🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2381.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655812 вiд 2023-01-26 18:26:11

ironbelly (LMW28IF)
№ 1655787

мoжe тoму щo тaким як ти трeбa дeкiлькa рaз пoвтoрювaти? ;)

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655811 вiд 2023-01-26 18:25:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655803

та.
виявився таким зашквареним, а ще і тупим, що навіть із слуги урода поперли

могли б і з фракції, але, мабуть, у них талони на пітаніє у вєлюрі

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655810 вiд 2023-01-26 18:21:48

sk (здалеку…)
№ 1655809

Хіба визнали терористичною?
Написано тілько про «злочинну».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655809 вiд 2023-01-26 17:51:44

Министерство финансов США официально включило российскую ЧВК «Вагнер» в список международных преступных групп и распорядилось заморозить все ее американские активы.
------
про нюанси включення-не-включення, деякі лом-и люблять розказувати
і хтось з них казав що якщо організацію (чи країну) штати оголосили «терористичною» - то «морські котики» можуть прилетіти на «галубом вєртальотє» … як прилетіли на усамою, або просто щось на голову впаде випущене зі штатівської бази…
можливо допоможуть, коли в черговий раз прігожин відоси в соледарі буде знімати…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655808 вiд 2023-01-26 17:42:43

слуги так швидко звільнили тіщенка
але хз. у тіщенка зашквар-на-зашкварі був постійно. але чувака тримали. посад нароздавали до-хуй-а…
тут одразу написали що звільнили. але хз. можливо з посади заступника партії. а він там ще має купу посад…
це ж він кум єрмака?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655807 вiд 2023-01-26 17:37:38

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1655806 вiд 2023-01-26 17:34:14

Класична загибель алкоголіка; хароші кадри у тому Роскосмосі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655806 вiд 2023-01-26 17:34:14

Топ-менеджер «Роскосмоса» Дмитрий Павочка погиб в Москве, уснув с непотушенной сигаретой, пишет МК.
----------
отбля… а міг же ж й склад якийсь підпалити…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655805 вiд 2023-01-26 17:31:44

норвеги /МО порахували втрати (разом загиблими і пораненими):
Росія: 180 тис
Україна: 100 тис

В України при цьому кількість вилікуваних і повернених в стрій поранених на 2 порядки краще ніж у ворога.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655804 вiд 2023-01-26 17:29:27

Леопард - це вид (існує 8 підвидів)
---
Родина:
Котові (Felidae)
Підродина:
Пантерові (Pantherinae)
Рід:
Пантера (Panthera)
Вид:
Пантера леопард (P. pardus)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655803 вiд 2023-01-26 17:28:25

toreo [Останнi 20 месаг]
№ 1655789 вiд 2023-01-26 15:44:49

каляну пєсда - вже сказали, що покладе партбілєт, і з фракції також попруть.

mitridates [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655802 вiд 2023-01-26 17:14:38

До ваших зоологічних дискусій…
«…вашому редактору «Мира тварин» не заважало переконатися, що представляє собою той, кого він обзиває скотиною, перш ніж нападки ці вийдуть у світ і попадуться на очі читачам.
Справа не в полеміці особистого характеру з якимось божевільним, а в тому, щоб відновити істину. Тому повторюю ще раз, що недопустимо видумувати нові назви, виходячи з дословного перекладу, коли у нас є все відоме вітчизняне - сойка».
- Так, сойка, -- з ще великим відчаєм в голосі промовив мій шеф.
Я спокійно читаю далі, не даючи себе перервати:
- «Коли неспеціаліст і хуліган береться не за свою справу, то це наглість з його боку. Хто і коли називав сойку горіхівкою? В статті» Наші птахи «на сторінці сто сорок є латинська назва -» Ganulus glandarius В. А. ". Це і є сойка.
Редактор вашого журналу безуслоно повинен визнати, що я знаю птицю краще, чим їх може знати неспеціаліст. Горіхівка, за термінологією професора Баера, є не чим іншим, як mucifraga carycatectes В., і це латинське «Б» не позначає, як написав мені ваш редактор, початкову букву слова «болван». Чеські птаховоди знають тільки звичайну сойку, і їм невідома ваша «желудничка», придумана паном, до якого саме і підходить початкова буква «Б», згідно з його ж теорією.. Сойка залишиться сойкою, хоча б ваш редактор навіть наклав в штани. Так, наприклад, цей грубіян пише, що сойка, згідно Брему, відноситься до відряду крокодиловидних, в той час як на цій сторінці йдеться про жулана або сорокопуда звичайного (Lanius minorl.) Причому автор письма настільки наглий, що назвав мене галкою (solaeus) із сімейства сорок, ворон синіх, з підотряду болванів неотесаних.
- Лісні сойки, -- зітхнув мій видавець, схопившись за голову. -- Дайте-но мені сюди, я дочитаю.
Видавець під час читання почав хрипіти.
- Груздяк, або дрозд чорний, турецький, - прохрипів він, - все одно залишиться в чеському перекладі чорним дроздом, а сірий дрозд-сірим.
- Сірого дрозда слід називати рябінником, або рябіновкою, пане шеф, -- підтвердив я, -- тому що він питається рябіною.
Пан Фуксвідкинув газету і заліз під більярд, хрипочучи останні слова статті: «Turdus» / Дрозд (лат) /, груздяк!
- До біса сойку! — репетував він із-під більярду. — Оріхівка! Вкушу!
Ледве його витягли. Через три дні він помер у вузькому сімейному колі від спалення мозку.»

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655801 вiд 2023-01-26 17:07:44

Enot
№ 1655798

Леопард - це назва виду, що відноситься до роду Пантера. Просто його наукова назва не співпадає з загальноприйнятною. Таке буває й доволі часто, та ще й гірше. Наприклад, мімоза - зовсім не мімоза, а акація.

Якщо ти про рід «Леопард», то так, такий теж існує, але то інше. Як існує і рід мімоза, представиники якого зовісім не схожі на звичну нам мімозу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655800 вiд 2023-01-26 17:01:34

якуар - хороша назва

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655799 вiд 2023-01-26 16:48:58

Сьогоднішня пантерна дискусія зоологів щось мені нагадує ;)

Горішник називається, згідно з професором Баєром, „mucifraga carycatectes В. “, і це латинське «Б» зовсім не означає як мені писав ваш редактор, початкову літеру слова «бовдур».

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655798 вiд 2023-01-26 16:48:20

fofonov
№ 1655796 вiд 2023-01-26 16:23:13
Виходить що з наукової точки зору не існує тварини яку називають «леопардом». Тому що це назва роду, а не виду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655797 вiд 2023-01-26 16:42:26

fofonov
№ 1655796
---
Так. дійсно, я просто хотів сказати, що такого роду котів кличуть Пантерами, а леопард то є пантера пардус.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655796 вiд 2023-01-26 16:23:13

olma
№ 1655794 вiд 2023-01-26 16:04:35

Enot
№ 1655752
Дійсно,
Як що погуглити, то виходить, що леопардів і такого роду котів всії зоологи кличуть Panthera pardus, де пардус - це з латини плямиста.

========

Panthera pardus кличуть тільки леопарда. Тигр - то P. tigris, лев - P. leo, якуар - P. onca. А чорна пантера, до якої звикли, то незвичні чорні ягуар і леопард, в яких проблеми з меланіном.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655795 вiд 2023-01-26 16:11:59

Короче, Німеччина, яка перебуває зараз на етапі зміни стратегічного шляху як економічного лідера має обміркувати мою пропозицію. Замість набивати кишені бюргерів за рахунок дешевого расейського газу, може дійсно вкластися в оборонку. І завоювати ринок наприклад Індії. Це Шольцу треба законспектувати.

Ну треба розробити їм нову панцерну машину як броньовану фортецю-платформу, назвати її - Löwe це король звірів! Це звісно жарт, але чом би і ні.

Нехай заграє усіма фарбами Famous German engineering!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655794 вiд 2023-01-26 16:04:35

Enot
№ 1655752
Дійсно,
Як що погуглити, то виходить, що леопардів і такого роду котів всії зоологи кличуть Panthera pardus, де пардус - це з латини плямиста. Отже Лео-пард - це плямистий левко.

Cніговий барс, що на Памирі чи в Афганістані - теж звуть по науковому пантерою Снігови́й барс, і́рбіс, барс - (Panthera uncia) — вид ссавців з родини котових.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655793 вiд 2023-01-26 15:58:08

ех … а в Таї зараз самий сезон. і кордон вони після короновірусу відкрили.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655792 вiд 2023-01-26 15:57:24

ех … а в таї зараз самий

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655791 вiд 2023-01-26 15:52:28

Зельц знову насцяв своїм поціновувачам, коли «заборонив» виїзд депутатам-чиновникам на відпочинок

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655790 вiд 2023-01-26 15:46:25

ironbelly (LMW28IF)
№ 1655787
---
Сьогодні прочитав. Вибачайте

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655789 вiд 2023-01-26 15:44:49

? «Слуга народу» Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабної війни вирішив відправитися у Таїланд — нібито для зустрічі з українською громадою і обговорення взаємодії. Зустріч запланована на п'ятницю 27 січня.
————
мабуть, за танками поїде

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655788 вiд 2023-01-26 15:34:05

Nycolas
№ 1655785

Ну як це - одноголосно? Це шо там, Туркменістан чи шо?
Явно ж були ті, які просто не голосували - мадяри там чи серби завафляні, та і із поважних країн є всікі ультраправі і ультраліві невменяшки, які або корисні ідіоти, або на пейроллі у кацапів, або то і то

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655787 вiд 2023-01-26 15:23:15

Nycolas № 1655786
І навіщо тягнути сюди допис, котрому вже кілька днів і котрий не є актуальним. Лаври Миколи спокою не дають?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655786 вiд 2023-01-26 15:12:02

Юрій Луценко:
На всій території Соледару ідуть жорстокі бої, українська артилерія повністю накриває маленьке містечко. Ми ганяємо «вагнерівців», як тарганів, кошмаримо їх не тільки артилерією, а й дронами-камікадзе.

Соледар зараз - ловушка для «вагнерівців». Бо позаду них мовчки, без артпідтримки стоїть російська армія, яка не пускає їх назад, а попереду - ЗСУ. Це соледарська мясорубка - помста військовиків за хамські випади вагнерівців щодо рос генералітету. І ми цим із задоволенням користуємося, прокручуємо ручку мясорубки щодня.

Поза Соледаром - дуже важкі бої, ситуація важка, Бахмут під постійним натиском ворогів, вони рвуться до дороги на Дніпро і подекуди мають успіх. Ми їх нищимо сотнями в день, але їх багато і вони повзуть вдень і вночі.

Ми маємо розуміти: війна не складається виключно із переможних реляцій спікерів влади. Війна - це жорстокі бої, в яких подекуди повністю знищені села і містечка приходиться залишати, щоби відходити у більш захищені місця, бо ми бережемо не тільки території, а в першу чергу - життя бійців ЗСУ.

Варто визнати очевидне: військовий злочинець Путін, призвавши не менше 300 тисяч мобіків, призначив Герасимова, у якого є ще 200 тисяч строковиків, має сьогодні військо, втричі більше, ніж рік назад, коли росія відкрито напала на Україну. Так, техніки у них значно поменшало. Але Орда величезна.

Цей лютий буде дуже лютим. Це буде дуже важкий місяць. Нам треба звикати до того, що ситуація не завжди буде складатися з переможних новин.
Збройні сили зроблять все можливе, але я закликаю до масимальної мобілізації всього суспільства: і фронт, і тил мають знати, що лютий буде важким. Але це останній масований удар, на який здатен Путін.

Вистоїмо. Прейдемо в контратаку. Повернемо свої землі. Здобудемо перемогу.

Зараз час припиняти дріб’язкові інтриги і час мобілізувати все суспільство, і тоді все буде гаразд. ЗСУ до цього готові.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655785 вiд 2023-01-26 14:52:03

ПАРЄ проголосувала за трибунал над путіним та лукашенко в Гаазі

Структура одноголосно підтримала відповідну резолюцію

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655784 вiд 2023-01-26 14:39:38

теніс
в жіночому фіналі дві «ватніци»
біларуска сабалєнка і казашка рибакіна
рибакіна сама з москви і там і живе
сабалєнка часто їздить в маскву (частина перед-сезонки там проводила) …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655783 вiд 2023-01-26 14:29:20

klirik
№ 1655781
з якою? 59? так стара ж їй років і років повинно бути

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655782 вiд 2023-01-26 14:27:58

VVV
№ 1655779

хто тут деморалізований? як лише в компанії починають замовчувати реальну ситуацію, компанії кінець

ти бачив відео, яке знімається із середини квартири, а ззовні двоє військових, які не достукалися, намагаються прикріпити повістку?
і при цьому насміхаються над хлопцями із центру, які намагаються якось ту повістку вручити, а не над мудаком, який від повістки переховується.

треба провести розяснювальну роботу з уим мудаком? чи може краще дати йому перспективу 5-7 років у в. язниці?

задай собі питання, чому ми не можемо проводити чесну дискусію з суспільством? невже воно таке слабке? цей нарід не такий? саме тому йому не можна, наприклад, короткоствол, бо «та вони ж один одного перестріляють». молдаванам можна, українцям - ні

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655781 вiд 2023-01-26 14:19:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1655780
--------
А що не так з цією ракетою? Вона рахується доволі точною як для кацапського впк

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655780 вiд 2023-01-26 14:13:20

проблема не в літаках як таких, хоча з ними теж проблема, проблема в ракетах.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655779 вiд 2023-01-26 14:01:36

toreo
№ 1655777

впевнений, що ГШ знають про всі ці проблеми. і розуміють, що робити.
навіть, якщо все саме так і є і це все правда на 200%, навіщо таке вкидувати в інфопростір? в чому користь, сенс? яка мета, крім деморалізації?
це я так дуже м'яко питаю. у мене є відповідь, але може хтось розумніший пояснить?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655778 вiд 2023-01-26 13:56:00

«Силами ППО знищено 47 крилатих ракет, 20 з них в районі столиці. Крім того, три із чотирьох керованих авіаційних ракет Х-59 не досягли своїх цілей»»

о бля, 59 досі використовують. 3 з 4 самі впали видно, од старості

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655777 вiд 2023-01-26 13:51:37

там же чмут каже про проблему з людьми в зсу.

«…скоро буде дуже велика проблема з людьми, бо вони закінчуються швидше, ніж росіяни вмирають … в значній мірі загинули, в значній мірі поранені, в значній мірі виснажені.. фахівці, які там були, вони, так чи інакше, зникають, а нові так швидко не з. являються. тому є, як є. тому є роти, які покидають позиції, або неналежний рівень забезпечення…люди недостатньо підготовлені, недостатньо навчені, бо нема на це часу зараз, і зробити інакше неможливо. і генштаб керує не тою армією, якою би хотів, а яка є.. і якимсь дивом ми цей результат ці місяці давали…»

час в цьому відношенні, на його думку, грає проти нас, бо в кацапів моб ресурс значно більший.

я додам, що саме тому я вважаю, що обсяги зброї запізнюються. наші повинні гинути на порядок меншими темпами порівняно з кацапами, і для цього повинна якісна перевага, яку дає зброя мережевоцентричної війни.

нам дуже помогли зброєю, тими ж танками, без цього був би капець, але нам принципово давали радянські танки, бойові машини піхоти (взагалі бмп1, які ще в срср застарілими були), і все інше плюс-мінус - так само. бо ніби нам не треба вчитися. ну, ок, а тепер нам швидше навчитися? чому б не почати вчитися півроку тому, а леопарди-абрамси не надати ще восени?

і ми воюємо здебільшого в таку саму війну, що і росіяни з тією різницею, що у них всього цього заліза однаково більше. лише у нас люди закінчуються швидше, ніж у них

і при цьому цей цирк з сучасними танками, яких аж 100 штук назбирається, але і то не зараз, а через місяць-два.

з атакамс все ніяк. чому? а хйого зна.
дійде і до літаків з часом. але у нас не так багато того часу. ніхто не приїде сюди воювати, лише нашими громадянами. вони потрібні вже вчора. і нема жодних причин не давати нам літаки. всі ці казки про ескалацію, потеційний ядерний конфлікт і т. д. - повна єрєсь.

ну і нашим потрібно збагнути, що не можна безкінечно гратися в популізм під час війни. потрібно шукати резерви мобілізації, навіть якщо такі кроки будуть непопулярні.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655776 вiд 2023-01-26 13:40:22

Сайт Яндекса нужен?))

Вихідний код «Яндекса» злили в мережу. Що це означає

26 січня, 2023, 13:02
Російська пошукова система «Яндекс» разом з низкою сервісів, таких як «Яндекс. Таксі», «Яндекс. Карти» та інші, зазнала масштабного зламу. В результаті в мережу злили 45 гігабайт даних, які по суті являють собою повний вихідний код всього ПО «Яндекса». AIN. UA розповідає, що сталося і що це означає.

https://ain.ua/2023/01/26/vyhidnyj-kod-yandeks-zlyly-v-merezhu-shho-cze-oznachaye/

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655775 вiд 2023-01-26 13:32:42

чмут такий же балабол

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655774 вiд 2023-01-26 13:29:07



інтерв. ю з тарасом чмутом. виявляється, жданова в армії називали прапорщик дубко. людина, яка ніфіга не розуміє в тому, що відбувається, але скрізь запрошується і коментує. чмут знав його ще до 14-го року.

такими «експертами» і формується громадська думка в україні

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655773 вiд 2023-01-26 13:29:05

ironbelly (LMW28IF)
№ 1655768
:)
думаю шо да :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.