Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657852 вiд 2023-02-24 16:54:56PEPSI (Merkury) № 1657848 вiд 2023-02-24 16:29:08 Арестович - просто пиздун, який вигадує більше, ніж росказує правди. Тобі солодка брехня потрібна аби ліпше почуватися? Поздоровляю, ти - клієнт будь-якого популіста. До жулі Т нерівно дихав?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657851 вiд 2023-02-24 16:52:19sk (здалеку…) № 1657849 вiд 2023-02-24 16:29:47 Вчора писали, що кацапня нервує від заїзду наших військ на кордоні з приднестров'ям.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657850 вiд 2023-02-24 16:31:50від шрайка моя інтерпретація така: населення хуйлостану - просто бидло (раби) без своєї думки. що цар скаже - те й будуть робити -------------------- Интересный опрос в РФ. Сначала задали два вопроса: • «Поддержите ли вы решение Путина о новом наступлении на Киев?» • «Поддержите ли вы решение Путина о подписании мирного соглашения?» Разделили ответивших на группы (названия мои): 1) «ястребы» (27%) - за наступление, против мирного соглашения, 2) «как Путин скажет» (33%) - за наступление, за мирное соглашение, 3) «голуби» (34%) - против наступления, за мирное соглашение, 4) еще 2% и против наступления, и против мирного соглашения. Потом внутри каждой из групп задали свой вопрос, разделив людей на подгруппы. «Ястребы»: а) Украина не должна существовать в принципе - 12% от всей выборки, б) готовы удовлетвориться захватом части Украины - 15%. «Как Путин скажет»: а) если понадобится 2-я волна мобилизации, то ок, продолжаем войну - 15%, б) если понадобится 2-я волна, то ну его к черту, давайте мирные переговоры - 18% «Голуби»: а) за прекращение войны на компромиссных условиях - 27%, б) за прекращение войны даже на условиях Украины - 7%. Итого (моя интерпретация): Z-упоротых - 12%, по-настоящему против войны - 7%, остальные будут следить за тем, что решит Путин, как повернется ситуация, и коснется ли война лично их.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657849 вiд 2023-02-24 16:29:47Russian MFA: «Any attack on Transnistria will be considered an attack on Russia» ---------- щось дуже багато усього навколо придністров'я
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657848 вiд 2023-02-24 16:29:08Геть (Геть) № 1657846 сам сходи до лікаря, і вічного прихвати з собою. :-) Аресточвич скоріше правий, ніж неправий по даному питанню.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657847 вiд 2023-02-24 16:27:45якщо коротко, то у МО половина «фахівців» працює ще з часів Януковича і Ко. Вони знають все і подекуди їх нема ким замінити, бо ці посади вимагають наявності часто унікальних знань і досвіду. Заміна одразу і всіх призведе до негайного колапсу, на 100%. Не те щоб вони не за Україну. Вони скоріше за те, яка оборудка принесе більше грошей у власні кармани, і пох чи постраждає тут Україна, чи хтось інший.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657846 вiд 2023-02-24 16:15:14PEPSI (Merkury) № 1657843 вiд 2023-02-24 15:45:49 «Послухати арестовича» … Пепсі, сходи до лікаря)))))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657845 вiд 2023-02-24 16:03:28«Послухати свіжого арестовича у гордона», ой бляяяяяяяя Кумір пепсів і подібниз, блєать Абіжений «палковнік» гавнастовіч напевно знов вдрочнув на себе красівого і тепер поливає золотим дощем пепсів, які слухають з відкритим ротом куміра
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657844 вiд 2023-02-24 15:58:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1657838 вiд 2023-02-24 14:23:52 VVV № 1657837 я вкинув просто як «ідею» з приводу виробників - ну наліплять на дрона «герань» і все хуавей давно під санкціями. і що? +- живуть і начебто вмирати не збираються китай точно буде хуйлостану допомагати. і чим довше буде тягнутись війна - тим більше. питання тільки чим якесь озброєння їхало (можливо й зараз їде з пн кореї) - от хтось сумнівається що на складах пн кореї так до-хуй-я всього що можна поділитись? блінкін-салліван відкритим текстом у твітері пишуть що китай поводиться як підараси… видно «дістали», забивають хуй в переговорах зі штатам… подивимось
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657843 вiд 2023-02-24 15:45:49Торео Раджу послухати свіжого арестовича у гордона, там влучно про МО і структуру. Там чистити і чистити, але поступово і без колапсу. І бажано після війни. Але і чекати немає коли. Отака хуйня, малята.
mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657842 вiд 2023-02-24 15:41:06Віце-президент київського футбольного клубу «Динамо» Леонід Ашкеназі підозрюється у лобіюванні інтересами російського бізнесу в Україні. «Українська правда» опублікувала розслідування щодо футбольного функціонера. Один із головних висновків розслідування – Ашкеназі планує допомогти російському бізнесменові Іллі Хайкіну зайти у будівельний бізнес в Україні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657841 вiд 2023-02-24 15:38:08VVV А Китай тобі скаже - ми не хочемо щоб Росія впала, щоб натівські не стояли на кордоні з Китаєм :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657840 вiд 2023-02-24 15:35:18Тільки що: Пряма мова: "Що стосується Кремінної: вчора нацгвардійці 15-го полку відбили наступ. Три роти пішли в наступ – повернулись тільки дві. Одна рота, близько 70 окупантів «двохсотими» так і залишилась. Кількість поранених ще уточнюється ". ------_---------- Тобто 70 мінус за 1 штурм лише біля кремінної. Єбаааать там мясорубка.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657839 вiд 2023-02-24 15:15:58Sweden will deliver 10 of its Stridsvagn 122 - an advanced version of the Leopard 2A5 - to Ukraine.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657838 вiд 2023-02-24 14:23:52ба більше. Навіть ще до гіпотетичного пройобу, оті китайськи виробники озброєння гарантовано попадуть під штатівські санкції. Ну шось заробили на кацапах, а далі? так собі вигода може вийти.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657837 вiд 2023-02-24 14:09:33sk (здалеку…) № 1657835 у мене тоді таке питання. ну ок, поставили вони китайську хуйню (якої у них менше аніж було у кацапів) до хуйлостану. ті все одно проїбали, бо Штати і червоносракі це різні вагові категорії. Санкції від Європи та Штатів будуть? Немає сумнівів, що так, бо це війна екзистенційна. Заходу буде важко? Звичайно. А хто бцде годувати 1.5 млрд голосраких жителів піднебесної? Хто буде купувати купу хуйні, яку вони штампують? Заради чого їм втягуватись у все це? Китай не настільки потужний, наскільки розпіарений. Вони не готові до відкритого протистояння Заходу, і вони це розуміють. І Захід це розуміє. Тож червоносракі єблани просто нажеруться лайна на халяву? Ну на них це не дуже схоже. Звісно такий варіант можливий, але…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657836 вiд 2023-02-24 14:04:41Цікавий матеріал на НВ скопіпастив увесь сюди: "Покладатися на самих себе. Цьогоріч Україна планує відмовитися від імпорту газу — Чернишов НАК афтогаз прагне цьогоріч уникнути імпорту газу завдяки внутрішньому видобутку. Про це розповів голова компанії Олексій Чернишов виданню Bloomberg. Олексій Чернишов: у 2023-му Нафтогаз збільшить видобуток газу на 1 млрд куб. м Для виконання плану цього року Нафтогазу необхідно збільшити видобуток на 8%, а приватним компаніям на 16%. Цей план, втім, не передбачає жодних територіальних втрат або руйнування газодобувних потужностей, які могли б становити ризик для газової автономності. Якщо спроба уникнути імпорту газу виявиться успішною — це буде першим таким випадком в історії України. Торік Міжнародний валютний фонд підрахував, що у 2023 році Україні потрібно буде купувати 5 млрд кубів газу. Нафтогаз очікує стільки ж за найгіршим сценарієм. Зазначається, що в останні місяці компанія вже імпортувала менше газу, ніж планувала. За словами Чернишова, з кінця жовтня компанія придбала близько половини з 2 млрд кубометрів палива, які планувала закупити. Ситуація, що склалася цієї зими, вплинула на план Нафтогазу уникнути імпорту, хоча є ймовірність, що йому все ж таки доведеться закупити 2 мільярди кубометрів газу. «Але це не є нашим основним планом. Ми повинні покладатися на самих себе», — вважає голова Нафтогазу. Також Чернишов розповів, що наразі уряд має 177 млрд грн перед Нафтогазом, а муніципалітети та компанії, що розподіляють газ, заборгували 112 млрд грн. Заборгованість сформувалася внаслідок рішення уряду заморозити тарифи на комунальні послуги для населення і самостійно компенсувати Нафтогазу різницю між імпортованим газом і внутрішніми цінами.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657835 вiд 2023-02-24 14:00:53про мирний план китайців, подумалось китай накатав булшіт з пропозиціями (за всьо харошее, давайте пірістанєм стрілять) звичайно що всі пошлють їх нах а вони цей план викатили щоб збільшити допомогу хуйлостану мовляв, захід допомагає україні, а хуйлостану ніхто не допомагає. а ситуація «неоднозначна». тому ми теж якісь дрони-хаймарси свого виробництва поставимо хуйлостану…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657834 вiд 2023-02-24 13:59:19В новом пакете помощи США аж 4 вида беспилотников: • разведчик Jump 20 • разведчик Altius 600 • камикадзе Switchblade 600 • CyberLux K8 (нет информации, картинки для понимания, что это примерно может быть) ------ шрайк
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657833 вiд 2023-02-24 13:58:09мад`яри наче обіцяли узгодити кандидатури фін-шеве в нато але ось орбан сказав що потрібно ще трошки подумати (консультації з фракціями)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657832 вiд 2023-02-24 13:56:51⚡️Перші польські танки «Leopard» вже знаходяться на території України, — міністр оборони Польщі Блащак.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657831 вiд 2023-02-24 13:33:40Preved № 1657829 та в мзс така хня весь час. хоча є імідж мзс ніби як такого прогресивного міністерства, але вистачає там всього, особливо в посольствах. кадри ж туди їдуть не лише з мзс, а з усього кабміну, хто як домовиться, у кого який блат. зарплатня там більш-менш, ну і з призначеннями послів завжди була лажа. то колишнього губернатора треба кудись спхнуть (як це було з китаєм до речі), ті і коханок везуть інколи. але щоб мзсівські посли були краще, так теж ні, бо часто пихи багато, а компетенції в економіці, бізнесі - нуль, але звітність як розпишуть. рафінована дипломатія. взять хоч би колишнього посла в еміратах полурєза. не зміг дати жодного нормального бізнес-контакта, не розуміє взагалі, як і що відбувається і як спрацювати. зато на галфуді якось, як приїзжала туди оля трофімцева, а вона тоді була в. о. агро міністра, то він за нею бігав у стойці дипломата на виставці: «ольго василівно, а посольство лише за минулий трік забезпечило зростання експорту от на стільки і на стільки». я це слухав, бо був з нею, так тошнило. а я ж знаю, як наші туди заходили, і скільки допомоги, яку просили, отримали (ніскільки). але от як урядова делагація приїде, то і ресторан треба, і культурну програму і т. д., щоб же ж… (щоправда, зараз там норм посол приїхав - дмитро сенік, але він швидше виключення). часто якісь політичні ігри. в багатьох країнах послів нема роками. порошенка критикували якось за це. він же все любить в ручному режимі. треба ж поміняти, якщо новий президент. не скрізь, а там, де захотілося. але все ж наполовину ну з цим президентом теж все ясно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657830 вiд 2023-02-24 13:16:14Привид Замку № 1657827 одмотай новини до грудня, там про це прямо в голос йшлося. Навіщо ермаку був НОК? там теж все складно, але ж вийшло. Так і тут. а Гріші б зараз «вижить», а не Павелко рухать. «Кажуть» він вже наступний за Королевской на складання мандата. Яке тут ФФУ за таких розкладах.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657829 вiд 2023-02-24 13:10:47toreo № 1657825inguard (тутейший)№ 1657819а чому це така хуйня? це ж пiдпиздець якийсьу другiй у свiтi мировiй державi та й нема посла
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657828 вiд 2023-02-24 13:06:02Ну от чому одразу чучуркєс? В одну річку не можна увійти двічі - тим більше тому, хто у цю річку одного разу вже посцяв ;)
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657827 вiд 2023-02-24 13:04:38а щодо «хто пусте». Футбольне господарство оно дійсно значною мірою автономне. І у Суркіса старих креатур там чимало. І навіть якщо дійсно Єрмак випадково схоче туди зайти - це все зовсім не просто. І просто тупо через коліно… навіть риги Гришу 2,5 роки двигали.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657826 вiд 2023-02-24 12:56:542 Voxa№ 1657822Ще раз кажу - подивись звідкіля ростуть вуха антипавелкової компанії. Просто хто гівномети розчехлив. Чесні телеканали, блогери, шуріки. Де ти там Єрмака побачив? А Шева… чи вперше Шеві бути «що дядя Гріша скаже» … хоча можливо тому і не зрослося, що раптом зрозумів, що це йому вже робити не слід.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657825 вiд 2023-02-24 12:54:44inguard (тутейший) № 1657819 «Ти можеш сміятись, але в нас, блядь, немає посла в Китаї.» ---------------- та, нема вже 4 роки. але скажу більше: у нас і політики відносно китаю нема. і не було
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657824 вiд 2023-02-24 12:43:25PEPSI (Merkury) є 1657533 "Справа Богдана Покітка має змусити командирів відповідально ставитись до.. – життя солдатів. Але і лодку качати не треба. Бо втратимо все. " -------------- я тобі таку ситуацію розкажу. от була ця вся байда з «яйцями по 17». (примітно, що журналісти якось намагалися достукатися. їх послали нах, і вони вийшли в публічну площину) так на минулому тижні я брав участь у міжвіжомчій нараді, на якій були і міноборони. це все наслідки скандалу. бо сказали наверху якось реагувати. обговорення було активне. у нас були прозиції, що треба зробити. і от коли мінекономіки спитало у представників міноборони, так а що ви думаєте з цього приводу, виявилося, що вони формально на нараді - а це по зуму онлайн, їхнє віконце з виключеною камерою і звуком, ну так всі роблять, коли не виступаєш - але насправді вони увійшли, поставили режим мьют і поклали хєр на то все. їх кликали, кликали, аж потім, я так зрозуумів, хтось із організаторів наради набрав їх по телефону і попросив повернутися к нам пєрєдом, а к лєсу задом. ну, вони підключилися, але ж ніхуа не слухали, то якось ліниво відмахнулися, мовляв, ми канєшно, вдячні, молодци, разбєрьомся і доложим. у мене склалося враження, що навіть після скандалів там зрозуміли н-і-ч-о-г-о. ну ми будемо смикати і далі. є взаєморозуміння з іншими міністерствами, ще нові люди в міноборони зайшли, може зрушимо. і от підкажи мені, а що робити? які пропозиції? критикувати можна, якщо нема реакції? як ще зрушити бардак в тому ж мо, якщо вони не хочуть реагувати? імхо, критика потрібна і необхідна. бо бардак в зсу чи в міноборони оплачується життями людей. і цих людей у нас значно менше, ніж у кацапів. ми і так воюємо за численної переваги ворога. щодо того, що призивають і - на фронт, так це ж відбувається протягом всієї війни. дійшло до того, що вже є проект закону, щоб не менше місяця навчали, якщо більше 5 років не маєш практики. і то це все з. явилося вже після того, як воно вилізло в публічну сферу, до того ж срати хотіло міноборони на ті всі скарги. і якби це не витягли нагору, то і не було б ніякої реакції. так що не можу тут погодиться однозначно. заклик «вірити в зсу і в міноборони» гарний, але на практиці зсу і мо - це складні організми з величезними проблемами. і лише жорсткий громадський тиск може рухати їх до змін. бо гинуть здебільшого не ті, від кого залежить цей процес
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657823 вiд 2023-02-24 12:35:59Feodorit № 1657809 вiд 2023-02-24 08:42:17 Тоді в черговий раз хочу послати на хуй «Українську правду» з її вмінням загубити найважливіше в тексті.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657822 вiд 2023-02-24 12:35:05№ 1657820 Привид Замку, та який Гріша. Хто його туди тепер пусте? у ермака з Шевою в грудні вже було все домовлено. Але чогось воно там не пішло. А може на паузу поки поставили. Не погодиться Шева ще когось знайдуть. Занадто там грубі гроші непойми кому попадають. Це не діло.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657821 вiд 2023-02-24 12:31:062 inguard№ 1657819Та шо, достойні кандидатури на Болгарії скінчилися? Та не вірю!
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657820 вiд 2023-02-24 12:28:312 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1657811Точно-точно! Треба випіздити Павелко і повернути Грішу. А може краще його друга? Чи навіщо ці полумери - дайош відразу кума друга Гріши.Я інколи дивуюсь з деяких людей - вони дійсно вважають, що цю компанію проти Павелко розгорнув Зозуля. І от скинемо Павелко і все стане заєбісь. А елементарного, що до табуретки рветься Суркіс бачити не хочуть. Через скіки днів ми почуємо, що футбол поза політикою і расєйськи футболісти нєувіноватиє?як можна бути такими сліпими?
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657819 вiд 2023-02-24 12:20:07ProstoVlizPobalakaty № 1657804 Ти можеш сміятись, але в нас, блядь, немає посла в Китаї. Так що муситиме Кулєба особисто
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657818 вiд 2023-02-24 12:17:25sk (здалеку…) № 1657813 Єдине додам коли останній пункт, це про репарації: Сприяння післявоєнній відбудові
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657817 вiд 2023-02-24 12:05:5824. 02. 2023Після закритих дводенних перемовин ЄС заморозила виділення Угорщині дотаційного фінансування в розмірі 4.45 млрд. євро. Причини - не обгрунтоване блокування колегіальних рішень ЄС по цілому спектру питань.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657816 вiд 2023-02-24 11:59:15У річницю повномасштабного вторгнення РФ до України Китай опублікував документ зі своєю позицією щодо мирного врегулювання. Радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван відреагував на так званий мирний план КНР, передає CNN.«Моя перша реакція на це полягає в тому, що вони можуть зупинитися на першому пункті, який полягає в повазі суверенітету всіх націй», – зазначив Салліван.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657815 вiд 2023-02-24 11:52:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1657814 a якщo мирний плaн Зe спiвпaдaє з мирним плaнoм Пo? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657814 вiд 2023-02-24 11:38:31усі ці «мирні плани» шо китайськи, шо до речі Зельца такий самий - «за всьо харошєє, проти усього поганого». Без жодної конкретики. Схожі на вмовляння самих себе - мол ми за мір. Справа тіки в том, шо хуло і кацапи, як ініціатор і головна дійова особа, на хую вертіли такі плани.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657813 вiд 2023-02-24 10:34:25Batyj № 1657801 вiд 2023-02-24 05:58:16 Китай представив свій «мирний план» із 12 пунктів щодо війни Росії в Україні ------------ по моєму шрайк правильно прокоментував всі мирні плани де немає пункту 1 - вийти нах на кордони 1991 року - немає сенсу обговорювати…