гріші б зараз «вижить», а не Павелко рухать. «Кажуть» він вже наступний за Королевской на складання мандата. Яке тут ФФУ за таких розкладах.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657829 вiд 2023-02-24 13:10:47

toreo
№ 1657825

inguard (тутейший)
№ 1657819

а чому це така хуйня? це ж пiдпиздець якийсь
у другiй у свiтi мировiй державi та й нема посла

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657828 вiд 2023-02-24 13:06:02

Ну от чому одразу чучуркєс? В одну річку не можна увійти двічі - тим більше тому, хто у цю річку одного разу вже посцяв ;)

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657827 вiд 2023-02-24 13:04:38

а щодо «хто пусте». Футбольне господарство оно дійсно значною мірою автономне. І у Суркіса старих креатур там чимало. І навіть якщо дійсно Єрмак випадково схоче туди зайти - це все зовсім не просто. І просто тупо через коліно… навіть риги Гришу 2,5 роки двигали.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657826 вiд 2023-02-24 12:56:54

2 Voxa
№ 1657822
Ще раз кажу - подивись звідкіля ростуть вуха антипавелкової компанії. Просто хто гівномети розчехлив. Чесні телеканали, блогери, шуріки. Де ти там Єрмака побачив? А Шева… чи вперше Шеві бути «що дядя Гріша скаже» … хоча можливо тому і не зрослося, що раптом зрозумів, що це йому вже робити не слід.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657825 вiд 2023-02-24 12:54:44

inguard (тутейший)
№ 1657819

«Ти можеш сміятись, але в нас, блядь, немає посла в Китаї.»
----------------

та, нема вже 4 роки.

але скажу більше: у нас і політики відносно китаю нема.
і не було

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657824 вiд 2023-02-24 12:43:25

PEPSI (Merkury)
є 1657533

"Справа Богдана Покітка має змусити командирів відповідально ставитись до.. – життя солдатів.
Але і лодку качати не треба. Бо втратимо все. "
--------------

я тобі таку ситуацію розкажу.
от була ця вся байда з «яйцями по 17».
(примітно, що журналісти якось намагалися достукатися.
їх послали нах, і вони вийшли в публічну площину)

так на минулому тижні я брав участь у міжвіжомчій нараді, на якій були і міноборони. це все наслідки скандалу. бо сказали наверху якось реагувати.

обговорення було активне. у нас були прозиції, що треба зробити. і от коли мінекономіки спитало у представників міноборони, так а що ви думаєте з цього приводу, виявилося, що вони формально на нараді - а це по зуму онлайн, їхнє віконце з виключеною камерою і звуком, ну так всі роблять, коли не виступаєш - але насправді вони увійшли, поставили режим мьют і поклали хєр на то все. їх кликали, кликали, аж потім, я так зрозуумів, хтось із організаторів наради набрав їх по телефону і попросив повернутися к нам пєрєдом, а к лєсу задом. ну, вони підключилися, але ж ніхуа не слухали, то якось ліниво відмахнулися, мовляв, ми канєшно, вдячні, молодци, разбєрьомся і доложим.

у мене склалося враження, що навіть після скандалів там зрозуміли н-і-ч-о-г-о. ну ми будемо смикати і далі. є взаєморозуміння з іншими міністерствами, ще нові люди в міноборони зайшли, може зрушимо.

і от підкажи мені, а що робити? які пропозиції? критикувати можна, якщо нема реакції? як ще зрушити бардак в тому ж мо, якщо вони не хочуть реагувати?

імхо, критика потрібна і необхідна. бо бардак в зсу чи в міноборони оплачується життями людей. і цих людей у нас значно менше, ніж у кацапів. ми і так воюємо за численної переваги ворога.

щодо того, що призивають і - на фронт, так це ж відбувається протягом всієї війни. дійшло до того, що вже є проект закону, щоб не менше місяця навчали, якщо більше 5 років не маєш практики.
і то це все з. явилося вже після того, як воно вилізло в публічну сферу, до того ж срати хотіло міноборони на ті всі скарги.
і якби це не витягли нагору, то і не було б ніякої реакції.

так що не можу тут погодиться однозначно. заклик «вірити в зсу і в міноборони» гарний, але на практиці зсу і мо - це складні організми з величезними проблемами. і лише жорсткий громадський тиск може рухати їх до змін.
бо гинуть здебільшого не ті, від кого залежить цей процес

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657823 вiд 2023-02-24 12:35:59

Feodorit
№ 1657809 вiд 2023-02-24 08:42:17

Тоді в черговий раз хочу послати на хуй «Українську правду» з її вмінням загубити найважливіше в тексті.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657822 вiд 2023-02-24 12:35:05

№ 1657820
Привид Замку,

та який Гріша. Хто його туди тепер пусте?
у ермака з Шевою в грудні вже було все домовлено. Але чогось воно там не пішло. А може на паузу поки поставили.
Не погодиться Шева ще когось знайдуть.
Занадто там грубі гроші непойми кому попадають. Це не діло.

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657821 вiд 2023-02-24 12:31:06

2 inguard
№ 1657819
Та шо, достойні кандидатури на Болгарії скінчилися? Та не вірю!

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657820 вiд 2023-02-24 12:28:31

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1657811
Точно-точно! Треба випіздити Павелко і повернути Грішу. А може краще його друга? Чи навіщо ці полумери - дайош відразу кума друга Гріши.
Я інколи дивуюсь з деяких людей - вони дійсно вважають, що цю компанію проти Павелко розгорнув Зозуля. І от скинемо Павелко і все стане заєбісь.
А елементарного, що до табуретки рветься Суркіс бачити не хочуть. Через скіки днів ми почуємо, що футбол поза політикою і расєйськи футболісти нєувіноватиє?
як можна бути такими сліпими?

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657819 вiд 2023-02-24 12:20:07

ProstoVlizPobalakaty
№ 1657804

Ти можеш сміятись, але в нас, блядь, немає посла в Китаї.
Так що муситиме Кулєба особисто

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657818 вiд 2023-02-24 12:17:25

sk (здалеку…)
№ 1657813

Єдине додам коли останній пункт, це про репарації:
Сприяння післявоєнній відбудові

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657817 вiд 2023-02-24 12:05:58

24. ‎02. ‎2023
Після закритих дводенних перемовин ЄС заморозила виділення Угорщині дотаційного фінансування в розмірі 4.45 млрд. євро. Причини - не обгрунтоване блокування колегіальних рішень ЄС по цілому спектру питань.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657816 вiд 2023-02-24 11:59:15

У річницю повномасштабного вторгнення РФ до України Китай опублікував документ зі своєю позицією щодо мирного врегулювання. Радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван відреагував на так званий мирний план КНР, передає CNN.

«Моя перша реакція на це полягає в тому, що вони можуть зупинитися на першому пункті, який полягає в повазі суверенітету всіх націй», – зазначив Салліван.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657815 вiд 2023-02-24 11:52:21

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657814

a якщo мирний плaн Зe спiвпaдaє з мирним плaнoм Пo? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657814 вiд 2023-02-24 11:38:31

усі ці «мирні плани» шо китайськи, шо до речі Зельца
такий самий - «за всьо харошєє, проти усього поганого».
Без жодної конкретики.
Схожі на вмовляння самих себе - мол ми за мір.
Справа тіки в том, шо хуло і кацапи, як ініціатор і головна дійова особа, на хую вертіли такі плани.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657813 вiд 2023-02-24 10:34:25

Batyj
№ 1657801 вiд 2023-02-24 05:58:16
Китай представив свій «мирний план» із 12 пунктів щодо війни Росії в Україні
------------
по моєму шрайк правильно прокоментував
всі мирні плани де немає пункту 1 - вийти нах на кордони 1991 року - немає сенсу обговорювати…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.