🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2355.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656852 вiд 2023-02-09 19:50:32

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1656851 вiд 2023-02-09 19:48:45
Ну ось він прямо зараз створює причини, він блокує Старлінки для українських військових. Тобто іде проти політики США.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656851 вiд 2023-02-09 19:48:45

Enot
№ 1656850

ти пишeш дурницi. «Якщо держава захоче обнулити» нe мoжливe в принципi в прaвoвiй дeржaвi.

якщo Мaск сaм ствoрить причини - тo цe iншa спрaвa.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656850 вiд 2023-02-09 19:08:57

Якщо держава захоче обнулити Маска, це елементарно зробити.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656849 вiд 2023-02-09 18:57:14

Enot
№ 1656847 вiд 2023-02-09 18:50:54

Space X пвде на біржу цьогоріч, Маск буде знову ультра-гіпер багатим. Екстра навіть))
Згоден, що у нього комплекс бога, бо частенько засвічує «образи» і тому хоче донести усім «правду». Ну… Багатій хоче контроль над інфопотоками про нього та просунути свій погляд на світ/суспільство/економіку. Ніц нового :)

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656848 вiд 2023-02-09 18:56:29

Enot
№ 1656847

Ти не плутай особистих баранів з державними.

Я не намагаюся тобі довести велич Маска, я навіть схильний з тобою погодитися, що зараз його заносить від необмежених грошей і влади.

Але це не применшує прогресу, досягнутого завдяки його підприємствам. В різних галузях.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656847 вiд 2023-02-09 18:50:54

Perfect Stranger
Нема ніякої конспірології взагалі. Побачите чим скінчить Маск. Він стрімко втрачає почуття реальності, а для людини його рівня та повноважень це смертельно.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656846 вiд 2023-02-09 18:41:22

Enot
№ 1656843

зaступлюся зa Shmyg-a - вiрa у тeбe в якiсь кoспiрoлoгiї. a Прaвдa вoнa прoстiшa.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656845 вiд 2023-02-09 18:39:46

На немецком рок-радио разыгрывали билеты на концерт Slipknot. Но одному «» счастливчику "мог достаться билет на концерт Дитера Болена. :) Ведущие спрашивали всех претендентов, типа «… как вам такая перспектива?» Поетенденты откровенно глумились со старикана и вообще- не дай бох…
:)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656844 вiд 2023-02-09 18:33:30

Дітер? А що Дітер?
Ну, по перше Дітер - Болєн, а хворим треба робити знижку.
По друге його бабця і мати з Росії, з Калінінграду.
По третє від сказав: «Я ні у якому разі не прихильник Путіна, я просто дуже люблю і росіян і українців, і я проти війни».
Бовдур? - так.
Що не відміняє того факту що він геніальний мелодист.

Der frühere Fernsehjuror und Musiker Dieter Bohlen („Modern Talking“) hat seinen Wunsch nach einem Ende des russischen Angriffskriegs gegen die Ukraine durch eine friedliche Lösung unterstrichen. Er habe „keinerlei Sympathien“ für den russischen Präsidenten Wladimir Putin, aber er möge die Menschen in Russland wie auch die Menschen in der Ukraine, sagte der 68-Jährige dem Magazin Stern laut Mitteilung vom Mittwoch. Er finde den Krieg insgesamt „entsetzlich“.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656843 вiд 2023-02-09 18:24:24

Shmyg
№ 1656841 вiд 2023-02-09 18:14:29
Я не користуюся ChatGPT, лише логікою. Але ти вір. Вір. Віра сильніша за логіку. Віруючу людину не можливо переконати логічними доводами. Маск - геній, насправді. Створив культ себе, натовпи хом'яків у захваті.
Але срати там де їсть не варто навіть йому.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656842 вiд 2023-02-09 18:21:53

Enot
№ 1656835

нe спeрeчaйся - Shmyg гoвoрить прaвду.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656841 вiд 2023-02-09 18:14:29

Enot
№ 1656835

Перепрошую, я думав, я розмовляю з homo sapiens, а не з ChatGPT.

Mea culpa.

P. S. Мої компліменти розробникам.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656840 вiд 2023-02-09 18:09:59

Это перед кпп завода Транссигнал

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656839 вiд 2023-02-09 18:08:42

Я еще помню времена, када за салоном молодоженов фунциклировал Галицкий рынок.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656838 вiд 2023-02-09 18:07:06

Но вот Брест-Литовское шоссе зря переименовали.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656837 вiд 2023-02-09 18:05:43

Гы, а говорили 3 года..

9 Лютого, 2023

Португалія передасть Україні три танки Leopard 2A6 у березні

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656836 вiд 2023-02-09 18:04:07

Зокрема перейменовано:
проспект Перемоги на проспект Берестейський
площа Перемоги на площа Галицька

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656835 вiд 2023-02-09 17:55:34

Shmyg
№ 1656834 вiд 2023-02-09 17:39:44
Старлінки це багатомільярдний проект. Заради фермерів, мисливців та відлюдників у ябенях? Серйозно?
Зменшення ціни за виведення корисного вантажу на орбіту шляхом передачі доставки на аутсорс це цікаво, але самі вантажі держава виводить. Маск виконує державні замовлення, без державних замовлень ніякого Маска немає. Взагалі. Держава може знайти іншого підрядника, а Маск закінчить як Медофф. Це те що я мав на увазі стосовно місця Маска у Всесвіті.
Те що пілотована космонавтика це хуйня і понти це не моя думка, а думка людей які мають відношення до космосу. Для дослідження Сонячної системи цілком достатньо автоматичних станцій, але величезні гроші вбухивають в пілотовану космонавтику, яка не має перспективи розвитку. Тому що політиканам і публіці це подобається, і гроші можна великі списати. Але насправді люди не полетять на Марс. Там такий рівень радіації, що немає чого там робити. З Місяцем так само. Окрім усіх інших проблем. Космос не місце для людей.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656834 вiд 2023-02-09 17:39:44

Enot
№ 1656812

Астанавітєсь! (С)

Я, звичайно, не можу тобі завадити виставляти себе на посміховисько або радити не робити цього, бо, може, тобі воно подобається. Скажу лише кілька слів.

Щодо використання «Старлінків» лише для військових. Спробуй подивитися на карту хоча б США та Канади. І подумай, хто буде тягнути інтернет до фермера на великих рівнинах. Хто? Та ніхто, тому що жоден з операторів в житті не буде вкладати гроші в «останню милю» довжиною в сотні миль. А інтернет там потрібен. Особливо з появою IoT, коли кожен трактор приєднаний до інтернету. Кораблі, які «бороздять простори». Ті ж буси, які зараз їздять між Україною та Польщею. Що ж до військових, то на сьогодні використання «Старлінків» якраз обмежене, бо для нього потрібен змінний струм. І не просто змінний струм, а, бажано, з правильною синусоїдою, про яку тут Batyj нещодавно писав. Я взагалі поки не розумію, як їх тулять на БПЛА, очевидно, через інвертор якийсь.
Про космонавтику і державу - почитай, що зробило NASA за останні 20 років з вложеною в них необмеженою кількістю грошей. Нічого. Нічого не зробило. Держави зараз розуміють, що настала епоха стартапів, тому й проводять різні хакатони для всіх бажаючих. Так, це коштує грошей, але результати неспівмірні. Можеш погуглити, наскільки супутники Маска зменшили вартість виведення вантажу на орбіту. На порядки. Яких вантажів - не має значення.
Щодо Маска і Рогозіна - я тобі в попередньому пості написав про бздуру. Так от це - бздура в квадраті.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656833 вiд 2023-02-09 17:10:32

Голандці обговорюють взяти шефство над нашими пілотами у тренуванні на Ф16 та передачі Ф16 Україні вже з їхніх

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656832 вiд 2023-02-09 17:06:27

Пантери, з хрестами… Фуйло обісреться від правєдного гнєва.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656831 вiд 2023-02-09 17:02:18

Добре що німці повернулися до традиційного бренду, а то Леопарди, якісь)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656830 вiд 2023-02-09 16:58:57

Про Пантеру.
У нього пушка 130мм, хоча Абрамс та Лео-2 - по 120мм.
Чи є снаряди до цих Пантер?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656829 вiд 2023-02-09 16:37:19

Batyj
№ 1656824
----
Соррі за дублювання інфи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656828 вiд 2023-02-09 16:36:15

Трохи про танки. Апетит приходить під час їжі. Шеф Райнметалу дав інтервью німецькій діловій газеті Гандельсблятт, почав накидувати плани для України. (Все інтервью ще не опублікували)

але ось якісь не до кінця зрозумілі узагальнення опублікували газеті. Я загнав в гуглперекладач.

Дюссельдорф. Концерн Rheinmetall хоче поставити в Україну свій найсучасніший основний бойовий танк. «Ми ведемо розмови з Києвом про експорт «Пантери», — сказав генеральний директор Армін Паппергер для Handelsblatt. Україна хоче основний бойовий танк, а також висловила інтерес до нової бойової машини піхоти Lynx.

Rheinmetall представив Пантеру на виставці в Парижі минулого літа і рекламував його як найсильніший бойовий танк у світі. Україна стане першим замовником автомобіля. (!!! olma)

Є поки лише демонстраційна модель Пантери. Тим не менш, Papperger обіцяє доставку «через 15-18 місяців». Танки могли бути побудовані в Німеччині або в Угорщині.

Для експорту необхідне схвалення федерального уряду, оскільки Panther була розроблена в Німеччині. Паппергер аргументує схвалення (експорту і виробництва): європейці вже не можуть обходитися без нових додаткових бойових танків зі складу, а ми що ми порожні».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656827 вiд 2023-02-09 16:28:13

почати навчатись не равно передадуть літаки «завтра» …
он ермак вже оголосив шо да, а потім дав в зад

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656826 вiд 2023-02-09 16:24:42

«Deliveries of NATO fighters to Ukraine won't change anything» - Peskov
---------
хммм… дійно. пиздарусні просто швидше настане…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656825 вiд 2023-02-09 16:18:17

Я так розумію, нас потроху переводять саме на німецькі стандарти НАТО. Ну це логічно, заводи і склади поруч. А в Європі мабуть, окрім французів, більше ніхто не потягне подібний попит на військову техніку і снаряди

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656824 вiд 2023-02-09 15:57:57

Головний концерн ФРН Rheinmetall готовий поставити українській армії Panther - найсучасніший бойовий танк у світі, розповів в інтервʼю Handelsblatt гендиректор Армін Паппергер.

https://www.unian.ua/weapons/panther-ukrajini-mozhut-peredati-naysuchasnishi-tanki-v-sviti-shcho-vidomo-12138900.html

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656823 вiд 2023-02-09 15:56:51

Єврофайтер - це бімба.
Але коли з'являться на фронті…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656822 вiд 2023-02-09 15:54:33

Українські пілоти розпочнуть навчання на винищувачах ВПС Великобританії Eurofighter Typhoon, представник Великобританії — Bloomberg

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656821 вiд 2023-02-09 15:24:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1656820

Ну і хуй з ними, аби держава не оплачувала багато тих мадярських шкіл)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656820 вiд 2023-02-09 15:20:56

Щодо середньої освіти саме мадярською (без використання чи з мінімальним використанням української), то, якщо брати лише економічні міркування, можна передбачати, що отримувачі такої освіти загалом приноситимуть мало користі українській економіці, бо далі зможуть навчатися та зрештою працювати лише у своєму регіоні чи на Мадярщині. З іншого боку, якщо ми на перший план ставимо права і можливості розвитку особистості, то хай собі якось так і живуть ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656819 вiд 2023-02-09 15:03:17

sk (здалеку…)
№ 1656813

Бував я в регіонах і Словаччини і Румунії, де живуть мадяри.
Шо тут сказати - і прапори мадярські на вулицях, і вивіски мадярською, і народ мадярською пиздить… Хз як там із зомбящиком справи, але, здається в ЄС, за правилами ЄС, міноритарні мови, якщо носії живуть компактно, мають дохуя прав в таких регіонах.
Так що з часом, якщо хочемо в ЄС, все ж треба буде послабухи мадярам давати в певних регіонах Закарпаття. В принципі, не бачу в тому проблеми, мадярська мова не загрожує українській.
Кацапам, кацапствующим і кацапоязичним - ніяких послабух, звісно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656818 вiд 2023-02-09 14:59:34

думається шо проблема мадярів на дозі до ЕС це найменша яка може бути на зараз

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656817 вiд 2023-02-09 14:59:24

Щодо Маска, то його бізнес є можливим лише за нинішньої моделі ліберального капіталізму. А воно дозволяє собі на цю модель роззявляти їбало ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656816 вiд 2023-02-09 14:56:25

+№ 1656815

Хоча дивлюся, йому нема ще 60, цьому поцу (тільки виповниться 31 травня), так що це падло нам ще чимало крові попсує.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656815 вiд 2023-02-09 14:54:21

Думаєцца, що коли питання членства реально постане, орбан вже піде у небуття (політичне чи звичайне), а без нього позиція йобаних мадярів може суттєво змінитися.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656814 вiд 2023-02-09 14:53:36

от Воллес нормальна людина, правильні думки:
https://www.bbc.com/news/uk-64578973

Ben Wallace told the BBC that supplying aircraft to use in the conflict would potentially take months.
The defence secretary said the UK was instead focused on using alternative provision of air cover to Ukraine.
Mr Wallace did not completely rule out sending aircraft to Ukraine, but said air support and supporting moving troops could be achieved by using long-range missiles and drones.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656813 вiд 2023-02-09 14:38:59

Будапешт не ратифицирует членство Украины в ЕС, пока Киев не решит проблему притеснения венгерского меньшинства в Закарпатье — кабмин Венгрии
-------
по хорошому ми повинні у цьому питанні синхронізуватись з румунами-словаками. як вони «притісняють» мадьярську меншість у себе. і посилати нах мадьярів разом
звичайно, зустрічно потірбно претензію висунути що укр меншини притісняються. шкіл українських немає (до речі рус школа в будапешті, при чому 10ти річка, до сих пір є, принймні років 15 назад була) …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.