sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656692 вiд 2023-02-07 21:17:41Готовность к вступлению в ЕС. Еврокомиссия показала текущие оценки Украины и других стран. Максимум - 165 баллов. Страны-кандидаты, начавшие переговоры о вступлении: Черногория - 99.5 Сербия - 98 Северная Македония - 97 Албания - 84.5 Страны-кандидаты, не начавшие переговоры: Украина - 69 (из 160) Молдова - 55 (из 160) Босния и Герцеговина - 52 Подавшие заявку: Грузия - 67 (из 160) Косово - 54 (из 150) Переговоры заморожены: Турция - 94 https://t.me/ShrikeNews/7365
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656691 вiд 2023-02-07 20:25:03sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1656679 вiд 2023-02-07 14:23:45Як пишуть, він ще й режим надзвичайного стану на 3 місяці запровадив у тих 10 провінціях, які потерпіли від землетрусу. Як це суміщатиметься з можливістю передвиборчої агітації - цікаво.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656690 вiд 2023-02-07 20:13:41Енергетичний монополіст «газпром нафта» створює власну приватну військову компанію. Відповідне розпорядження було підписане головою уряду #рф міхаілом мішустіним. ? https://gur.gov.ua/content/hazprom-stvoriuie-vlasnu-pryvatnu-viiskovu-kompaniiu.html ------- воно-то гуд. виглядає так що всі ствоюють приватні контори для захисту «золота партії» але по-моєму у них і так так були приватні охоронні контори які хіба що тільки літаків не мали…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656689 вiд 2023-02-07 20:03:50Vichny 1656456 ------ Повивчав трохи питання. Так, дійсно є така проблема у Леопарда1. Там нарізний ствол, а це накладає деякі обмеження на бронебійні снаряди. Вони є, але у якій кількості і у якій якості не зрозуміло. А для танка це головне
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656688 вiд 2023-02-07 19:56:49Generaal Onno Eichelsheim @CDS_Defensie As part of a joint initiative between #Germany, #Denmark and the #Netherlands, we will provide #Ukraine with at least 100 #Leopard 1A5 Main Battle #Tanks over the next months.?? This contribution includes ammunition, logistical support and the necessary #military training. -------- на початку була купа обіцянок леопард-2 коли дійшло до справи передачі танків нам - пішли леопарди-1 питання наскільки швидко передадуть -теж не розкрите…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656687 вiд 2023-02-07 19:45:53Радує лише те, що у кацапів втрати втричі більші.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656686 вiд 2023-02-07 19:44:28sk (здалеку…) № 1656653 вiд 2023-02-07 12:33:3 Втрат у нас дохуа. якщо коротко. Точні цифри озвучать після війни.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656685 вiд 2023-02-07 17:28:54оне в Аликанте на 8 баллов считают.. Достижение, бля..Я на Форосе дачи двухэтажные на 8 считал..А КДП в а/п Симфи вааще на 9..
Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656684 вiд 2023-02-07 16:16:29Черговий доказ того, что Batyi цілком мав рацію щодо подій в Туреччині: https://t.me/elrusoguru/1834
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656683 вiд 2023-02-07 15:52:082 Enot № 1656682 вiд 2023-02-07 15:41:18 Papka № 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:56 В цьому твіті нижче скріншоти і пояснення Все вірно. Підтвердження, що це фейк. Тим більше це є причиною не розповсюджувати кацапське ІПСО.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656682 вiд 2023-02-07 15:41:18Papka № 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:56 В цьому твіті нижче скріншоти і пояснення
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:562 Enot № 1656675 Прямо в цьому твіті повідомлення, що це фейк.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656680 вiд 2023-02-07 14:42:46https://t.me/horevica/9390 з'явилось досить багато відосів світч-блейдів-300
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656679 вiд 2023-02-07 14:23:45Erdogan is warning against «disinformation» (i. e. negative coverage of his government) saying «We follow those who intend to set our people against each other with fake news and distortions» #Turkey -------- тихенький натяк опозиції щоб сиділи і мовчали…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656678 вiд 2023-02-07 14:21:54https://www.ft.com/content/ea5b48b1-61e6-4c91-8778-4cc2edaff0ca Ukraine’s battle against Russia is consuming ammunition at unprecedented rates, with the country firing more than 5,000 artillery rounds every day — equal to a smaller European country’s orders in an entire year in peacetime. ---------- якщо коротко - то виробництво не встигає снаряди виробляти… «напрягло» те що одна з контор хоче завод в угорщині відкрити щоб бк робили для 155мм, танків і т. п..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656677 вiд 2023-02-07 14:13:20? Мы направляем КНР предельно простое послание: мы очень внимательно наблюдаем; мы обеспечиваем и будем обеспечивать издержки и негативные последствия, если будем видеть систематические усилия с целью оказания России помощи в обходе санкций, которые десятки стран по всему миру ввели против Кремля, Президента Путина и других в связи с этой наглой агрессией против Украины. ? Также будут обеспечиваться последствия в случае поставки России смертоносных средств, которые РФ могла бы затем использовать против гражданских лиц в Украине, так же, как смертоносные средства, которые она запрашивала у Ирана и Северной Кореи для использования против народа Украины. ------- нед прайс від імені «госдєпа» … трохи виглядає як 1500те китайське попередження…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656676 вiд 2023-02-07 14:10:03Jen № 1656668 дійсно. так «співпало» що як тільки в кінці року німці офіційно оголосили що вони «відстебнулись» від хуйло-енерго-носіїв, так одразу й військова техніка від них пішла… ----------- з приводу чи є у нас ресурси на війну… пригадалось що - після того як французи «розрулили» війну в грузії 8-8-2008, через 2 міс підписали з хуйлостаном контракти на місталі - меркель з мєдвєдєвим (плюс хтось там з французів, єврокомісар і ще пара прем'єрів європи) через 3 роки після війни в грузії - відкривають пн-потік-1 - через рік після мінськ-2 - мєркель і купа німецьких компаній підписуються під інвестиціями у пн-потік-2 - глибоке занепокоєння та показуха із санкціями… добре що захід змінив підходи. хз що на них вплинуло. відхід мєркєль, приход-відхід трампа, наш спротив перший місяць-два… можливо щось взаємо років через 10…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656675 вiд 2023-02-07 14:06:58Nycolas № 1656673 вiд 2023-02-07 14:02:26 https://twitter.com/Nevzlin/status/1622854032887799809?t=FKmltJ6TtnMwh3LJ5jwp2w&s=19
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656674 вiд 2023-02-07 14:04:26sk (здалеку…) № 1656652 можливо після війни багато цікавого взнаємо. що тримало німців цілий рік - не давали жодного танку. а тут - прорвало. --------------------- Юрий Фельштинский хорошо объяснил, что происходило с Германией эти 11 месяцев. Рекомендую посмотреть его интервью - очень умный историк.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656673 вiд 2023-02-07 14:02:26Херасє які інсайди у Enot - знає що 46% республіканців за мир на умовах парашки
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656672 вiд 2023-02-07 13:45:15у, понятно. питань нема.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656671 вiд 2023-02-07 13:43:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1656670 вiд 2023-02-07 13:42:01 А що, російськомовній не могли не продати щось у Львові? Зараз?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656670 вiд 2023-02-07 13:42:01Enot № 1656669 ну правду казав
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656669 вiд 2023-02-07 13:39:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1656666 вiд 2023-02-07 13:20:34 Що теж?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656668 вiд 2023-02-07 13:30:22sk (здалеку…) № 1656652 Німці протягом року шукали альтернативу російським енергоносіям. Знайшли, домовились, підписали контракти, відмовились від руссогазен. А після цього спокійно дали Леопарди. Шкода звичайно що це все відбулось не 2014.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656667 вiд 2023-02-07 13:23:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1656662 ну всі щось казали байден от казав що знищить економіку хуйлостану якщо хоч одна нога орка ступить на нашу землю… те що ресурсів у нас немає - було ясно через тиждень чи місяць війни і наш успіх залежить від допомоги партнерів, і тому як швидко допомога буде йти… купа варінанті розвитку подій… від хуйло завтра вмре до нас всі кинуть… тому розганяти фразу «одного з», тим більше чувака що працює в «розмовному жанрі» - таке собі… ------------ наші пишуть що мінус су-25 під бахмутом…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656666 вiд 2023-02-07 13:20:34Enot № 1656665 а коли він розсказував, як малій дівчінці у Львові на базарі сира не продавли, бо російськомовна, то теж?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656665 вiд 2023-02-07 13:16:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23 Він казав правду весь час. Але не всю. Так має бути на війні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656664 вiд 2023-02-07 13:15:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23 Ти хуйню пишеш. Сьогодняшнє повідомлення - 46 відсотків конгресменів республіканців за передачу українських територій Росії в обмін на мир. Російські діячі, політологи і тому подібне теж пишуть, хтось «за», хтось «проти». Це той варіант який зараз на столі. Реальний варіант, а не те що розповідають про телевізору.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656663 вiд 2023-02-07 13:11:11Enot № 1656661 це «і козі понятно», ми ж про пропаганду
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23от ви смішні, ну чесне слово. Ну от навіщо брехати самому собі? і вмовляти себе шо ні, на бутилці ж написано горілка, то не отрута. Ну нічого ж нема зазорного шоб визнати шо «геній пропаганди» звичайний піздобол. Як тіки його позбавили довольствія біля влади, він різко змінив риторику. До речі, замість колишнього фігні про 2-3 тижні і ссаніни в очі, він почав казати неприємні, але очевиді і правдиві речі. Можна порадіті за куміра.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656661 вiд 2023-02-07 13:07:57Voxa (м. Запоріжжя) № 1656660 вiд 2023-02-07 12:58:46 Этот вопрос обсуждается и в России, и на Западе. Компромисс между США и Россией за счёт Украины. Корейский вариант. И вероятность что будет такой вариант - велика. Именно поэтому Украине ограничивают помощь. Помешать может только радикализм Путина. А так принудить Украину к миру для США не стоит ничего. Украина тотально зависит от Запада, и если с Путиным договорятся, то придется выполнять то о чем договорились они. Я думаю не надо объяснять почему.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656660 вiд 2023-02-07 12:58:46Enot № 1656658 ааа, таки «вирвалі із контекста»? да? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656659 вiд 2023-02-07 12:57:46sk (здалеку…) № 1656643 не уподобляйся. а взагалі вирвать шось із контексту це ж наче прегоратива Арахамії :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656658 вiд 2023-02-07 12:56:38 Voxa (м. Запоріжжя) № 1656657 вiд 2023-02-07 12:54:48 https://www.facebook.com/100001622678632/posts/6250581551672539/?flite=scwspnss
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656657 вiд 2023-02-07 12:54:48Enot № 1656645 цікаво :) «план Росії на війну» це коли говорить: «прі етом ми пробіваєм Южний фронт…» тоді питання хто це «МИ» в нього?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656656 вiд 2023-02-07 12:48:34sk (здалеку…) № 1656643 вiд 2023-02-07 11:00:16 Якщо півтори хвилини твоєї балаканини можна вирвати з контексту так, що цей шматок буде мати протилежне значення тому, що ти хотів сказати, то треба, мабуть, поменше пиздіти.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656655 вiд 2023-02-07 12:43:35Филатов таки забрал у Бени аэропорт в Днепре.. Еще касация будет, но, представляется, в нынешние времена - без вариантов..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656654 вiд 2023-02-07 12:36:49В 88 в Степанокерте было 8 баллов, погибло 25 тысяч.В Турции еще не посчитали, но будет где-то рядом..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656653 вiд 2023-02-07 12:33:31Papka № 1656650 вiд 2023-02-07 11:59:25 Sauron № 1656636 Jen № 1656631 крім того що хуйлостанці поперли вперед на декількох напрямках (начеб-то закінчили підготовку резерву який призвали восени), думаю, «гарна статистика» говорить про те що у нас на передку збільшилась к-ть арти, бк, дронів й інших «ніштяків» яка «напрацьовує» на гарні «показники» … також питання про наші втрати не розкрите… наскільки захищений зараз бахмут і чи не прийшов час відійти на нові оборонні рубежі…