🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2332.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657772 вiд 2023-02-23 20:03:04

№ 1657770
каспаровру - это НЕофициальные кацапы..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657771 вiд 2023-02-23 20:01:41

№ 1657766
угу, угу.. Я бывал по делам в здании руководства ЮЗжд, напротив Оперного. Дык на парадной лестнице, на каждой площадке висели (висят?) портреты в полный рост всех директоров с самого начала. До, наверно 2 мировой.. Будут снимать?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657770 вiд 2023-02-23 19:57:29

2 Batyj
№ 1657763

Пиздець «секретні», якщо про них повідомляють офіційні кацапи і посилаються на заяву мід Швейцарії))) А потім додають, що на якомусь низькому рівні. Схоже на переговори Миная з шинніком в швейцарському готелі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657769 вiд 2023-02-23 19:49:40

2 klirik
№ 1657768
на каспарове сообщение со сцылкой на тасс. Наверно, пиздят..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657768 вiд 2023-02-23 18:55:22

Batyj
№ 1657765
------
Літак вже ідентифікували за номером. Це су25, і там один пілот, 200й

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657767 вiд 2023-02-23 18:52:16

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1657763 вiд 2023-02-23 18:16:17

Ета тайниє пірігавори вольфа с даллєсом!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657766 вiд 2023-02-23 18:52:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657764
----
Там не тільки це. Нарешті переназвуть Південну (Харків) і Південно-західну (Київ) залізницю - назви які ще з Царської Росії позалишалися.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657765 вiд 2023-02-23 18:46:21

кстате, про самолету кирдык на белгородщене. Не су25, а су-24. Два пилота, одному пипец..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657764 вiд 2023-02-23 18:26:02

«Держкомпанія» Укрзалізниця «змінила стару традицію і вирішила прийняти за нульовий кілометр, від якого відраховується відстань на залізницях країни, Центральний вокзал Києва, а раніше відстань рахувалася від Москви. Про це повідомив голова правління компанії Олександр Камишин.»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657763 вiд 2023-02-23 18:16:17

23-02-2023 (15:28)
В Швейцарии проходят секретные переговоры по Украине
update: 23-02-2023 (15:28)

арестович с абрамовичем?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657762 вiд 2023-02-23 17:54:31

Навіщо Україна ввела санкції проти усієї фінсистеми РФ? Пояснення від НБУ та нардепів:

▪️На українському ринку працює низка банків, які мають спільні материнські структури з установами, які досі не вийшли з РФ. Це Сенс Банк, австрійський Райффайзен Банк, угорський ОТП, американський Сіті, Укрсиббанк, Правекс Банк та інші.
-------------
«та інші» - це ще штук 20? якось нбу «вітієвато» пояснює

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657761 вiд 2023-02-23 16:56:11

За словами Ніколенка, якщо Петер Сійярто так дійсно піклується про якнайшвидше завершення війни, то є порада: перед наступним візитом до Москви або Мінська заїхати до Братислави.

«В Словаччині чудово розуміють нинішні загрози в Європі. Упевнені, що наші словацькі колеги змогли би дати кілька мудрих порад», - підсумував він :-)))
Учора глава МЗС Словаччини послав Орбана на хуй :-)))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657760 вiд 2023-02-23 16:47:57

sk (здалеку…)
№ 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01

Словаки його нах відправили

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657759 вiд 2023-02-23 16:43:44

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01

Не виключаю, що цей підар із якимись пропозиціями від Фуйла хоче приїхати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657758 вiд 2023-02-23 16:40:45

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1657755 вiд 2023-02-23 16:18:28

Gamed out - тобто було якесь (компʼютерне?) моделювання? Мабуть за допомогою ЕОМ на лампах, чи просто хєрасімови на картах провели якусь військову гру.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657757 вiд 2023-02-23 16:40:01

Премьер-министр Венгрии Орбан запросил визит в Киев.
--------
були часи коли штанмаєр (по-моєму) просився, а йому дозволу приїхати не давали…
орбан може захопити з собою з десяток мігів та пів-сотні танків як «відкуп» за поведінку підараса…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657756 вiд 2023-02-23 16:27:05

OlegSh
№ 1657754 вiд 2023-02-23 15:56:22

Low hanging fruit. Могли б інфраструктурою зайнятися чи податковий кодекс переписати.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657755 вiд 2023-02-23 16:18:28

According to two people close to the Kremlin, Putin has already gamed out the possibility of using a nuclear weapon in Ukraine and has come to the conclusion that even a limited strike would do nothing to benefit Russia
https://t.co/UMV0LI48nT
в принципі про це вже давненько всі говорять
тут фт ще раз підтверджує
але яхуйєю. в 21му сторіччі сидить якесь хуйло і думае йобнути йому чи ні, наприклад, по києву якоюсь ракетою з ядерною боєголовкою…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657754 вiд 2023-02-23 15:56:22

toreo
№ 1657752
В штатах оживилася дисусія, що варто українські гроші пустити на охорону південних кордонів та всілякі внутрішні справи. На тих хто голосував за Трампа, а таких немало, це діє. Вже здається Десантис дрейфує у бік трампістів. Ну й серед демократів немало ліваків які за абстрактний мир й знищення всієї зброї на землі. Тому Україна меє ще півтора роки на зламати хорду хуйлу.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657753 вiд 2023-02-23 15:51:37

toreo
№ 1657752

Не виключаю, що чимала кількість тих лайків з України та Європи.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657752 вiд 2023-02-23 15:37:23

подивився твіттер байдена.

переважно його твіти набирають 5-15 тис лайків.

цей його твіт, де він із зеленським на одному фото

----------------
President Biden
@POTUS
·
20 февр.

United States government official
One year later, Kyiv stands. Ukraine stands. Democracy stands. America — and the world — stands with Ukraine.
Рік потому Київ стоїть. Україна стоїть. Демократія стоїть. Америка – і світ – стоїть з Україною.
---------------

…набрав 217 тис лайків.

інший твіт з зеленським - 115 тис лайків.

всі інші твіти про останній візит в україну - на рівні 80-90 тис лайків.

це добре, бо в демократіях адміністрація вимушена звертати увагу на публічну підтримку.

(ясно, що там багато лайків і від українців, але все одно)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657751 вiд 2023-02-23 14:45:29

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-02-23/ukraine-latest-russia-support-for-war-hardens-as-putin-cracks-down?utm_content=politics&cmpid=socialflow-twitter-business&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=socialflow-organic&cmpid%3D=socialflow-twitter-politics
блумберг постить графік опитування хуйлостанців
за рік нічого не змінилось. 70% за війну, 20% - проти
для пересічного москаля що дивиться соловьйова і бухає щодня - нічого не змінилось
спад ввп 2%… тобто «непомітно». зачить соловйов все правильно каже. на рівних з нато воюємо…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657750 вiд 2023-02-23 14:40:56

klirik
№ 1657748
радує що він впевнено розказує. можливо це такий трюк розвідника…
перед новим роком казав що буде мобілізація в хуйлостані після запою на новий рік
про рак у хуйла та двійників трохи «напрягає». то арєстовичі нехай про цю «нюанси» розказують

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657749 вiд 2023-02-23 13:19:08

Буданову слід зробити трейдмарк на свій сміх.: D

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657748 вiд 2023-02-23 13:14:45

Нове інтерв'ю Буданова для уп. Про ракету що несподівано прилетіла 14 січня і т. д. Більш-менш цікаво



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657747 вiд 2023-02-23 12:09:44

Sauron [Останнi 20 месаг]
№ 1657742 вiд 2023-02-23 11:39:09

Промацують спроможності ППО; мабуть завтра стрельнуть, бляді.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657746 вiд 2023-02-23 12:01:56

Так, це не лише культурна, але й економічна інтервенція з боку мадярів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657745 вiд 2023-02-23 12:00:09

т. е., фактически изьятие детей из культурной и экономической жизни Украины. Не знающие на достаточном уровне украинский никуда не поступят в Украине и вынуждены будут перебираться на мадьярщину учиться дальше. Политика не отличается от политики кацапни на окупированных территориях, изымающих детей для последующей янычеризации..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657744 вiд 2023-02-23 11:52:47

долго не мог понять, что мадьярам ненравицца?
Оказуется:

За його словами, Будапешт хоче, щоб угорцям повернули ті права, які вони мали в Україні у 2014 році.

«Щоб можна було вивчати угорську мову аж до університету, щоб можна було закінчити його рідною мовою, щоб не треба було псувати угорські лекції в закарпатських культурних центрах українським дубляжем. Проблема зараз дійсно актуальна, адже з вересня цього року школи нацменшин практично припинять своє існування. Залишаться лише державні школи з навчанням мовами національних меншин», - сказав міністр.
https://censor.net/ua/n3401619
-----------
Т. е.
1. Украинский в школах не учить.
2. школы частные на мадьярские бабки до университета и сам университет
3. Прекратить дубляж на украинский мадьярских лекций в закарпатских культурных центрах.

это и есть «споконвічні права угорських меншин»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657743 вiд 2023-02-23 11:39:17

Майже рік…
А руки тремтять як уперше
… на рік помінявся наш вік
На сто постаріло серце

Л. Костенко

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657742 вiд 2023-02-23 11:39:09

Вже і в Києві є.
Наче повітряна куля десь летить.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657741 вiд 2023-02-23 11:24:06

Цікаво - по області є тривога, а у Києві нема. Нечасто таке буває.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657740 вiд 2023-02-23 11:20:34

Пишуть, що впав близько кордону з Україною в Валуйському районі.
Або збили, або справді уникав збиття та сам впам.
В будь-якому разі це не тренувальний політ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657739 вiд 2023-02-23 11:14:21

«У Міноборони РФ причиною катастрофи називають» технічну несправність ".

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657738 вiд 2023-02-23 10:54:26

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657735

пілот також мінуснувся

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657737 вiд 2023-02-23 10:53:29

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1657735 вiд 2023-02-23 10:19:21

Цікаво - сам упав, чи наші його наїбнули.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657736 вiд 2023-02-23 10:27:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1657735
------
О, це ж гарна новина! Подарунок ваті на День Ватніка!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657735 вiд 2023-02-23 10:19:21

"На территории Белгородской области упал российский СУ-25
Сейчас на месте работают экстренные службы. "

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657734 вiд 2023-02-23 09:51:19

Batyj
№ 1657733
я мав на увазі шо спиздив давно не вчора.
там потихеньку все розкарадалось-руйнувалось багато років.
Хоча помню там якісь показові виступи були років 10 назад, навіть вроде шось літало, ше шось, потім перегони влаштовували.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657733 вiд 2023-02-23 09:47:49

2 Voxa
№ 1657731
не, думаю сейчас его за жопу взяли. Сейчас вона приходится с дорог работать, поэтому любые настоящие полосы, особенно заброшенные но целые - на вес золота. В полоса в Широком - то шо надо, и длина и ширина и именно под истребители и рамположение удобное к фронтам.. Я там всю инфраструктуру делал. Строительную часть: средства посадки, склад ГСМ, пождепо, ремонтных бригад, вплоть до забора вокруг..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.