Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741655 вiд 2026-02-21 10:58:11це ж як негроактівісту важко. Треба вивчити як звучить слово мавпа на всіх мовах, а то раптом хтось десь шось схоже скаже, а він не зрозуміє
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741654 вiд 2026-02-21 10:54:20sk№ 1741649Величність і монументальність показують, що власть сільна как нікагда - а у разі чого можна використати як концтабір чи місце проведення масових страт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741653 вiд 2026-02-21 10:49:13нєгроактивізд поводиться уйобищно - і саме за це його слід чморити на всіх спортивних аренах. Хіба що приїде у лужнікі, де суцільна підарасня - там отримає овації.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741652 вiд 2026-02-21 10:37:43sk№ 1741650https://x.com/TrollFootball2/status/2024888003861381175?s=20повний епізод з голом вінісіуса і що було далібля… і воно ще розказує що заслуговує на золоту буцу?самозакохана істєрічка
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741651 вiд 2026-02-21 09:40:15тенісще 5 копеліна в «рейс» ретингу (очки набрані у цьому році) - наразі друга1 Elena Rybakina 26 KAZ 24432 Elina Svitolina 31 UKR 18003 Aryna Sabalenka 27 BLR 1800 4 Jessica Pegula 31 USA 1625фінал проти пегули в 17 за києвом
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741650 вiд 2026-02-21 08:33:57Gianluca Prestianni has given evidence to UEFA that he called Vinicius «m*ricón» (f*ggot) instead of «mono» (monkey).------все ок. ніякого расизму… :)ахуйєнно «підігріта поляна» перед зустріччю-відповіддю…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741649 вiд 2026-02-21 08:18:30тут про в'єтнам було? коммі люблять великі стадіони----Vietnam has started the construction for the BIGGEST stadium in the world.It'll be called Trong Dong Stadium, and it will have a 135,000 capacity.https://x.com/TouchlineX/status/2024962852545593726?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741648 вiд 2026-02-21 08:14:49Syria asks Germany not to deport its citizens back home, warning it would make country ‘unsafe’.https://rmx.news/article/syria-asks-germany-not-to-deport-its-citizens-back-home-warning-it-would-make-country-unsafe/------
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741647 вiд 2026-02-21 08:11:21тут пишуть що черговий «рекорд» побито-------Ульмський собор (Ulm Minster) — НімеччинаЦе найвища християнська церква у світі.Висота: 161.5 метр.Стиль: Готика.Саграда Фамілія (Барселона, Іспанія) — після завершення будівництва центральної вежі (Вежі Ісуса Христа) її висота становитиме 172.5 метри.-------встановили хрест. досягли 172.5 метри!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741646 вiд 2026-02-21 07:47:50sk№ 1741645Ракеты, которых нет.Поразили завод по производству ракет, которые есть.-------гарний мемне потрібно забувати що, наприклад, по южмаш прилітало дуже багатоі у мене є підозра що все рівно там щось працюєу вишгороді повністю знищили один з майданчиків не фламінго збирали… але ж ось… кудись то виробництво перемістили…аналогічно з виробництвом наших нептунів…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741645 вiд 2026-02-21 07:44:20Perfect Stranger№ 1741641про б-яку подію можна завжди сказати класичною фразоюу перемоги багато батьків. поразка завжди сирота…
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741644 вiд 2026-02-21 06:44:26Крім того що новина сама по собі ахуйєнна… Завод у воткінську крутий. На рівні нашого южмаш з совкових часів… Ну і фламінго пролетіли майже 1.5к км… … ? Сьогодні, 20.02.2026, за допомогою ракет «Фламінго» було уражено акціонерне товариство «Воткінський завод» у місті Воткінськ (РФ). Завод займається виготовленням ракетних двигунів для ракет «Іскандер» та міжконтинентальних балістичних ракет (зокрема ракети «Орешнік»). Ураження підтверджено — було влучання у виробничі цехи. POV: 57.049747, 53.992331
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741643 вiд 2026-02-21 02:19:41SK tennis Так, Еліна просто неймовірна! Нема слів. Глиба. На Пеґулу, мабуть, забракне сил, але пох. Незалежно від винику вона найкраща.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741642 вiд 2026-02-21 02:12:10Olma 1741631 В Хуé був передучора. 3 години від Да Нангу одноденна екскурсія. Дуже цікаво. Їхнє Бо не їв утім. Там була династія королів Нгуенів. Їх було лише 13. Існували з 1800 (приблизно) по 1945 (тут ясно). Останній зрезиґнував і виїхав до Парижу. Слава Богові. Де мирно помер у 90х. Ґід казав, що королі були жорстокі - ледь хто кашляне, то стратять. Думаю, пиздьож. Палаці королівського міста цатаделі) дуже мальовничі. Ще ґід оповідав, що в короля було 500 дружин, і він не знав їх усіх, не знав, із якою спати. То вибирав його кінь. Де зупиниться, там і їбе. А ви кажете Епстін. Епстін - це дитячий жарт у порівнянні, якщо ґід не пиздун.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741641 вiд 2026-02-21 00:17:46Aльтeрнaтивний Зaлужнoму пoгляд нa кoнтр-нaступ Богдан Кротевич На тему контрнаступу 2023 року можна писати докторську дисертацію. І назва в неї була б проста - «Як не треба воювати, маючи достатній ресурс, але недостатньо підготовлений особовий склад, погане планування, невдало обраний напрямок основного удару та недостатню гнучкість у прийнятті військових рішень». І окремий розділ - про те, як підрозділи, сформовані на основі рекрутингу та добровільності, вкотре показують ефективність і мотивацію вищу, ніж бригади, укомплектовані на 98% мобілізованими без належної підготовки, але забезпечені в повному обсязі технікою та озброєнням. Але я напишу коротко. У двох частинах. Про те, що боляче згадувати. 1. Перекладання відповідальності на «обставини», «сильного противника» чи «нестачу ресурсу» — у мене викликає тригер. Тому що цим можна виправдати будь-яку помилку: слабке рішення, провальне планування, відсутність досвіду, нерозуміння характеру сучасної війни навіть з боку партнерів, які «допомагали» планувати. Так, противник сильний. Але сильний противник — це константа війни. Питання не в цьому. Питання — у наших рішеннях, наших прорахунках і здатності їх визнавати. У 2024 році активно розганяли критику президента щодо відсутності оборонних споруд. Але якщо кошти та ресурс виділялись, то будівництво рубежів, планування розташування, ешелонування, інженерне обладнання, утримання і підрив при відході — це зона відповідальності ЗСУ. Це військова функція. Як і ведення бойових дій. При цьому я особисто бачив, як наприкінці 2024 — на початку 2025 року деякі інженерні начальники будували відкриті «яйцеподібні» РОПи у чистому полі. Тому проблема знову ж таки — у системі управління, контролю та відповідальності всередині армії. Сьогодні прочитав коментарі колишнього Головнокомандувача в Associated Press про недостатність ресурсу і його не виділення політиками. При всій повазі до пана Залужного — а є речі, за які я його щиро поважаю, і є проблеми, які я на нього особисто не покладаю (зокрема в частині управління ОСУВ «Таврія» генералом Тарнавським) — вважаю за необхідне повторити свою позицію щодо наступальної операції 2023 року. Про план операції я знав заздалегідь. Наш підрозділ планували застосувати разом із ДШВ на одному з напрямків. Після того як я доповів про відсутність достатньої бронетехніки та наявність великої частки «зеленого» особового складу, ми залишились в обороні (на чому я наполягав). Через наші бойові порядки проходили сили основного удару. З самого початку я вважав обраний напрямок основного удару недоцільним. Близько шести повноцінних ліній оборони, плюс підготовлена кругова оборона Токмака — це пряма ознака того, що противник чекає удар саме там. Військове мистецтво не каже «бий там, де тебе чекають». Воно каже навпаки. Я був присутній на командних пунктах під час підготовки й реалізації операції. Перші дні бачив особисто. Я бачив, як новосформовані підрозділи (до 98% мобілізованих), отримавши «Leopard» і YPR без належної підготовки та управлінської ланки, заганяли техніку в наші окопи й кидали її, паралельно кидаючи бронетехніку також в міжпозиційному просторі після перших прильотів міномета за метрів 100 від машин. Кидали все: техніку, зброю, засоби зв’язку, карти командирів рот. Особисто привозив на ГШ карти цього підрозділу, де наші позиції були позначені як позиції противника. Це показник рівня взаємодії.. Попередньої взаємодії не було. На моє прохання провести нараду або направити представника на наш КП — було відмовлено без пояснень. Це насправді настільки стандартна і логічна практика, що згадуючи її відсутність в той момент в мене в думках тільки ненависть до генералів старшого покоління, які люблять розповідати які вони геніальні, а в бойових ситуаціях просто кидають управління і шукають цапа відбувайла. Особисте «вітання» пану Тарнавському за «геніальне» командування. Але по факту що ми мали: Фактично за три доби одна з бригад навіть не дійшла до ЛБЗ. (Відмічу і буду відмічати 47 бригаду – порівняно з сусідом який все просрав, вони показали себе як боги війни) 2. По ресурсу: • тижнева артпідготовка без оперативного ефекту — артилерію клали по полях навколо посадок; • справна техніка, кинута через відсутність злагодженості; • втрата документів управління; • фактична відсутність управління; • заборона евакуації техніки із сірої зони. Ту техніку, яку нам вдалося витягнути, потім із конфліктом вилучала ВКР. Я просив дозволити нам витягти іншу при умові що вона хоча б тимчасово лишиться в нашому підрозділі на час, поки ми на цьому напрямку — відмовили. Через кілька днів противник спокійно знищив її мінометним вогнем. Тому твердження про критичну нестачу ресурсу, з мого досвіду, не відображає реальної картини. Ресурс був. Проблема — в його розподілі та застосуванні. Основні помилки наступальної операції 2023 року (контрнаступу), на мою думку: 1. Невдало обраний напрямок основного удару і слабке планування. 2. Нераціональний розподіл техніки й особового складу без урахування досвіду та морального стану військовослужбовців підрозділу. 3. Відсутність гнучкості після втрати темпу. Коли стало очевидно, що напрямок буксує, потрібно було змінювати задум і перекидати резерви туди, де є динаміка. Війна — це адаптація. Це маневр блять! Це здатність визнати, що початковий план не працює. Але впертість тих самих генералів затьмарює розум як тоді, так і в ситуації з наступальною операцією на Курському напрямку – «ДОЖМЬОМ». АЛЕ лобове продавлювання противника, який має кратну перевагу в людському ресурсі, — це не мистецтво війни. Це дурість, яка нажаль вартує нам життя найкращих синів та доньок України, і не приносить жодного результату. Кожен повинен відповідати за свої прорахунки. І кожен повинен відповідати за свої здобутки. Поразки не можна списувати на «обставини». Тож погони не мають давати імунітет від помилок а посада немає знімати відповідальності за наслідки рішень.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741640 вiд 2026-02-21 00:11:332 olma --------------- Це я так жартую. І ще…не ставлю смайлики …ніколи.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741639 вiд 2026-02-20 23:47:57десь колись мабуть тут я якось про якогось хлопця, що з вулиці порвав індустрію, написав що він не музикант. ну власне ось вам схожа історія з вулиці, як на мене краще &list=RDUEHwO_UEp7A&index=49
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741638 вiд 2026-02-20 23:42:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1741590 тe сaмe питaння I тoбi :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741637 вiд 2026-02-20 23:40:14Valeriy № 1741634 --- Валеро, ну ти зрозумів мою інтенцію. Я за те що органічне в українській мові і противне в російській. У мене два брата. І мої батьки мусіли купляти аж три пальта, в часи совка це було не дуже легко.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741636 вiд 2026-02-20 23:39:12Ukrainian Ranger № 1741586 ти хoч сaм прoчитaв ту стaттю? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741635 вiд 2026-02-20 23:35:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1741632 --- Переглядав я якось серіал Mad Men, який було закупив Нетфлікс. Серіал культовий. Йдеться не про божевільних чоловіків. АЛе про рекламну агенцію з Меддісон Авеню в НЙорку. Про становлення класичної рекламної агенції, яка з епохи журналів переходила на Телебачення. І там був такий епізод старший дизайнер чи копірайтер агенції клеїв молоду секретарку, і запрошував її на фенсі ресторан Український на страву вареники з бичачими хвостами. Oxtail dumplings - шось таке. У 1960-х український ресторан Veselka і справді був фенсі, крутий для такого роду креативної мододі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741634 вiд 2026-02-20 23:34:45…сьогодні вдень їду в метрі, і читаю телефон, а він пише … ------------------------------- Сьогодні вдень я їду у метрі В пальті, манті, шовкОвому кашні Какавом потім я напивсь в бістрі Бо маю право, чому ні?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741633 вiд 2026-02-20 23:23:55Нинішня гра нагадала першу гру Динамо під керівництвом Блохіна. Більше бажання ніж вміння. І рахунок до речі той самий. Але у Блохіна були дорогі легіонери, а в Костюка свої пацани. Коробов нагадав дебюти Лозинського та Дем'яненка. Дуже впевнено, потужно і виглядає що дуже перспективно. ЗИ Дем'ян в дебютному матчі за ДК теж влучив в штангу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741632 вiд 2026-02-20 23:21:34Суп із бичачих фуїв, очевидно. Це так хтось переклав назву традиційної німецької страви Ochsenschwanzsuppe, мабуть пам'ятаючи з німецьких же порнофільмів, що Schwanz - це «фуй».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741631 вiд 2026-02-20 23:16:242 yagshamash, доперва зараз подивився віддтинок кулінарних подорожей Роберта Макловіча у Вьєтнамі. Цього разу він оповідав про давню імперську столицю Вьєтнаму місто Гує чи Хує вотевер. - Huế Так ось пан поляк Роберт Макловіч за намовленням Варшавських вьєтнамців каже що найкраща зупа в країні то Bún Bò Huế
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741630 вiд 2026-02-20 22:52:25Я за спортивний формат. Немаю нічого проти майовок на терасі з грилем. Але життя таке, що на посідєлки в стилі іспанської суботи в ресторації не всім пасують.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741629 вiд 2026-02-20 22:26:53Ацці пропоную збіговисько абацтво на матчі Динамо Київ Інгулець 04.03. Або Динамо Київ - Оболонь Бровар 14.03. Ідемо на футбол на ст. Лобановського, потім в на бокал пива в якійсь Бочці на метро Хрещатик??
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741628 вiд 2026-02-20 21:58:42Ситуація в Динамо це класичний приклад того як хазяїн-довбойоб не вміє в управління і ставиться до клубу як до іграшки. Раніше його тупість перебивалась грошима, зараз і цього нема. Той факт що він за 30 років жодного разу не призначив іноземного тренера, окрім Залупеску, багато про що говорить. Я взагалі здивований що вони досі якось грають і борються за призові місця.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741627 вiд 2026-02-20 21:47:36проблеми в організації атаки, та і взагалі з змістом гри. Буяльский це таке, але він міні-футболіст без удару та і стоячи в футбол давно не грають. Тут не тіки статистично, не дарма його ігнорують усі тренери збірної. Молодь це звісно добре, але якісно Динамо зараз десь на томуж місці в лізі, яке і займає в таблиці :( як би сумно та неприємно це не було. Розмови про те шо ніхто не хоче їхати, надо якісь грубі гроші і прочій піздеж розбивається об придбання Бленуце та. Може проблема в іншому?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741626 вiд 2026-02-20 21:45:32Valeriy № 1741618 --- Років 15 тому Волинь їздила в березні в місто-привид Луганськ на матч з місцевою Зорею на ст. Авангард (де я був разів 40) і там було поле замерзлий газон, внизу лід, а зверху вода., і господарі якось виграли. Але Віталій Кварцяний тренер Волині казав, що це піздец. В роздягальнях в душових не було гарячої води. Не знаю, чи Шубін підтвердить цей хвакт.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741625 вiд 2026-02-20 21:37:31А я сьогодні вдень їду в метрі, і читаю телефон, а він пише, шо Коко пройшла в наступне коло. Думаю, ах шкода Еліна продула молодій негритосці, яка типа наступна Серена Вільямс. А то виявляється якась застаріла інфа. Круто. Еліна - богиня!
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741624 вiд 2026-02-20 21:31:50тенісдійсноfight like ukrine!ну і хвала презентатору на корті, в останньому питанні дала можливість світоліні згадати україну та її вболівальників!мені здавалось що на великих турнірах не можна на і-вью казати «слава україні». але ж ні. все окхуйлостан підарасами називати не можна. і війну згадувати… ну такі вже підарастичні ті тенісні педерації…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741623 вiд 2026-02-20 21:29:13теніселіна в черговий раз підтверджує що вона - а-хуй-єнна3 години. з 4го матч-пойнту (чи 5го) …в 3му коко перестала допомагати подвіними помилками. але дуже допомогла тим що перестала ходити до сітки, чим витягнула 2й сет…далі - пегула. яка в середньому гірша за коко. але на шару не помиляється. дуже тягуча. очки не дарить…еліні швидкого відновлення, ну і статистика фіналів дубаю 2-0. потрібно робити 3-0…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741622 вiд 2026-02-20 21:25:41ого, оце був мачт!!! Світоліна здолала Коко. Ну і фіналочка «Файт лайк Юкрейн!» - це ваууу і респектище.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741621 вiд 2026-02-20 20:47:55Тимчика не люблю за відсутність думки, але він сьогодні він непогано віддавав на загострення. Михайленко нормально. Буяльский як Буяльский -намагався щось цікаве вигадати, але якість газону заважала. Шола не сподобався зліва зовсім … як і завжди. Навіть свіжий на чужий половині не атакував гравців суперника на прийомі, що вдало робив Редушко. Герреро такий непомітний, що коментатор на нього казав що він Шола. А чого під час тв трансляцій часто коментатори плутають відомих гравців? Вони що, тільки за номерами їх можуть відрізняти. А може в них не монітори, а вони дивляться безпосередньо на поле? Але так ще краще видно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741620 вiд 2026-02-20 20:45:35тенісв паралельному матчі алькараз виграв у копєйкінатой, програвши 1й сет розбив свою ракетку собі об коліно… «хвороба» на рівні генів… невиліковна…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741619 вiд 2026-02-20 20:41:04теніс1-1в другому видали триллер на тай-брейк 12-14у еліни було 3 матч-пойнти. у кого 6 сет-пойнтівбув ключовий момент, коли еліна з 1-3 в першому виграла 6-4, вела 2-0 і мала 2 гейм-пойнти щоб стало 3-0… але упустила моменткоко в своєму стилі. купа подвійних помилок, але старається грати активно, виходить до сітки…в другому колі коко виграла у мертенс коли відіграла 3 матч-боли по ходу справиеліна 2 рази вигравала дубай. так що то «її» корти…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741618 вiд 2026-02-20 20:34:12У нормальній ситуації можна було б критикувати ті служби, які відповідають за якість газону, але хз, як на вплинули проблеми з електрикою тощо. ------------------------------------ Дайош всі матчі УПЛ в Рівному!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741617 вiд 2026-02-20 20:33:24У нормальній ситуації можна було б критикувати ті служби, які відповідають за якість газону, але хз, як на вплинули проблеми з електрикою тощо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741616 вiд 2026-02-20 20:22:35У нормальній ситуації можна було б критикувати ті служби, які відповідають за якість газону, але хз, як на вплинули проблеми з електрикою тощо.