🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2386.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655612 вiд 2023-01-24 20:11:49

Deutschland schickt Leopard-Panzer in die Ukraine

Nach monatelanger Debatte hat sich Kanzler Scholz durchgerungen, Kampfpanzer an die Ukraine zu liefern. Auch die Verbündeten wollen offenbar mitziehen. Aus den USA könnten Abrams-Panzer kommen.

Von Christoph Hickmann
24.01.2023, 18.31 Uhr

Die Entscheidung ist gefallen: Deutschland wird Kampfpanzer vom Typ Leopard 2 an die Ukraine liefern. Nach SPIEGEL-Informationen geht es um mindestens eine Kompanie Leopard 2A6.

Weitere Verbündete, unter anderem aus Skandinavien, wollen demnach ebenfalls Kampfpanzer vom Typ Leopard 2 an die Ukraine liefern. Die Bundesregierung will die Genehmigung zur Ausfuhr solcher Panzer erteilen, die im Besitz anderer Staaten wie Polen sind.
-----
А скільки це танків - eine Kompanie?

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655611 вiд 2023-01-24 20:04:18

А7 последние. А4 самые массовые- видимо их насыпат союзники в достатке.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655610 вiд 2023-01-24 20:04:16

причем, интересное условие, всем желаюсчим передавать только 2А, леопольдов 1 не передавать!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655609 вiд 2023-01-24 20:03:39

Тепер питання в кількості і якості
Німці занадто повільно запрягають, естонці на голову попереду)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655608 вiд 2023-01-24 20:02:57

да. Роту 2A6.. это последние?

sk(Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655607 вiд 2023-01-24 20:01:21

Німців спочатку всі запалювали, потім закидали лайном, штати тразнули
І потім шольц сказав ок
Він спеціально тримав паузу бо йому подобалось гівно з себе зчишати

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655606 вiд 2023-01-24 19:51:48

Що, ніби котячих випускають з кліток?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655605 вiд 2023-01-24 19:49:14

Канцлер Німеччини Олаф Шольц ухвалив рішення передати Україні бойові танки Leopard 2, повідомляє Spiegel.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655604 вiд 2023-01-24 19:08:31

Enot
№ 1655599

Дo oчищeння трeбa стaвитися спoкiйнiшe. гoлoвнe щoб прoцeсс iшoв. I здaється Рeзнiкoв цe рoзумiє. Як рoзумiють i нa Зaхoдi.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655603 вiд 2023-01-24 19:07:06

2 Enot
№ 1655599
Резников - один в єтой шобле приличный человек. Взрослый, вменяемый. Не с базара.
Када-то я задавал вопрос, Резников- нормальный или притворяется? Мне тут очень многие ответили, что нормальный.
При том, что хуйня в его ведомстве, его я бы не обвинял, за всем министр усмотреть не может. Для того и существуют замы. Замы курируют направления. Одно - вооружение, другое - снабжение одеждой, третье - питание и т. п.
Просто министр должен сделать соответствующие выводы..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655602 вiд 2023-01-24 17:49:18

кацапьюра :-))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655601 вiд 2023-01-24 17:48:15

Vichny
№ 1655525 вiд 2023-01-24 00:45:01

Valeriy
№ 1655523

І чим же я тобі нагадую кацапа, о кацапомовний засуджувач кацапомовності?

Valeriy
№ 1655523 вiд 2023-01-24 00:33:42

Vichny
№ 1655491 вiд 2023-01-23 19:20:20

Valeriy
№ 1655489 вiд 2023-01-23 19:11:58

Цікаво, що свій пост, де ти висловив презирство до кацапомовних, ти написав якраз кацапською.
-------------------------------------
Ти мені нагадуєш типового кацапа.
Ти мабуть етнічний кацап, який дивом опинився в Україні і виріс тут.
++++++++++++++++++++++++++++++++
бггг :))
Я давно підозрював що вічний це кацап і совок.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655600 вiд 2023-01-24 17:15:15

The Biden administration is leaning toward sending a significant number of Abrams M1 tanks to Ukraine and an announcement of the deliveries could come this week, U. S. officials said.
The announcement would be part of a broader diplomatic understanding with Germany in which Berlin would agree to send a smaller number of its own Leopard 2 tanks and would also approve the delivery of more of the German-made tanks by Poland and other nations. It would settle a trans-Atlantic disagreement over the tanks that had threatened to open fissures as the war drags into the end of its first year.
The White House declined to comment.
https://www.wsj.com/articles/poland-formally-requests-german-permission-to-send-tanks-to-ukraine-11674558492
----------
щось буде…
бабченко це передбачив ще років 10 назад :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655599 вiд 2023-01-24 17:12:30

Batyj
Резніков працює на пользу Україні. А удар був саме по ньому, петушок Шабунін вискочив зараз зі звинуваченнями гучними, верещить. Про Шабуню хтось дуже влучно сказав: «Ця людина не працювала жодної хвилини в своєму житті, тільки торгувала обличчям». От така істота, а також журналіст ДН з дуже поганою репутацією валять міністра оборони під час війни. Цілком дієздатного міністра оборони. Хто цих звєрьків юзає, кацапня чи шоколадні не так і важливо. Головне - результат.
Що стосується Свинарчуків, то вони по чорним схемам закупали деталі для С300. Це корисно до України, але ж ніхто не казав що вони на цьому не заробляли. Як і всі інші учасники схеми. І вся схема - чорна, поза правовим полем. Отже, за бажання їх можна притягнути до кримінальної відповідальності.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655598 вiд 2023-01-24 17:11:56

&t=104s
аль-джазіра засвітила наш командний центр
сподівають то не є супер-секретом
виглядає як у кіно показують майбутнє 2050+…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655597 вiд 2023-01-24 17:00:39

Мудрик побив поточний рекорд швидкості АПЛ під час своєї дебютної гри

---

@OptaJoe
36.63 - Mykhailo Mudryk recorded a top speed of 36.63 km/h against Liverpool, the fastest speed recorded in the Premier League this season.

36.63 - Mykhailo Mudryk
36.61 - Anthony Gordon
36.53 - Darwin Núñez
36.22 - Erling Haaland
36.09 - Denis Zakaria

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655596 вiд 2023-01-24 16:56:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655593 вiд 2023-01-24 16:47:03

Бородата жінка ніколи особливо не ховалася. У нього по майдану та на фоні війни була іпотека у спьорбанку рф, декларована жінка їздила діджеїти щотижня до рф.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655595 вiд 2023-01-24 16:56:03

2 Enot
№ 1655592
вот ты до сих пор не понял, «чем видризняется».
Я отвечу - тем, что Свинарчуки работади на пользу Украине, а твои зеленожопики, в подавляющем большинстве - на свою пользу..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655594 вiд 2023-01-24 16:52:26

Панове, не проходьте повз.
Група «WBC Ультрас Динамо» на фбук почала новий збір на фронт.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655593 вiд 2023-01-24 16:47:03

Взагалі цікаво було б прослідкувати, чи немає за кимось із наших «викривачів» (ще з часів Ющенка) кацапського сліду. Скажімо, щодо того ж самого лєщєнги - воно мабуть не здивувало б ніфуя.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655592 вiд 2023-01-24 16:44:39

Batyj
А чим ця історія відрізняється від тої? Тим ще ця за Пєтю, а та проти? Але це удар по Україні в обох випадках.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655591 вiд 2023-01-24 16:42:07

щас по тв сказанули - амеры готовы (!) передавать нам абрамсы..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655590 вiд 2023-01-24 16:33:11

2 Enot
№ 1655558
ты лучче Свинарчуков вспомни, засранец..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655589 вiд 2023-01-24 16:31:02



Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655588 вiд 2023-01-24 16:29:54

Наші грають спаринг з Рапідом.



Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655587 вiд 2023-01-24 16:26:09

Enot
№ 1655585 вiд 2023-01-24 16:17:32

> Я на відміну від багатьох з вас не голосував за Зеленського.

Ну, це ти видав!
Майже нахуй послав.: D

Ти маєш памʼятати, що на О за Пороха було мабуть 99% дописувачів. :)
Якщо не помиляюсь, навіть робили закрите голосування з цього приводу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655586 вiд 2023-01-24 16:17:52

Enot
№ 1655557

№ 1655552
---'
Я проти того щоб цим всім останнім подіям нав'язувати якусь єдину модальність, зокрема що це все якась змова опозиції чи операція ворогів.

Міністр загинув в аварії (диверсії). Арестович змушений подати у відставку у звязку з неузгодженими заявами по трагедії у Дніпрі. Стаття від Наших Грошей у Дзеркалі тижня вийшла, але за 10 до випуску днів автори направили матеріали в ОП та СБУ та інші органи ці матеріали.

Щодо Резнікова. Моє спостереження, це талановита людина юрист, переговорник, можна навіть сказати стратег, але не менеджер в класичному розумінні. Як ти розумієш Зеля поставив його на міністра і віцепремьера з деокупації, щоб він виторговував з Росію щось там, обмін полоненими, або викокнання Мінських угод. І лише згодом поставив Резнікова на МО.

Короче не хотілося б про Резнікова, я сподіваюся, він не в темі, і не хотів сміття з хати.
Я просто кажу, що хоча опозиція до Зеленського жостко тут тисне, але це НЕ її адженда і задумка.

Просто Зеленський мабуть серйозно витрачає багато часу для медіа і інформаціонних речей, але на жаль, він не хоче розуміти, що Україна структурно слабка, нема верховенства права, нема менеджменту, нема блять просто навчених і некорумпованих господарників. І героїзм та самопожертви в тилу і на фронті сусідуюють з пиздингом, нахабством, мажорством, бидлячим похуїзмом, зрадою, стяжатєльством.
Це та сама Україна, яка була і за попередників. Серйозних тектонічних зсувів нема.
А я бачу, що Зе не любить займатися структурними якимись самокритичними реформами.
І цей його популізм ще процвітає. Візьми свіжий кейс Коболева. піпец. Нахуа було рипатися і натравлювати ДБР чи хто там в суд викликав?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655585 вiд 2023-01-24 16:17:32

Я на відміну від багатьох з вас не голосував за Зеленського. А ви - голосували. Навіщо тепер кричите? Це - ваша влада. Президент робить все що в його силах для перемоги, це факт. Те що він не є професійним політиком це питання зовсім не до нього, а до тих хто за нього голосував.
Я підтримую Верховного Головнокомандувача. Того який є. Штаб ПеПо «качає» Україну заради політичних преференцій, що показує які вони там усі «патріоти». Так само попередники ПеПо просрали Україну в 1918 році. Напаскудили, паскуди, і злилися.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655584 вiд 2023-01-24 16:11:11

toreo
№ 1655579
а от і ніхуя. є ще Юля. вона ж десь є? вона має десь бути.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655583 вiд 2023-01-24 16:07:14

Voxa (Tel)
№ 1655581

перестань)
я ж тебе ні у чому не звинувачую. а всі ці політичні драчки до всрачки сприймаю з іронією))

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655582 вiд 2023-01-24 16:06:15

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655533

ну, між собою вони переважно киргизькою, так шо їх х поймеш))

але необов. язковість там поширена.
з іншого боку у нас коли якісь будівельні або ремонтні роботи замовляєш, так ніби такі самі киргизи скрізь))

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655581 вiд 2023-01-24 15:54:42

toreo
№ 1655579
;) ну бля
Ти ще напиши шо я за гроші
Просто Енот так завзято захищає зе-ермака шо не підїбнуть просто не можна.

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655580 вiд 2023-01-24 15:46:38

Насправді скандали з роскраданням гуманітарки вже більше пів року, скандал с завищеними цінами на форму в МО з літа, в асфальт гроші заривають нон-стоп весь час.
якби в ермака було бажання, а не задача спиздить, можна було все вирішить поступово і тихо, а тепер коли нарвало до чиряка вже не сховаеш

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655579 вiд 2023-01-24 15:44:18

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1655556

якщо людина не є політичним шанувальником пороха, вона не обовязково є шанувальником зеленського. я розумію, що така думка навязується з боку штабу ппо, але це ж очевидно не так

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655578 вiд 2023-01-24 15:39:55

«Приветствую в Украине президента Финляндии Саули Ниисте. Украина ценит поддержку Финляндии и финского народа», - сказал глава государства.
---------
була інфа що канадські військові літаки щось (важке) «везуть» з фінляндії. можливо анонсують

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655577 вiд 2023-01-24 15:23:18

Тим часом, у Мінрегіоні один заступник міністра (той, якого заскочили на хабарі) під вартою, а двоє терміново звільнилися. Хоча тепер це, очевидно, буде нове «Міністерство відновлення» під новоспеченим віце-премʼєром Кубраковим.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655576 вiд 2023-01-24 15:21:33

sk (здалеку…)
№ 1655570
---------
Операція «буря в пустелі». Перед наземною фазаю, коаліція місяць утюжила літаками бази, ппо, військову техніку Іраку, ну все що можливо по суті. Для цього вони задіяли майже 3000 літаків та гвинтокрилів! (60% з них були бойові, тобто десь 1800). Наврядчи такий фокус прокатить з кацапами.

ps. Цікавий факт. Наземна фаза операції «Буря в пустелі» почалась 24 лютого! і тривала 4 дні. Враховуючи як кацапи люблять надрочувати на символічні дати, не здивуюсь якщо вони хотіли затьмарити цю операцію своєю «Киев за три дня»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655575 вiд 2023-01-24 15:20:35

sk (здалеку…)
№ 1655574
інтервью з розборами подій в україні у 1918му році

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655574 вiд 2023-01-24 15:19:01

Призрак замка (Привид Замку)
№ 1655572 вiд 2023-01-24 15:15:11
то ж не я а романенко згадує 1918 і які уроки потрібно винести з того
він на своєму ютьюб декілька відосів записував з різними співрозмовниками. тому й сам посилаєтся…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655573 вiд 2023-01-24 15:15:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655571
ну тут дісно «пахне» арєстовичем. у нього мільйон заяв від 2-3 тижні до всьопропало
через пів-року завжди можна сказати «явамгаваріл»
але по романенку я запам'ятав (можна в тг знайти але лінь рити). він там писав пр жорсткі вимоги зі сторони штатів по кадрам.
на фоні загальних «рожевих» очікувань від візиту - виглядало як «не в тему» … ну ок
зараз всі лом-и пишуть що «кадрові» рішення «тому що байден попросив», «тому що єс заставило», тому що хтось приїжджав до зе з європи останній місяць (з натяком навіть на бернса (той що «таємний візит»)) …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.