olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655612 вiд 2023-01-24 20:11:49Deutschland schickt Leopard-Panzer in die Ukraine Nach monatelanger Debatte hat sich Kanzler Scholz durchgerungen, Kampfpanzer an die Ukraine zu liefern. Auch die Verbündeten wollen offenbar mitziehen. Aus den USA könnten Abrams-Panzer kommen. Von Christoph Hickmann 24.01.2023, 18.31 Uhr Die Entscheidung ist gefallen: Deutschland wird Kampfpanzer vom Typ Leopard 2 an die Ukraine liefern. Nach SPIEGEL-Informationen geht es um mindestens eine Kompanie Leopard 2A6. Weitere Verbündete, unter anderem aus Skandinavien, wollen demnach ebenfalls Kampfpanzer vom Typ Leopard 2 an die Ukraine liefern. Die Bundesregierung will die Genehmigung zur Ausfuhr solcher Panzer erteilen, die im Besitz anderer Staaten wie Polen sind. ----- А скільки це танків - eine Kompanie?
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655611 вiд 2023-01-24 20:04:18А7 последние. А4 самые массовые- видимо их насыпат союзники в достатке.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655610 вiд 2023-01-24 20:04:16причем, интересное условие, всем желаюсчим передавать только 2А, леопольдов 1 не передавать!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655609 вiд 2023-01-24 20:03:39Тепер питання в кількості і якості Німці занадто повільно запрягають, естонці на голову попереду)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655608 вiд 2023-01-24 20:02:57да. Роту 2A6.. это последние?
sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655607 вiд 2023-01-24 20:01:21Німців спочатку всі запалювали, потім закидали лайном, штати тразнули І потім шольц сказав ок Він спеціально тримав паузу бо йому подобалось гівно з себе зчишати
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655606 вiд 2023-01-24 19:51:48Що, ніби котячих випускають з кліток?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655605 вiд 2023-01-24 19:49:14Канцлер Німеччини Олаф Шольц ухвалив рішення передати Україні бойові танки Leopard 2, повідомляє Spiegel.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655604 вiд 2023-01-24 19:08:31Enot № 1655599 Дo oчищeння трeбa стaвитися спoкiйнiшe. гoлoвнe щoб прoцeсс iшoв. I здaється Рeзнiкoв цe рoзумiє. Як рoзумiють i нa Зaхoдi.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655603 вiд 2023-01-24 19:07:062 Enot№ 1655599Резников - один в єтой шобле приличный человек. Взрослый, вменяемый. Не с базара.Када-то я задавал вопрос, Резников- нормальный или притворяется? Мне тут очень многие ответили, что нормальный. При том, что хуйня в его ведомстве, его я бы не обвинял, за всем министр усмотреть не может. Для того и существуют замы. Замы курируют направления. Одно - вооружение, другое - снабжение одеждой, третье - питание и т. п.Просто министр должен сделать соответствующие выводы..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655602 вiд 2023-01-24 17:49:18кацапьюра :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655601 вiд 2023-01-24 17:48:15Vichny № 1655525 вiд 2023-01-24 00:45:01 Valeriy № 1655523 І чим же я тобі нагадую кацапа, о кацапомовний засуджувач кацапомовності? Valeriy № 1655523 вiд 2023-01-24 00:33:42 Vichny № 1655491 вiд 2023-01-23 19:20:20 Valeriy № 1655489 вiд 2023-01-23 19:11:58 Цікаво, що свій пост, де ти висловив презирство до кацапомовних, ти написав якраз кацапською. ------------------------------------- Ти мені нагадуєш типового кацапа. Ти мабуть етнічний кацап, який дивом опинився в Україні і виріс тут. ++++++++++++++++++++++++++++++++ бггг :)) Я давно підозрював що вічний це кацап і совок.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655600 вiд 2023-01-24 17:15:15The Biden administration is leaning toward sending a significant number of Abrams M1 tanks to Ukraine and an announcement of the deliveries could come this week, U. S. officials said. The announcement would be part of a broader diplomatic understanding with Germany in which Berlin would agree to send a smaller number of its own Leopard 2 tanks and would also approve the delivery of more of the German-made tanks by Poland and other nations. It would settle a trans-Atlantic disagreement over the tanks that had threatened to open fissures as the war drags into the end of its first year. The White House declined to comment. https://www.wsj.com/articles/poland-formally-requests-german-permission-to-send-tanks-to-ukraine-11674558492 ---------- щось буде… бабченко це передбачив ще років 10 назад :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655599 вiд 2023-01-24 17:12:30Batyj Резніков працює на пользу Україні. А удар був саме по ньому, петушок Шабунін вискочив зараз зі звинуваченнями гучними, верещить. Про Шабуню хтось дуже влучно сказав: «Ця людина не працювала жодної хвилини в своєму житті, тільки торгувала обличчям». От така істота, а також журналіст ДН з дуже поганою репутацією валять міністра оборони під час війни. Цілком дієздатного міністра оборони. Хто цих звєрьків юзає, кацапня чи шоколадні не так і важливо. Головне - результат. Що стосується Свинарчуків, то вони по чорним схемам закупали деталі для С300. Це корисно до України, але ж ніхто не казав що вони на цьому не заробляли. Як і всі інші учасники схеми. І вся схема - чорна, поза правовим полем. Отже, за бажання їх можна притягнути до кримінальної відповідальності.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655598 вiд 2023-01-24 17:11:56&t=104s аль-джазіра засвітила наш командний центр сподівають то не є супер-секретом виглядає як у кіно показують майбутнє 2050+…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655597 вiд 2023-01-24 17:00:39Мудрик побив поточний рекорд швидкості АПЛ під час своєї дебютної гри --- @OptaJoe 36.63 - Mykhailo Mudryk recorded a top speed of 36.63 km/h against Liverpool, the fastest speed recorded in the Premier League this season. 36.63 - Mykhailo Mudryk 36.61 - Anthony Gordon 36.53 - Darwin Núñez 36.22 - Erling Haaland 36.09 - Denis Zakaria
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655596 вiд 2023-01-24 16:56:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1655593 вiд 2023-01-24 16:47:03 Бородата жінка ніколи особливо не ховалася. У нього по майдану та на фоні війни була іпотека у спьорбанку рф, декларована жінка їздила діджеїти щотижня до рф.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655595 вiд 2023-01-24 16:56:032 Enot№ 1655592вот ты до сих пор не понял, «чем видризняется».Я отвечу - тем, что Свинарчуки работади на пользу Украине, а твои зеленожопики, в подавляющем большинстве - на свою пользу..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655594 вiд 2023-01-24 16:52:26Панове, не проходьте повз. Група «WBC Ультрас Динамо» на фбук почала новий збір на фронт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655593 вiд 2023-01-24 16:47:03Взагалі цікаво було б прослідкувати, чи немає за кимось із наших «викривачів» (ще з часів Ющенка) кацапського сліду. Скажімо, щодо того ж самого лєщєнги - воно мабуть не здивувало б ніфуя.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655592 вiд 2023-01-24 16:44:39Batyj А чим ця історія відрізняється від тої? Тим ще ця за Пєтю, а та проти? Але це удар по Україні в обох випадках.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655591 вiд 2023-01-24 16:42:07щас по тв сказанули - амеры готовы (!) передавать нам абрамсы..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655590 вiд 2023-01-24 16:33:112 Enot№ 1655558ты лучче Свинарчуков вспомни, засранец..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655589 вiд 2023-01-24 16:31:02
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655588 вiд 2023-01-24 16:29:54Наші грають спаринг з Рапідом.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655587 вiд 2023-01-24 16:26:09Enot № 1655585 вiд 2023-01-24 16:17:32 > Я на відміну від багатьох з вас не голосував за Зеленського. Ну, це ти видав! Майже нахуй послав.: D Ти маєш памʼятати, що на О за Пороха було мабуть 99% дописувачів. :) Якщо не помиляюсь, навіть робили закрите голосування з цього приводу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655586 вiд 2023-01-24 16:17:52Enot № 1655557 № 1655552 ---' Я проти того щоб цим всім останнім подіям нав'язувати якусь єдину модальність, зокрема що це все якась змова опозиції чи операція ворогів. Міністр загинув в аварії (диверсії). Арестович змушений подати у відставку у звязку з неузгодженими заявами по трагедії у Дніпрі. Стаття від Наших Грошей у Дзеркалі тижня вийшла, але за 10 до випуску днів автори направили матеріали в ОП та СБУ та інші органи ці матеріали. Щодо Резнікова. Моє спостереження, це талановита людина юрист, переговорник, можна навіть сказати стратег, але не менеджер в класичному розумінні. Як ти розумієш Зеля поставив його на міністра і віцепремьера з деокупації, щоб він виторговував з Росію щось там, обмін полоненими, або викокнання Мінських угод. І лише згодом поставив Резнікова на МО. Короче не хотілося б про Резнікова, я сподіваюся, він не в темі, і не хотів сміття з хати. Я просто кажу, що хоча опозиція до Зеленського жостко тут тисне, але це НЕ її адженда і задумка. Просто Зеленський мабуть серйозно витрачає багато часу для медіа і інформаціонних речей, але на жаль, він не хоче розуміти, що Україна структурно слабка, нема верховенства права, нема менеджменту, нема блять просто навчених і некорумпованих господарників. І героїзм та самопожертви в тилу і на фронті сусідуюють з пиздингом, нахабством, мажорством, бидлячим похуїзмом, зрадою, стяжатєльством. Це та сама Україна, яка була і за попередників. Серйозних тектонічних зсувів нема. А я бачу, що Зе не любить займатися структурними якимись самокритичними реформами. І цей його популізм ще процвітає. Візьми свіжий кейс Коболева. піпец. Нахуа було рипатися і натравлювати ДБР чи хто там в суд викликав?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655585 вiд 2023-01-24 16:17:32Я на відміну від багатьох з вас не голосував за Зеленського. А ви - голосували. Навіщо тепер кричите? Це - ваша влада. Президент робить все що в його силах для перемоги, це факт. Те що він не є професійним політиком це питання зовсім не до нього, а до тих хто за нього голосував. Я підтримую Верховного Головнокомандувача. Того який є. Штаб ПеПо «качає» Україну заради політичних преференцій, що показує які вони там усі «патріоти». Так само попередники ПеПо просрали Україну в 1918 році. Напаскудили, паскуди, і злилися.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655584 вiд 2023-01-24 16:11:11toreo № 1655579 а от і ніхуя. є ще Юля. вона ж десь є? вона має десь бути.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655583 вiд 2023-01-24 16:07:14Voxa (Tel) № 1655581 перестань) я ж тебе ні у чому не звинувачую. а всі ці політичні драчки до всрачки сприймаю з іронією))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655582 вiд 2023-01-24 16:06:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1655533 ну, між собою вони переважно киргизькою, так шо їх х поймеш)) але необов. язковість там поширена. з іншого боку у нас коли якісь будівельні або ремонтні роботи замовляєш, так ніби такі самі киргизи скрізь))
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655581 вiд 2023-01-24 15:54:42toreo № 1655579 ;) ну бля Ти ще напиши шо я за гроші Просто Енот так завзято захищає зе-ермака шо не підїбнуть просто не можна.
Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655580 вiд 2023-01-24 15:46:38Насправді скандали з роскраданням гуманітарки вже більше пів року, скандал с завищеними цінами на форму в МО з літа, в асфальт гроші заривають нон-стоп весь час. якби в ермака було бажання, а не задача спиздить, можна було все вирішить поступово і тихо, а тепер коли нарвало до чиряка вже не сховаеш
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655579 вiд 2023-01-24 15:44:18Voxa (м. Запоріжжя) № 1655556 якщо людина не є політичним шанувальником пороха, вона не обовязково є шанувальником зеленського. я розумію, що така думка навязується з боку штабу ппо, але це ж очевидно не так
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655578 вiд 2023-01-24 15:39:55«Приветствую в Украине президента Финляндии Саули Ниисте. Украина ценит поддержку Финляндии и финского народа», - сказал глава государства. --------- була інфа що канадські військові літаки щось (важке) «везуть» з фінляндії. можливо анонсують
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655577 вiд 2023-01-24 15:23:18Тим часом, у Мінрегіоні один заступник міністра (той, якого заскочили на хабарі) під вартою, а двоє терміново звільнилися. Хоча тепер це, очевидно, буде нове «Міністерство відновлення» під новоспеченим віце-премʼєром Кубраковим.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655576 вiд 2023-01-24 15:21:33sk (здалеку…) № 1655570 --------- Операція «буря в пустелі». Перед наземною фазаю, коаліція місяць утюжила літаками бази, ппо, військову техніку Іраку, ну все що можливо по суті. Для цього вони задіяли майже 3000 літаків та гвинтокрилів! (60% з них були бойові, тобто десь 1800). Наврядчи такий фокус прокатить з кацапами. ps. Цікавий факт. Наземна фаза операції «Буря в пустелі» почалась 24 лютого! і тривала 4 дні. Враховуючи як кацапи люблять надрочувати на символічні дати, не здивуюсь якщо вони хотіли затьмарити цю операцію своєю «Киев за три дня»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655575 вiд 2023-01-24 15:20:35sk (здалеку…) № 1655574 інтервью з розборами подій в україні у 1918му році
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655574 вiд 2023-01-24 15:19:01Призрак замка (Привид Замку) № 1655572 вiд 2023-01-24 15:15:11 то ж не я а романенко згадує 1918 і які уроки потрібно винести з того він на своєму ютьюб декілька відосів записував з різними співрозмовниками. тому й сам посилаєтся…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655573 вiд 2023-01-24 15:15:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1655571 ну тут дісно «пахне» арєстовичем. у нього мільйон заяв від 2-3 тижні до всьопропало через пів-року завжди можна сказати «явамгаваріл» але по романенку я запам'ятав (можна в тг знайти але лінь рити). він там писав пр жорсткі вимоги зі сторони штатів по кадрам. на фоні загальних «рожевих» очікувань від візиту - виглядало як «не в тему» … ну ок зараз всі лом-и пишуть що «кадрові» рішення «тому що байден попросив», «тому що єс заставило», тому що хтось приїжджав до зе з європи останній місяць (з натяком навіть на бернса (той що «таємний візит»)) …