toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657372 вiд 2023-02-16 22:59:55Nycolas № 1657330 «США не планують відправляти Україні винищувачі» ------------ щас тут якийсь ідіот напише, чому так і має бути, і що це краще для нас
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657371 вiд 2023-02-16 22:44:012sk Приєднує, бо треба підтримувати побєдобєсіє На фронтах прогресу нема, кацапи мруть як мухи А тут бац - і нові території
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657370 вiд 2023-02-16 22:28:29Зверніть увагу на нездоровий двіж навколо Молдови з їх боку (ракети в їх повітряному просторі, спроба перевороту). Мені здається вони якось хочуть «офіційно» застовбити пнр щоб вже безперешкодно ракети пускати (+ мабуть почули що ми цікавились складами в Кобасні і хочуть зіграти на випередження). Побачимо, можливо красива версія і не більше
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657369 вiд 2023-02-16 22:14:10klirik № 1657360 а до нас нах приперлось? рік війни - а він абхазію приєднує… взагалі то паралельна реальність. от в пн кореї ин розказує усим що вони вже скоро штати знищать ядерною бомбою. і народ нормально хаває і ходить строєм…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657368 вiд 2023-02-16 22:11:55A senior Russian general has died of an apparent suicide in a Moscow suburb early Monday, just weeks after he was reportedly sacked by President Vladimir Putin. Russian Ministry of the Interior Maj. Gen. Vladimir Makarov, 72, was found dead in the village of Golikovo. ------ весело жити тим хто займає високі посади але ще не застрелився чи випав з вікна… лучшая работа в мірє (с)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657367 вiд 2023-02-16 22:02:44Було б добре якби він підвищив ставки. Радикалізм і негнучкість Путіна грає нам на руку.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657366 вiд 2023-02-16 21:19:10klirik № 1657360 чим бiльшe тaких нeaдeквaтних рухiв вiн рoбитимe, тим лeгшe будe тo всe unwind
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657365 вiд 2023-02-16 20:36:16Пенальті - копія не поставленного на Ярмоленко. Ще й час той самий.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657364 вiд 2023-02-16 20:28:58Зненацька Коен приїхав Мабуть щось «любі друзі» вже знають Тут і розвідка і допомога Гандони (((
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657363 вiд 2023-02-16 19:55:13Роман Онишкевич (f) Велика звитяга Закарпаття над Ярославлєм! Позбирав усі доступні версії епічної битви в анталійському готелі Royal Seginus між футболістами ужгородського «Миная» та ярославського «Шинника». Отож, узагальнюю і заради об'єктивності подаю версії обох сторін. А вони дещо різняться. Болотяні медіа твердять, що закарпатці, знаючи про підселення в їхній готель ярославських, завчасно підготувалися. Тому коли футболісти з боліт заявилися в готель, їх почали ледь не методично відловлювати, змушували співати Гімн України, стверджувати, що путін - ху@ло і принагідно люто пизд@или по ліфтах. Відтак, пишуть на болотах, на одному з поверхів відбулася генеральна битва, яка, начебто, закінчилася нічиєю, якщо не враховувати переломів у чотирьох футболістів «Шинника». За офіційною версією «Миная», ніхто болотяників не заставляв співати Гімн, ніхто по ліфтах не мотузив. А праведний гнів закарпатців викликало хамське поводження когось з ярославських до персоналу готелю. Справедливо повважавши, що бидло, котре пискувало до персоналу, не може бути некультурним винятком, ужгородські футболісти моментально ухвалили рішення превентивно відпиздяч@ти всю команду «Шинник». Деякі джерела описують, що під час виховної години рускіє брасалі своїх і барикадувалися в номерах. А хто висовував носа, той отримував додаткову пиздюл@ну від зденервованих закарпатців, які ганяли колег по виду спорту усіма поверхами аж до появи поліції. Далі ж трапилося щось метафізичне. Відпизджені гравці «Шинника», прийшовши до тями, вирішили відвалити своїм сцикливим одноклубникам, котрі кинули їх на поталу несамовитим закарпатцям. Тобто другий акт побоїща справедливо вважати міжусобицею на кшталт походу Москви на Новгород. Того ж дня, прихопивши поранених, горде ярославське футбольне воїнство гонорово покинуло готель, пояснивши це - не смійтеся - власним бажанням і жестом доброї волі. Не впевнений, що «Минай» з таким же успіхом проявить себе на полях стадіонів, однак аплодисменти йому гарантовані від фанатів будь-яких клубів.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657362 вiд 2023-02-16 19:46:06Про сьогоднішній обмін --- Один цивільний якого повернули з полону — це перший заступник міського голови міста Енергодара Іван Самойдюк, - повідомляє координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими Він не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки. Після 333 днів неволі він повертається до рідних та близьких.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657361 вiд 2023-02-16 19:38:04бункерний вирішив завершити як чауческу-каддафі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657360 вiд 2023-02-16 19:10:20Натякають (як чутки) що хуйло 21го прийме до складу кацапії абхазію, осетію та пмр
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657359 вiд 2023-02-16 16:55:26Чначала хуйлр выступит и заявит о приеме абзазии и ю. осетии а парашку, а на следующий день дума утвердит, всех делов то..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657358 вiд 2023-02-16 15:53:06Bobb № 1657357 ну і ладно, суті то це не особо міняє
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657357 вiд 2023-02-16 15:45:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1657356 Хуйло говорил не про себя.. журналисты перекрутили. Там было полное видео, где было все понятно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657356 вiд 2023-02-16 15:39:06хуйло або глибоко не в адекваті (я служіл в морской пєхотє) - це найвірогідніше, або в каматозі і замість нього колективний двійник якого кукловодить оточення, шо менш ймовірно. Обидва варіанти так собі, нічого харошего, слухать шо він там ізригне в черговий раз має сенс і цікавість лише з епістолярної точки зору. В черговий раз скаже якусь пошлу ерунду і на тому все. Згадайте як чекали його виступ восени під якусь там дату. Вийшло, пробекало про «яйця у бабушкі» і пішло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657355 вiд 2023-02-16 14:59:31Норвегия утвердила пятилетний пакет помощи Украине на $7,2 млрд, - сообщает глава ОП Ермак. -------- єрмака- в президенти. 7 ядрів для країни «привіз». він працює…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657354 вiд 2023-02-16 14:45:0921.02.2023 roku Prezydent Rosji Władimir Putin wygłosi orędzie do narodu rosyjskiego. -------- «орендже». це рус «орать» від польського пішло? і 22го в думі щось там про всьо-ідьот-па-плану розкаже…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657353 вiд 2023-02-16 14:39:42Nycolas № 1657351 колишні шефи можуть все що завгодно говорити… от міллі сказав що хуйлостан програв вже, при чому на усих напрямках (військовий, економічний, політичний і т. п…) а міллі - не «бувший». і по-моєму це він доклад робив про те що ми не протримаємось 1 тижня рік назад… «передумав»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657352 вiд 2023-02-16 14:38:11olma № 1657349 а у хуйла виступ коли? 22го? і там 200к вати на стадіо (чи куди?) хочуть зігнати… потрібна «перемога» перед виступом. наче літаки підігнали на найближчі аеродроми. бахмут взяти не можуть - то, можливо, накидають ракетами, оголосять «перемогу» …
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657351 вiд 2023-02-16 14:11:13«Я ставлю на перемогу України». Як триватиме та чим закінчиться війна в Україні – колишній шеф ЦРУ генерал Девід Петреус --- https://ipress.ua/articles/ya_stavlyu_na_peremogu_ukrainy_yak_tryvatyme_ta_chym_zakinchytsya_viyna_v_ukraini__kolyshniy_shef_tsru_general_devid_petreus_339718.html
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657350 вiд 2023-02-16 13:53:46☠️В Петербурге нашли мертвой главу финансового управления Минобороны РФ по Западному военному округу Марина Янкина выпала из окна. Правоохранительные органы рассматривают версию о самоубийстве.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657349 вiд 2023-02-16 13:26:49Вже втретє взлітають над Азовським морем русня і пуляють ракетами. То треба їм кусь-кусь зробити, щоб не взлітали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657348 вiд 2023-02-16 12:56:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657346 ---- Тобі не вгодиш. Дай тоді ракети дальнобійні щоб на 8 березня по росіських аеродромах пальнути. І пустити кульки з кутовими, і пустити стріжів, а потім ракети
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657347 вiд 2023-02-16 12:39:21Тим часом, глава МЗС Ізраїлю приїхав - чого не було від початку війни. Тож можливо Нетаньягу - не такий поц, як прийнято вважати ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657346 вiд 2023-02-16 12:37:37Якщо здійснюється навчання пілотів (а така інформація проходила), то є перспектива і надання самих літаків. Відмова - це відмова надавати літаки от уже завтра; але якщо б їх гіпотетично завтра сюди привезли, то Україна все одно жодним чином не змогла б їх використати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657345 вiд 2023-02-16 12:33:04Nycolas № 1657330 ----- Вважаю, что чисто випадковість, коли старого діда, що вийшов з літака журналюги спитали будуть літаки, а він, сука, пизданув, навіть не зрозумівши про що йдеться, - - Ні. І всьо. Трагічна епічна помилка американської геронтократії. ІМХО
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657344 вiд 2023-02-16 12:29:00Щодо цих зондів, то хз, чи не можна виробити певні алгоритми, що дозволили б відрізняти їх від реальної цілі - за швидкістю польоту, відсутністю маневрування тощо. Можливо раніше цим ніхто не займався, а тепер такі розробки будуть. До речі, не думаю, що до цього світові підараси (кацапи та китайці) не бавилися такими штуками - можливо воно просто не потрапляло у публічне поле.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657343 вiд 2023-02-16 12:24:09Пишуть, що Samp-T можуть. Але чекаємо - поки їх нема
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657342 вiд 2023-02-16 12:17:58Nycolas № 1657331 вiд 2023-02-16 08:09:09 > Вночі збили тільки половину ракет 16 з 32 Було аж 12 шт Х-22, які ми не можемо збивати. Але ті кульки - серйозна штука. Уявіть сотні таких кульок, які треба якось збивати, витрачати снаряди, зльоти літаків і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657341 вiд 2023-02-16 12:17:11Виє знову сирена. Все таки надо якісь тактичні ракети, які б діставали по аеродромах в Єйську, Таганрозі чи десь там.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657340 вiд 2023-02-16 11:20:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657333 це тому шо зараз пішов відкат позитиву «2-3 нєдєлі» на ривку і ентузіазмі країна рік прожила, ось-осьось-ось, а воно ж ніфіга не так. Владі і суспіспільству треба або погоджуватись на те шо є, або надовгу запрягатись, причому переважно своїми силами. Треба припиняти косити траву в грудні і проектувать розбудову площі Міцкевича. Тут або війна, або ні, бо застигло десь посередені. Так же довго бути не може, шо хтось воює чи останні гроші здає, а хтось нову машину купляє. На таке «зарада» сама прийде, без допомоги.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657339 вiд 2023-02-16 10:14:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1657328 тільки «гнати»? щоб не розгортати скажу просто - смірнов це мініпортнов.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657338 вiд 2023-02-16 10:03:342 Voxa№ 1657276Саме так
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657337 вiд 2023-02-16 09:36:28sk (Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг]№ 1657322 вiд 2023-02-16 00:45:08Я розумію, що технічно це можна робити, але сприйняття з боку громадян, біля чиїх домівок це хочуть розмістити - це річ інша та у багатьох випадках ірраціональна ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657336 вiд 2023-02-16 09:35:45Значить не дарма русня ці кульки запускала?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657335 вiд 2023-02-16 09:25:52+№ 1657334А, вже бачу:«…всього в ударі було застосовано 36 ракет (12 крилатих ракет повітряного базування Х-101/555, 8 крилатих ракет морського базування» Калібр «, 12 крилатих протикорабельних ракет повітряного базування Х-22, 3 керовані авіаційні ракети Х-59/31, 1 протикорабельна ракета» Онікс ")
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657334 вiд 2023-02-16 09:24:20Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1657332 вiд 2023-02-16 09:20:28А десь є розкладка по типах ракет, які вночі пускали підараси?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657333 вiд 2023-02-16 09:22:59Пекар знову вірно пише:-----------------"…2. Позитивних новин з фронту, які могли би підтримати дух суспільства, нема.3. Суспільство дуже стомилося й хоче позитивних новин, а водночас готове споживати негативні, щоб заповнити порожнечу "-----------------Приклади цього бачимо і на гесті.