🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2364.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656492 вiд 2023-02-05 02:14:54

Зіна неадекват, знову майже червона за емоції і бійку.
Думаю що це буде ще не раз, і можливо коштуватиме кар "єри.
Йому б до психолога хорошого.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656491 вiд 2023-02-04 23:20:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1656488

Так відео ж є. Акуратно збили над Атлантикою, щоб виловити.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656490 вiд 2023-02-04 23:19:19

Дуже цікаво - альтернативний нік-нейм preved «запікали». Мабуть, велике цабе

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656489 вiд 2023-02-04 23:07:20

2 klirik
№ 1656485

просто побачив у нього першого цю новину
з чого б я відчувати повинен те що ти написав?
промах

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656488 вiд 2023-02-04 23:03:35

«A Reuters photographer who witnessed the shootdown said a stream came from a jet and hit the balloon, but there was no explosion. It then began to fall, the photographer said».
------------------------
Таки виглядає, що обережно збивали цю китайську підйобку - щоб не дуже пошкодити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656487 вiд 2023-02-04 22:55:26

Збити ту китайську фуєту мабуть була не штука. Йобнули ракетою з того ж Ф-16 - і до побачення, кітайскіє таваріщі. Ймовірно завдання стояло збити так, щоб в результаті цього отримати докази шпигунської діяльності.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656486 вiд 2023-02-04 22:49:22

klirik
№ 1656485
Preved - A***d - депутат якоїсь та думи в якомусь окрузі

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656485 вiд 2023-02-04 22:38:00

Піздець, копіпаст кацапа-пропогандона/українофоба та й ще в глузливому тоні по відношенню до нашого головного союзника.
Превед, відчуваєш радість та гордість що ти з ним на «одній хвилі»?

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656484 вiд 2023-02-04 22:00:05

Несмiян таке пише:

Сообщают, что ВВС США все-таки смогли сбить китайский зонд. Эпическая победа

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656483 вiд 2023-02-04 20:32:47

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1656480 вiд 2023-02-04 20:00:38

Головне щоб в Україну не надумала повернутися. Тут таких ТП і без неї дофуя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656482 вiд 2023-02-04 20:31:53

Старе жабидло, у якого замість носа - жопа, як було шматком гівна, так і залишилось:
----------------------------
Актор Жерар Депардьє заявив в інтервʼю німецькому виданню Augsburger Allgemeine, що події в Україні не змінили його ставлення до Росії і що він продовжує вважати себе російянином.

«Я все ще росіянин. Я люблю російську культуру. Якщо я люблю країну, то саме за її культуру», – сказав актор, додавши, що вважає за краще уникати розмов про війну в Україні, тому що з цього приводу «ніхто не може сказати нічого розумного». Також він попросив не змішувати політику та мистецтво: «Я ненавиджу, коли змішують політику та акторську майстерність».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656481 вiд 2023-02-04 20:11:29

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1656479 вiд 2023-02-04 19:55:27

Причому стільки лайків, як у Старого Бу, немає на тій сторінці ні у кого - навіть у фанаток із цицьками ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656480 вiд 2023-02-04 20:00:38

Конгресвумен Вікторія Спартц, яка переобралась на посаду під час проміжних виборів у США 8 листопада 2022 року, заявила, що не балотуватиметься на жодну з посад у 2024 році і збирається піти з Конгресу.

Мaбуть ТП вкaзaли нa двeрi…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656479 вiд 2023-02-04 19:55:27

https://www.facebook.com/oldfootballpics

Цей ресурс мені підкинув шикарне фото Мірчі Луческу футболіста.

(треба вниз прокрутити).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656478 вiд 2023-02-04 19:55:22

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде «кричущим порушенням міжнародного права».
Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленберг -
«Шалленберг наголосив на своєму попередженні російським делегатам, щоб вони не використовували своє перебування у Відні для відвідування Балу академіків, що відбуватиметься в цей же час. Якщо делегати відвідають інші заходи поза рамками засіданням ОБСЄ, це буде» кричущим порушенням міжнародного права "

100% мoскaлi oбiтруться тим пoпeрeджeнням

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656477 вiд 2023-02-04 19:51:36

В медіах появляється інформація, яких пиздулів відхопили зброїні сили Оркостана під Вугледаром 10 днів тому.

Jarosław Wolski
@wolski_jaros

В цьому твіті видно, як русня вирушала на позиції під Вугледаром
https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621838117253562368

А тут Том Купер як завжди дуже докладно і детально все описує, як відбили таке враження, що він десь в укр. штабі бригади там сидів

Разгром 155-й бригады РФ под Угледаром: ликвидировано более 200 морпехов 8

4.02.2023, 12:38

https://charter97.org/ru/news/2023/2/4/534974/

Тут ситуація як цих орків накрила УА арта

https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621840442009554946

І продовження відоса, як жопу русскому танку пісмалили

https://twitter.com/wolski_jaros/status/1621840445016887297

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656476 вiд 2023-02-04 19:49:26

toreo
№ 1656470

пoстaв сeбe нa мiсцe зaхiднoгo пoлiтикa. хуйлo вжe дoкaзaв щo вiн йoбнутий. вiн зaстaв зaхiдний свiт знeнaцькa - нe тим щo нaпaв - прo цe всi знaли - a тим щo здaтний рoбити aвaнтюри з гнилoю aрмiєю. ймoвiрнiсть зaстoсувaння тaктичнoї ядeрнoї збрoї є, нa мoю думку, висoкa, якщo хуйлo рiзкo пoчнe прoгрaвaти. A тoдi Зaхoду дoвeдeться вiдпoвiдaти i тут ймoвiрнiсть ширoкoмaсштaбнoгo зaстoсувaння стрaтeгiчний ядeрних сил зрoстe eкспoнeнцiйнo.
Якщo ж «жaбa» будe зaкипaти пoвoлi, тo шaнсiв бiльшe цьoгo нe стaнeться.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656475 вiд 2023-02-04 19:33:37

olma
№ 1656474

вiдмaзки

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656474 вiд 2023-02-04 19:28:50

Та тут с постачанням танків Україні в кожній країні проблеми якісь. Так самі німці кажуть, що ті країни, що обіцяли Леопарди, не представили ще планів коли ці танки передадуть, в якій формі, хто організує навчання, і як і організовує Запчасті. Це так пише der Spiegel, трохи виправдовують заднім числом німців. може не все так погано. Але челлендж перед всім неслабий є.

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/waffenhilfe-fuer-die-ukraine-kanzler-olaf-scholz-redet-den-panzer-partnern-ins-gewissen-a-9a1da89b-0b76-4c2d-a93a-d7116dca071f

А я прочитав це в польській Дойче Веллє. Виявляється є і такий ресурс.

https://www.dw.com/pl/der-spiegel-problemy-z-tworzeniem-batalion%C3%B3w-czo%C5%82g%C3%B3w-dla-ukrainy/a-64610399

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656473 вiд 2023-02-04 16:36:30

klirik № 1656439, Preved № 1656472
Якби ви знали основи португальської бюрократії, то не дивувались. Щось дадуть. Може не танки, може не одразу.

Вони ще 10 раз скажуть вам, що ви не так їх зрозуміли і що їм треба все узгодити і перевірити. І врешті решт - дадуть. Але узгодження і перевірки займуть від 2 до 5 років. Пару сессій Парламенту з дебатами. Кілька змін уряду з переоцінкою пріоритетів. Швидше тут справи не робляться.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656472 вiд 2023-02-04 16:23:56

Премьер Португалии Антониу Кошта заявил, что страна всё же отправит Украине тяжёлые танки Leopard 2, не уточнив количество машин.
https://t.me/nexta_live/46112

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656471 вiд 2023-02-04 16:23:36

https://twitter.com/dedzaebal/status/1621687438144946176

кацапен-мама. син рвався на війну з «нацистами», і здох в україні, але путіним так пишаємось і такі раді.
хвора нація

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656470 вiд 2023-02-04 16:01:42

Mykola Bielieskov
23 хв ·
Коли пишеш в Twitter, що обережний підхід Заходу щодо передачі важкого озброєння (особливо М142/270 та GMLRS) протягом всього 2022 року через політику управління ескалацією коштував Україні професійних збройних сил (загиблі, поранені, виснажені морально і фізично) і через це в тому числі загальновійськового бою/операції треба вчитися заново закордоном в 2023 році, то чомусь люди ображаються.
Але це та правда, від якої не втечеш. Від середини квітня і до середини липня 2022, коли Московія мала тотальну перевагу в арті і активно нею користалася, ми втратили багато файного люду, який важливіший чим залізо. Те що сталося із 24 ОМБр, яка обороняла Попасну як і скільки могла, тому доказ.
--------------

власне те, що і я пишу. без допомоги союзників нам би вже були кранти, але цієї допомоги недостатньо. і її темпи - відстають від реалій.

проблема не в тому, що її недостатньо, а в тому, що її стратегічно недостатньо.

нам потрібно вказувати партнерам, що ми вичерпуємо поступово незамінний ресурс. бо залізо можуть дати, але воювати будуть лише наші громадяни. тому стратегія затягування війни, переходу в «афганські» варіанту, ще щось може і норм для довготермінового планування в сша, але ж…

(французи чи німці, таке враження, взагалі не мають ніякої стратегії в цій війні, просто реагують ситуативно, та і все)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656469 вiд 2023-02-04 15:59:37

Voxa (Tel)
№ 1656462

Цікаво, що у нацистських концтаборах свідки єгови мали специфічну позначку на одежах.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656468 вiд 2023-02-04 15:59:37

Voxa (Tel)
№ 1656462

Цікаво, що у нацистських концтаборах свідки єгови мали специфічну позначку на одежах.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656467 вiд 2023-02-04 15:59:09

Я воював з організаторами люблянського фестивалю щодо запрошення нетребко влітку минулого року. З петиціями, інтерв'ю на ТБ тощо.
В результаті отримав чимало приват емейлів із загальним сенсом: чого то українці вказують нам, словенцям, кого запрошувати?
Вочевидь по нетребко треба бити не лише як по прихільниці хуйла але наголошувати на фінансовій підтримці озброєних сепаратистів.
А оце навіть сита Європа навряд чи буде толерувати.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656466 вiд 2023-02-04 15:05:38

2 PEPSI
№ 1656433

+1

Wegen Ihrer Nähe zu Putin war es ein Fehler, Netrebko für die Rolle zu engagieren. Sie soll nicht bei den Maifestspielen auftreten!
75.87%

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656465 вiд 2023-02-04 15:00:27

можна додати слово «єбонати»)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656464 вiд 2023-02-04 14:59:54

Batyj
№ 1656460

А ти заїби їх! Дзвони на гарячу лінію і питай - а чи ви в Харкові?)))

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656463 вiд 2023-02-04 14:35:50

Місцеві новини:
«В Запорожье поступила в продажу водка» Zelensky "

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656462 вiд 2023-02-04 14:32:42

На кацапії секти тіпа свідків егови взагалі забороненені, законодавчо, незнаю як шунди, але може і вони теж.
Знаю шо знайомі шунди з окупованих зараз повиїзжали усіма сім'ями

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656461 вiд 2023-02-04 14:11:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1656459

ще 14 року, як зайшли на Донбас, таку практику запровадили. Я знаю крішнаїтів (аполітичних, що бубєн), які саме тому звідти вшилися при перших ознаках капєца. Аж до Львова вшилися. Потім, правда, перебралися в Мелітополь і далі в Кіряловку. Що там з ними зараз, х. з.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656460 вiд 2023-02-04 14:06:53

2 Vichny
№ 1656455
Заебывают пиздоватыми вопросами..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656459 вiд 2023-02-04 14:02:32

"Російські загарбники заборонили у Маріуполі усі протестантські та неправославні церкви міста.

Про це повідомив у Телеграм радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко ".
------------------
Якщо правда - ще один аргумент на користь того, щоб притиснути московську попівню в Україні. Симетричні кроки, йопт ;)

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656458 вiд 2023-02-04 13:54:44

Ось тут танкісти, але як і тут :)

https://t.me/zloyodessit/18254

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656457 вiд 2023-02-04 13:33:14

Є танкісти в цьому чятіку? :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656456 вiд 2023-02-04 13:32:55

А про Леопарди 1 читав що там найбільша проблема - то наявність б/к.
Там боєприпаси якісь специфічні, які ніхуя вже не випускають.
Хз наскільки це корелюється з реальністю, я тут точно не фахівець

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656455 вiд 2023-02-04 13:29:13

Batyj
№ 1656443 вiд 2023-02-04 10:07:21

Тобі не похуй де там алгоритми київстара тебе визначають? Звідки стільки агресії?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656454 вiд 2023-02-04 13:25:49

sk (Samsung Galaxy tab a)
№ 1656450 вiд 2023-02-04 11:09:26

Кинь їм там в твіттері ідею, що пляшка піску на який той Том Бреді посцяв могла б коштувати раз в 5 дорожче

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1656453 вiд 2023-02-04 12:11:54

«Last year, Turkish companies exported tens of millions of dollars worth of cars, electronics, spare parts and other goods Russia needs for its Armed Forces» - The Wall Street Journal


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.