demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656612 вiд 2023-02-06 22:22:15Ще часто називають «джерело», але це некоректно
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656611 вiд 2023-02-06 22:17:17Сам був здивований колись
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656610 вiд 2023-02-06 22:16:13Батий, ти будеш здивований, але правильно саме «вогнище» землетрусу.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656609 вiд 2023-02-06 21:39:44Enot № 1656586 вiд 2023-02-06 19:39:10 Ти знущаєшся??? Вони пиздили до 24.02.22 це привело нас до пиздеця, але ж вони пиздять зараз!!!!! І поміть у нас багато чого не вистачає, волонтери дофіга купують, і ти кажеш закрити на це очі???? Для прикладу, поляки у Корейців за пів року купи і привезли собі більше 100 танків і 100 САУ, а нам не треба???? Ага, вони крадуть а зеля чи мінітр не знає! Цар гарний, бояри погані, нічого не нагадує??? Ми бля щодня втрачаємо найкращих українців, і їх стає все менше, замінити немає ким. Нажаль вдовгу ми програємо, якщо не трапиться дива. Як жеж заїбали тупі вкраїнчики. Чи не тупі, а просто свої гніди. Пороблено шось із нацією. Сотні років по колу (((
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656608 вiд 2023-02-06 21:16:51«Безумовно, може бути. Залежить від того, про який землетрус ми говоримо. Зокрема ці землетруси з вогнищами в зоні Вранча, з джерелами в зоні Вранча, яка на території Румунії. Від цих землетрусів сейсмічні хвилі підходять й викликають коливання і у Києві, і в Москві, і у Санкт-Петербурзі. -‐----Не ожидал от зеркала недели такой хуйни, как перевод с руцкого на украинский гуглпереводчиком..«вогнища в зене Вранча». Ну не ебланы? И никто ведь не вычитует..Очаги, блять, как по украински? Очаг землетрясения..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656607 вiд 2023-02-06 20:51:49 inguard (тутейший) № 1656603 вiд 2023-02-06 20:48:21 З офіційних доходів я плачу податки. З усіх інших це неможливо, навіть за мого щирого бажання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656606 вiд 2023-02-06 20:50:37Після потужного землетрусу, який стався сьогодні вночі у Туреччині, проведення всіх спортивних заходів у країні призупинено до подальшого повідомлення, оголосив міністр молоді та спорту Туреччини Мехмет Мухаррем Касапоглу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656605 вiд 2023-02-06 20:49:51Ота пізда, яку у нас розкручували, Вікторія Спаркс заявила що іде з Конгресу. Одночасно в Штатах заарештували колишнього високопосадовця ФБР за співробітництво з Дерипаскою, а також викрили одного конгресмена, який видумав свою біографію від початку до кінця. Він звідкись взяв гроші на передвиборчу кампанію, пройшов в Конгрес і там став підмахувати хуйлу. Спаркс теж, пишуть, людина незвідки. Хоч вона біографію не придумувала. Але звідки гроші - питання. Можливо їй запропонували зараз піти самій і тоді її не посадять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656604 вiд 2023-02-06 20:49:27https://dynamo.kiev.ua/uk/news/444555-kontrolnyi-match-dynamo-shkendiia-10-ohliad-matchu-stenohrama Сьогодні ДК обіграли Шкендію (клуб з Півн. Македонії) 1:0 Начебто там де розташування на зборах ДК та інших укр. клубів все відбулося спокійно.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656603 вiд 2023-02-06 20:48:21Enot № 1656588 Ти х писав, що «ібав ти платити податки»? Чи я помилився?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656602 вiд 2023-02-06 20:44:04Shmyg № 1656599 звiдки ти взяв щo в шaлeних рoзмiрaх? пoшукaй пoст тoрeo прo oсoбливoстi пoстaчaння в мiнiстeрствi oбoрoни…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656601 вiд 2023-02-06 20:42:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1656597 ти як зaвжди пeрeбiльшуєш - влaдa нe зaявлaлa. Зaявляли oкрeмi дeпутaти Рaди. Пiздoбoлiв всюди бaгaтo. Вiктoрiя Шпaрц тaкoж бaгaтo щo в Кoнгрeсi Гaмeрики зaявлaлa.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656600 вiд 2023-02-06 20:37:48fofonov № 1656594 ----------- Та просто смішно читати про якусь опозицію в країні де усі гілки влади належить одній групі а по тв нон-стоп марафон. Чесно, я навіть допускаю що скандал з яйцями навмісно роздутий і ніякого злого умислу там не було, але ж ота антікорупційна піздота вона ж на гроші Заходу утримується нібито, то ж хай вони самі визначаться у приріотетах: не відволікати під час війни чи мочіть усіх незважаючи ні на що. Мені здається війна і антикорупційні скандали речі несумісні, але ж у 2019 їх це не зупинило то і зараз наврядчі зупинить.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656599 вiд 2023-02-06 20:35:12Enot № 1656593 Може, тому що це не дискредитація, а просто вже прийшов край? Рєзніков, можливо, і не крав, але при ньому крали, причому в шалених розмірах. А перемогу не зробити самим геройством.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656598 вiд 2023-02-06 20:33:47klirik № 1656592 тaк звiснo ж, яйця - шoкoлaднi :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656597 вiд 2023-02-06 20:31:32найбільший міжнародний пройоб влади, це ввечері заявити шо ми звільняєм Містра Оборони, а вранці передумать і ні, не відмінити, а поставити на паузу. І тіки треба сподіватись та надіятись, шо усі партнери вже вивчили неадекватність зе-команди, не зреагують як повинні, і продовжать спілкуватись з Резніковим далі, не роблячи паузи і вичикуючи а хто буде наступним.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656596 вiд 2023-02-06 20:26:16Enot № 1656593 Не бачив від Порошенка закликів не давати Україні зброї, або ще якоїсь хуйні на зовнішню публіку. І від «його» політиків не бачив. Лайна накидують на внутрішньому ринку, де, в принципі, їхні слова ні на що не впливають. Від слова «взагалі». Так, не лицарі в шайні армор, але й не такі шкідники, якими їх зображують. Будь-яки крупний міжнародний пройоб влади приносить Україні більше шкоди, ніж всі фейсбучні потуги від ЄС.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656595 вiд 2023-02-06 20:24:23До речі, те, що політ3.143дота прокинулась і знову стала кидатися гівном - це, як не дивно, позитивна тенденція. Вона означає, що вітерець із могили дує вже не так відчутно.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656594 вiд 2023-02-06 20:20:05klirik № 1656592 До речі, Бірюков не одразу, але написав, що чисто з прейскурантом там зради немає. Я спеціально слідкував. Вчора ввечері взагалі пачкою пішли від порохоботів дописи за Рєзнікова. Це сьогодні вже розслабилися і Вовнянка випустили з хуйньой (але то вних штатний говномьот, як і Ар'єв - робота така)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656593 вiд 2023-02-06 20:18:31fofonov № 1656591 вiд 2023-02-06 19:59:12 У мене особиста претензія, тому що я голосував за Порошенка в 2019 році. Саме як за державника. Чому порошенківські політики підтримують кампанію по дискредитації керівництва МОУ я не розумію.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656592 вiд 2023-02-06 20:16:45Ну у Резнікова дійсно багато опонентів та недоброзичливців. Арістович, пес Патрон, Єрмак, Безугла, Коля-катлета, Буданов - да будь хто з них мріє посунити його та керувати військовою та фінансовою допомогою що надходять з-за кордону. p. s. Я до речі здивований як у справі «яйца за 17грн» ще досі не вийшли на Пороха. Людина котра цинічно усю каденцію баригувала цукерками з ліпецької фабрики точно повинна бути десь поруч дотична
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656591 вiд 2023-02-06 19:59:12Enot № 1656590 Ем, та всі займаються політикою. Чому в цьому кейсі претензія саме до них, хоча їхній вплив тут на рівні похибки? Типу, в фейсбуках пиздять - то не державники, а контракти на яму оформляють, лями в диванах ховають, свого міністра на МО тягнуть під час війни - то державники. Фуйня якась
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656590 вiд 2023-02-06 19:54:30fofonov № 1656589 вiд 2023-02-06 19:50:57 У них там всередині колотнеча, так. Але порошенківські посіпаки теж долучилися. Не має і сліду від державницької позиції. Люди під час війни займаються українською політикою в найгіршому сенсі.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656589 вiд 2023-02-06 19:50:57Enot № 1656566 вiд 2023-02-06 15:35:53 Тільки чому Резнікова атакує оппо? === Ну, Безумна та всяка інша піздота - то не оппо, якщо ти про порохоботів. І Арахамія, що вчора потрясав переводами, а сьогодні вже затих. А серед штатних порохоботів багато вписалося за Рєзнікова. Є, звісно, і ті, що поливають його, але зміна Рєзнікова - явно не їхня ініціатива (і не в їхніх модливостях на сьогоднішній день). То хтось з ОПшечки вирішив поставити свого міністра - прямо до вссикачки захотів. Хто б це міг бути, дійсно? Навіть не уявляю…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656588 вiд 2023-02-06 19:47:59 inguard (тутейший) № 1656587 вiд 2023-02-06 19:43:30 Що таке: «ти і податки»? Це мем такий чи що?
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656587 вiд 2023-02-06 19:43:30Enot № 1656586 Нагадай як там «ти і податки»?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656586 вiд 2023-02-06 19:39:10Voordalak (Тут поруч) № 1656580 вiд 2023-02-06 18:44:32 Мене трохи зайобує, що стільки людей у нас веде себе як самогубці. В 2019 році якась хуйня за тарілку супа розігнала тему зі Свинарчуками, в результаті була провалена агентурна мережа в Росії, а замість якого не є але президента-державника прийшов комік. Потім великою ціною, нова влада більш-менш прилаштувалася до реалій буття, поставила дієздатних менеджерів, хоч і не з першої спроби, і Україна здатна протистояти ворогу. Але якась хуйня за тарілку супа виконує заказ, яйця ніби не так купили, і зам міністра має російський паспорт, насправді, показали отрисовку яка коштує 10 баксів, і тому всіх на хуй треба. Шановні, у могилі не буде мати значення скільки коштують яйця. Смерть дуже близько, війна жодним чином не закінчена, Україна ще не перемогла. Не треба в скляному досі каменями кидатися. Український солдат має бути ситий, одягнений, обутий і озброєний. Все необхідне має іти на фронт. Немає значення це буде вбілу, всіру, в чорну. Хто там заробив чи ні. Похуй. Машина має працювати. Той хто намагається зупинити машину, або корисний ідіот, або свідомо працює на ворога. Добре що зараз прийнято державницьке рішення, не популістське. Тому Резніков лишається міністром.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656585 вiд 2023-02-06 19:16:41Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1656582 вiд 2023-02-06 19:04:10Бо розуміють, що йобана кацапія - це загроза для всього світу.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656584 вiд 2023-02-06 19:06:24Рішенням Архирейського Синоду Українська греко-католицька церква з 1 вересня переходить на григоріанський календар для нерухомих свят. Відтепер церква святкуватиме Різдво 25 грудня.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656583 вiд 2023-02-06 19:04:47Той серіал окупашон спрацював ліпше будь якої пропаганди
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656582 вiд 2023-02-06 19:04:10Норги вирішили повернути на Україну свій резервний фонд, у якому пару трильйонів доларів
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656581 вiд 2023-02-06 19:03:23The Norwegian government proposes an unprecedented support package for Ukraine: ▶️ total NOK 75 billion (€ 6,83 billion) over 5 years (2023–2027). ▶️planned annual disbursements of approximately NOK 15 billion. We will support Ukraine for as long as it takes. #StandWithUkraine
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656580 вiд 2023-02-06 18:44:32LAZY тупа ти свинюка, хочу щоб усі негаразди шо трапляться з тобою, вирішував би якийсь комік-стендапер.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656579 вiд 2023-02-06 18:24:16Fozzey № 1656532 ок, ясно, значить беру розу Обсілфу - і вперед на Штутгарт :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656578 вiд 2023-02-06 17:52:15Українська Греко-Католицька Церква переходить на новий календар з 1 вересня, інформує пресслужба УГКЦ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656577 вiд 2023-02-06 17:43:47Зяті поховають президенство старого Реджепа Тайіпича. Та власне і час уже - засидівся.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656576 вiд 2023-02-06 17:35:39Который на минфине был..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656575 вiд 2023-02-06 17:35:05Берат Айбалрак.. или чтото в этом роде..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656574 вiд 2023-02-06 17:24:01Инший зять..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656573 вiд 2023-02-06 17:04:36Це Байрактар, чи якийсь інший його зять?