olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657452 вiд 2023-02-18 14:21:24Nycolas № 1657451 ---- Я теж в новинах побачив.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657451 вiд 2023-02-18 14:18:03⚡️ChatGPT тепер працює в Україні, — Мінцифри. Раніше Україну занесли в список країн, де ця програма була заблокована. Chat GPT – це чат-бот, здатний генерувати текст, код, числа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657450 вiд 2023-02-18 12:01:02Фалотьку мабуть ще памʼятають у Німеччині, а тому добре, що він саме у бундесовій пресі жорстко озалупив цього олімпійського підара:-------------------Український боксер, зірка світового боксу Володимир Кличко виступив зі звинуваченнями на адресу Міжнародного олімпійського комітету через намір МОК допустити російських і білоруських спортсменів до Олімпійських ігор. Про це він сказав в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Zeitung.Кличко заявив, що президент МОК Томас Бах репрезентує російські інтереси, а не олімпійські цінності.«Томас Бах весь час говорить про «нейтралітет» МОК. Справа в тому, що Томас Бах не нейтральний. Він представляє російські інтереси, а не олімпійські цінності. Він не може стояти під білим прапором. Спорт, бізнес і політика мають багато спільного. Особливо Олімпійські ігри завжди були частиною політики. Завжди», – заявив Володимир Кличко.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657449 вiд 2023-02-18 11:51:56Наші втрати загиблими можна приблизно порахувати. Наш район (баранівський) хоронить у середньому 1 солдата на тиждень. У області є 20 районів. Отже: 4 солдати х 20 районів х 24 області х 12 місяців. За рік=23000. Пораненими=75000 Страшні цифри, але десь так воно мабуть і є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657448 вiд 2023-02-18 11:29:48Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1657447 вiд 2023-02-18 11:23:18Ніби писали, що це кацапня тактичну авіацію використовувала для запуску ракет. Можливо такі «нечисленні» обстріли поза звичайним кацапським графіком - це через іншу вертикаль командування робиться (тобто йде не від умовного хєрасімова, а від умовного суровікіна чи ще якогось фуїкіна, який є воєначальником нижчого рівня).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657447 вiд 2023-02-18 11:23:18«18 лютого російські окупаційні війська випустили по Україні чотири крилаті ракети» Калібр "із акваторії Чорного моря.Дві ракети знищено силами та засобами протиповітряної оборони ".-----------слабенько как-то..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657446 вiд 2023-02-18 10:40:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657445 вiд 2023-02-18 10:37:37 Можливо. А, можливо б назначили Засуху главою адміністрації Київської області. Принаймні на це розраховували Засухи. Потенційних колабораціоністів величезна кількість, особливо перед війною, коли усі розуміли що Україна буде окупована і разі війни і люди з активами шукали засоби їх зберегти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657445 вiд 2023-02-18 10:37:37Думаю, що якби кацапи дійшли до засухівської Ковалівки (чого, на щастя, не відбулося), то вони б її частково розфуярили, а решту роз3.143дили - і при цьому на нібито кацапський паспорт молодшого засухи ніхто б не дивився.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657444 вiд 2023-02-18 10:28:25Як навіщо? У випадку окупації вони дістають російський паспорт і лишаються при своїх, також перед ними відкритті високі посади в окупаційній адміністрації.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657443 вiд 2023-02-18 10:26:01Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]“Цaфe дe Флeур”? Це мабуть якась румунська кухмістерська, придатна хіба що для фанатів Старого Бу ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657442 вiд 2023-02-18 10:20:58«Голова Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха має російське громадянство, заявив у своєму Telegram український журналіст Костянтин Андріюк і опублікував фото даних, де зазначено, що їх взято із системи» Російський паспорт ".---------------------Сімейство засух - то, звичайно, великі бляді, але навіщо паспорт - хз; можливо така ж фуйня, як була нещодавно, коли журналюги обісралися з підйобним кацопаспортом якогось чиновника.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657441 вiд 2023-02-18 09:59:49Французька компанія «Ашан» під час повномасштабного вторгнення безкоштовно постачала товари для ЗС РФ на окупованих територіях України та допомагала російським військкоматам набирати мобілізованих із переліку своїх співробітників. Про це йдеться у спільному розслідуванні Bellingcat, The Insider та Le Monde. @yigal_levin
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657440 вiд 2023-02-18 09:54:44Жирона Альмерія 6:2 https://terrikon.com/uk/posts/429581
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657439 вiд 2023-02-18 09:29:31Поскольку Россия, пусть и не так активно, как ВСУ, но стала применять дроны-камикадзе на линии фронта, украинцы, с их хозяйственной смекалкой, быстро нашли этому противоядие, пишет журналист Сергей Ауслендер.Им оказалась обычная сетка-рабица, которую натягивают над позициями, например, артиллерии. «Ланцет» попадает в сетку, подрывается на ней, не принося большого ущерба.. https://donpress.com/news/17-02-2023-vsu-so-smekalkoy-nashli-protivoyadie-k-primeneniyu-dronov-kamikadze-rf-na-linii
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657438 вiд 2023-02-18 08:48:15 Рeaлiї вiйни:
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657437 вiд 2023-02-18 08:05:46Maximus № 1657436 дурнику ти, якщo думaєш щo штрaф щoсь змiнить…
Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657436 вiд 2023-02-18 01:58:10Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1657435 Цей заклад вжа офіційно оштрафований за цей інцидент. А російська ракета хай краще в твій будинок поцілить, довбойобе.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657435 вiд 2023-02-18 01:20:42В центрі Одеси у закладі «Цaфe дe Флeур» відмовились обслуговувати клієнтку Людмилу українською та вигнали її із закладу. «До мене підійшов офіціант, який зі мною спілкувався російською мовою. Я зробила йому зауваження і запитала, чому він спілкується зі мною не державною мовою. Він сказав, що може перейти, якщо так треба. А тоді у розмову втрутився власник закладу», – розповідає учасниця перевірки. Він разом із друзями почав просувати стереотипи про те, що одесити є окремою нацією, і вони спілкуються виключно російською мовою. Потім заявив, що не збирається надавати послуги українською. є вiдчуття щo нaступний рaз рoсiйськa рaкeтa пoцiлить в тoй зaклaд… кaрмa вoнa тaкa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657434 вiд 2023-02-18 01:10:49sk (chromebook acer 14) № 1657429 тoму oрки I склaли списoк кoгo з пoлiтикiв i дiячiв культури «нeйтрaлiзувaти» i т. д. всe йдe пo стaрих мeтoдичкaх…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657433 вiд 2023-02-18 00:50:19по ланцетах. імхо, потрібні управлінські рішення. бо «якось воно само» не вийде вже. а набрати сучасних сау і втратити їх через ланцети - таке собі щастя «…втрати або ушкодження від ударів Ланцетів -3 або відео атак української техніки від жовтня те що я знайшов на відео у твітері… Що можна додати? Можливо є якісь види монтажу… не всі результати атак зараховуються дослідниками Oryx… тим не менше тенденція простежується 15 жовтня - дві пускові С-300 18 жовтня - радар 35D6M 20 жовтня - радари 36D6 і P-18, танк і гаубиця 3 листопада- гаубиця тіпа FH70, гаубиця М777 4 листопада - вантажівка з боєприпасами і гаубиця Мста-В, самоходки М109 (3 шт), також ушкоджень зазнав катер типу «Гюрза», комплекс ППО «Стрєла» 6 листопада -М777 7 листопада - пускова Бук М1, М777(2 шт) 8 листопада - М777(2шт), БМ «Град» 122мм, танк 11 листопада- М777, гаубиця Д20, ВАТ-2(інженерна машина) 12 листопада -бронемашини (2шт) і одна БМП-1 13 листопада - танк, БМП-2 15листопада - важкий транспортер МТ-Т, самоходка «Цезар» 16 листопада - М777, танк, ЗРК ОСА, БМ «Град», Радар для С-300, 25 листопад гаубиця Д20 2 грудня самоходка 2С3 12 грудня М777 15 грудня радар 36D6, а також висотна РЛС, а також РЛС П-18 17 грудня М777 18 грудня самоходка «Краб» 20 грудня пускова Бук М1 21 грудня М777 (2 шт) а також радар П-18 22 грудня радари П-18 а також 36Д6 9 січня самоходка «Акація»2С3 10 січня установка залпового вогню RM-70 11 січня БМ Град, танк, 2С1. самоходка «краб» 19 січня 2С3 «Акація» 24 січня самоходка Мста-С 26 січня М777 - 4 шт, М109 -1 шт 1 лютого М777 8 лютого самоходка 2С1 10 лютого самоходка Мста С 14 лютого М109 15 лютого катер БМК200, М109 16 лютого БМ Град, М777, 2С1 «Гвоздика», танк джерело відео на твітері https://twitter.com/imp_navigator/status/1582416805037223936
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657432 вiд 2023-02-17 23:47:18olma № 1657430 та там не футбол а теніс якийсь. 6-1
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657431 вiд 2023-02-17 23:46:40olma № 1657430 та судя по рахунку 6:2 на 80 хв, він в какей попав :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657430 вiд 2023-02-17 23:25:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1657421 --- Радий за Віктора! Круто!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657429 вiд 2023-02-17 23:24:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1657427 бунтів не буває без лідера (україна - це виключення, самоорганізація - наше все) при розвалі совка був єльцин. харизматичний. без ньогозараз би презом там був зюганов хуйлостан відстрілює лідерів думок. останній був немцов… за останні 150 років довжелезний список українців можна скласти. все для того щоб не було лідерів. нація без лідерства - стадо баранів (можна подивитись на бурятів та й взагалі всі інші народи що населяють хуйлостан) от знайшов статтю на еспресо. тв про знищених українських письменників ------ З майже 300 українських письменників, які працювали 30-х роках, живими лишилося тільки 36. Лише 7 із них померли своєю смертю https://espreso.tv/article/2017/10/31/rozstrilyane_vidrodzhennya_predstavnyky
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657428 вiд 2023-02-17 23:15:31Геть № 1657426 от на це марно сподіватись, в найблищі роки такого не буде. То вже на наступну війну.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657427 вiд 2023-02-17 23:13:14sk (chromebook acer 14) № 1657423 ну під гкчп то було незвично, та і срсср сам помирав. а от я з згадав події які через кіька років відбувались, коли з танка по парламенту стріляли. То більш схоже було.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657426 вiд 2023-02-17 23:10:38Пох який бунт, хоч супроти каналізації у цирках чи клоунів у метро - аби по-більше щоб сентимент «мальчікаф нада дамой парядак навадіть» чи «ваня давай дамой нас тут власть чморіт, а фсьо укралє самі» був великим. Їх безлад - нам плюс.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657425 вiд 2023-02-17 23:07:03Он отметил, что летом в Париже состоится конференция для обсуждения реформы МВФ и других органов. По его словам, Совет безопасности ООН, несомненно, должен стать частью изменений. «Давайте говорить откровенно: один постоянный член выбрал нарушить правила, которые он должен отстаивать. Поэтому мы должны реформировать это и изменить», - сказал Макрон. ------ добре що такі розмови ведуться… але ведуться французами, яких «на шару» сталін протащив в рад-без оон і протащив в «підписанти» капітуляції германії… китай же в рад-безі онн теж не дуже корректно. тому що «той» китай який був в рад-безі зараз знаходиться на тайвані…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657424 вiд 2023-02-17 23:04:10toreo № 1657422 ну бунти ж різні бувають бунт - «нас царь не корміт» - це одна справа а революція зі зімною управління державою - то інша… але в хуйлостані якось друге не виходить. одна диктатура змінилась іншою…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657423 вiд 2023-02-17 23:02:43Voxa (м. Запоріжжя) № 1657420 ну… під час зміни горбачова на єльцина начеб-то мільйон на вулиці москви виходив. мені здавалось що основна двіжуха - там а у нас - «совок» але ці «повстання» розігрілись «гласностью» була купа незалежних медіа… зараз нічого немає тому повстань не буде. тихий перхід в режим пн кореї звичайно, потрібно допомогти татарам-бурятам-чеченам зробити незалежні республіки. але то вже потім спочатку хуйлостанців за порєбрік відкинути потрібно…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657422 вiд 2023-02-17 22:58:27та бунтів там було достатньо. а туди далі до уралу і за ним і сила влади була дуже умовна
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657421 вiд 2023-02-17 22:57:00Циган вперше в основі за Жирону, за перший тайм гол+пас і один з кращих
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657420 вiд 2023-02-17 22:44:43міф про руській бунт, який «бєзсмислєнний і бєспощадний», не більше ніж міф. Ніяких повстань там бути не може за визначенням. Раби і царь. А С. Разін мало того шо був 400 років тому, так і помнять досі бо інших не згадаєш, і ськіки їх було :) це як вилючення шо підтверджує правило
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657419 вiд 2023-02-17 22:39:022 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 16574161 очко в групі Ліги Європи?чи 1 очко в групі Ліги чемпіонів, коли єдиний м "яч Гармаша врятував від позору?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657418 вiд 2023-02-17 22:25:08sk (chromebook acer 14) № 1657413 вiд 2023-02-17 20:40:40 Який жирок, гадаєш кооперативу озеро його % більше не потрібні, бо холопи вмирають? ІМХО як і хінчики (себто китайці), кацапня креативить у держ бухгалтерії і тупо пиздить за наявні резерви. Насправді, як і з готовністю/укомплектованістю армії - дірка, яку не заткнути. Коли хтось заволає «король голий» і насправді подивиться, що ж там, стєнька разін здригнеться. Поки сеча в очі за нектар, то будуть патріотично стригти лохів. З кожною такою новиною, сценарій «чаушеску+бабах» мені виглядає ймовірніше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657417 вiд 2023-02-17 22:24:02Batyj № 1657415 та може і так, але я помню шо тоді чутки про Лесіка в ФФУ пішли ще до його звільнення. Але то таке. Насправді, про перекупив, я це мав на увазі, шо і Льосі і Демьян були уособленням тих самих «динамівських сердець» я якіих так багато казали :) А вийшо так, шо пішли вони до Павелка, який з Суркісьонком, і відповідно Динамо, відверто «на ножах». Таке життя, мінливе …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657416 вiд 2023-02-17 21:58:06Думаєцца, що, враховуючи показані ним результати, Михайличенко має бути вдячний за те, що ви3.143дили не одразу - і що не від3.143дили ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657415 вiд 2023-02-17 20:57:342 Voxa№ 1657411Нет, переупил, када платят двое, один больше.А тут предложили работу безработному.. Это не перекупили.И хронологически все правильно. Лесик ничего не говорит, про период, когда тренировал, а вот када сняли с главного тренера, он работал на другой должности в ДК. Вот с нее и выгнали уже без предупреждения, мылом юриста. А только потом он оказался в УАФ.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657414 вiд 2023-02-17 20:43:33Nycolas № 1657410 да. пишуть що може «в окопі» стояти. стріляти вверх і потім вже автоматом в процесі польоту «наводитись» … потрібно дивитись як воно буде на практиці. томущо про світч-блейди багато було розмов. результатів (багато) не чутно…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657413 вiд 2023-02-17 20:40:40Kremlin is currently discussing with Russian employers the introduction in the coming weeks of a «one-time voluntary contribution» from companies to the federal budget. «We expect this contribution to be about 300 billion rubles,» or 3.8 billion EUR Russian Finance Minister said ------ хз чи спасуть турєцкого-вєрноподданого 3.8 ярди… дивно що хуйлостан офіційно озвучує що буде поборами з бізнесу займатись… англо-аналітєги писали що з усима санкціями на нафто-газ жирку мінімум на рік вистачить…