🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 236.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741615 вiд 2026-02-20 20:12:53

Valeriy
№ 1741587

Дякую за посилання на дійсно цікавий матеріал.
Так там багато питань суто статистично-математичних :), але в цілому (у мене мозок статистичний, звісно не як в Аффлека в тому фільмі Accountant :) ) співпадає з моїми спостереженнями, з поправкою на те, що не всі матчі я нормально подивився.

По зятю, Вівчаренку співпало.
Що Михавко найкращій в команді я тут писав давно.
Шапа+Бражко - баласт, це я тут часто писав і не змінив думки
Буя - дуже важко, він грає під настрій, тому статистика не про нього
Ярмола, Гереро (перепрошую, що поряд написав) - нафіг статистика, і так все видно

Тіаре - статистика підтвердила підозри

Але футбол то не лише статистика, тож вітаю всіх з першою офіційною перемогою у цьому році :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741614 вiд 2026-02-20 20:09:04

З перемогою. Абсолютно нормальна сира клманда, яка бажає і подекуди може. Приємно дивитись.
Пономаренко - клон лужного і демяненка.

chin(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741613 вiд 2026-02-20 20:03:24

А полянка в Ріному, краще ніж в Києві, з перемогою, Коробов має вирости в Захисника, чогось він мені Олєга Кузнєцова нвгадує))

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741612 вiд 2026-02-20 20:03:16

скажем так, рівень гри не замінився, швидкості теж нема, трохи додалось бажанння. Явно психологічний клімат в команді змінився
ну подивимся.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741611 вiд 2026-02-20 19:49:05

Таке Динамо не соромно дивитись. Рівень гравців, звісно, посередній, але бьються. Ще й молодь грає. Норм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741610 вiд 2026-02-20 19:48:30

Юрій-Володимир… це зменшувально-пестливе мабуть буде Юрік-Вовік.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741609 вiд 2026-02-20 19:46:35

Оце так. Катай, Матюшо, гуси (с)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741608 вiд 2026-02-20 19:43:30

Та пішов він нахуй!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741607 вiд 2026-02-20 19:43:02

It will be somewhere around there, ” he said when asked if Isak was likely to return for Sweden’s World Cup playoff against Ukraine on March 26.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741606 вiд 2026-02-20 19:34:53

на лаві запасних - Суркіс
: =_))

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741605 вiд 2026-02-20 19:04:13

еліна взяла перший сет 6:4
Коко у формі, Еліна в порядку.
Щоправда у Коко спостерігається легке йобобо у мізках.

Що там ДК? Перший тайм по нулях і купа жовтих? Ну так молодь же, маладьож, нервозність. Досвід саме так і приходить, а особливо буйних і нездатних вчитися - вичислять і відчислять.
Головне щоб Полісся не наздогнали.
:-)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741604 вiд 2026-02-20 18:56:39

еліна - коко

Цікаво подивитись. Повинно бути гаряче. Реванш (изм) і всьо такоє -)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741603 вiд 2026-02-20 18:50:30

Вівчаренку треба валеріанку попити.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741602 вiд 2026-02-20 18:50:26

Вівчаренко якийсь неадекват, по епізоду

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741601 вiд 2026-02-20 18:37:29

Valeriy
№ 1741598
та нема різниці, наскільки я помню, там лінія 330 од однії до іншої десь в том районі перетинається

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741600 вiд 2026-02-20 18:34:16

Voxa 1741590

Підтримка не є десь там у світі. Підтримка є в Європі, опріч хуйлівських хуєсосів орбана й фіцо, у Канаді, Австралії і Новій Зеландії. Тобто у цивілізованому світі, опріч трампа пиздуватого.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741599 вiд 2026-02-20 18:30:04

Коробов же міг забити

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741598 вiд 2026-02-20 18:22:19

2 Воха.

Ти правий на рахунок джерел електрики, але частково, бо під боком Рівного власне Хмельницька АЕС.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741597 вiд 2026-02-20 18:20:10

Valeriy
№ 1741591
от до речі, Лейкер зараз в трансляції як раз згадав шо в Ровно гратимуть підряд три гри, і витримає там поле

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741596 вiд 2026-02-20 18:16:21

Буткевича залиште у спокої, там у Житомирі якось самі розберуться.
Сконцентруйтеся на Шорті :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741595 вiд 2026-02-20 18:16:12

Valeriy
№ 1741591
думаю шо в Ровно з елкктрикою, маючи Кузнецовск під боком, значно краще ніж в Київі.
Як не крути, а на дизелях підігрів весь час важко підтримувати.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741594 вiд 2026-02-20 18:14:29

З початком туру!
what is f*king Коробов?
Якщо курс на омолодження обрано, і проект Молоде Динамо стартував, то щоб зробити з нього Хоффенхайм чи Бодо/Глімт потріен Рангнік. :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741593 вiд 2026-02-20 18:13:11

Ніх собі, Cigani (цигани) Лілль на виїзді взули.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741592 вiд 2026-02-20 18:11:10

поле за кольором нагадує камуфляж

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741591 вiд 2026-02-20 18:09:46

Поле в Рівному було сьогодні набагато краще.
Верес зробив камбек з 0-2 .

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741590 вiд 2026-02-20 18:08:07

Ukrainian Ranger
№ 1741586
стаття звісно гарна,
але прихильники найвеличнішого не повірять все одно.
придумаають купу відмазок, або просто промовчать, а за пару днів заведуть знов про велич та нев'єбенну підтримку десь там в світі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741589 вiд 2026-02-20 18:07:54

m1919
№ 1741582

ну тaк, aлe як би пoлiтики дaли Зa мiллioн штикiв тo мoжe б I дiйшли б дo Мeлiтoпoля…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741588 вiд 2026-02-20 18:06:16

klirik

Bo (бо) - це яловичина в'єтнамською, як я зорієнтувався на меню. Цікаво, до чого там це Bo?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741587 вiд 2026-02-20 18:00:14

https://dynamo.kiev.ua/blog/716089-vozmite-luchshih-iz-luchshih-luchshie-iz-luchshih-zalizyivayut-ranyi-vozmite-luchshih-iz-hudshih

Цікавий дуже прискіпливий аналіз дій гравців ДК в першій половині сезону за статистикою забитих та пропущених голів забитих при перебуванні цих гравців на полі.
Я лінуюсь таке робити і навіть ніколи не передивляюсь другий раз будь-які ігри … нецікаво це мені, бо мені треба інтрига.
Так от мій вибір «на відчуттях» складу по позиціях в першій половині сезону повністю зпівпадає з результатами статистичного аналізу.
Мій склад
Нещерет
Вівчаренко, Михавко, Зять, Караваєв
Михайленко, Піхальонок, Буяльский
Кабаєв зліва, Волошин зправа
Ванат, якого вже немає в команді, і він був ключевим
атакуючим фактором в ДК!!!

Я дуже тішусь з того, що я бачу те, що дає нам статистика.
В команду додались Редушко, Коробов і фактично Пономаренко, тому я буду змінювати своїх фаворитів за позиціями.
Стосовно сьогоднішнього складу, то він мені подобається, але мій фаворит опорника все ж таки Михайленко. Мушу визначити що й Бражко трохи додав після зимової перерви на зборах в Туреччині.
І ще … всі ветерани в запасі.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741586 вiд 2026-02-20 17:58:08

https://www.theguardian.com/world/ng-interactive/2026/feb/20/a-war-foretold-cia-mi6-putin-ukraine-plans-russia

Буде корисно тим, хто досі вірить Клоуну.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741585 вiд 2026-02-20 17:56:55

Пишуть, Верховний суд США зарубав трампидлу частину тих 3.143дуватих тарифів, які воно наклало на різні країни. Судді вирішили, що у рамках надзвичайних повноважень (emergency powers) трампидло не мало права накладати ці тарифи, тобто по fuckту воно наклало собі у штани. Але це рішення має певні рамки - тобто ті тарифи, які трампидло вже запровадило чи може запровадити за іншими законами, воно не зачіпає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741584 вiд 2026-02-20 17:49:59

поле - піздец :(

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741583 вiд 2026-02-20 17:41:10

футбол
виявляється ті норвеги з Bodø/Glimt що в євро-кубках фурор творять, мають воротніка з хуйлостану
якийсь нікіта хайкін

m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741582 вiд 2026-02-20 17:31:53

klirik
№ 1741539

Давай припустимо, що все написане правда.

Якщо 7 бригад змогли дійти лише до Роботиного, (десь 6км) що повинно переконати, що ще 5 дійшли б до Мелітополя (70км)? У реальності 7 бригад лише в одному місці змогли на неширокому фронті прорвати першу з 3 ліній оборони. Якби було ще 5 і вони по трупам попередників докотилися б до другої лінії, що нам надає впевненості, що вони б її прорвали? А кому проривати третю? А, якщо й третю прорвали б, вистачило б сил у тих хто залишився, утримати коридор (прорив на всій ширині фронту у мене, виходячи з загальновідомого якось не вимальовується) і не потрапити в оточення?

Чому я повинен думати, що за спроби 100% втілення початкового задуму ми б опинилися в кращій ситуації?

На картинці чорним - лінії оборони (укрівлень)


olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741581 вiд 2026-02-20 17:14:38

Наприклад, коли в 1970-х починали стигнути вишні, то сепед дітей була така мода: береш пляшку з-під пива, пхаєш туди вишні, потім ламаєш гілку завтовшки щоб прлазило в бутилку, обдираєш на цій гілці кору, щоб була гола, потім насипаєш в пляшку пару ложек цукру - цього добра було багато тоді, і товчеш ці вишні - на виході вишневий сік солодкий

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741580 вiд 2026-02-20 17:06:24

Згоден, я теж гриз малим макуху)). Я згадую з ностальгією деякі речі з дитинства. Власне що не було такого товарного і продуктового ізобілія надлишку як зараз, але все мало свою ціну, свій смак, і треба було докласти зусиль, щоб щось дістати і спробувати,

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741579 вiд 2026-02-20 16:58:28

Нещерет, Коробов, Біловар, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Піхальонок, Шапаренко, Волошин, Редушко, Пономаренко

як і передбачалось, склад на другий матч на зборах, був прообраз основи.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741578 вiд 2026-02-20 16:54:11

gross
№ 1741577
да :)
але воно ж там здебільшого лушпиння, насправді не дуже корисно.

Найкраща олія була с Гусарки, це таке село в сторону Бердянська. Потім пологівська, ну гуляйпільська була теж нічого, але хужа.
Ех, все пішло по пізді :(

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741577 вiд 2026-02-20 16:41:13

2 Voxa
№ 1741576
Не тільки пахне смачно, а їсти теж. Особливо коли на рибалці і з собою нічого поїсти не взяв

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741576 вiд 2026-02-20 16:27:16

макуха коли свіжа, пахне смачно :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.