Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657132 вiд 2023-02-13 22:24:33Застосунок чи додаток?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657131 вiд 2023-02-13 22:22:30Orest Dniprovskiy № 1657127 ---- Та тут маємо проблему, що бізнес та взагалі вся технічна братія у поточному обігу вживають «додаток», вони не зобов'язані в текстах і описах для споживачів вживати слово саме «застосунок», адже це не рецепт сиру чи ковбаси. Моя думка, в додатку на один склад менше, ніж застосунок. А сьогодні довжина слова має значення.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657130 вiд 2023-02-13 22:18:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1657126 ------- Ну те саме можно було сказати про Беню в 2014 Всі вони підари, і хвилюють їх тільки гроші За такою логікою можно і Поровзнюка легалізувати (простігосподі). З нього якраз зараз ліплять патріота і антікорупціонера. p. s. Закриваючи тему Богдани. От тільки шо повідомили що наші відмовились від шассі Краза. Вона буде на іншому шассі. Цікаво чи врятували верстати в Краматорську що виготовляли саму гармату?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657129 вiд 2023-02-13 22:13:592 Perfect Stranger№ 1657110І ще - можливо, ти знаєш. В твоєму лінку Гамерика вживається разом з Америкою. Можеш пояснити різницю?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657128 вiд 2023-02-13 22:13:23Starik (Україна, Київ) № 1657123 тиристор чи тіристор? :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657127 вiд 2023-02-13 22:09:51В ДСТУ - застосунок. А додаток це ж апендікс :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657126 вiд 2023-02-13 22:09:35toreo № 1657116 немаю жодних іллюзій щодо моральних складових наших бізнес чи навколо бізнес людей. Я ж з Зп. Ти мене цим здивувати хочеш? :) Але я ж про трохи інше. Коли настає справжня біда в країні, коли гірше вже і не уявити, один виймає на допомогу усі свої гроші, інший долучається сам, ще хтось ракети до Стугни рятує … ну а хтось сидить на жопі ровно в Буковелі і каже в голос шо от і заєбісь шо ареропрт в Дніпрі розбомбили. Хоча усі вони з приблизно однаковою від'ємною гуманністю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657125 вiд 2023-02-13 21:57:24Starik (Україна, Київ) № 1657123 --- Я би вибрав застосунок або аплікація (поляки називають апка) але слово додаток це просто ганьба і сором!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657124 вiд 2023-02-13 21:49:542 Perfect Stranger№ 1657110Давай простіше: Гамерика - це український правопис чи ні?Я розумію, що є люди, які можуть вживати будь-яке слово замість «Америка», ти особисто та й ті ж лемки. Але. Впевнений, що кожне з речень, де ти використовуєш «Гамерика», лемки більше половини слів писали б не так - своїм правописом.Тобто, ті вирішив в український правопис вставити позичене слово з іншого правопису. Нехай. Моєму оку незвично, але х.. з ним.Щодо моєї освіти - розкрий, пліз, тему недоліків. Впевнений, їх багато.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657123 вiд 2023-02-13 21:48:07Якісь дуже прості виклики до філолухів - епіцентр, вогнище, заміж, одружитися. А яке слово треба використовувати в ІТ для application - додаток, застосунок чи аплікація? Знаю людей які роками б'ються на цю тему :)
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657122 вiд 2023-02-13 21:47:35Nycolas № 1657121 Почитайте її висер до ільї яшина Це не її, і не до, а цитата самого ільї яшина. Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1657106 А якщо не дублер, то треба дозування препаратів для Фуйла терміново змінювати є десь відео з цим? бо на тому що знаходиться в російських джерелах путін про якогось чиновника розповідає, а не про себе, може відредагували
Nycolas№ 1657121 вiд 2023-02-13 21:20:49Хто тут за латиніну-хуїніну топив? Почитайте її висер до ільї яшина --- «ваздержитесь от унижения руZских» [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657120 вiд 2023-02-13 21:02:42Вибачте, але Маск заїбав пхати своє рило в будь-яку тему. Ось треба приймати участь в усьому, що відбувається на планеті!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657119 вiд 2023-02-13 20:52:39toreo № 1657117 100%
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657118 вiд 2023-02-13 20:49:21Batyj № 1657115 тaм є прoблeм з humand rights & lgbt
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657117 вiд 2023-02-13 20:44:54дружня дискусія між та ж не москаль і LAZY про вживання слів одружитися/взяти заміж показує нам, що українська мова складніша і глибша ніж ми про неї думаємо
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657116 вiд 2023-02-13 20:37:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1657092 так трапилося, що ми з пашинським тримали один одного за руку на банковій, коли стояли в першій шерензі перед беркутом, то якого було метрів 20. беркут закидував нас уламками фемів, які ми до того кидали у них. перед нами одному дядьку у петушку такий уламок в половину цегли прилетів прямо у голову, його вивезла швидка у важкому стані. але пишинський стояв весь час, і не втік, і не злякався. хоча там би ніхто не розбирався, депутат, чи ні. але він таки бандит. безжальний і безпринципний. ну і таня чорновіл не з кожним замутить)) тому, от тут він витягує стугни, а там, раптом щось твоє йому сподобається, він забере у тебе, і навіть не моргне. а будеш вийожуватися, забере і все інше, хоч воно йому і не треба. так само коломойський, до речі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657115 вiд 2023-02-13 20:37:14Тем более что там правящая семья Катара вмешалась.. Дадут 10 запросто. Тока 1 Глейзер хочет продать, а 5 братьев не хотят..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657114 вiд 2023-02-13 20:34:08Нихера у маска не выйдет. Глейзеры 10 хотят..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657113 вiд 2023-02-13 20:28:15Sauron № 1657105 в українському футболі гравців роблять інвалідами ще до початку дорослої кар. єри
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657112 вiд 2023-02-13 20:24:30"Відомий американський інженер та підприємець Ілон Маск хоче придбати футбольний клуб «Манчестер Юнайтед». Про це повідомляють англійські ЗМІ. Маск готовий запропонувати за клуб 4,5 мільярди фунтів. Офіційна пропозиція буде представлена 17 лютого. " ну от, не зря ми його обговорювали, він і до футбола дотичний :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657111 вiд 2023-02-13 19:57:14а про «я подрабатывал таксистом» - то теж дублер?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657110 вiд 2023-02-13 19:17:52Philus № 1657108 нe вaртo впeртo нaстoювaти нa нeдoлiкaх свoєї oсвiти https://nasze-slowo.pl/dobri-v-gameryczi/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657109 вiд 2023-02-13 18:39:51«тогда ракеты будут полностью»
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657108 вiд 2023-02-13 18:07:012 Perfect Stranger№ 1656883Philus№ 1656882звичaйнo мoжнa пoглумитися нaд твoїм iмeнeм тaкoж, aлe цe примiтивнo…ця тeмa звучaлa вжe рaнiшe… oсoбливo хизувaтися нeзнaнням бaгaтствa укрaїнськoї мoви i культури нe трeбa, вaртo iнкoли цiкaвитися :)ну давай зараз розповіш мене, що ти завжди мав нв увазі Бразилію…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657107 вiд 2023-02-13 17:50:30Batyj № 1657101 на ютьюбі багато є вью з галямовим (якщо я не помиляюсь у прізвищі). він спіч-райтер хуйла був в 2000+ тому знає кухню і він сказав таку фразу що хуйло коли прийшло «нєотьосанойє», то досить швидко йому пояснили що медійників потрібно взяти під контроль. і далі можна б-яку пургу розказувати. медійники народу розкажуть що так воно і є і він «навчався» коли «курск» утонов, друга чеченська вже набагато «легше» пройшла… і з тих пір він живе в парадигмі що можна вякати все що хочеш «іхтамнєт» і мільйон прикладів, і т. п…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657106 вiд 2023-02-13 17:25:49А якщо не дублер, то треба дозування препаратів для Фуйла терміново змінювати; хоча хз, може і так пройде. «Жить будєт, но луччє би Господь єво прібрал» (с)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657105 вiд 2023-02-13 17:25:29Захисник луганської «Зорі» Олег Данченко під час тренування команди на зборі в Туреччині пережив клінічну смерть: у нього зупинилося серце. Про це повідомляє «ТаТоТаке». Врятувати Данченка вдалося завдяки щасливому випадку: поряд виявилися австрійські медики з дефібрилятором. Серце 28-річного захисника зупинялося тричі, але його вдалося знову запустити. Наразі Данченко перебуває у реанімації.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657104 вiд 2023-02-13 17:20:28Ну, это я первое что подумал, про дублера, када в медузе прочитал.. или на каспарове? Не помню..Но, это уже не имеет значения, записано..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657103 вiд 2023-02-13 17:17:22*дублер
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657102 вiд 2023-02-13 17:17:13Може то дубер хуйла не стримався %)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657101 вiд 2023-02-13 17:13:17То шо хуйло неадекватне, уже есть медицинский факт - на встрече с журналистами заявил, что служил в морской пехоте..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657100 вiд 2023-02-13 16:20:18sk (здалеку…) № 1657097 є версія, шо кацапи з кінця літа і до грудня натякали усім шо мол готові до перемовин, «давайтє дагаваріватся», ну і усі тягли час з важким озброєнням - а вдруг рассосьотся. ну принаймі з танками прорвало.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657099 вiд 2023-02-13 16:16:06Майкл Щур @MichaelShchur · 43m Світу на замітку: Є два типи мирних стосунків з росією: ⁃була війна ⁃буде війна
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657098 вiд 2023-02-13 16:06:59тут нова коаліція готується… руський царь з царем австро-угорщини щось будуть мутити… ------------- The head of the Hungarian Foreign Ministry arrived in Minsk, and a delegation from the Russian Federation also arrived there.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657097 вiд 2023-02-13 16:06:06Ukraine consumes enormous amounts of ammunition, and it eats away at NATO's stockpiles, says NATO Secretary General Jens Stoltenberg --------- столтенберг підводить до того що пара сотен ударів на 250+ км, томагавки і щось подібне, і не потрібно буде «в пусту» розходувати танки-арту? чому так довго думали? є підозра що хуйла пробували уговорити припинити війну. тому нам давали «мінімум» щоб триматись… зараз зрозуміли те що ми-поляки-прибалти знали давно. хуйло (заразом і весь хуйлостан) - неадекватні. домовлятись немає сенсу… рамштайн вже завтра. щось ми багато сподівань на нього покладаємо. не «перегоріть» би з очікуваннями…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657096 вiд 2023-02-13 16:04:53klirik № 1657095 ну так он жеж: «на початку вторгнення екснардеп на рештках колишнього впливу і зв'язків розвернув активну діяльність у Києві та Житомирі, вивозив ракети зі складів, вибивав» Стугни «для ТрО тощо. Він же домовився, щоб розібрану» Богдану «перевезли в Житомир.»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657095 вiд 2023-02-13 15:53:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1657092 -------- А Пашинський і до Богдани має стосунок? За Молоти чув а ось за Богдани ні Як показала ця війна, концепція колісної сау - це рух у вірному напрямку. І людині, котра її пропихнула у нас у вигляді Богдана, велика дяка. Але реалізація і втілення деяких моментів як завжди у нас ((. Того хто вигадав принцип заряджання і подачі снаряду (і втілив це!) треба піздити дрючком. І щоб це робила обслуга Богдани.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657094 вiд 2023-02-13 15:43:50Форвард з ринку вивели. ПІН банк мабуть готують.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1657093 вiд 2023-02-13 15:43:00Про Сенсо-Альфу. наче все в деталях https://www.epravda.com.ua/publications/2023/02/7/696711/