OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657212 вiд 2023-02-14 17:15:11sk (здалеку…) № 1657209 я одне не розумію. як китайці «направляють» аеростат щоб він до території штатів долетів? він же вітром переміщується. фіг «вгадаєш» в яку сторону буде дути… Не треба гадати. На широтах Нью-Йорку вітер дме з заходу на схід. Тому скажімо, з Америки до Європи завжди десь на годину-півтори швидче лєтіти ніж назад. На широтах Карибського моря навпаки, зі сходу на захід. Саме тому іспанці коли плавали до Америки за золотом, то туди плили на південних широтах (trade winds), а назад на північних. Причина такого явища, це рух теплого повітря догори й холодного донизу та сила Коріоліса через те що Земля крутиться. Фізика 101.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657211 вiд 2023-02-14 17:09:28ін «Малюк & Малюська» ві траст! Житомир вперед!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657210 вiд 2023-02-14 16:26:28Russian troops on the Kola Peninsula were cut by 80 percent to help power the Ukraine invasion, says Norway intelligence chief Nils Andreas Stensønes. Half of the redeployed personnel may now be lost — putting pressure on Russia's nuclear capabilities. ------- норвеги кажуть що скоро у хуйлостану нікому буде обслуговувати ядерну зброю… відправляють на добрива в україну…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657209 вiд 2023-02-14 16:12:48я одне не розумію. як китайці «направляють» аеростат щоб він до території штатів долетів? він же вітром переміщується. фіг «вгадаєш» в яку сторону буде дути… колись читав що на різних висотах вітер дує в різні сторони. в теорії піднімаючи його вище-нижче можна «по маршруту» відправити. але хз… згадав що гугл робив старт-ап «супутникового і-нету» на мінімалках. піднімали повітряну кулю високо, яка працювала як станція моб оператора. в австралії тест робили. але давно нічого не чутно як там результати…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657208 вiд 2023-02-14 16:07:07до румуні полетіло: «В воздушном пространстве Румынии замечен аэростат. В небо подняли истребители — Digi24»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657207 вiд 2023-02-14 15:12:53По сообщению TVR Moldova, воздушное пространство «временно закрыто по соображениям безопасности до 16:00».но сейчас рейс из Еревана заходит на посадку в Кишиневе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657206 вiд 2023-02-14 14:39:46читал мемуары одного кегебиста, куратора МГИМО в чине майора. Ега вызвали как-то и выебали за вербовочный подход к одному студенту, гражданину ссср. Он вытащил в защиту инструкцию, где черным по белому было написано указание вербовать всех без исключения. Но, оказалось, этот студент - сын одного из членов политбюро, фамилия - маскировочна и таких нелзя вербовать..Он оправдывался, что не знал, за что был выебан второй раз, за плохое изучение объектов курирования..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657205 вiд 2023-02-14 14:38:56На суспільному в новинах написали, що майор-танкіст
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657204 вiд 2023-02-14 14:32:44Давор, здається, теж з тих, хто «там»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657203 вiд 2023-02-14 14:32:30«Воздушное пространство Молдовы закрыто — Air Moldova.» НЛО?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657202 вiд 2023-02-14 13:39:03Так це мабуть ще давно було зроблено.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657201 вiд 2023-02-14 13:19:32?? Усіх випускників московського державного інституту міжнародних відносин звільнили з міністерства закордонних справ Польщі в рамках декомунізації, заявив глава відомства Збігнєв Рау в інтерв'ю виданню Gazeta Polska Codziennie ——————— жорстко поляки))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657200 вiд 2023-02-14 12:56:31это как старлею гагарину после полета дали майора..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657199 вiд 2023-02-14 12:55:31а майору внеочередное может быть только и исключительно - полковник..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657198 вiд 2023-02-14 12:53:26и, кстати, на заднем фоне леопарды2 самых первых серий, еще без пушечной маски.. Видимо, специально учебные..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657197 вiд 2023-02-14 12:52:28Привид Замку) № 1657188 в «Прозвучало, що він полковник» ----------- може, на комбрига готують. якщо він ще й встиг трохи повоювати, то логічно
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657196 вiд 2023-02-14 12:49:04мій швагро (жінчин брат) має 56, механік-водій танка. в мирний час лісничий (не лісник). на війні лобровольцем з 14року. потім 16-18 по контракту. в перщий день війни призваний до своєї частини. такі люди, якщо здоровя дозволяє, на вагу золота. на роботу виїзжає через день. єкіпаж підбирав собі сам, бо з тих, кого призивають, більшість вчити і вчити, поки самостійно на роботу можна випустити. Дасть Бог, прийде час, багато про що на цю тему можна буде розповісти
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657195 вiд 2023-02-14 12:48:41нифига. Нашел видео танкиста на телеге 5 канала. Шпала с 1 звездой - майор.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657194 вiд 2023-02-14 12:48:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1657190 якщо офіцер, то взагалі інша справа. але з таким віком це хіба починаючи зі штабу батальйону. бо комвзода і ротний - важкі фізично посади
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657193 вiд 2023-02-14 12:46:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1657177 ми вже відчуваємо помітний дефіцит персоналу для моторизованих підрозділів, включно з дшб, морпіхами тощо. тим більше, якщо йдеться не просто про піхотинця, а мехвода. це вже важко приховувати, і воно подекуди проходить і у коментарях експертів непрямо. тому і потрібно більше зброї, і не потім, коли американська чи німецька промисловість виготовить, а вже вчора. але є, як є
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657192 вiд 2023-02-14 12:39:58m1919(Київ - чемпіон!) № 1657186 ну таке є :) хоча слово авто вживається так само чи не частіше натомість едукація чи харитативний сплош і рядом
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657191 вiд 2023-02-14 12:35:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1657190 ----- Цей воїн каже: мені 57 років і я давно давно був на пенсії, а с початком війни пішов добровольцем. Це власне і фундаментально збило з пантелику журналістів. виходить, що він скоріше за все був військовим пенсіонером - офіцер запасу, повернувся в армію і пішов русню їбашить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657190 вiд 2023-02-14 12:22:51не, якшо він полковник, «то ето блять совсєм другой турнір» тоді стає зрозумілим.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657189 вiд 2023-02-14 12:06:24№ 1657188да. Так может быть.
Призрак замка(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657188 вiд 2023-02-14 12:04:042 Batyj№ 1657184Прозвучало, що він полковник. Логічно, що першими перевчать досвідчених танкістів, що будуть інструкторами.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657187 вiд 2023-02-14 12:02:29может майор? а звездочку я просто не заметил?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657186 вiд 2023-02-14 12:02:002 Voxa№ 1657151Саме тому у них самоходи особові ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657185 вiд 2023-02-14 12:01:42пардон. Шпала - это у моряков. Ну тогда не знаю. Но поперечная полоска одна прямая точно была..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657184 вiд 2023-02-14 11:57:24на груди деда погон висел. Одна шпала - младший лейтенант, если не ошибаюсь и ничего не поменяли..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657183 вiд 2023-02-14 11:52:17т. е., с одних танков сняли, отправили переучиваться на другие. А не новых мобилизированных учиться с самого начала..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657182 вiд 2023-02-14 11:50:39тот дед, танкист, сазал, что сняли с фронта подразделение в полном составе и отправили учиться..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657181 вiд 2023-02-14 11:42:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1657177 ---- Це може бути або хитрий план, що цей Вадим потомствєнний танкіст і він буде інструктором вже в Україні, але скоріше за все МО спустило на армію наказ вислати в Польщу людей, які на контракті в підрозділах, але на ротації. І тут величезна проблема. Реально танкістів, які взагалі бачили танк в Україні, не багато. Я знаю з карьєрів видобувних на Житомирщині багато людей призвали в ЗСУ тільки тому що вони вміють їздити на важкій техніці, бульдозерах, навантажувачах. Мій земляк-однокласник майданівець (вже за 50 служить) зараз на Півдні танкістом, ну він з 2016 року в ЗСУ на контракті, а торік ледь вискочили з оточення з-під Маріуполя в перші тижні війни. Короче, я гадаю, що навіть якщо цей гірший варіант ми спостерігаємо в цьому відео, то треба було якось проінструктувати наших військових з медійних аспектів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657180 вiд 2023-02-14 11:31:52«– Вмовити зараз когось приїхати в «Динамо» дуже складно, це велика проблема. Навіть якщо в тебе є гроші, якщо ти готовий суттєво покращити умови футболістам, вони не хочуть їхати, дуже важко вмовити. Я вам більше скажу, навіть ті футболісти, які зараз виступають в «Динамо», їх буде важко переконати влітку, якщо будуть продовжуватися військові дії, якщо ще не буде перемоги, щоб вони залишилися у «Динамо». Тому що вони так само можуть використати пункт аннекса».-----------------Пункт ануса, бля. Ачько грає, тому важко буде вмовити.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657179 вiд 2023-02-14 11:13:35Пропоную нарахувати Минаю 6 очок в турнірній таблиці.Турне по готелях Турції продовжити.---------------------------------------«По предварительным данным, все началось вечером 13 февраля. Несколько представителей украинского клуба» Минай «подошли к начальнику ярославского» Шинника «и потребовали от него спеть украинский гимн. Тот предложил украинцам выйти на улицу и» разобраться раз на раз «, однако в конфликт вмешались сотрудники гостиницы и его удалось погасить», - говорится в сообщении.По данным Telegram-канала, позже несколько игроков «Минай» оказались в одном лифте с футболистом «Шинника» и «избили его».«Правда, когда лифт приехал на этаж, там стояла группа ярославских футболистов и между российскими и украинскими игроками вспыхнула массовая потасовка. В отель пришлось вызвать сотрудников полиции и скорую помощь. Сейчас между футболистами и представителями команд до сих пор происходят разовые стычки. В гостинице теперь на постоянной основе дежурят два сотрудника полиции и дополнительные наряды охраны. В самом отеле подтвердили информацию о потасовке, но сообщили, что» сейчас уже все спокойно "
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657178 вiд 2023-02-14 11:06:49Він же каже у відео - я і мої хлопці
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657177 вiд 2023-02-14 10:59:25olma № 1657174 насправді це не ейджизм а якась незрозуміла хуйня, навіщо навчати дядьку в 57 років? ладно можна припустити шо він все життя пропрацював наприклад на тракторі або механк от Бога, але ж вік … ладно їхать, ну в же танк іноді треба щвидко залізти чи вилізти. Зір знову ж таки. якшо це не хитрий план шо він далі буде в учебці вчити наступних, то так виглядає шо послали на від'єбись :(
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657176 вiд 2023-02-14 10:47:12В інші часи це була б новина номер один) https://m.censor.net/ua/news/3399624/nad_kanadoyu_zbyly_nerozpiznanyyi_letyuchyyi_obyekt_i_shukayut_yiogo_ulamky_z_litaka
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657175 вiд 2023-02-14 10:11:34На сборах в Турции в один отель поселили Минай и Шинник Ярославль. Итог предсказуем, наши отпиздили москалей. Переломы ребер, пальцев и т. д.)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657174 вiд 2023-02-14 09:59:57Насправді це, курва, ейджизм, а танкіст ЗСУ Вадим може навчити ще пачку міленіалсів!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657173 вiд 2023-02-14 09:58:09https://censor.net/ua/video_news/3399674/ukrayinskyyi_tankist_pro_pershi_vrajennya_vid_leoparda2_na_navchannyah_u_polschi_horosha_mashyna_yakisna --- Вчора польське ТБ показало нашого танкіста (Вадим, 57 років), в рамках перших воїнів, відправлених опановувати Leopard 2. Ну і в твіттері коментатори поляки юзери трохи в шоці, що не знайшлося молодшого воїна.