ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657292 вiд 2023-02-15 18:41:13Batyj № 1657290 Треба було римську десятку (Х) залишити на емблемі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657291 вiд 2023-02-15 18:33:25LAZY № 1657284 ---- Не маю заперечень!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657290 вiд 2023-02-15 18:12:53ну понятено, откуда ноги растут: ------------ Перші зразки нарукавної емблематики 10-а огшбр отримала практично відразу після її формування. Її емблема (мал. 1), ескіз якої створили безпосередньо у бригаді, несе явні сліди наслідування символіки 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади з Закарпаття, звідки, загалом, й були направлені офіцери для формування нового з’єднання (першим командиром бригади був колишній командир 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї огпбр). Тому ми й бачимо і доволі складну фігурну форму нарукавної емблеми, і використання едельвейса як символу гірської піхоти, і стилізоване зображення гір (Карпати) та герби міст, де проходило формування й у яких вона дислокується (Івано-Франківськ та Коломия). Активну участь у відпрацюванні остаточного вигляду емблеми взяв комп’ютерний дизайнер фірми “Символіка” у Львові Роман Крупа (бригада звернулася до цієї знаної в Україні фірми з виготовлення нарукавної емблематики для виготовлення емблем за наданим зразком) ---------- https://www.ukrmilitary.com/2018/07/10th-mountain-asault-bde-patch.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657289 вiд 2023-02-15 18:09:49это уже 10 бригада
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657288 вiд 2023-02-15 18:09:09ну а это точно эдельвейс:
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657287 вiд 2023-02-15 18:07:25это эдельвейс или ясколка Бибера?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657286 вiд 2023-02-15 18:06:21кстате: 128 бригада
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657285 вiд 2023-02-15 18:05:092 Nycolas№ 1657283это я знаю, но закрыт был и совмещенный автомобильно-железнодорожный.. Второй мост с юга..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657284 вiд 2023-02-15 17:44:44olma № 1657275 Яка нахуй різниця взагалі, які там зрівняння-порівняння ті потвори собі висмокчуть з хуя свого фюрера. Пішли вони нахуй, хай горять у пеклі.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657283 вiд 2023-02-15 17:39:51Batyj № 1657282 Повітряна тривога була. А тоді Південний закривають
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657282 вiд 2023-02-15 17:36:22блин, щас еле проехал на правый берег. Два южных моста закрыты. Пробка на южный от бориспольского кольца. Как-то пробился по патона.. Шо случилось? Никто ничего не слыхал?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657281 вiд 2023-02-15 17:33:38№ 1657275нихуя.. У Черных Запорожцев череп на эмблеме БЕЗ нижней челюсти, в отличие от..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657280 вiд 2023-02-15 17:29:03«Да, это было решение моего президента», - ответил Резников на вопрос в интервью агентству Reuters, планирует ли остаться в должности министра обороны в ближайшие месяцы. "
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657279 вiд 2023-02-15 16:36:16В Дiя. ТV з'явився канал CNN International
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657278 вiд 2023-02-15 15:46:05кацапи якісь кулі запускають. Мабуть китайці порадили
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657277 вiд 2023-02-15 15:27:53у москалів до речі також є підрозділ Едельвейс :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657276 вiд 2023-02-15 15:03:42m1919(Київ - чемпіон!) № 1657269 ти маєш на увазі, чому не їм?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657275 вiд 2023-02-15 15:01:27До речі у 72-гої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців - емблема череп на тлі схрещенних козацьких щабель. Просто безпрецедентно офігенна емблема. Але москалі можуть притарабанити порівнння з СС Мертвою головою SS-Panzer-Division «Totenkopf "
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657274 вiд 2023-02-15 14:50:35Цікаво, а Каліостро живий? Той йобаний почвєннік, фанат кацапізма та православних батюшек.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657273 вiд 2023-02-15 14:50:24Batyj № 1657271 ---- Нумерацію старих підрозділів ніхто не чіпає, залишають так як є, але підрозділ може отримути ім'я!. 93 - Холодний Яр, 58 - гетьмана Виговського, 72 Чорних Запоржців і т. п. Логічно що єгерям 128 гірської бригади з Мукачева можна було дати Edelweiss))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657272 вiд 2023-02-15 14:18:43Хотя.. 95 воздушно-десантная бригада формировалась на базе и сохранила название 95 отдельного воздушно-десантного житомерского батальона..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657271 вiд 2023-02-15 14:16:27№ 1657269Та я тоже не понял. Решил, что перенумеровпли. Так как 128 бригада формировплась на базе и сохранила название савецкой 128 дивизии..
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657270 вiд 2023-02-15 14:08:27m1919(Київ - чемпіон!) № 1657269 128му можна перкіменувати у Франца-Йосипа І. І на кокарду вставити FJI ;).
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657269 вiд 2023-02-15 13:49:472 Voxa№ 1657243А 128а не зрозуміла :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657268 вiд 2023-02-15 13:32:152 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1657236ШКАС, але то на наші часи сильно екзотика
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657267 вiд 2023-02-15 12:49:39olma № 1657264 російськомовна вікіпедія досить подробно розписує. Ну були ж такі. Тут більше міфологізація срср працює. Перше шо спадає на думку про злочинну німецьку армію «дівізія Мертва голова» і «горні стрільці Едельвейс» ну і СС взагалі. Ну хтось ще «асів Люфтваффе» згадає. Про одних пісня про інших кіно, тому і знають.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657266 вiд 2023-02-15 12:25:08olma № 1657265 для 155мм є такі. навіть коли описували як зміїний зачищали - писали що з цезаря коли стріляли - снаряд розривається на якійсь відстані над землею. з дронів не видно «воронку». важко коригувати. спаціально так роблять. по-моєму навіть можна регулювати висоту розриву не пам'ятаю точно, в радіусі кілька-сот метрів все «в решето». включаючи б-яку техніку, яка виводиться з ладу…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657265 вiд 2023-02-15 12:17:14https://censor.net/ua/video_news/3399885/nevdala_sproba_nastupu_rosiyiskyh_okupantiv_video Пішло в мережі відео про розгром групи ворожої піхоти. Цікаво отам на відео на 0.26 секунді 5 метрів над землею розривається якась амуніція і їбашить шрапнеллю противника. Що то за боєприпас? Натівський чи радянського зразку?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657264 вiд 2023-02-15 11:57:55Набирав я німецькою і англійською в Гуглі Edelweiss та Gebirgsjäger - гірські єгеря. Мало інформації. Такий підрозділ гірських стрільців існував в австрійській армії під час 1 Св. Війни. Багато всяких мілітарних меморабілій. Всякі шеврони, персні з австрійського Едельвайс дивізіон та німецького 2-св. війни. Але інформації мало.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657263 вiд 2023-02-15 11:45:00В Україні задіяно 97% усієї російської армії, — про це в інтерв'ю повідомив міністр оборони Великобританії Бен Уоллес. ? «Якщо 97% російської армії зараз перебувають в Україні, з дуже, дуже високим рівнем відтоку особового складу, потенційно їхня боєздатність знижена на 40%, а майже дві третини танків знищені або розбиті, це має прямий вплив на безпеку Європи», - заявив він..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657262 вiд 2023-02-15 11:34:25sk (здалеку…) № 1657261 --- Зараз твіттері додалося багато нових функцій. І в цьому аспекті цікаво, який там зараз дохід, а який чистий прибуток. Бо після осінньо-літніх реформ Маска, звідти потікало багато рекламодавців.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657261 вiд 2023-02-15 11:26:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657260 ну от призначення сео твітера своєї собаки - це з розряду якогось порно він же пару міс назад проводив опитування - чи повинен я піти з посади сео. народ проголосував «за» … ну от він продовжує «тролінг» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657260 вiд 2023-02-15 11:06:09sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1657255 вiд 2023-02-15 10:31:16Час вже знімати серію порнороликів під загальною назвою «Маск дрочить твітер».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657259 вiд 2023-02-15 10:58:15№ 1657250Ты видел ясколку бибера, а я видел эдельвейс..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657258 вiд 2023-02-15 10:51:31olma № 1657256 інфошум це нормальна тема. в нагромадженнях пиздежу тупорилим кацапам важче розібратись, що відбувається. хай буде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657257 вiд 2023-02-15 10:50:16Не думаю, що той ISW (загалом якась незрозуміла приватна контора) має обсяг інформації, потрібний для того, щоб робити такі висновки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657256 вiд 2023-02-15 10:46:56Відхід з Бахмута не сприятиме підготовці України до контрнаступу, вважають аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW). У своєму щоденному зведенні ISW пише, що Захід стурбований тим, що Київ рішуче відмовляється виходити з Бахмута та наполягає на подальшій обороні цього міста. Зокрема, газета Washington Post повідомляла, що американські фахівці з оборонного планування вважають, що українські сили не здатні одночасно захищати Бахмут і почати весняний контрнаступ, а тому закликали Україну надати пріоритет весняному контрнаступу, а не захисту Бахмута. Втім, в ISW вважають, що рішення України захищати Бахмут є стратегічно обґрунтованим. https://www.bbc.com/ukrainian/news-64646641? ---- Трошки підзаєб-ли ці шановні дослідні організації. То треба ЗСУ виходити з Бахмута, то не виходити. Може їм треба стулити пельку і просто рідше в етер виходити!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657255 вiд 2023-02-15 10:31:16Elon Musk The new CEO of Twitter is amazing ------- маску не дає покая калігула який коня сенатором зробив (якщо я не помиляюсь) … чувак купив собі іграшку - твітер. і бавиться… «лайки» збирає… блять. раніше багаті-буратіни в 40+ купували собі кабріо ламборжині і ганяли… а цей вирішив у твітер погратись…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657254 вiд 2023-02-15 10:27:19а чому хуйлостанців «рве» від «едельвейсів»? у самих «група армій центр» і тп… колись за слава україні - героям слава! наш стадіон під санкції підводили (як що я не помиляюсь) … їх думка нікого не цікавить… навіть якщо їх думка виражається в розриві пуканів…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657253 вiд 2023-02-15 10:24:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1657243 інколи Зе вдається вдало пожартувати.