Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657772 вiд 2023-02-23 20:03:04№ 1657770каспаровру - это НЕофициальные кацапы..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657771 вiд 2023-02-23 20:01:41№ 1657766угу, угу.. Я бывал по делам в здании руководства ЮЗжд, напротив Оперного. Дык на парадной лестнице, на каждой площадке висели (висят?) портреты в полный рост всех директоров с самого начала. До, наверно 2 мировой.. Будут снимать?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657770 вiд 2023-02-23 19:57:292 Batyj№ 1657763Пиздець «секретні», якщо про них повідомляють офіційні кацапи і посилаються на заяву мід Швейцарії))) А потім додають, що на якомусь низькому рівні. Схоже на переговори Миная з шинніком в швейцарському готелі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657769 вiд 2023-02-23 19:49:402 klirik№ 1657768на каспарове сообщение со сцылкой на тасс. Наверно, пиздят..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657768 вiд 2023-02-23 18:55:22Batyj № 1657765 ------ Літак вже ідентифікували за номером. Це су25, і там один пілот, 200й
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657767 вiд 2023-02-23 18:52:16Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1657763 вiд 2023-02-23 18:16:17Ета тайниє пірігавори вольфа с даллєсом!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657766 вiд 2023-02-23 18:52:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1657764 ---- Там не тільки це. Нарешті переназвуть Південну (Харків) і Південно-західну (Київ) залізницю - назви які ще з Царської Росії позалишалися.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657765 вiд 2023-02-23 18:46:21кстате, про самолету кирдык на белгородщене. Не су25, а су-24. Два пилота, одному пипец..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657764 вiд 2023-02-23 18:26:02«Держкомпанія» Укрзалізниця «змінила стару традицію і вирішила прийняти за нульовий кілометр, від якого відраховується відстань на залізницях країни, Центральний вокзал Києва, а раніше відстань рахувалася від Москви. Про це повідомив голова правління компанії Олександр Камишин.»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657763 вiд 2023-02-23 18:16:1723-02-2023 (15:28) В Швейцарии проходят секретные переговоры по Украине update: 23-02-2023 (15:28) арестович с абрамовичем?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657762 вiд 2023-02-23 17:54:31Навіщо Україна ввела санкції проти усієї фінсистеми РФ? Пояснення від НБУ та нардепів: ▪️На українському ринку працює низка банків, які мають спільні материнські структури з установами, які досі не вийшли з РФ. Це Сенс Банк, австрійський Райффайзен Банк, угорський ОТП, американський Сіті, Укрсиббанк, Правекс Банк та інші. ------------- «та інші» - це ще штук 20? якось нбу «вітієвато» пояснює
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657761 вiд 2023-02-23 16:56:11За словами Ніколенка, якщо Петер Сійярто так дійсно піклується про якнайшвидше завершення війни, то є порада: перед наступним візитом до Москви або Мінська заїхати до Братислави. «В Словаччині чудово розуміють нинішні загрози в Європі. Упевнені, що наші словацькі колеги змогли би дати кілька мудрих порад», - підсумував він :-))) Учора глава МЗС Словаччини послав Орбана на хуй :-)))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657760 вiд 2023-02-23 16:47:57sk (здалеку…) № 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01 Словаки його нах відправили
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657759 вiд 2023-02-23 16:43:44sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01Не виключаю, що цей підар із якимись пропозиціями від Фуйла хоче приїхати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657758 вiд 2023-02-23 16:40:45sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1657755 вiд 2023-02-23 16:18:28Gamed out - тобто було якесь (компʼютерне?) моделювання? Мабуть за допомогою ЕОМ на лампах, чи просто хєрасімови на картах провели якусь військову гру.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01Премьер-министр Венгрии Орбан запросил визит в Киев. -------- були часи коли штанмаєр (по-моєму) просився, а йому дозволу приїхати не давали… орбан може захопити з собою з десяток мігів та пів-сотні танків як «відкуп» за поведінку підараса…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657756 вiд 2023-02-23 16:27:05OlegSh № 1657754 вiд 2023-02-23 15:56:22 Low hanging fruit. Могли б інфраструктурою зайнятися чи податковий кодекс переписати.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657755 вiд 2023-02-23 16:18:28According to two people close to the Kremlin, Putin has already gamed out the possibility of using a nuclear weapon in Ukraine and has come to the conclusion that even a limited strike would do nothing to benefit Russia https://t.co/UMV0LI48nT в принципі про це вже давненько всі говорять тут фт ще раз підтверджує але яхуйєю. в 21му сторіччі сидить якесь хуйло і думае йобнути йому чи ні, наприклад, по києву якоюсь ракетою з ядерною боєголовкою…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657754 вiд 2023-02-23 15:56:22toreo № 1657752 В штатах оживилася дисусія, що варто українські гроші пустити на охорону південних кордонів та всілякі внутрішні справи. На тих хто голосував за Трампа, а таких немало, це діє. Вже здається Десантис дрейфує у бік трампістів. Ну й серед демократів немало ліваків які за абстрактний мир й знищення всієї зброї на землі. Тому Україна меє ще півтора роки на зламати хорду хуйлу.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657753 вiд 2023-02-23 15:51:37toreo № 1657752 Не виключаю, що чимала кількість тих лайків з України та Європи.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657752 вiд 2023-02-23 15:37:23подивився твіттер байдена. переважно його твіти набирають 5-15 тис лайків. цей його твіт, де він із зеленським на одному фото ---------------- President Biden @POTUS · 20 февр. United States government official One year later, Kyiv stands. Ukraine stands. Democracy stands. America — and the world — stands with Ukraine. Рік потому Київ стоїть. Україна стоїть. Демократія стоїть. Америка – і світ – стоїть з Україною. --------------- …набрав 217 тис лайків. інший твіт з зеленським - 115 тис лайків. всі інші твіти про останній візит в україну - на рівні 80-90 тис лайків. це добре, бо в демократіях адміністрація вимушена звертати увагу на публічну підтримку. (ясно, що там багато лайків і від українців, але все одно)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657751 вiд 2023-02-23 14:45:29https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-02-23/ukraine-latest-russia-support-for-war-hardens-as-putin-cracks-down?utm_content=politics&cmpid=socialflow-twitter-business&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=socialflow-organic&cmpid%3D=socialflow-twitter-politics блумберг постить графік опитування хуйлостанців за рік нічого не змінилось. 70% за війну, 20% - проти для пересічного москаля що дивиться соловьйова і бухає щодня - нічого не змінилось спад ввп 2%… тобто «непомітно». зачить соловйов все правильно каже. на рівних з нато воюємо…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657750 вiд 2023-02-23 14:40:56klirik № 1657748 радує що він впевнено розказує. можливо це такий трюк розвідника… перед новим роком казав що буде мобілізація в хуйлостані після запою на новий рік про рак у хуйла та двійників трохи «напрягає». то арєстовичі нехай про цю «нюанси» розказують
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657749 вiд 2023-02-23 13:19:08Буданову слід зробити трейдмарк на свій сміх.: D
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657748 вiд 2023-02-23 13:14:45Нове інтерв'ю Буданова для уп. Про ракету що несподівано прилетіла 14 січня і т. д. Більш-менш цікаво
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657747 вiд 2023-02-23 12:09:44Sauron [Останнi 20 месаг]№ 1657742 вiд 2023-02-23 11:39:09Промацують спроможності ППО; мабуть завтра стрельнуть, бляді.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657746 вiд 2023-02-23 12:01:56Так, це не лише культурна, але й економічна інтервенція з боку мадярів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657745 вiд 2023-02-23 12:00:09т. е., фактически изьятие детей из культурной и экономической жизни Украины. Не знающие на достаточном уровне украинский никуда не поступят в Украине и вынуждены будут перебираться на мадьярщину учиться дальше. Политика не отличается от политики кацапни на окупированных территориях, изымающих детей для последующей янычеризации..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657744 вiд 2023-02-23 11:52:47долго не мог понять, что мадьярам ненравицца? Оказуется:За його словами, Будапешт хоче, щоб угорцям повернули ті права, які вони мали в Україні у 2014 році.«Щоб можна було вивчати угорську мову аж до університету, щоб можна було закінчити його рідною мовою, щоб не треба було псувати угорські лекції в закарпатських культурних центрах українським дубляжем. Проблема зараз дійсно актуальна, адже з вересня цього року школи нацменшин практично припинять своє існування. Залишаться лише державні школи з навчанням мовами національних меншин», - сказав міністр.https://censor.net/ua/n3401619-----------Т. е.1. Украинский в школах не учить.2. школы частные на мадьярские бабки до университета и сам университет3. Прекратить дубляж на украинский мадьярских лекций в закарпатских культурных центрах.это и есть «споконвічні права угорських меншин»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657743 вiд 2023-02-23 11:39:17Майже рік… А руки тремтять як уперше … на рік помінявся наш вік На сто постаріло серце Л. Костенко
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657742 вiд 2023-02-23 11:39:09Вже і в Києві є. Наче повітряна куля десь летить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657741 вiд 2023-02-23 11:24:06Цікаво - по області є тривога, а у Києві нема. Нечасто таке буває.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657740 вiд 2023-02-23 11:20:34Пишуть, що впав близько кордону з Україною в Валуйському районі. Або збили, або справді уникав збиття та сам впам. В будь-якому разі це не тренувальний політ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657739 вiд 2023-02-23 11:14:21«У Міноборони РФ причиною катастрофи називають» технічну несправність ".
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657738 вiд 2023-02-23 10:54:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1657735 пілот також мінуснувся
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657737 вiд 2023-02-23 10:53:29Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1657735 вiд 2023-02-23 10:19:21Цікаво - сам упав, чи наші його наїбнули.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657736 вiд 2023-02-23 10:27:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1657735 ------ О, це ж гарна новина! Подарунок ваті на День Ватніка!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657735 вiд 2023-02-23 10:19:21"На территории Белгородской области упал российский СУ-25 Сейчас на месте работают экстренные службы. "
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657734 вiд 2023-02-23 09:51:19Batyj № 1657733 я мав на увазі шо спиздив давно не вчора. там потихеньку все розкарадалось-руйнувалось багато років. Хоча помню там якісь показові виступи були років 10 назад, навіть вроде шось літало, ше шось, потім перегони влаштовували.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657733 вiд 2023-02-23 09:47:492 Voxa№ 1657731не, думаю сейчас его за жопу взяли. Сейчас вона приходится с дорог работать, поэтому любые настоящие полосы, особенно заброшенные но целые - на вес золота. В полоса в Широком - то шо надо, и длина и ширина и именно под истребители и рамположение удобное к фронтам.. Я там всю инфраструктуру делал. Строительную часть: средства посадки, склад ГСМ, пождепо, ремонтных бригад, вплоть до забора вокруг..