olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741575 вiд 2026-02-20 16:17:50**макуха це жмих (відходи) від переробки соняшникового насіння на олію на маслобойці. Видавали в таких спресованих дисках 30 см діаметрі, св. пам. батько використовував для риболовлі на закришку риби.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741574 вiд 2026-02-20 16:14:08А що приймає трампидло, після чого воно таке - це навіть подумати страшно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741573 вiд 2026-02-20 16:13:25olma№ 1741571А от подивитися на буткєвічя - так одразу видно, що він приймає щось набагато сильніше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741572 вiд 2026-02-20 16:05:06Так мені подобалося, що я не ламав мову і не позорився і не йшов в польску аптеку до пані магістер і не просив ці ліки, а крім того брат мені привозив з Англії навіть иакі пейнкілери з кодеїном, які купляв в доюрогерії на рзі. Але у нас такого не зробили, але дозволили зєльонку, йод пластирі і бади, на Контрактовій площі проти вихода з метра зробили супермаркеи Варус, так там стенд вертикальний з бадами і пластирями, Всі коробочки дуже класно спроєктовані, новенький не совковий дизайн, порошок розторопші, халохолл, жовчогінне на витжці часнику, все дуже гарне з погляду маркетера, але у мене НеМа довіри, можна якусь макуху туди напхати і прдавати як корисний засіб, такий парадокс.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741571 вiд 2026-02-20 15:57:14Зараз заходиш в супермаркет АТБ, таке чорне, і там стелажик з бадами, ліками, вітамінами, зільонками, йодами, пластирями, бадами, але нема аспіріну, парацетамолу, ібупрофену та іншими пейнкілерами, І я 20 років тому, будучі в польських магазинах типа Ватсонс, ЕВА, це називається дрогерія, і там від кашлю і всі ці ібупрофени
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741570 вiд 2026-02-20 15:37:42…а перевернув і глянув знизу - (тут могла бути ваша версія + реклама)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741569 вiд 2026-02-20 15:36:16кут зору визначає. Глянув зліва - лаконічність. Глянув зправа - пафос. Глянув зверху - хуйня.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741568 вiд 2026-02-20 14:51:13Vichny№ 1741545Вчися відрізняти пафос (чи Пафос) від лаконічності.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741567 вiд 2026-02-20 14:16:43klirik№ 1741565діти якось сходили в гості до бабусі і там нарили в'єтнамську звьоздочку, принесли і спитали що то таке…до речі запах був як і за часів совка :)от жеж мазь була. «залізобетон»! від усього насвіті! :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741566 вiд 2026-02-20 14:12:46В Вашингтоне состоялось первое заседание Совета мираЗаседание прошло в Институте мира имени Дональда Трампа и объединило мировых лидеров и представителей стран-партнёров.-------ага. совєт міра імені трампа в інстітутє імєні трампа…в совку як було?в калхозє ім лєніна лєнінскага пасьолка лєнінградская області, прошло засєданіє лєнінскага кружка імені лєніна посвященной жизні лєніна, пріурочєной к гадавщінє лєніна…бля. який сюр з цим рижим клоуном…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741565 вiд 2026-02-20 14:00:33У мене дома досі стоїть оця хрінь, схоже в'єтнамська. Куплена батьками ще за часів совка. Вони нею так і не скористались.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741564 вiд 2026-02-20 13:54:542 Enot№ 1741561Olma вірно написав, але не до кінця. Якщо виробник не каже, що іх продукт щось лікує, то йому і не треба доводити ефективність, тому тоді це добавка. Крім випадків коли продукт має в складі ліки (щось з доведеною ефективностю), не важливо від джерела походження. Наприклад червоний дріжджовий рис - це добавка до тих пір доки концентрація monacolin K (що є lovastatin) не перевищує гомеопатичного рівня.А так то все хуйня :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741563 вiд 2026-02-20 13:46:252 gross, звернися до Akela, він знає правову базу питання.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741562 вiд 2026-02-20 13:45:54gross № 1741559 вiд 2026-02-20 13:41:14 Це хуйня якась)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741561 вiд 2026-02-20 13:45:03gross № 1741556 вiд 2026-02-20 13:24:33 Ліки використовуються для лікування захворювань, і мають мати доведену ефективність в лікуванні захворювань. Харчові добавки призначені для підвищення якості життя та/або спортивних показників у здорових людей. Хоча їх також можна використовувати і хворим людям. І довести їхню ефективність у них в деяких випадках цілком реально, але це не потрібно, тому що вони зареєстровані як харчові добавки і не треба витрачати великі кошти на це.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741560 вiд 2026-02-20 13:41:45я дуже скептично до того ставлюсь (ті всі «добавки»)можливо спортсменам воно ок. там результати одразу видноа звичайним людям… купувати за 100х по грашам якусь «кремлівську таблєтку», чи «корінь жень-шеня»замість того щоб купити моркву-капусту-якісну звичайну їжу…------------звичайно що людська психологія штука маніпулятивна…як у тому анекдоті про довжину члена у мужиків віллабаджо та вілларіва…або, якщо опитати всіх хто їздить за кермом, чи вони їздять краще ніж «середній автомобіліст» - 99% буде що краще…якщо дати дві однакові таблетки від голови, тільки сказати що одна коштує долар, а інша 10. спитаєш за результат, 100% людей скажуть що дорожча працює краще… десь так приблизно в 10 раз…тому, можна продати щось дуже дороге «ніщо», з фоточкою рональду, і сарафанне радіо полетить по всім селам… дорого, але воно того вартує. заодно лікує від алкоголізму, деменції, хуй стоїть в 100 разів краще і т. п…
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741559 вiд 2026-02-20 13:41:14От, наприклад, червоний дріжджовий рис - це ліки, чи харчова добавка :)
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741558 вiд 2026-02-20 13:39:462 olma№ 1741557А чому одних регулюють, а інших ні, в загальному випадку?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741557 вiд 2026-02-20 13:31:272 gross, тільки в статусі регуляції держорганами
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741556 вiд 2026-02-20 13:24:332 Enot№ 1741555А тепер питання з зірочкою.А в чому різниця між харчовими добавками і ліками?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741555 вiд 2026-02-20 11:18:02Гербалайф не є ліками, і йому не потрібно доводити ефективність в FDA. А так це класна штука.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741554 вiд 2026-02-20 11:13:31і трохи про футболCristiano Ronaldo @Cristiano · 10h A new chapter for me and @Herbalife . The next era of wellness is Pro2col.-----------чому люди витрачають купу грошей на «ліки» з недоведеною ефективністю?у мене в голові була цифра що у нас 50%+ на таке витрачається. перевірив у ші. ні. «всього-лише» 40%-але тренд такий що швидко і 50% будеПорівняльна таблиця витрат (оціночно за 2025 рік)Категорія Витрати (млрд грн) Частка ринку ЕфективністьДоказові ліки~120 млрд~62% Висока (підтверджена)«Фуфломіцини» (ліки без доказів) ~50 млрд~25% Сумнівна / НульоваБАДи та вітаміни~24 млрд~13% Допоміжна (не для лікування)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741553 вiд 2026-02-20 09:57:40тенісyagshamash№ 1741540ну там є ще пара молодих. крім фонсєки та лернера тьєна. меншик у тому числівін рік назад виграв і-велз. так що грати вміє. нехай підростає, позбувається травмпо меншику та і-велз була цікава історія. перед першим матчем у нього щось там з коліном сталось. воно розболілось. і він пішов до директора турніру підписати папери про зняття. якраз був час обіду. директора в кабінеті не було. а поруч був кабінет фізіо. якуб зайшов туди - і лікар щось йому там пофіксивякуб згадував його коли головний приз отримував
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741552 вiд 2026-02-20 09:52:36Сьогодні актуальна тема - дороги. Сніг сходить разом із асфальтом. Ідуть якісь заяви автодорів, що ремонтів поки не буде, немає грошей. У зв'язку з цим розповідаю історію шматка дороги біля мене, довжина 3, 3 км. Пряма ділянка, що зв'язує моє село із трасою. Нині він непроїзний навіть для Газ-66. Почалося з того, що перед в'їздом у село було збудовано логістичний склад. Приїжджали фури, розвантажувалися виїжджали, приїжджали дрібні вантажівки, везли все до Києва. Сільська дорога місцевого значення не розрахована на такі навантаження і почала швидко виходити з ладу. Фури почали видобувати її прискореним темпом. Ми і все село почали гнати на цей логістик, типу робіть дорогу! Логістик надсилає до сільради копію листування з Облавтодором, з якого випливає, що Логістик запросив дозвіл на проектування та ремонт, а фактично нове будівництво ділянки дороги під важкі навантаження. І почалося листування ще до війни. І ось з того часу Облавтодор не дає дозволу на проектування та будівництво, вимагає, щоб Логістик перерахував їм космічну суму без надання кошторисів на проектні та будівельні роботи, мовляв, усе самі зроблю. На тій ділянці вже років 5 не проводиться навіть ямковий ремонт, посеред дороги виростали дерева. Але підари з Облавтодору пальцем не ворушать. Фури їздять через село в об'їзд, не звертаючи уваги на знаки, що забороняють вантажний рух. Потроху починають добивати внутрішні сільські вулиці. Ось що робити з цією блядською зеленожопою владою?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741551 вiд 2026-02-20 02:52:25Як заяви Залужного формують його політичний образ https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zaluzhniy-formuye-sviy-politichniy-obraz-yak-ce-vpline-na-yogo-elektorat-bozhko-novini-ukrajini-50585332.html
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741550 вiд 2026-02-20 02:49:01Enot № 1741511 нaвiщo рoзпoвiдaти сeкрeти :)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741549 вiд 2026-02-20 02:06:54
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741548 вiд 2026-02-20 02:03:46от ви збоченці. Звязали підйом фар з статевим хуєм. А там все простіше - фари підморгували, дівчата люблять флірт. Як мінімум чув таку версію від них. :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741547 вiд 2026-02-20 02:01:00вічний, многа букав. Міг би просто написати ФК Пафос. :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741546 вiд 2026-02-20 01:59:18LAZY № 1741518 вiд 2026-02-19 21:56:23 Свино-Пєтросян, як завжди, пиздить. Навіть за його посиланням ніякими «поп-ап» фарами і не пахне. Гугл та ЧатГПТ також не в курсі, про які «поп-ап» фари воно марить. … Дроче на теми пуш-апу напевно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741545 вiд 2026-02-20 01:55:39Ukrainian Ranger № 1741510 вiд 2026-02-19 20:42:44 І ще. Просто на тему. Я не знаю, коли будуть вибори і чи будуть вони взагалі. Я не знаю, хто висуватиметься в Раду та в Президенти. Я не знаю, за кого проголосую. Я не є фанатом Порошенка чи Залужного, хоч і ціную їхні реальні здобутки. Знаю лише, що для мене повне табу - підтримка йобаного клоуна та будь-кого, хто був частиною цієї влади, так само як і команди бандюковича. --------------- Єбать мій хуй, скільки пафосу! Чи Пафосу, ггг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741544 вiд 2026-02-20 01:49:43Batyj № 1741502 вiд 2026-02-19 19:51:03 2klirik № 1741498 У тебе який науковий ступінь? Яке вчене звання? Ти взагалі знайомий із процедурою захисту дисертацій? Чув про вчені совети? Знаєш, що таке ВАК? Ні? Ото не пізді.. -------------- Всьо харашо, батий, всьо харашо. Просто в країні війна, ти Головнокомандувач, але знаходиш час і зусилля на підготовку і здачу дуже важливої і потрібної (кому?) дисертації. Це ггг-раз А тепер ггг-2. Ти точно віриш шо вчоні совьєти розйобували ах якого генерала в ківалівському доміку?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741543 вiд 2026-02-20 00:40:31В мене був Ніссан 200 sx темно-червоного кольору з фарами, що піднімались. Дівчатам подобалась, бо мабуть цей авто їм здавався схожим на чоловічий статевий орган Тепер вже пізно питати що і як, але коли я їздив десять місяців на Форд Експлорер, то на дівчат він не справляв жодного враження.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741542 вiд 2026-02-20 00:14:32yagshamash№ 1741541Лінк веде на українську версію сайту. Чому у них в урлі кацапський заголовок я хз.Ось оригінал статті з NYT:https://www.nytimes.com/interactive/2025/03/29/world/europe/us-ukraine-military-war-wiesbaden.html
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741541 вiд 2026-02-20 00:01:40klirik Не тайно, а таємно. Ну й уся хуйня у тому таки стилі. Й лінк кацапською теж.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741540 вiд 2026-02-19 23:58:00SK Ноле колись сказав, що цей Меншик буде конкурентом Алькараса і Сіннера.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741539 вiд 2026-02-19 23:56:26m1919№ 1741526Це уривок зі статті Нью Йорк Таймс за 29.03.2025 року. Пише американський журналіст що досліджував усі події цієї війни з самого початку:https://news.telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2025-03-30/5903786-taynaya-istoriya-voyny-v-ukraine-glavnoe-iz-stati-dnya-ot-the-new-york-times
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741538 вiд 2026-02-19 23:55:17SK 1741535 Не бачив. Soz.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741537 вiд 2026-02-19 23:52:55Tennis Прокинувся. Еліна таки перемогла ту ноунейм Ружич. 14 брейкпойнтів подарувала. 8 подвійних помилок у стилі Марти Костюк. Неймовірно. У пвфіналі проти Коко Ґофф такий рівень не пройде.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1741536 вiд 2026-02-19 23:49:51Batyj№ 1741532десь аналітєги писали що 2/3 країни у тому збіговиську - то все країни «глобального півдня». посіпаки китаябудуть «грати» те що китай їм в «мєтодичках» напише