PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656492 вiд 2023-02-05 02:14:54Зіна неадекват, знову майже червона за емоції і бійку. Думаю що це буде ще не раз, і можливо коштуватиме кар "єри. Йому б до психолога хорошого.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656491 вiд 2023-02-04 23:20:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1656488 Так відео ж є. Акуратно збили над Атлантикою, щоб виловити.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656490 вiд 2023-02-04 23:19:19Дуже цікаво - альтернативний нік-нейм preved «запікали». Мабуть, велике цабе
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656489 вiд 2023-02-04 23:07:202 klirik№ 1656485просто побачив у нього першого цю новинуз чого б я відчувати повинен те що ти написав?промах
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656488 вiд 2023-02-04 23:03:35«A Reuters photographer who witnessed the shootdown said a stream came from a jet and hit the balloon, but there was no explosion. It then began to fall, the photographer said».------------------------Таки виглядає, що обережно збивали цю китайську підйобку - щоб не дуже пошкодити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656487 вiд 2023-02-04 22:55:26Збити ту китайську фуєту мабуть була не штука. Йобнули ракетою з того ж Ф-16 - і до побачення, кітайскіє таваріщі. Ймовірно завдання стояло збити так, щоб в результаті цього отримати докази шпигунської діяльності.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656486 вiд 2023-02-04 22:49:22klirik№ 1656485Preved - A***d - депутат якоїсь та думи в якомусь окрузі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656485 вiд 2023-02-04 22:38:00Піздець, копіпаст кацапа-пропогандона/українофоба та й ще в глузливому тоні по відношенню до нашого головного союзника. Превед, відчуваєш радість та гордість що ти з ним на «одній хвилі»?
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656484 вiд 2023-02-04 22:00:05Несмiян таке пише:Сообщают, что ВВС США все-таки смогли сбить китайский зонд. Эпическая победа
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656483 вiд 2023-02-04 20:32:47Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1656480 вiд 2023-02-04 20:00:38Головне щоб в Україну не надумала повернутися. Тут таких ТП і без неї дофуя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656482 вiд 2023-02-04 20:31:53Старе жабидло, у якого замість носа - жопа, як було шматком гівна, так і залишилось:----------------------------Актор Жерар Депардьє заявив в інтервʼю німецькому виданню Augsburger Allgemeine, що події в Україні не змінили його ставлення до Росії і що він продовжує вважати себе російянином.«Я все ще росіянин. Я люблю російську культуру. Якщо я люблю країну, то саме за її культуру», – сказав актор, додавши, що вважає за краще уникати розмов про війну в Україні, тому що з цього приводу «ніхто не може сказати нічого розумного». Також він попросив не змішувати політику та мистецтво: «Я ненавиджу, коли змішують політику та акторську майстерність».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656481 вiд 2023-02-04 20:11:29olma [Останнi 20 месаг]№ 1656479 вiд 2023-02-04 19:55:27Причому стільки лайків, як у Старого Бу, немає на тій сторінці ні у кого - навіть у фанаток із цицьками ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656480 вiд 2023-02-04 20:00:38Конгресвумен Вікторія Спартц, яка переобралась на посаду під час проміжних виборів у США 8 листопада 2022 року, заявила, що не балотуватиметься на жодну з посад у 2024 році і збирається піти з Конгресу. Мaбуть ТП вкaзaли нa двeрi…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656479 вiд 2023-02-04 19:55:27https://www.facebook.com/oldfootballpics Цей ресурс мені підкинув шикарне фото Мірчі Луческу футболіста. (треба вниз прокрутити).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656478 вiд 2023-02-04 19:55:22 Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде «кричущим порушенням міжнародного права». Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленберг - «Шалленберг наголосив на своєму попередженні російським делегатам, щоб вони не використовували своє перебування у Відні для відвідування Балу академіків, що відбуватиметься в цей же час. Якщо делегати відвідають інші заходи поза рамками засіданням ОБСЄ, це буде» кричущим порушенням міжнародного права " 100% мoскaлi oбiтруться тим пoпeрeджeнням
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656477 вiд 2023-02-04 19:51:36В медіах появляється інформація, яких пиздулів відхопили зброїні сили Оркостана під Вугледаром 10 днів тому. Jarosław Wolski @wolski_jaros В цьому твіті видно, як русня вирушала на позиції під Вугледаром https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621838117253562368 А тут Том Купер як завжди дуже докладно і детально все описує, як відбили таке враження, що він десь в укр. штабі бригади там сидів Разгром 155-й бригады РФ под Угледаром: ликвидировано более 200 морпехов 8 4.02.2023, 12:38 https://charter97.org/ru/news/2023/2/4/534974/ Тут ситуація як цих орків накрила УА арта https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621840442009554946 І продовження відоса, як жопу русскому танку пісмалили https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621840445016887297
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656476 вiд 2023-02-04 19:49:26toreo № 1656470 пoстaв сeбe нa мiсцe зaхiднoгo пoлiтикa. хуйлo вжe дoкaзaв щo вiн йoбнутий. вiн зaстaв зaхiдний свiт знeнaцькa - нe тим щo нaпaв - прo цe всi знaли - a тим щo здaтний рoбити aвaнтюри з гнилoю aрмiєю. ймoвiрнiсть зaстoсувaння тaктичнoї ядeрнoї збрoї є, нa мoю думку, висoкa, якщo хуйлo рiзкo пoчнe прoгрaвaти. A тoдi Зaхoду дoвeдeться вiдпoвiдaти i тут ймoвiрнiсть ширoкoмaсштaбнoгo зaстoсувaння стрaтeгiчний ядeрних сил зрoстe eкспoнeнцiйнo. Якщo ж «жaбa» будe зaкипaти пoвoлi, тo шaнсiв бiльшe цьoгo нe стaнeться.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656475 вiд 2023-02-04 19:33:37olma № 1656474 вiдмaзки
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656474 вiд 2023-02-04 19:28:50Та тут с постачанням танків Україні в кожній країні проблеми якісь. Так самі німці кажуть, що ті країни, що обіцяли Леопарди, не представили ще планів коли ці танки передадуть, в якій формі, хто організує навчання, і як і організовує Запчасті. Це так пише der Spiegel, трохи виправдовують заднім числом німців. може не все так погано. Але челлендж перед всім неслабий є. https://www.spiegel.de/politik/deutschland/waffenhilfe-fuer-die-ukraine-kanzler-olaf-scholz-redet-den-panzer-partnern-ins-gewissen-a-9a1da89b-0b76-4c2d-a93a-d7116dca071f А я прочитав це в польській Дойче Веллє. Виявляється є і такий ресурс. https://www.dw.com/pl/der-spiegel-problemy-z-tworzeniem-batalion%C3%B3w-czo%C5%82g%C3%B3w-dla-ukrainy/a-64610399
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656473 вiд 2023-02-04 16:36:30klirik № 1656439, Preved № 1656472 Якби ви знали основи португальської бюрократії, то не дивувались. Щось дадуть. Може не танки, може не одразу. Вони ще 10 раз скажуть вам, що ви не так їх зрозуміли і що їм треба все узгодити і перевірити. І врешті решт - дадуть. Але узгодження і перевірки займуть від 2 до 5 років. Пару сессій Парламенту з дебатами. Кілька змін уряду з переоцінкою пріоритетів. Швидше тут справи не робляться.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656472 вiд 2023-02-04 16:23:56Премьер Португалии Антониу Кошта заявил, что страна всё же отправит Украине тяжёлые танки Leopard 2, не уточнив количество машин.https://t.me/nexta_live/46112
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656471 вiд 2023-02-04 16:23:36https://twitter.com/dedzaebal/status/1621687438144946176 кацапен-мама. син рвався на війну з «нацистами», і здох в україні, але путіним так пишаємось і такі раді. хвора нація
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656470 вiд 2023-02-04 16:01:42Mykola Bielieskov 23 хв · Коли пишеш в Twitter, що обережний підхід Заходу щодо передачі важкого озброєння (особливо М142/270 та GMLRS) протягом всього 2022 року через політику управління ескалацією коштував Україні професійних збройних сил (загиблі, поранені, виснажені морально і фізично) і через це в тому числі загальновійськового бою/операції треба вчитися заново закордоном в 2023 році, то чомусь люди ображаються. Але це та правда, від якої не втечеш. Від середини квітня і до середини липня 2022, коли Московія мала тотальну перевагу в арті і активно нею користалася, ми втратили багато файного люду, який важливіший чим залізо. Те що сталося із 24 ОМБр, яка обороняла Попасну як і скільки могла, тому доказ. -------------- власне те, що і я пишу. без допомоги союзників нам би вже були кранти, але цієї допомоги недостатньо. і її темпи - відстають від реалій. проблема не в тому, що її недостатньо, а в тому, що її стратегічно недостатньо. нам потрібно вказувати партнерам, що ми вичерпуємо поступово незамінний ресурс. бо залізо можуть дати, але воювати будуть лише наші громадяни. тому стратегія затягування війни, переходу в «афганські» варіанту, ще щось може і норм для довготермінового планування в сша, але ж… (французи чи німці, таке враження, взагалі не мають ніякої стратегії в цій війні, просто реагують ситуативно, та і все)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656469 вiд 2023-02-04 15:59:37Voxa (Tel) № 1656462 Цікаво, що у нацистських концтаборах свідки єгови мали специфічну позначку на одежах.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656468 вiд 2023-02-04 15:59:37Voxa (Tel) № 1656462 Цікаво, що у нацистських концтаборах свідки єгови мали специфічну позначку на одежах.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656467 вiд 2023-02-04 15:59:09Я воював з організаторами люблянського фестивалю щодо запрошення нетребко влітку минулого року. З петиціями, інтерв'ю на ТБ тощо. В результаті отримав чимало приват емейлів із загальним сенсом: чого то українці вказують нам, словенцям, кого запрошувати? Вочевидь по нетребко треба бити не лише як по прихільниці хуйла але наголошувати на фінансовій підтримці озброєних сепаратистів. А оце навіть сита Європа навряд чи буде толерувати.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656466 вiд 2023-02-04 15:05:382 PEPSI№ 1656433+1Wegen Ihrer Nähe zu Putin war es ein Fehler, Netrebko für die Rolle zu engagieren. Sie soll nicht bei den Maifestspielen auftreten!75.87%
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656465 вiд 2023-02-04 15:00:27можна додати слово «єбонати»)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656464 вiд 2023-02-04 14:59:54Batyj № 1656460 А ти заїби їх! Дзвони на гарячу лінію і питай - а чи ви в Харкові?)))
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656463 вiд 2023-02-04 14:35:50Місцеві новини: «В Запорожье поступила в продажу водка» Zelensky "
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656462 вiд 2023-02-04 14:32:42На кацапії секти тіпа свідків егови взагалі забороненені, законодавчо, незнаю як шунди, але може і вони теж. Знаю шо знайомі шунди з окупованих зараз повиїзжали усіма сім'ями
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656461 вiд 2023-02-04 14:11:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1656459 ще 14 року, як зайшли на Донбас, таку практику запровадили. Я знаю крішнаїтів (аполітичних, що бубєн), які саме тому звідти вшилися при перших ознаках капєца. Аж до Львова вшилися. Потім, правда, перебралися в Мелітополь і далі в Кіряловку. Що там з ними зараз, х. з.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656460 вiд 2023-02-04 14:06:532 Vichny № 1656455Заебывают пиздоватыми вопросами..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656459 вiд 2023-02-04 14:02:32"Російські загарбники заборонили у Маріуполі усі протестантські та неправославні церкви міста.Про це повідомив у Телеграм радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко ".------------------Якщо правда - ще один аргумент на користь того, щоб притиснути московську попівню в Україні. Симетричні кроки, йопт ;)
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656458 вiд 2023-02-04 13:54:44Ось тут танкісти, але як і тут :) https://t.me/zloyodessit/18254
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656457 вiд 2023-02-04 13:33:14Є танкісти в цьому чятіку? :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656456 вiд 2023-02-04 13:32:55А про Леопарди 1 читав що там найбільша проблема - то наявність б/к. Там боєприпаси якісь специфічні, які ніхуя вже не випускають. Хз наскільки це корелюється з реальністю, я тут точно не фахівець
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656455 вiд 2023-02-04 13:29:13Batyj № 1656443 вiд 2023-02-04 10:07:21 Тобі не похуй де там алгоритми київстара тебе визначають? Звідки стільки агресії?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656454 вiд 2023-02-04 13:25:49sk (Samsung Galaxy tab a) № 1656450 вiд 2023-02-04 11:09:26 Кинь їм там в твіттері ідею, що пляшка піску на який той Том Бреді посцяв могла б коштувати раз в 5 дорожче
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656453 вiд 2023-02-04 12:11:54«Last year, Turkish companies exported tens of millions of dollars worth of cars, electronics, spare parts and other goods Russia needs for its Armed Forces» - The Wall Street Journal