🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2334.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657692 вiд 2023-02-22 11:09:16

olma
№ 1657690 вiд 2023-02-22 10:55:04
Ну звісно. У Харкові завжди била велика єврейська і дуже впливова громада. Не рахуючи взагалі той синагоги, що друга по розмірах після празької в Європі. Та й свій відомий Яр є, який, до речі, бляді знищили під час намагання вдертися в Харків з чугуївського напрямку. Тоді тільки на проспекті знищили в лютому 2 або три танки. Але якось пройшло повз єврейського світу удар по Дробицькому Яру…

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657691 вiд 2023-02-22 11:03:44

Не знаю…Я б скористався тією нагодою, що місто межує з нашими «ісконними» територіями, та завдав би хоча б раз-два ніщивного удару по енергетичній інфраструктурі Б. Бо в пабліках оті місцеві аж кончають від ударів по сусідах…От би послухати пясля цього: «А нас за што?»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657690 вiд 2023-02-22 10:55:04

mitridates
№ 1657689
Співчуваю харків'янам сильно.

Приїжджали недавно парламентарі з Кнессета Ізраїля, Ото їм би їм взятися за святе діло - щось типа Залізного куполу над Харковом зробити.

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657689 вiд 2023-02-22 10:51:12

Не знаю, як там в в БлЕтгороді, але зараз піздячать по Харкову С-300. У місті пожежі…

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657688 вiд 2023-02-22 10:45:00

toreo
№ 1657636 вiд 2023-02-21 17:08:36

+500 000
похуй шо там, нам своє робити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657687 вiд 2023-02-22 10:37:29

«У Білгороді, Казані та кількох інших російських містах по радіо оголосили повітряну тривогу через загрозу ракетного удару».
---------------
Бєлгород - це ще можна зрозуміти. Але Казань - це десь у три3.143ді взагалі, тож чого бояцца - хз.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657686 вiд 2023-02-22 10:34:20

На відміну від главкрота, борюсі щось давно не видно - мабуть сидить десь на Лазуровому березі і мав усіх в сраці. А от його колега по проведенню Єври євгєній альфрудич чєрвонєнко ніби вже під час війни натякав, що він старий развєдчєг; от тільки на яку розвідку працює - невідомо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657685 вiд 2023-02-22 10:24:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1657679
----
Це памятаю, як перед Євро -2012 віце-премьєр Борис Колєсніков, дружбан і партнер Рината Главкрота Ахметова в уряді впроваджував щвидкі сидячі потяги Хюндаї, традиційних замість спальних вагонів. І він аргументував типа, як же заїбали ці наволочки і простирадла в українських поїздах, що треба стелити.

Я пів життя в плацкартах прожив, то я з ним згоден.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657684 вiд 2023-02-22 10:20:26

Пишуть про прильоти та сирени в Маріуполі.
Байден привіз щось далекобійне?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657683 вiд 2023-02-22 09:14:19

Якщо українське суспільство не зробить правильних – і незаперечних – висновків навіть із цієї війни, якщо воно раз і назавжди не позбавиться «кочубеївщини», колаборантів, пристосуванства – нова трагедія більшості, така ж масштабна і страшна, як нинішня війна, не змусить себе чекати. І так продовжуватиметься аж до нашої остаточної загибелі. Нам потрібно не просто перемогти. Всім разом нам треба вибратися з «Касабланки».
https://zbruc.eu/node/114632

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657682 вiд 2023-02-22 09:12:52

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1657679 вiд 2023-02-22 08:25:55
olma [Останнi 20 месаг]
№ 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43
фото байдена з підстаканником і гранчаком у ньому - це було б епічно :)
зеленський таке фото зробив недавно
ще б більш епічним було байден поруч з провідницями «класичних» параметрів :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657681 вiд 2023-02-22 08:38:07

Russia carried out a test of an intercontinental ballistic missile that appears to have failed while Biden was in Ukraine, US officials say - CNN

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657680 вiд 2023-02-22 08:33:08

Тут питання ще чи просили мужчіну зібрати здати більйо перед прибуттям

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657679 вiд 2023-02-22 08:25:55

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43

Картинка - це, звичайно, добре. А от чи видавали Байдену більйо? А чай у подстаканніку приносили?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657678 вiд 2023-02-22 01:40:45

Слава Богу є лейзі на сайті, аби нагадати за першочерговість на завагітніти. Без нього було б легко загубитися у вирі повсякдення.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657677 вiд 2023-02-22 00:43:04

Це тільки вітчизняні довбойоби можуть висмоктувати собі жахи із різних місць організму, їх лякатися та сратися у штані. Тут сука ще хуй просциш, чи переможе Україна та існуватиме чи взагалі, а вони вже «зелю-диктатора» сцуться. Це блядь як під час пожежі, коли палає хата, стеля у вогні, треба дітей виносити та майно рятувати, а господар почне рюмсати, що у нього донька може позашлюбно завагітніти. Нє, ну а шо, поточних проблем ж немає, усе гаразд!
Дейл Карнегі вчив не вийобуватися та вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Спочатку пожежу загасити та від орків відбитися, а потім вже дивитись, хто там де та як завагітніє.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657676 вiд 2023-02-22 00:42:09

https://ukranews.com/en/news/916574-orban-f-you-slovakian-foreign-minister-harshly-criticized-hungarian-prime-minister-for-his-position

Словаки орбана нах відправили

Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657675 вiд 2023-02-22 00:04:23

2 Р “еть
№ 1657672
Ну сумнівайся — рядами і колонами побіжуть за нього голосувати. Хоч кол на голові…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657674 вiд 2023-02-22 00:03:05

«Донецьк, Макіївка, Харцизьк, Дебальцево, Іловайськ, Маріуполь — вибухи»

Прийшов час дамбить бамбас?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43

PEPSI (Merkury)
№ 1657671

Укрзалізниця стрибнула вище голови. А в PR і маркетингу останнім часом УЗ - просто відрив тої самої башки. Хто їм підкидує ідеї? Просто молодці!

Пост CEO УЗ Олександра Камишина в твіттері про візит Байдена.

https://twitter.com/AKamyshin/status/1627957198138535938

Там глянь, дизайн картинки Rail Force One - Marvel тихо курить на бальконі. Українська креативна агенція робила.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657672 вiд 2023-02-21 23:57:13

Якби стального зелю вірус стронгмена не зачепив. Диктаторів-кормчих не потрібно.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657671 вiд 2023-02-21 23:30:01

марвел через пару років введе в комікси-блокбастери нового антигероя Містер Зло - Хуйло.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657670 вiд 2023-02-21 23:27:10

Тепер Зелі хочеш не хочеш треба вживатись в роль сталь-мена.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657669 вiд 2023-02-21 23:17:33

Это пиздец седня, а не вратари..

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657668 вiд 2023-02-21 23:13:29

В Маріуполі бавовна…

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657667 вiд 2023-02-21 23:10:50

Дуже сподіваюся, що фалосопіаніста все ж-таки не омине доля Мірабо. Щоправда, порівнювати його з графом в сенсі інтелектуальних здібностей абсолютно неможливо, але розмір його зради співставний

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657666 вiд 2023-02-21 22:56:28

Romania closes the Russian Cultural Center in Bucharest due to propaganda spread, Russian Ambassador summoned to MFA to receive the decision

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657665 вiд 2023-02-21 22:37:38

Може лівер Луніна випустить після 2х клоунських голів що ревл пропустив?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657664 вiд 2023-02-21 22:27:51

здати би ту сталь на металолом, поки не пізно

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657663 вiд 2023-02-21 22:22:37

Байден про Зеленського: Людина, зроблена зі сталі
--------------------------------------------
Марвел вже потирає руки.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657662 вiд 2023-02-21 22:10:16

olma
№ 1657654
від мого дому 3км до кордону зі Словаччиною, і 22 до мадярського. Не думаю, що це таємниця для ворога, тому можу сказати - не кожен день, але дуже часто (я не робив аналіз звязаних подій) візуально бачу слід реактивних літаків на зустрічних курсах вздовж цих кордонів. на флайтрадарі не світяться.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657661 вiд 2023-02-21 22:04:15

Залізний занавіс
---
⚡️Польща закрила останній пункт перетину кордону для вантажівок з Білоруссю

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657660 вiд 2023-02-21 21:57:22

2 olma
№ 1657658
я специально старый показал, уже тогда система ПВО была в Румынии.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657659 вiд 2023-02-21 21:54:30

Damian Ratka
@DRatka1

Швидше за все, незабаром буде підписано угоду про створення польсько-корейського консорціуму з виробництва танків і самохідних гармат-гаубиць.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657658 вiд 2023-02-21 21:25:42

Batyj
№ 1657656 вiд 2023-02-21 21:12:43
Цей матеріал опубліковано 12 мая 2016 года. Короче безнайдійно застарів.

Але з точки зору історії цікава стаття, про те як Росія бахвалилася своїми крилатими ракетами і т. п.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657657 вiд 2023-02-21 21:18:14

бльо, а у мене білет на літак Мемінген-Кишинів через тиждень. Віззейр.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657656 вiд 2023-02-21 21:12:43

№ 1657653
НАТО развернуло ПРО в Румынии: к чему это приведет

https://www.bbc.com/russian/international/2016/05/160430_missile_defence_arguments

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657655 вiд 2023-02-21 21:02:53

2
Enot
№ 1657653

При наближенні російських літаків до повітряного простору Румунії будуть підняті за тривогою винищувачі для потенційного перехоплення.
Ніхто не дозволить російським літакам заходити в повітряний простір країни НАТО. А якщо раптом зайдуть - перехоплять і примусово (якщо треба буде) посадять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657654 вiд 2023-02-21 20:20:56

Я сьогодні бачив краєм ока відео з німецьким військовим льотчиком, який на питання репортера, каже, що зараз вони несуть службу на військовій базі ППО Східного флангу НАТО біля м. Замостє в Польщі (це десь 60 км до Рави-Руської). Там підвищена бойова готовність, і все літає.

Так ось думаю, що НАТОвцям треба щось таке зробити в Румунії не більше ніж 70 км було від кордону з Україною і Молдовою. Тоді б русня раз і на завжди вспокоїлася з планами захоплення будь-чого в цьому регіоні.

По ходу

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1657653 вiд 2023-02-21 20:10:17

Через Румунію можуть летіти, наприклад. Румуни не встигнуть прийняти рішення, стріляти, не стріляти. Військові не зможуть прийняти на себе таку відповідальність без рішення політичного керівництва країни. А поки будуть вирішувати - літаки вже будуть в Молдові.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.