🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2354.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656892 вiд 2023-02-10 10:55:57

Sauron
№ 1656888
-----
Я не бачив якогось реально дослідження про ці гасла. Але все можливо. Наприклад Січові Стрільці (під. командуванням Коновальця) в Наддніпрянщині просто вперше спробували і освоїли таке гасло.
Теоретично в Австрії, південній Німеччини, Швайцарії є привітання Grüß Gott. Але як там нема - відповіді. так сам Грюсс Готт відповідь.
А в Галичині було і є привітання Слава Йсу Христу (або коротке Слава Йсу! відповідь Навіки Слава!

Ну і коли УВО Коновальця і Мельника перетворилося на конспіративну організацію ОУН (де вже був молодий Бандера), то відповідно це гасло прижилося. - Така моя версія.

sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656891 вiд 2023-02-10 10:36:07

те що «генетично» однакові люди можуть буквально за 20+ років вибудувати абсолютно різний державний устрій доведено німцями, корейцями, домініканами-гаїті
навряд-чи тут «проблема» в угро-фінському корінні
що стосується допомоги єс. орбан-і-ко вимахується (грає на публіку), але коли потрібно приймати рішення - каже ок
і, дійсно, проблема мадьяр, поки йде війна, найменша на яку потрібно витрачати «сили» …
вступ в єс різно підняв рівень життя угорцям, партія орбана підняла гасло великих мад-яр (імперія яку «нечесно» повідрізали). ну от 73% електорату «за»
по-моєму будапешт на останньому голосуванні був проти партії орбана (аналогічно як в туреччині стамбул проти ердогана). але… демократія це «диктатура неосвіченої більшості» …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656890 вiд 2023-02-10 10:12:55

якби діло було тіки в особистості Орбана, то «розумний і мудрий народ» його б не обирав ськіки разів посполь. Знайшов би когось іншого, більш поміркованого.
Це такий же міф, як і «хароші руські» не винуваті, то все хуйло особисто :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656889 вiд 2023-02-10 09:42:34

Batyj
№ 1656886

Я не зовсім розумію коли отак презирливо кидають - «угро-фііііни».
Подивіться на фінів, їх рівень життя, культуру, тощо.
Та й з угорцями не так все погано.
Що не так з угро-фінами?

Це кацапи - тупікова гілка еволюції, а так всі народи як народи.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656888 вiд 2023-02-10 08:22:49

До речі, авторство гасла, виявляється, належить не Бандері, воно вперше пролунало в Харкові, доводить історик Юрій Юзич.

? «Гасло «Слава Україні!» … використовувалось ще в середовищі харківської української студентської громади у кінці XIX століття. Тієї самої, на базі якої у 1900 році виникла Революційна українська партія, перша модерна українська політична партія… Перше відоме згадування гасла пов'язане саме із цим середовищем».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656887 вiд 2023-02-10 07:32:25

Philus
№ 1656882 вiд 2023-02-10 02:42:34
:-))


Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656886 вiд 2023-02-10 07:25:30

А ничего сиранного, мокшане и мрдьяры - из одного кодла, угро-финского.. тока мокшан научили помест староболгарского и руського языка..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656885 вiд 2023-02-10 06:53:01

PEPSI (Merkury)
№ 1656880 вiд 2023-02-10 02:29:03
Справа в мадьярах взагалі. Де вони не живуть, всюди одне й теж. Це ті самі москалі, тільки дрібні і слабкі. Відкрито не можуть напасти на своїх сусідів, але гадити по-дрібному - можуть.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656884 вiд 2023-02-10 06:39:06

Не знаю в какую инфраструктуру вкладываются орбанисты в Закарпатье, а дорога к Мукачево-Астеи-Лужанка самая хуевая в Закарпатье. Ехал по темноте два диска разбил..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656883 вiд 2023-02-10 03:33:58

Philus
№ 1656882

звичaйнo мoжнa пoглумитися нaд твoїм iмeнeм тaкoж, aлe цe примiтивнo…

ця тeмa звучaлa вжe рaнiшe… oсoбливo хизувaтися нeзнaнням бaгaтствa укрaїнськoї мoви i культури нe трeбa, вaртo iнкoли цiкaвитися :)



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656882 вiд 2023-02-10 02:42:34

«Гамерика», - якогось гуя пише Гикола…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656881 вiд 2023-02-10 02:31:36

Геть
№ 1656866

ну мали б. але з іншого боку, уяви, що зібрали таких, як ми з тобою, і нічому не навчають. ми собі вештаємося туди-сюди, а потім вирішуємо самі тренуватися. як? ніхто не має розуміння, як і що. по ютьюбу? ну таке. і без стрільбища, без бойових машин, зброї і набоїв…
навряд чи ми самостійно навчимося воювати

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656880 вiд 2023-02-10 02:29:03

Справа не мадьярах Закарпаття, а мадьярах в Будапешті, ця націоналістична великодержавна партія Орбана.
----------------------
1000%

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656879 вiд 2023-02-10 02:26:30

Nevropatolog
№ 1656872

власне, це ж і моя позиція. маємо готувати безвідносно вус вже вчора, бо навіть сьогодні запізно.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656878 вiд 2023-02-10 02:23:39

орбан який же підар

та і мадяри всі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656877 вiд 2023-02-10 01:25:33

Vichny
№ 1656874 вiд 2023-02-10 00:15:25

та ж не москаль
----
Я не місцевий і не знаю всю ситуацію на Закарпатті, але якщо подивитися здаля якби з боку, то бачу, що Справа не мадьярах Закарпаття, а мадьярах в Будапешті, ця націоналістична великодержавна партія Орбана.

В українських угорців є все для свого національного, етнічного розвитку. Але Будапешт хоче вибити їм привілей взагалі не вчити українську мову, якби вони і не в Україні жили, а під короною Св. Стефана.
За часів президента Пороха ввели положення закону про освіту, де зобовязали у всіх угорських школах України вивчати українську, і складати іспит. Але Орбан і його МЗС і всі там почали кудахтати - порушують права! А що це за право не вчити державну мову країни?
Короче проблеми надумані. і знову, як сісти і спокійно поговорити з угорцями Закарпаття щоб їм ніхто не підказував з Будапешту, то можна знайти спільну мову.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656876 вiд 2023-02-10 00:40:28

toreo
№ 1656860

Укрaїнa нe мoжe нiчoгo суттєвoгo зaпрoпoнувaти зaрaз oкрiм вибрoбoвувaльнoгo мaйдaнчикa.

Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656875 вiд 2023-02-10 00:30:25

тест

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656874 вiд 2023-02-10 00:15:25

та ж не москаль

А от ти, як тамтешній мешканець, бачиш проблему в мадярах? ЯК на мене, то на відміну від ситуації з українці-кацапи в Криму, українці в мадярах на Закарпатті не розчиняються і не мадяризуються, тож хвй би собі мали свої школи мадярські приватні, в чому проблема? Українці якщо туди підуть, то мало, аж дуже заскладна мова на відміну від панятнаї кауапської. Може я чогось не розумію, поясни.
А по правам мадяр в Румунії і Словаччині -
теж, ти там ближче, може краще поясниш ситуацію але от я їхав з Братислави до Будапешта автом, через села - так чітко видно різницю - де словацькі (малих магазинів нема, але є супермаркети Теско і Хуєско по селам), а от ближче до кордону кілометрів 20 - навпаки, супермаркеиів еесюма, а суцільні АВС вздовж головної дороги села. І висять прапори мадярські, і всі мадярською розмовляють. Якби не бачити по GPS що то ще Словаччина, в житьі б не поовірив. Я зупинився біля маленького м'ясного магазинчика щоб ковбаски місцевої домашньої прикупити, так продавець англійську, ясний хуй не розумів, я намагався повільно говорити українською, польською, які близькі до словацької, але ж хуй. Ледве-ледве порозумілися за допомоги мови жестів і калькулятора %) У нас же я такої проблеми не бачив навіть в Берегово. Всі розуміли українську, деякі відповідали нею ж, деякі кацапською, але все толерантно.
Тож не знаю які там у них менші права в Словаччині, але мадяри тамтешні живуть в своїх містечках в абсолютно мадярскому середовищі, наче то і справді Мадярщина, і в хуй не дують.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656873 вiд 2023-02-09 23:51:03

inguard (тутейший)
№ 1656870 вiд 2023-02-09 23:41:39

Разом із танком, у якому він застряг)))

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656872 вiд 2023-02-09 23:49:00

2 toreo
№ 1656859

У нас дивна ситуація. Півкраїни не служило, бо ховались та просто забили. Тепер «я нєпайдустрелятьнєумєю меняснайпєруб» йот «. Вони не мають ВУС. І доблесні воєнкомати кошмарять 50+, включно з інвалідами, бо ті мають ще радянські вус, але по факту мало хто щось може, пам» ятає і фізично здебільшого не торт. Ну про справедливість розмови немає. Але чи не пора отих всіх громадян в плодовитому віці почати призивати на якісь курси по отриманню вус, навчанню хоча б на рівні ТРО, «чтобиснайпєрнєубіл»?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656871 вiд 2023-02-09 23:43:43

Геть (Геть)
№ 1656869
----
+100

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656870 вiд 2023-02-09 23:41:39

Геть
№ 1656868

Рогозіна з сачком з батута захуярять!
Як можна не бачити найочевиднішу відповідь? :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656869 вiд 2023-02-09 23:18:43

Старлінк і Спейс Х окремо на біржу вийдуть. 70-90 млрд перші будуть, другі на 120-200 може потягнуть. Ілону щастя привалить, буде далі гроші у твітері палити. Геній, шотамвже

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656868 вiд 2023-02-09 23:13:12

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1656854 вiд 2023-02-09 20:59:30

Enot
№ 1656852

з тoчки зoру бiзнeсу вiн ризикує бo мoрдoр мoжe вмить знищити йoгo сузiрья супутникiв
******

Еееее старлінки дуже маленькі супутники і їх дуже багато. Як їх усі та вмить рукожопа кацапня завалить? Вони он свій модуль нормально не відремонтують, кілька пусків поспіль зробити не можуть подекуди, їх супутники падають, глонасс у перді. То що вони можуть зробити аби маска налякати так? :)))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656867 вiд 2023-02-09 23:08:19

Таким ідіотам, що з відкритим ротом чекають на когось, хто за них щось вирішить - най щастить по життю. З одним погоджуюся, НГШ мусить якось контролювати кого вони на позиції запускають та у якому стані, але деколи мабуть потрібно просто дірку заткнути тим, що є. У даному випадку - інфан-тілами.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656866 вiд 2023-02-09 23:03:41

toreo
№ 1656859 вiд 2023-02-09 22:19:54

Парадокс полягає у тому, що які там дебіли мусять бути аби 10 місяців під час війни самим не відірвати дупу і зайнятися власним виживанням. Тисячі гинуть та гинули з 2014 ще, а ці кретини вважали, що під кулі не потраплять? Інфантильні децли.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656865 вiд 2023-02-09 23:00:57

сьогодні з ФБ (група Закарпаття):

Олександр Добрий
4 год ·
Прошу венгри яких притісняють у мене на Закарпатті напишіть мені в месендж
--------
Андрей Нефедов
Ми живемо разом уже сотні років, не смішіть нікого… А того цигана-Орбана, - женіть у Московію!
ВідповістиПоширити21 хв
Nagyezsda Holovnya
Як ви вже достали з цим притисненням. Хто тут мадярів трогає? Я проживаю в Берегові де найбільше угорського населення, ніхто їх тут не чіпає, одна пропаганда і скиглення Мають угорські садочки, школи, в магазинах відповідають їм по угорські, бо вони не здатні вивчити мову країни де народилися. Ганьба.
ВідповістиПоширити35 хвВідредаговано
Габріелла Гобіка
Кому не любиться - самі знаєте.
ВідповістиПоширити1 год
Viktor Kelemen
Правильно.
Русинам тоже пора бы пробудитися.
ВідповістиПоширити1 год
Таня Продан
Г@ндони мадяри ви ні чим не кращі за р@шистів
ВідповістиПоширити3 год
Магда Пашко
Шо венгри звіздять та це скоро буде як раша освобождаєт своїх дебіли

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656864 вiд 2023-02-09 22:40:13

Vichny
№ 1656821 вiд 2023-02-09 15:24:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1656820

Ну і хуй з ними, аби держава не оплачувала багато тих мадярських шкіл)
===================
справа в тому, що мадяри оплачують багато тих шкіл своїх і навіть ВУЗів, фінансують якісь проекти по екології, по інфраструктурі місцевій, культурному обміну і т. п. - аналогія з тим, як москалі свого часу (в шапці гудков, чи як його, мер мокшанський) вели себе в Криму (зокрема в Севастополі), але
мадяри місцеві не настільки єба.. ті, - дають, то й добре, хоч і всяке є. Факт дишається фактом - Україна тут була і до тепер може й є тільки де юре, а святе місце як відомо..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656863 вiд 2023-02-09 22:29:57

Гдє Плотніцкій?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656862 вiд 2023-02-09 22:28:47

Впевнений що LAZY легко міг би закрити амбразуру десь під Вугледаром одним полужопієм. :-)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656861 вiд 2023-02-09 22:28:13

sk (здалеку…)
№ 1656813 вiд 2023-02-09 14:38:59

Будапешт не ратифицирует членство Украины в ЕС, пока Киев не решит проблему притеснения венгерского меньшинства в Закарпатье — кабмин Венгрии
-----------------------
фактично угорська меньшість в Україні має значно більші права, ніж в Румунії чи Словаччині, і проблема «притеснения венгерского меньшинства в Закарпатье» вирішиться сама по собі відразу тоді, коли в ЄС більше не залишиться інших питань по нашому вступу.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656860 вiд 2023-02-09 22:24:41

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1656854

не знаю, може це трохи наївно з огляду на місце україни в світовій економіці, але ми б мали щось запропонувати маску з точки зору перспектив розвитку його компанії в україні.

але не так, як це вийшло з турками з їх заводом байрактарів, які мають занести 10 млн за підключення до електромереж, та ще й чекати 2 роки

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656859 вiд 2023-02-09 22:19:54

Feodorit
№ 1656776

Для батальонів що понесли втрати це був перший бій. Каже що 10 місяців прогуляли, один раз на стрільбищі були
----------------

колись в далекому 1990 році у нас в якості частини учбово процесу була зустріч з полковником генштабу срср.
він розповів про те, як генштаб аналізував, чому зросли втрати радармії в афганістані. як ьула створена спеціальна комісія, як вони дослідили основні причини, які заходи вживалися. я тоді почув багато цікавого про ту війну з того, що тоді було «не для преси».

виграти війну срср вже не міг, як ми пізніше зрозуміли, але була цікава сама наявність механізму.

кацапський генштаб працює на аналіз своїх помилок. наскільки ефективно, то оцінить історія.

але ж і наш гшу має якось це робити. вже ж не має такого бути, щоб на десятому місяці війни в бій вступали непідготовлені частини.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656858 вiд 2023-02-09 21:59:54

Enot
№ 1656802
дурнішого висновку важко придумати. Маск є генієм інженерної думки, незалежно від його політичних заяв. Маск зробив революцію в освоєнні космосу і в першу чергу завдяки і одночасно для США

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656857 вiд 2023-02-09 21:48:51

LAZY
№ 1656792
---------
у тебе, всі, до кого звертаєшся, то «диванні стадальці».
а ти сам який, десь воюєш, чи при фронті, чи просто по 3,14 .. ти вилазиш?

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656856 вiд 2023-02-09 21:39:30

Союзники по #НАТО предоставили около 120 миллиардов долларов военной, гуманитарной и финансовой помощи Украине?? за последний год.

«Это показывает, как много мы можем сделать, когда Европа и Северная Америка едины»

? ️ Генсек НАТО Йенс Столтенберг

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656855 вiд 2023-02-09 21:00:34

? ️Проблем в работе терминалов «Starlink» в Украине не наблюдается, — глава Минцифры Фёдоров

Также, он назвал Илона Маска «одним из крупнейших частных доноров нашей будущей победы» и отметил, что «Старлинки» помогают спасать тысячи жизней.

Вклад компании SpaceX — более 100 миллионов долларов.

Можливо просто політичний меседж

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656854 вiд 2023-02-09 20:59:30

Enot
№ 1656852

з тoчки зoру бiзнeсу вiн ризикує бo мoрдoр мoжe вмить знищити йoгo сузiрья супутникiв - є дужe дeшeв спoсoби «уупс, тaк вийшлo» I нeвiдoмo чи Гaмeрикa впишeться зa ньoгo - цe ж бo привaтний бiзнeс.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656853 вiд 2023-02-09 20:29:27

а я з Енотом погоджуюсь - пілотована космонавтика річ мало зрозуміла і комерційної складової не має.
дорога забавка для багатих


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.