mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657692 вiд 2023-02-22 11:09:16olma № 1657690 вiд 2023-02-22 10:55:04 Ну звісно. У Харкові завжди била велика єврейська і дуже впливова громада. Не рахуючи взагалі той синагоги, що друга по розмірах після празької в Європі. Та й свій відомий Яр є, який, до речі, бляді знищили під час намагання вдертися в Харків з чугуївського напрямку. Тоді тільки на проспекті знищили в лютому 2 або три танки. Але якось пройшло повз єврейського світу удар по Дробицькому Яру…
mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657691 вiд 2023-02-22 11:03:44Не знаю…Я б скористався тією нагодою, що місто межує з нашими «ісконними» територіями, та завдав би хоча б раз-два ніщивного удару по енергетичній інфраструктурі Б. Бо в пабліках оті місцеві аж кончають від ударів по сусідах…От би послухати пясля цього: «А нас за што?»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657690 вiд 2023-02-22 10:55:04mitridates № 1657689 Співчуваю харків'янам сильно. Приїжджали недавно парламентарі з Кнессета Ізраїля, Ото їм би їм взятися за святе діло - щось типа Залізного куполу над Харковом зробити.
mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657689 вiд 2023-02-22 10:51:12Не знаю, як там в в БлЕтгороді, але зараз піздячать по Харкову С-300. У місті пожежі…
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657688 вiд 2023-02-22 10:45:00toreo № 1657636 вiд 2023-02-21 17:08:36 +500 000 похуй шо там, нам своє робити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657687 вiд 2023-02-22 10:37:29«У Білгороді, Казані та кількох інших російських містах по радіо оголосили повітряну тривогу через загрозу ракетного удару».---------------Бєлгород - це ще можна зрозуміти. Але Казань - це десь у три3.143ді взагалі, тож чого бояцца - хз.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657686 вiд 2023-02-22 10:34:20На відміну від главкрота, борюсі щось давно не видно - мабуть сидить десь на Лазуровому березі і мав усіх в сраці. А от його колега по проведенню Єври євгєній альфрудич чєрвонєнко ніби вже під час війни натякав, що він старий развєдчєг; от тільки на яку розвідку працює - невідомо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657685 вiд 2023-02-22 10:24:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657679 ---- Це памятаю, як перед Євро -2012 віце-премьєр Борис Колєсніков, дружбан і партнер Рината Главкрота Ахметова в уряді впроваджував щвидкі сидячі потяги Хюндаї, традиційних замість спальних вагонів. І він аргументував типа, як же заїбали ці наволочки і простирадла в українських поїздах, що треба стелити. Я пів життя в плацкартах прожив, то я з ним згоден.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657684 вiд 2023-02-22 10:20:26Пишуть про прильоти та сирени в Маріуполі. Байден привіз щось далекобійне?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657683 вiд 2023-02-22 09:14:19Якщо українське суспільство не зробить правильних – і незаперечних – висновків навіть із цієї війни, якщо воно раз і назавжди не позбавиться «кочубеївщини», колаборантів, пристосуванства – нова трагедія більшості, така ж масштабна і страшна, як нинішня війна, не змусить себе чекати. І так продовжуватиметься аж до нашої остаточної загибелі. Нам потрібно не просто перемогти. Всім разом нам треба вибратися з «Касабланки».https://zbruc.eu/node/114632
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657682 вiд 2023-02-22 09:12:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657679 вiд 2023-02-22 08:25:55 olma [Останнi 20 месаг] № 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43 фото байдена з підстаканником і гранчаком у ньому - це було б епічно :) зеленський таке фото зробив недавно ще б більш епічним було байден поруч з провідницями «класичних» параметрів :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657681 вiд 2023-02-22 08:38:07Russia carried out a test of an intercontinental ballistic missile that appears to have failed while Biden was in Ukraine, US officials say - CNN
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657680 вiд 2023-02-22 08:33:08Тут питання ще чи просили мужчіну зібрати здати більйо перед прибуттям
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657679 вiд 2023-02-22 08:25:55olma [Останнi 20 месаг]№ 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43Картинка - це, звичайно, добре. А от чи видавали Байдену більйо? А чай у подстаканніку приносили?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657678 вiд 2023-02-22 01:40:45Слава Богу є лейзі на сайті, аби нагадати за першочерговість на завагітніти. Без нього було б легко загубитися у вирі повсякдення.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657677 вiд 2023-02-22 00:43:04Це тільки вітчизняні довбойоби можуть висмоктувати собі жахи із різних місць організму, їх лякатися та сратися у штані. Тут сука ще хуй просциш, чи переможе Україна та існуватиме чи взагалі, а вони вже «зелю-диктатора» сцуться. Це блядь як під час пожежі, коли палає хата, стеля у вогні, треба дітей виносити та майно рятувати, а господар почне рюмсати, що у нього донька може позашлюбно завагітніти. Нє, ну а шо, поточних проблем ж немає, усе гаразд! Дейл Карнегі вчив не вийобуватися та вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Спочатку пожежу загасити та від орків відбитися, а потім вже дивитись, хто там де та як завагітніє.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657676 вiд 2023-02-22 00:42:09https://ukranews.com/en/news/916574-orban-f-you-slovakian-foreign-minister-harshly-criticized-hungarian-prime-minister-for-his-position Словаки орбана нах відправили
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657675 вiд 2023-02-22 00:04:232 Р “еть№ 1657672Ну сумнівайся — рядами і колонами побіжуть за нього голосувати. Хоч кол на голові…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657674 вiд 2023-02-22 00:03:05«Донецьк, Макіївка, Харцизьк, Дебальцево, Іловайськ, Маріуполь — вибухи» Прийшов час дамбить бамбас?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657673 вiд 2023-02-21 23:59:43PEPSI (Merkury) № 1657671 Укрзалізниця стрибнула вище голови. А в PR і маркетингу останнім часом УЗ - просто відрив тої самої башки. Хто їм підкидує ідеї? Просто молодці! Пост CEO УЗ Олександра Камишина в твіттері про візит Байдена. https://twitter.com/AKamyshin/status/1627957198138535938 Там глянь, дизайн картинки Rail Force One - Marvel тихо курить на бальконі. Українська креативна агенція робила.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657672 вiд 2023-02-21 23:57:13Якби стального зелю вірус стронгмена не зачепив. Диктаторів-кормчих не потрібно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657671 вiд 2023-02-21 23:30:01марвел через пару років введе в комікси-блокбастери нового антигероя Містер Зло - Хуйло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657670 вiд 2023-02-21 23:27:10Тепер Зелі хочеш не хочеш треба вживатись в роль сталь-мена.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657669 вiд 2023-02-21 23:17:33Это пиздец седня, а не вратари..
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657668 вiд 2023-02-21 23:13:29В Маріуполі бавовна…
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657667 вiд 2023-02-21 23:10:50Дуже сподіваюся, що фалосопіаніста все ж-таки не омине доля Мірабо. Щоправда, порівнювати його з графом в сенсі інтелектуальних здібностей абсолютно неможливо, але розмір його зради співставний
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657666 вiд 2023-02-21 22:56:28Romania closes the Russian Cultural Center in Bucharest due to propaganda spread, Russian Ambassador summoned to MFA to receive the decision
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657665 вiд 2023-02-21 22:37:38Може лівер Луніна випустить після 2х клоунських голів що ревл пропустив?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657664 вiд 2023-02-21 22:27:51здати би ту сталь на металолом, поки не пізно
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657663 вiд 2023-02-21 22:22:37Байден про Зеленського: Людина, зроблена зі сталі -------------------------------------------- Марвел вже потирає руки.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657662 вiд 2023-02-21 22:10:16olma № 1657654 від мого дому 3км до кордону зі Словаччиною, і 22 до мадярського. Не думаю, що це таємниця для ворога, тому можу сказати - не кожен день, але дуже часто (я не робив аналіз звязаних подій) візуально бачу слід реактивних літаків на зустрічних курсах вздовж цих кордонів. на флайтрадарі не світяться.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657661 вiд 2023-02-21 22:04:15Залізний занавіс --- ⚡️Польща закрила останній пункт перетину кордону для вантажівок з Білоруссю
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657660 вiд 2023-02-21 21:57:222 olma№ 1657658я специально старый показал, уже тогда система ПВО была в Румынии.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657659 вiд 2023-02-21 21:54:30Damian Ratka @DRatka1 Швидше за все, незабаром буде підписано угоду про створення польсько-корейського консорціуму з виробництва танків і самохідних гармат-гаубиць.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657658 вiд 2023-02-21 21:25:42Batyj № 1657656 вiд 2023-02-21 21:12:43 Цей матеріал опубліковано 12 мая 2016 года. Короче безнайдійно застарів. Але з точки зору історії цікава стаття, про те як Росія бахвалилася своїми крилатими ракетами і т. п.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657657 вiд 2023-02-21 21:18:14бльо, а у мене білет на літак Мемінген-Кишинів через тиждень. Віззейр.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657656 вiд 2023-02-21 21:12:43№ 1657653НАТО развернуло ПРО в Румынии: к чему это приведетhttps://www.bbc.com/russian/international/2016/05/160430_missile_defence_arguments
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657655 вiд 2023-02-21 21:02:532 Enot № 1657653 При наближенні російських літаків до повітряного простору Румунії будуть підняті за тривогою винищувачі для потенційного перехоплення. Ніхто не дозволить російським літакам заходити в повітряний простір країни НАТО. А якщо раптом зайдуть - перехоплять і примусово (якщо треба буде) посадять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657654 вiд 2023-02-21 20:20:56Я сьогодні бачив краєм ока відео з німецьким військовим льотчиком, який на питання репортера, каже, що зараз вони несуть службу на військовій базі ППО Східного флангу НАТО біля м. Замостє в Польщі (це десь 60 км до Рави-Руської). Там підвищена бойова готовність, і все літає. Так ось думаю, що НАТОвцям треба щось таке зробити в Румунії не більше ніж 70 км було від кордону з Україною і Молдовою. Тоді б русня раз і на завжди вспокоїлася з планами захоплення будь-чого в цьому регіоні. По ходу
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657653 вiд 2023-02-21 20:10:17Через Румунію можуть летіти, наприклад. Румуни не встигнуть прийняти рішення, стріляти, не стріляти. Військові не зможуть прийняти на себе таку відповідальність без рішення політичного керівництва країни. А поки будуть вирішувати - літаки вже будуть в Молдові.