та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656412 вiд 2023-02-03 21:36:58Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) є 165632 гівнюк ти, мікола, і це вже не зміниш
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656411 вiд 2023-02-03 21:34:59тут левін трохи обнадіює з цими ракетами глсдб. хоча атакмс теж потрібен ———— Всем кто пишет про 9 месяцев: Управляемые бомбы GLSDB поставят Украине по президентской программе США, а не по программе USAI. Это значит, что передадут уже произведенные бомбы, а не закажут новые у компаний-изготовителей.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656410 вiд 2023-02-03 21:21:52нічо так атака: Зієш, Маунт, Мудрик — Гаверц.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656409 вiд 2023-02-03 21:12:03Челсі: Аррісабалага — Р. Джеймс, Сілва, Бадьяшиль, Кукурелья — Енцо, Галлагер — Зієш, Маунт, Мудрик — Гаверц.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656408 вiд 2023-02-03 21:03:01toreo № 1656399 вiд 2023-02-03 19:41:44 PEPSI (Merkury) № 1656390 хіба він вже не виходив? ----------- у старті - ше ні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656407 вiд 2023-02-03 20:51:19sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1656400 вiд 2023-02-03 19:50:49Норвежці - великі молодці у плані допомоги, але не варто забувати, що ця війна знищує одного з головних їхніх конкурентів на нафтогазовому ринку.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656406 вiд 2023-02-03 20:33:36toreo № 1656356 спрaвa нe в сирoвинi, чи ринку… вoни знaють щo хуйлo йoбнутe i спрaвдi сцуть тaктичнoї збрoї - нe тoгo щo вoнa щoсь спричинить, a тoгo щo дoвeдeться вiдпoвiдaти. Приклaд з рaкeтoю в Пoльщi цe пoкaзaв. Тoму жaбу вaрять пoвoлi пiднiмaючи тeмпeрaтурe i уникaючи рiзких рухiв.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656405 вiд 2023-02-03 20:27:34 Тa стaття в швeйцaрськiй гaзeтi - зaувaжeм, нe WP, NYT, Guardian, etc - нiби швeйцaрцi є в цeнтрi всiх рoзвiдoк ;) - пoдiбнa нa вкид oркoстaну, пoбудoвaний нaвкoлo спрaвдi мoжливих кoнтaктiв. Тaкoж мoжливo тo фaнтaзiї гaзeтярiв бaзoвaнi нa ютубaх всяких «iнсaйдeрiв». Вiдoмий свoїми «iнсaйдeрськими» зaявaми Вaлeрiй Сaлaвeй вжe дaвнo ствeрджувaв щo Путiну прoпoнувaли мирний плaн - oдин рaз вoсeни i щe рaз дeсь мiсяць нaзaд. Кoжний рaз умoви були гiршi для Крeмля, aлe прo здaчу 20% тeритoрiй мoвa нe йшлa. В пeршoму вaрiaнт булo пoвeрнeння дo стaтус нa лютe 23, в 2-му вaрiaнтi звiльнeння всьiєї тeритoрiї (бeз Криму). В oбoх випaдкaх путiн брaв пaузу пaру днiв i вiдпoвiдaв мaсoвaними рaкeтними удaрaми.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656404 вiд 2023-02-03 20:17:10sk (здалеку…) № 1656376 я з тoбoю згiдний - с-хoжe плaнують пeрeвaрити цю нaвaлу чeрeз вeсну, нaзбирaти збрoї нa нoву кoнтр-oпeрaцiю… хуйлу ж крoв з нoсa нeoбхiднo пoкaзaти щo вiн щe мoгьoт… a Рiпкa трoхи iстeричний в свoїх мeссeджaх…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656403 вiд 2023-02-03 20:12:47olma № 1656380 Вчoрa були пoвiдoмлeння щo oрки прoбувaли aтaкувaти Тeрни - пo кaртi тo дoсить дaлeкo вiд Крeмiннoї нa Зaхiд.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656402 вiд 2023-02-03 20:11:21klirik № 1656397 ми вжe нe вeдeмo «пaртизaнську» бoрoтьбу…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656401 вiд 2023-02-03 19:54:23klirik № 1656397 з цих 2.2 ярди, на 1.75 ярдів - замовлення на заводи. тобто прийде не скоро
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656400 вiд 2023-02-03 19:50:49Norway?? to send Leopard 2 tanks to Ukraine as soon as possible as well as give a chunk of its gas revenues to Ukraine?? ------ цікаво про прибутки з продажу газу…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656399 вiд 2023-02-03 19:41:44PEPSI (Merkury) № 1656390 хіба він вже не виходив?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656398 вiд 2023-02-03 19:39:59прошу високий суд не включати в протокол фрази «о, є тут фахівці з того, чому» і «але ж тут пополочні експерти, бл» з посту toreo № 1656358 грубувато вийшло, а в дискусії все ж не варто переступати межі коректності. навіть на обсилфі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656397 вiд 2023-02-03 19:32:50Там американці анонсували новий пакет допомоги. Вперше не вказали кількість 155мм снарядів. Ну і 250 джавелінів (мабуть нашкребли по сусекам). В той же час портал Oryx, що займається підрахунком втраченої військової техніки у цій війні, повідомив що кацапи вже точно втратили за цей рік 9000! одиниць. Це ж піздець. Я не можу уявити цю кількість розйобаного металу
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656396 вiд 2023-02-03 19:10:03доречі про захоплення того села, імені Сакко і Ванцеті, із одного будинка і 3 (трьох) мешканців, кацапи відзвітували ще позавчора.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656395 вiд 2023-02-03 19:06:33№ 1656392 Сакко і Ванцетті це два комуняки італійського походження. на московії напевно і досі є карандашная фабрика їх імені …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656394 вiд 2023-02-03 19:00:56Nevropatolog № 1656391 ---- Ось Купер вже не вперше наїжджає на ЗСУ на тій ділянці фронту. Значить має підстави так вважати.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656393 вiд 2023-02-03 19:00:12https://olaf.fi/collections/olaf-leopard-beer/products/olaf-leopard-beer-sixpack-coming-soon Olaf Brewing @olafbrewing · 4h This new Leopard Beer 6-pack is now available for preorders in our webshop. Deliveries start mid-February. Limited availability. Shipping to all EU countries (excl. Finland). Link to our shop: http://olaf.fi #FreeTheLeopards Read more below? 1/5 ????? https://twitter.com/olafbrewing/status/1621481615955316736?s=20&t=IX4df2UIuVOzz7BgFAL5vg ------- леопарди зараз в тренді :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656392 вiд 2023-02-03 18:56:32Сакке-и-Ванцетти? йобана русня мабуть охуїла від назви.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656391 вiд 2023-02-03 18:50:05Купер:«Что еще хуже: благодаря тому, что командиры бригад и батальонов ЗСУ, дислоцированных в районе к северу от Соледара, продолжают вести себя как члены» легендарного «Соледарского дискуссионного клуба, россияне за последние два дня прорвали украинскую линию фронта на ширину около 4-5 км и заняли хутора Николаевка, Николаевка и Сакке-и-Ванцетти к северу от Соледара и примерно в 7-8 км к северу от Бахмута.»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656390 вiд 2023-02-03 18:47:31сьогодні може відбутись дебют Мудрика у старті у Челсі.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656389 вiд 2023-02-03 18:47:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1656387 «Інтервʼю з мером Віталієм Кличком німецькі журналісти записували прямо у центрі вирви від ракети «Кинжал» у столиці». А так? :) Знаючи Віталія Володимировича, все може бути
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656388 вiд 2023-02-03 18:20:04PEPSI (Merkury) № 1656384 якось так
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656387 вiд 2023-02-03 18:16:56«Інтервʼю з мером Віталієм Кличком німецькі журналісти записували прямо у вирві від ракети «Кинжал» у центрі столиці».-----------------Наскільки розумію, ніфуя воно не в центрі, але то таке - дотримуємося норм секретності ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656386 вiд 2023-02-03 17:54:50нарешті в другій румунскій лізі Динма знайшло собі суперника по силам. Навіть Супряга забив :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656385 вiд 2023-02-03 17:46:29захід впрягся. Поставки йдуть. Внизу. А наверху весь процес прикривається заявами глав держав *макронів і шольців* про «Нічого не дамо. Ми за мирне рішення». «У гібридні війни можна гратись разом, правда, Хуйлуша?» (с) Західна Європа
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656384 вiд 2023-02-03 17:40:12milanese № 1656371 загальну картину знає лише Залужний.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656383 вiд 2023-02-03 17:25:4514 танків Leopard 2, і 88 танків Leopard 1. … 14 88 - от троляки. епічненька цифра
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656382 вiд 2023-02-03 17:17:36Тут оновився в мене на телефоні Київ Цифровий, і під час повітряної тривоги тепер звучить сирена хоч і не довго. А я було раніше відключив її і залишив типа сигнал смс повідомлення. Хтось знає як в КЦ відключити сирену або змінити сигнал повідомлення? Бо у розділі «Сповіщення» нема кнопки відповідної.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656381 вiд 2023-02-03 17:12:06Але зі зрадою почекаємо. і сподіваємося, що пару хлопків в тилу таки загальмують просуненню орків на тому напрямку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656380 вiд 2023-02-03 17:10:27sk (здалеку…) № 1656376 --- Вже десь місяць Генштаб дає сводку, де серед іншого такі слова: Ворог веде наступальні дії на Лиманському напрямку. А Лиманський напрямок - це і є Кремінна і траса Р66, яку ми в грудні типа перехватили вогнем разом з Червонопопівкою. Кілька днів тому нас витіснили з Червонопопівки, і військові блогери іноземні кажуть, що ЗСУ втратили вогневий контроль над трасою Р66 (Сватове-Кремінна)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656379 вiд 2023-02-03 17:01:17The head of the CIA did not fly secretly to Moscow and did not offer Putin part of the territories of Ukraine in exchange for ending the war, The White House states in response to an article in the Neue Zürcher Zeitung.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656378 вiд 2023-02-03 16:57:57https://twitter.com/Anakoyher/status/1621418058433662982?t=fK0wWijKdAsWeJSHlrjrUA&s=35 ТЁТЯ РОЗА Первая примета диктатуры — ненависть. К гомосексуалам, велосипедистам, евреям, украинцам… Нужно отвлечь массы от истинных их бед и несчастий.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656377 вiд 2023-02-03 16:51:20sk (здалеку…) № 1656376 та зрозуміло. Як одне з джерел- піде. Для корекції офіційної публічної інфо. Але я скажу якусь очевидну річ - в публічній площині точної ситуації не знає ніхто, бо її не оприлюднюють
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656376 вiд 2023-02-03 16:47:32milanese № 1656371 ок. я не кажу що він все знає… його думка одна з… він там був декілька днів назад (з фондом притули возив дрони), ну і його пости завжди трохи більш «зради» несуть. не завжди по факту виявляється все так погано як він пише. але інколи користно звернути увагу на його пости. коли у нас пишуть що «враг успєха нє імеєл». як було з соледаром. офіційно сказали що його здали мабуть через 2 тижні після того як на фотках вагнерівці фотографувались там… по кремінній, наші ж там просувались вперед десь місяць назад. потім було повідомлення що хуйлостан пригнав туди м'яса плюс десантури. і потім ми вже почали писати що успішно відбиваємо контр-атаки хуйлостана… видається так що ми повертаємось в ситуацію кінця весни-початку літа - коли ми максимум що могли - це тримати позиції, або організовано відходити… «ривок на мелітополь» можна забути на найближчі пів-року…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656375 вiд 2023-02-03 16:47:21Устати, про Бахмут,Седня ведущие марахвону целый день допрашивают всех приглашенных: отвод войск из Бахмута это сильная зрада или не очень?Приглашенные выкручиваются как могут, но в основном - мы верим Залужному такой не подведет..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656374 вiд 2023-02-03 16:32:39Президент України Володимир Зеленський заявив, що виведення українських військ із Бахмута не буде. Як передає Цензор. НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це глава держави заявив на пресконференції за підсумками саміту «Україна-ЄС». «Здавати Бахмут ніхто не буде. Боротимемося, скільки зможемо», - сказав президент. Джерело: https://censor.net/ua/n3397580 ---- Не знаю, чи є там підгрунтя для таких заяв. Обидві шосейні дороги що ведуть в Бахмут, кажуть, вже під вогневим контролем військ РФ. Хоча якщо відмотати кілька місяців назад і подивитися як орки брали Маріуполь і Азовсталь, ну то в принципі там можна той Бахмут тримати дуже довго.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1656373 вiд 2023-02-03 16:17:33@MVS_UA · 15m «Гвардія наступу». До яких бригад можна долучитися ? МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці. Доєднатися до бригад можна, подавши відповідну анкету на сайті http://storm.mvs.gov.ua