Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655652 вiд 2023-01-25 03:32:09https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02dBtVKkfJcUVkk3paQZmUbDFS38JFVzPzN4JpdmQS7xiJLaiYS9tBCErXCaxmjWdFl&id=100063790800238&mibextid=Nif5oz Резніков шабуню культурно хуями годує. Респект.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655651 вiд 2023-01-25 01:12:34Voxa (м. Запоріжжя) № 1655646 От нахіба ти всяке лайно собі в голову тягнеш? Має ж бути інформаційна гігієна.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655650 вiд 2023-01-25 00:58:28Nycolas № 1655642 тaм щe цiкaвo The media reports that Hryhoriy Stepanets bequeathed another two million dollars each to Ukrainian universities – UKU and Mohylianka, and another million dollars to the Israeli army, the IDF.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655649 вiд 2023-01-25 00:36:29Ukrainian forces shot another SU-25 attack aircraft around Bakhmut today. ------ «свято» ппо продовжується…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655648 вiд 2023-01-25 00:34:08https://twitter.com/Gandrushka/status/1618005137011752960?s=20&t=Bp_r7w0EafNqg7E4rsHKEg джонсону подарували шапку з написом «нумерація вагонів починається з голови поїзда» - це просто який топ! на рівні шапок що колись яніна соколова продавала (перед виборами) - було написано «не сци» :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655647 вiд 2023-01-24 23:26:39До того, як Росія вторглася в Україну 24 лютого, потужності США виготовляли близько 14 400 некерованих снарядів на місяць, що було достатнім для американської армії. Але потреба забезпечити збройні сили України спонукає керівників Пентагону потроїти виробничі плани у вересні, а потім знову подвоїти їх у січні, щоб вони могли виробляти 90 000 або більше снарядів на місяць. Рішення армії розширити виробництво артилерії є найчіткішим свідченням того, що Сполучені Штати планують підтримувати Україну незалежно від того, як довго триватиме війна. https://mil.in.ua/uk/news/pentagon-zbilshyt-vyrobnytstvo-artyleriyi-dlya-ukrayiny-v-shist-raziv/
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655646 вiд 2023-01-24 23:17:16«Ключова фігура у пропаганді» закликає до єдності суспільства: https://www.facebook.com/ViktoriaJoy21/posts/pfbid02pXDvzNmgdTkYJXnB2sS9WErABCd4EXWP3oPLgTdAkDdDricnGbJ2MFQegtfVeoxvl
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655645 вiд 2023-01-24 23:02:57Питання не тільки в тому, що дають, а головне СКІЛЬКИ? Нам арти не вистачає катастрофічно і снарядів. А її ж «дають» давно. То рота танків у розстрочку звісно позитив, але розкачали так, що наче з понеділка сотень п "ять вже попруть в прорив. А через місяць Ф-16 сотнями ще й злітать будуть чи-то з Польщі, чи-то з Румунії…До надходження в негомеопатичній кількості ще ой як далеко. Вистачило б часу і людей.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655644 вiд 2023-01-24 22:59:40Щось жужжит в обеиіх ухах… було таке на початку Трампа, коли він сказав, що зі всіх старе НАТО - Америка вкладається більш, ніж інши страни европи? І як рішення виводють свої бази з Німеччини. Було таке? Європа тоді, як Англія, не сказала да, і не сказала ніт. І ось питаннячко/ теорія заговора…. Америка нагинає Європу? зараз всі вкладаються. Ненькі страждати…
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655643 вiд 2023-01-24 22:55:321655639 Чит. передостаннє речення. з. і. я не тільки з дивана пишу
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655642 вiд 2023-01-24 22:53:57Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний передав на потреби ЗСУ 1 мільйон доларів, які отримав у спадок із США — The New York Times За інформацією видання, Валерій Залужний отримав спадок від американця українського походження Григорія Степанця. Про це повідомила родина Степанців. У січні генерал пожертвував всю отриману суму на Збройні Сили України. Це підтверджує пресслужба ЗСУ
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655641 вiд 2023-01-24 22:43:02Starik (Україна, Київ) № 1655637 ага, особливо як електрику вимкнули і шукаєш в магазині по карманах гроші, шоб шось купить :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655640 вiд 2023-01-24 22:40:09а от хтось задавася питанням, самі по собі такі омріяні Ф-16 навіщо? ну крім розривів кацапських пуканів от злості. хоча думаю їх і після Абрамсі вже розірве.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655639 вiд 2023-01-24 22:39:28та ж не москаль) № 1655634 ---------- Мене і toreo нещодавно тут звинуватили що ми тільки негативні речі висвітлюєм, зраду сієм. Ок, людям важко дається реальність, всі хочуть перемог і телемарафона нонстоп І тут ти вивалюєш про повістки на похоронах, атошники закінчуються, резерва мало. Навіщо ти підриваєш моральний стан суспільства? Дохуя обізнаний? Тримай це при собі. Генштаб краще за тебе знає як знайти екіпажи на танки
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655638 вiд 2023-01-24 22:27:45olma № 1655612 по ідеї 14 танків в роті (беру за аналогом з англ. мови - company)
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655637 вiд 2023-01-24 22:24:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1655629 Ну в Китаї мабуть вже давно. А ми ж технологічна країна. Особливо для сел, де один чи два термінала Укрпошти та Нової пошти.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655636 вiд 2023-01-24 22:24:34У нас зараз 30-40 тис на заході тренуються
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655635 вiд 2023-01-24 22:21:25klirik № 1655632 Та вже Зірку Смерті відразу просити.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655634 вiд 2023-01-24 22:20:28танки добре, а як з екіпажами? як з піхотою для нових МСБригад? не знаю - але наразі з резервом у нас мяко кажучи недуже. часу багато втрачено - коли на початку війни черги до воєнкоматів стояли, тоді набирали штат, а тих, хто не служив, в основному додому відправляли, а якщо дуже упирався то в нац. гвардію, трохи в ТО, а за решту тільки зараз взялись - вже на похоронах загиблих повістки роздають, а далі їх куди і ким? за рік можна було хоча би через тероборону пропустити, по ВУСам росписати. Армія тримається на тих, хто в АТО школу пройшов, якби вони не були приписані до своїх підрозділів і мобілізовані до них в перші дні, то була б хана нам. Але їх з кожним днем стає меньше… то я так, не ради зради, просто реалії з фронту. дай Бог, щоб все було не так сумно
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655633 вiд 2023-01-24 22:09:39Я гадаю, із танками кацапня почне сипатися, як перші ф16 чи Ґріпени почнуть літати - буде драсьтє.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655632 вiд 2023-01-24 22:04:16Залишилось тільки літаки та авіаносець з томагавками попрохати
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655631 вiд 2023-01-24 21:51:36Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1655625 мова не про те. Вкиди робляться всякі, багато і навмання - а ви там розбирайтеся. Безвідносно правда то чи ні. Заставили виправдовуватись, сратись чи просто відповідати - вже перемога. Бо потрачено час і ресурс.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655630 вiд 2023-01-24 21:51:05Switzerland is finally prepared to offer help. The Swiss Security Policy Commission of the National Council wants Germany, Denmark and Spain to be allowed to transfer weapons from Switzerland to Ukraine. ------- чи їм всми астрологи нагадали, що до китайського нового року - ніззя. а от як розпочнеться новий лунний місяць - тоді вже і «зя» літаки, атакамси… і хуйло що щось давно «мирні перговори» не пропонувало..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655629 вiд 2023-01-24 21:50:10до податку на кеш ще буде отаке покращення: "В Украине могут запретить покупать сигареты и алкоголь за наличные, – замруководителя ОП Ростислав Шурма. «Мы планируем два фундаментальных изменения. Первое – это электронный акциз. Второе – перевод расчетов за подакцизные товары исключительно в безналичный формат». "
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655628 вiд 2023-01-24 21:44:50Швейцарія припинить блокувати постачання озброєнь Україні – Neue Zürcher Zeitung
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655627 вiд 2023-01-24 21:39:35Шабунін - підар найвищого гатунку, у всіх найгірших сенсах слова.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655626 вiд 2023-01-24 21:32:35о, розпочали сезон, як і не закінчували «Динамо» — «Рапід» В — 0:4.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655625 вiд 2023-01-24 21:32:10PEPSI (Merkury) № 1655622 a чи нe лeгшe булo нe рoбити пiдстaв для тaких «вкидiв»? ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655624 вiд 2023-01-24 21:05:52Batyj № 1655603 вiд 2023-01-24 19:07:06 2 Enot № 1655599 днями бачив виступ нардепа Желязняка з Голосу, він відкритим текстом каже шо Резніков і МО в часності від закупівель фактично відсторонені і ні на шо там не впливають. Є бек-офіс від АП
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655623 вiд 2023-01-24 20:48:342 Nycolas№ 1655618Що саме?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655622 вiд 2023-01-24 20:47:41а шо, хороша схема - зробити вкид про корупцію, пересварити суспільство, дочекатись відставок, підкинути грошей проплаченим журналюнам у європі і заголовки готові. Прості люди обурюються, допомога україні зменшується. І воно працює.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655621 вiд 2023-01-24 20:43:51заголовки німецьких газет сьогодні: «В Україні процвітає корупція навіть під час війни» «Все розрадають» «Злодії на найвищих посадах»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655620 вiд 2023-01-24 20:33:46Схоже у всіх є Леопарди крім Нідерландів, і щоб не бути підзаборним лохом, який не відправив танки їбошити русню, їм доводиться їх купити. Ну ок: D
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655619 вiд 2023-01-24 20:33:26Панєслась The Netherlands is considering buying 18 Leopard 2 tanks to donate to Ukraine.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655618 вiд 2023-01-24 20:16:29Греція - майже перша несподівано)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655617 вiд 2023-01-24 20:14:23Русня, шо з єбалом?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655616 вiд 2023-01-24 20:14:07
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655615 вiд 2023-01-24 20:13:58О, сорі за боян :) Але надто радісна новина
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655614 вiд 2023-01-24 20:13:29⚡️Канцлер Німеччини Олаф Шольц прийняв рішення про відправку в Україну танків Leopard 2, пише Spiegel.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655613 вiд 2023-01-24 20:12:43Leopard 2A4, Leopard 2A5, Leopard 2A6/A6M