🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2359.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656692 вiд 2023-02-07 21:17:41

Готовность к вступлению в ЕС.

Еврокомиссия показала текущие оценки Украины и других стран. Максимум - 165 баллов.

Страны-кандидаты, начавшие переговоры о вступлении:
Черногория - 99.5
Сербия - 98
Северная Македония - 97
Албания - 84.5

Страны-кандидаты, не начавшие переговоры:
Украина - 69 (из 160)
Молдова - 55 (из 160)
Босния и Герцеговина - 52

Подавшие заявку:
Грузия - 67 (из 160)
Косово - 54 (из 150)

Переговоры заморожены:
Турция - 94
https://t.me/ShrikeNews/7365

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656691 вiд 2023-02-07 20:25:03

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1656679 вiд 2023-02-07 14:23:45

Як пишуть, він ще й режим надзвичайного стану на 3 місяці запровадив у тих 10 провінціях, які потерпіли від землетрусу. Як це суміщатиметься з можливістю передвиборчої агітації - цікаво.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656690 вiд 2023-02-07 20:13:41

Енергетичний монополіст «газпром нафта» створює власну приватну військову компанію. Відповідне розпорядження було підписане головою уряду #рф міхаілом мішустіним.

? https://gur.gov.ua/content/hazprom-stvoriuie-vlasnu-pryvatnu-viiskovu-kompaniiu.html
-------
воно-то гуд. виглядає так що всі ствоюють приватні контори для захисту «золота партії»
але по-моєму у них і так так були приватні охоронні контори які хіба що тільки літаків не мали…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656689 вiд 2023-02-07 20:03:50

Vichny
1656456
------
Повивчав трохи питання.
Так, дійсно є така проблема у Леопарда1. Там нарізний ствол, а це накладає деякі обмеження на бронебійні снаряди. Вони є, але у якій кількості і у якій якості не зрозуміло. А для танка це головне

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656688 вiд 2023-02-07 19:56:49

Generaal Onno Eichelsheim
@CDS_Defensie
As part of a joint initiative between #Germany, #Denmark and the #Netherlands, we will provide #Ukraine with at least 100 #Leopard 1A5 Main Battle #Tanks over the next months.?? This contribution includes ammunition, logistical support and the necessary #military training.
--------
на початку була купа обіцянок леопард-2
коли дійшло до справи передачі танків нам - пішли леопарди-1
питання наскільки швидко передадуть -теж не розкрите…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656687 вiд 2023-02-07 19:45:53

Радує лише те, що у кацапів втрати втричі більші.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656686 вiд 2023-02-07 19:44:28

sk (здалеку…)
№ 1656653 вiд 2023-02-07 12:33:3
Втрат у нас дохуа. якщо коротко.
Точні цифри озвучать після війни.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656685 вiд 2023-02-07 17:28:54

оне в Аликанте на 8 баллов считают.. Достижение, бля..
Я на Форосе дачи двухэтажные на 8 считал..
А КДП в а/п Симфи вааще на 9..

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656684 вiд 2023-02-07 16:16:29

Черговий доказ того, что Batyi цілком мав рацію щодо подій в Туреччині:

https://t.me/elrusoguru/1834

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656683 вiд 2023-02-07 15:52:08

2 Enot
№ 1656682 вiд 2023-02-07 15:41:18

Papka
№ 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:56
В цьому твіті нижче скріншоти і пояснення


Все вірно. Підтвердження, що це фейк. Тим більше це є причиною не розповсюджувати кацапське ІПСО.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656682 вiд 2023-02-07 15:41:18

Papka
№ 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:56
В цьому твіті нижче скріншоти і пояснення

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656681 вiд 2023-02-07 15:32:56

2 Enot
№ 1656675

Прямо в цьому твіті повідомлення, що це фейк.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656680 вiд 2023-02-07 14:42:46

https://t.me/horevica/9390
з'явилось досить багато відосів світч-блейдів-300

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656679 вiд 2023-02-07 14:23:45

Erdogan is warning against «disinformation» (i. e. negative coverage of his government) saying «We follow those who intend to set our people against each other with fake news and distortions» #Turkey
--------
тихенький натяк опозиції щоб сиділи і мовчали…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656678 вiд 2023-02-07 14:21:54

https://www.ft.com/content/ea5b48b1-61e6-4c91-8778-4cc2edaff0ca
Ukraine’s battle against Russia is consuming ammunition at unprecedented rates, with the country firing more than 5,000 artillery rounds every day — equal to a smaller European country’s orders in an entire year in peacetime.
----------
якщо коротко - то виробництво не встигає снаряди виробляти… «напрягло» те що одна з контор хоче завод в угорщині відкрити щоб бк робили для 155мм, танків і т. п..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656677 вiд 2023-02-07 14:13:20

? Мы направляем КНР предельно простое послание: мы очень внимательно наблюдаем; мы обеспечиваем и будем обеспечивать издержки и негативные последствия, если будем видеть систематические усилия с целью оказания России помощи в обходе санкций, которые десятки стран по всему миру ввели против Кремля, Президента Путина и других в связи с этой наглой агрессией против Украины.

? Также будут обеспечиваться последствия в случае поставки России смертоносных средств, которые РФ могла бы затем использовать против гражданских лиц в Украине, так же, как смертоносные средства, которые она запрашивала у Ирана и Северной Кореи для использования против народа Украины.
-------
нед прайс від імені «госдєпа» … трохи виглядає як 1500те китайське попередження…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656676 вiд 2023-02-07 14:10:03

Jen
№ 1656668
дійсно. так «співпало» що як тільки в кінці року німці офіційно оголосили що вони «відстебнулись» від хуйло-енерго-носіїв, так одразу й військова техніка від них пішла…
-----------
з приводу чи є у нас ресурси на війну… пригадалось що
- після того як французи «розрулили» війну в грузії 8-8-2008, через 2 міс підписали з хуйлостаном контракти на місталі
- меркель з мєдвєдєвим (плюс хтось там з французів, єврокомісар і ще пара прем'єрів європи) через 3 роки після війни в грузії - відкривають пн-потік-1
- через рік після мінськ-2 - мєркель і купа німецьких компаній підписуються під інвестиціями у пн-потік-2
- глибоке занепокоєння та показуха із санкціями…
добре що захід змінив підходи. хз що на них вплинуло. відхід мєркєль, приход-відхід трампа, наш спротив перший місяць-два… можливо щось взаємо років через 10…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656675 вiд 2023-02-07 14:06:58

Nycolas
№ 1656673 вiд 2023-02-07 14:02:26
https://twitter.com/Nevzlin/status/1622854032887799809?t=FKmltJ6TtnMwh3LJ5jwp2w&s=19

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656674 вiд 2023-02-07 14:04:26

sk (здалеку…)
№ 1656652

можливо після війни багато цікавого взнаємо. що тримало німців цілий рік - не давали жодного танку. а тут - прорвало.
---------------------
Юрий Фельштинский хорошо объяснил, что происходило с Германией эти 11 месяцев. Рекомендую посмотреть его интервью - очень умный историк.



Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656673 вiд 2023-02-07 14:02:26

Херасє які інсайди у Enot - знає що 46% республіканців за мир на умовах парашки

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656672 вiд 2023-02-07 13:45:15

у, понятно.
питань нема.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656671 вiд 2023-02-07 13:43:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656670 вiд 2023-02-07 13:42:01
А що, російськомовній не могли не продати щось у Львові? Зараз?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656670 вiд 2023-02-07 13:42:01

Enot
№ 1656669
ну правду казав

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656669 вiд 2023-02-07 13:39:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656666 вiд 2023-02-07 13:20:34
Що теж?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656668 вiд 2023-02-07 13:30:22

sk (здалеку…)
№ 1656652

Німці протягом року шукали альтернативу російським енергоносіям.
Знайшли, домовились, підписали контракти, відмовились від руссогазен.
А після цього спокійно дали Леопарди.
Шкода звичайно що це все відбулось не 2014.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656667 вiд 2023-02-07 13:23:13

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656662
ну всі щось казали
байден от казав що знищить економіку хуйлостану якщо хоч одна нога орка ступить на нашу землю…
те що ресурсів у нас немає - було ясно через тиждень чи місяць війни
і наш успіх залежить від допомоги партнерів, і тому як швидко допомога буде йти…
купа варінанті розвитку подій… від хуйло завтра вмре до нас всі кинуть…
тому розганяти фразу «одного з», тим більше чувака що працює в «розмовному жанрі» - таке собі…
------------
наші пишуть що мінус су-25 під бахмутом…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656666 вiд 2023-02-07 13:20:34

Enot
№ 1656665
а коли він розсказував, як малій дівчінці у Львові на базарі сира не продавли, бо російськомовна, то теж?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656665 вiд 2023-02-07 13:16:35

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23
Він казав правду весь час. Але не всю. Так має бути на війні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656664 вiд 2023-02-07 13:15:13

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23
Ти хуйню пишеш. Сьогодняшнє повідомлення - 46 відсотків конгресменів республіканців за передачу українських територій Росії в обмін на мир. Російські діячі, політологи і тому подібне теж пишуть, хтось «за», хтось «проти». Це той варіант який зараз на столі. Реальний варіант, а не те що розповідають про телевізору.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656663 вiд 2023-02-07 13:11:11

Enot
№ 1656661
це «і козі понятно», ми ж про пропаганду

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656662 вiд 2023-02-07 13:10:23

от ви смішні, ну чесне слово.
Ну от навіщо брехати самому собі? і вмовляти себе шо ні, на бутилці ж написано горілка, то не отрута.
Ну нічого ж нема зазорного шоб визнати шо «геній пропаганди» звичайний піздобол.
Як тіки його позбавили довольствія біля влади, він різко змінив риторику.

До речі, замість колишнього фігні про 2-3 тижні і ссаніни в очі, він почав казати неприємні, але очевиді і правдиві речі. Можна порадіті за куміра.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656661 вiд 2023-02-07 13:07:57

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656660 вiд 2023-02-07 12:58:46
Этот вопрос обсуждается и в России, и на Западе. Компромисс между США и Россией за счёт Украины. Корейский вариант. И вероятность что будет такой вариант - велика. Именно поэтому Украине ограничивают помощь.
Помешать может только радикализм Путина. А так принудить Украину к миру для США не стоит ничего. Украина тотально зависит от Запада, и если с Путиным договорятся, то придется выполнять то о чем договорились они. Я думаю не надо объяснять почему.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656660 вiд 2023-02-07 12:58:46

Enot
№ 1656658
ааа, таки «вирвалі із контекста»?
да? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656659 вiд 2023-02-07 12:57:46

sk (здалеку…)
№ 1656643
не уподобляйся.
а взагалі вирвать шось із контексту це ж наче прегоратива Арахамії :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656658 вiд 2023-02-07 12:56:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1656657 вiд 2023-02-07 12:54:48

https://www.facebook.com/100001622678632/posts/6250581551672539/?flite=scwspnss

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656657 вiд 2023-02-07 12:54:48

Enot
№ 1656645
цікаво :) «план Росії на війну»
це коли говорить:
«прі етом ми пробіваєм Южний фронт…»
тоді питання хто це «МИ» в нього?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656656 вiд 2023-02-07 12:48:34

sk (здалеку…)
№ 1656643 вiд 2023-02-07 11:00:16

Якщо півтори хвилини твоєї балаканини можна вирвати з контексту так, що цей шматок буде мати протилежне значення тому, що ти хотів сказати, то треба, мабуть, поменше пиздіти.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656655 вiд 2023-02-07 12:43:35

Филатов таки забрал у Бени аэропорт в Днепре.. Еще касация будет, но, представляется, в нынешние времена - без вариантов..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656654 вiд 2023-02-07 12:36:49

В 88 в Степанокерте было 8 баллов, погибло 25 тысяч.
В Турции еще не посчитали, но будет где-то рядом..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656653 вiд 2023-02-07 12:33:31

Papka
№ 1656650 вiд 2023-02-07 11:59:25
Sauron
№ 1656636
Jen
№ 1656631
крім того що хуйлостанці поперли вперед на декількох напрямках (начеб-то закінчили підготовку резерву який призвали восени), думаю, «гарна статистика» говорить про те що у нас на передку збільшилась к-ть арти, бк, дронів й інших «ніштяків» яка «напрацьовує» на гарні «показники» …
також питання про наші втрати не розкрите… наскільки захищений зараз бахмут і чи не прийшов час відійти на нові оборонні рубежі…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.