Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741615 вiд 2026-02-20 20:12:53Valeriy № 1741587 Дякую за посилання на дійсно цікавий матеріал. Так там багато питань суто статистично-математичних :), але в цілому (у мене мозок статистичний, звісно не як в Аффлека в тому фільмі Accountant :) ) співпадає з моїми спостереженнями, з поправкою на те, що не всі матчі я нормально подивився. По зятю, Вівчаренку співпало. Що Михавко найкращій в команді я тут писав давно. Шапа+Бражко - баласт, це я тут часто писав і не змінив думки Буя - дуже важко, він грає під настрій, тому статистика не про нього Ярмола, Гереро (перепрошую, що поряд написав) - нафіг статистика, і так все видно Тіаре - статистика підтвердила підозри Але футбол то не лише статистика, тож вітаю всіх з першою офіційною перемогою у цьому році :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741614 вiд 2026-02-20 20:09:04З перемогою. Абсолютно нормальна сира клманда, яка бажає і подекуди може. Приємно дивитись. Пономаренко - клон лужного і демяненка.
chin(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741613 вiд 2026-02-20 20:03:24А полянка в Ріному, краще ніж в Києві, з перемогою, Коробов має вирости в Захисника, чогось він мені Олєга Кузнєцова нвгадує))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741612 вiд 2026-02-20 20:03:16скажем так, рівень гри не замінився, швидкості теж нема, трохи додалось бажанння. Явно психологічний клімат в команді змінився ну подивимся.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741611 вiд 2026-02-20 19:49:05Таке Динамо не соромно дивитись. Рівень гравців, звісно, посередній, але бьються. Ще й молодь грає. Норм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741610 вiд 2026-02-20 19:48:30Юрій-Володимир… це зменшувально-пестливе мабуть буде Юрік-Вовік.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741609 вiд 2026-02-20 19:46:35Оце так. Катай, Матюшо, гуси (с)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741608 вiд 2026-02-20 19:43:30Та пішов він нахуй!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741607 вiд 2026-02-20 19:43:02It will be somewhere around there, ” he said when asked if Isak was likely to return for Sweden’s World Cup playoff against Ukraine on March 26.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741606 вiд 2026-02-20 19:34:53на лаві запасних - Суркіс : =_))
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741605 вiд 2026-02-20 19:04:13еліна взяла перший сет 6:4 Коко у формі, Еліна в порядку. Щоправда у Коко спостерігається легке йобобо у мізках. Що там ДК? Перший тайм по нулях і купа жовтих? Ну так молодь же, маладьож, нервозність. Досвід саме так і приходить, а особливо буйних і нездатних вчитися - вичислять і відчислять. Головне щоб Полісся не наздогнали. :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741604 вiд 2026-02-20 18:56:39еліна - коко Цікаво подивитись. Повинно бути гаряче. Реванш (изм) і всьо такоє -)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741603 вiд 2026-02-20 18:50:30Вівчаренку треба валеріанку попити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741602 вiд 2026-02-20 18:50:26Вівчаренко якийсь неадекват, по епізоду
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741601 вiд 2026-02-20 18:37:29Valeriy № 1741598 та нема різниці, наскільки я помню, там лінія 330 од однії до іншої десь в том районі перетинається
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741600 вiд 2026-02-20 18:34:16Voxa 1741590 Підтримка не є десь там у світі. Підтримка є в Європі, опріч хуйлівських хуєсосів орбана й фіцо, у Канаді, Австралії і Новій Зеландії. Тобто у цивілізованому світі, опріч трампа пиздуватого.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741599 вiд 2026-02-20 18:30:04Коробов же міг забити
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741598 вiд 2026-02-20 18:22:192 Воха. Ти правий на рахунок джерел електрики, але частково, бо під боком Рівного власне Хмельницька АЕС.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741597 вiд 2026-02-20 18:20:10Valeriy № 1741591 от до речі, Лейкер зараз в трансляції як раз згадав шо в Ровно гратимуть підряд три гри, і витримає там поле
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741596 вiд 2026-02-20 18:16:21Буткевича залиште у спокої, там у Житомирі якось самі розберуться. Сконцентруйтеся на Шорті :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741595 вiд 2026-02-20 18:16:12Valeriy № 1741591 думаю шо в Ровно з елкктрикою, маючи Кузнецовск під боком, значно краще ніж в Київі. Як не крути, а на дизелях підігрів весь час важко підтримувати.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741594 вiд 2026-02-20 18:14:29З початком туру! what is f*king Коробов? Якщо курс на омолодження обрано, і проект Молоде Динамо стартував, то щоб зробити з нього Хоффенхайм чи Бодо/Глімт потріен Рангнік. :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741593 вiд 2026-02-20 18:13:11Ніх собі, Cigani (цигани) Лілль на виїзді взули.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741592 вiд 2026-02-20 18:11:10поле за кольором нагадує камуфляж
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741591 вiд 2026-02-20 18:09:46Поле в Рівному було сьогодні набагато краще. Верес зробив камбек з 0-2 .
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741590 вiд 2026-02-20 18:08:07Ukrainian Ranger № 1741586 стаття звісно гарна, але прихильники найвеличнішого не повірять все одно. придумаають купу відмазок, або просто промовчать, а за пару днів заведуть знов про велич та нев'єбенну підтримку десь там в світі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741589 вiд 2026-02-20 18:07:54m1919 № 1741582 ну тaк, aлe як би пoлiтики дaли Зa мiллioн штикiв тo мoжe б I дiйшли б дo Мeлiтoпoля…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741588 вiд 2026-02-20 18:06:16klirik Bo (бо) - це яловичина в'єтнамською, як я зорієнтувався на меню. Цікаво, до чого там це Bo?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741587 вiд 2026-02-20 18:00:14https://dynamo.kiev.ua/blog/716089-vozmite-luchshih-iz-luchshih-luchshie-iz-luchshih-zalizyivayut-ranyi-vozmite-luchshih-iz-hudshih Цікавий дуже прискіпливий аналіз дій гравців ДК в першій половині сезону за статистикою забитих та пропущених голів забитих при перебуванні цих гравців на полі. Я лінуюсь таке робити і навіть ніколи не передивляюсь другий раз будь-які ігри … нецікаво це мені, бо мені треба інтрига. Так от мій вибір «на відчуттях» складу по позиціях в першій половині сезону повністю зпівпадає з результатами статистичного аналізу. Мій склад Нещерет Вівчаренко, Михавко, Зять, Караваєв Михайленко, Піхальонок, Буяльский Кабаєв зліва, Волошин зправа Ванат, якого вже немає в команді, і він був ключевим атакуючим фактором в ДК!!! Я дуже тішусь з того, що я бачу те, що дає нам статистика. В команду додались Редушко, Коробов і фактично Пономаренко, тому я буду змінювати своїх фаворитів за позиціями. Стосовно сьогоднішнього складу, то він мені подобається, але мій фаворит опорника все ж таки Михайленко. Мушу визначити що й Бражко трохи додав після зимової перерви на зборах в Туреччині. І ще … всі ветерани в запасі.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741586 вiд 2026-02-20 17:58:08https://www.theguardian.com/world/ng-interactive/2026/feb/20/a-war-foretold-cia-mi6-putin-ukraine-plans-russiaБуде корисно тим, хто досі вірить Клоуну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741585 вiд 2026-02-20 17:56:55Пишуть, Верховний суд США зарубав трампидлу частину тих 3.143дуватих тарифів, які воно наклало на різні країни. Судді вирішили, що у рамках надзвичайних повноважень (emergency powers) трампидло не мало права накладати ці тарифи, тобто по fuckту воно наклало собі у штани. Але це рішення має певні рамки - тобто ті тарифи, які трампидло вже запровадило чи може запровадити за іншими законами, воно не зачіпає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741584 вiд 2026-02-20 17:49:59поле - піздец :(
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741583 вiд 2026-02-20 17:41:10футболвиявляється ті норвеги з Bodø/Glimt що в євро-кубках фурор творять, мають воротніка з хуйлостану якийсь нікіта хайкін
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741582 вiд 2026-02-20 17:31:53klirik№ 1741539Давай припустимо, що все написане правда.Якщо 7 бригад змогли дійти лише до Роботиного, (десь 6км) що повинно переконати, що ще 5 дійшли б до Мелітополя (70км)? У реальності 7 бригад лише в одному місці змогли на неширокому фронті прорвати першу з 3 ліній оборони. Якби було ще 5 і вони по трупам попередників докотилися б до другої лінії, що нам надає впевненості, що вони б її прорвали? А кому проривати третю? А, якщо й третю прорвали б, вистачило б сил у тих хто залишився, утримати коридор (прорив на всій ширині фронту у мене, виходячи з загальновідомого якось не вимальовується) і не потрапити в оточення?Чому я повинен думати, що за спроби 100% втілення початкового задуму ми б опинилися в кращій ситуації? На картинці чорним - лінії оборони (укрівлень)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741581 вiд 2026-02-20 17:14:38Наприклад, коли в 1970-х починали стигнути вишні, то сепед дітей була така мода: береш пляшку з-під пива, пхаєш туди вишні, потім ламаєш гілку завтовшки щоб прлазило в бутилку, обдираєш на цій гілці кору, щоб була гола, потім насипаєш в пляшку пару ложек цукру - цього добра було багато тоді, і товчеш ці вишні - на виході вишневий сік солодкий
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741580 вiд 2026-02-20 17:06:24Згоден, я теж гриз малим макуху)). Я згадую з ностальгією деякі речі з дитинства. Власне що не було такого товарного і продуктового ізобілія надлишку як зараз, але все мало свою ціну, свій смак, і треба було докласти зусиль, щоб щось дістати і спробувати,
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741579 вiд 2026-02-20 16:58:28Нещерет, Коробов, Біловар, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Піхальонок, Шапаренко, Волошин, Редушко, Пономаренко як і передбачалось, склад на другий матч на зборах, був прообраз основи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741578 вiд 2026-02-20 16:54:11gross № 1741577 да :) але воно ж там здебільшого лушпиння, насправді не дуже корисно. Найкраща олія була с Гусарки, це таке село в сторону Бердянська. Потім пологівська, ну гуляйпільська була теж нічого, але хужа. Ех, все пішло по пізді :(
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741577 вiд 2026-02-20 16:41:132 Voxa№ 1741576Не тільки пахне смачно, а їсти теж. Особливо коли на рибалці і з собою нічого поїсти не взяв
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741576 вiд 2026-02-20 16:27:16макуха коли свіжа, пахне смачно :)