🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2389.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655492 вiд 2023-01-23 20:11:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655478

тaким aнaлiтикaм як Кaрбeр слiд тaкoж нaгaдувaти прo «пoдивився у вiчi Путiну» вiд Бушa, «кнoпку пeрeзaвaнтaжeння» тa oдiялa вiд Oбaми тa шaнтaж Трaмпa.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655491 вiд 2023-01-23 19:20:20

Valeriy
№ 1655489 вiд 2023-01-23 19:11:58

Цікаво, що свій пост, де ти висловив презирство до кацапомовних, ти написав якраз кацапською.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655490 вiд 2023-01-23 19:19:04

В Киргизстані було і є дві державні мови. Власне, киргизська, ну і, звісно, кацапська.
Там насправді великий розкол по лінії північ-південь, північ дуже сильно русифікована, президенти їхні, які були з півночі, киргизською хіба що по папірцю вміли
Зараз трохи (але не зовсім) обмежуватимуть офіційне використання кацапської говірки

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655489 вiд 2023-01-23 19:11:58

Окуеть..
Киргизия вводит, или меняет, государственную мову.
Не поверите, но теперь госдарственной будет… киргизская..
--------------------------------------
Массовые операции по смене челюсти будут или придется мигрировать в Таджикистан?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655488 вiд 2023-01-23 18:59:01

Sauron
№ 1655487

Гм, я думал Траст давно закрыли, а выходит его национализировали видать.
Там и ранее были веселые истории :)

Там їх по давнім операціям треба по фінмому закривати, не те що під санкції заводити.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655487 вiд 2023-01-23 18:48:13

З приводу санкцій проти банків московії



Leonid Nevzlin
@Nevzlin
·
25m
Среди не охваченных санкциями банков очень выделяется НБТ (Банк Траст) - де факто департамент ЦБ по выколачиванию долгов на военные нужды… Они еще и судятся по всему миру…
Пора, пора их добавить в десятый пакет санкций ЕС.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655486 вiд 2023-01-23 17:46:40

sk (здалеку…)
№ 1655483
Нептуна зробили? зробили. Вербу, Стугну.
Да, це нащадки старих радянських розробок, але ж все ж таки.
Краще так ніж волать і ходить с протягнутою рукою. Ще і продать таке можна.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655485 вiд 2023-01-23 17:21:23

https://twitter.com/PLCPolice/status/1617294289196687360
картинка активних дій зінченко проти ман-ю
те що він лівий захисник - то тільки «на папері» написано…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655484 вiд 2023-01-23 17:08:32

23 січня 2023 року на східному напрямку підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України знищено два російські штурмовики Су-25, ударний вертоліт Ка-52, дві керовані авіаційні ракети Х-59, БпЛА оперативно-тактичного рівня «Орлан-10».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655483 вiд 2023-01-23 17:01:32

olma
№ 1655480
ну двигуни для вертольотів виробляли…
могли і ракети…
але є велика доля вірогідності що воно б опинилось в руках хуйлостану-китаю… так що, можливо, то й плюс що не виробляли. зараз, дійсно, розбирати хто в 1917му голосував за «лєніна» немає сенсу…
потрібно закінчити війну і не повторювати помилок…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655482 вiд 2023-01-23 16:52:39

Знищено два ворожі штурмовики Су-25, ударний вертоліт Ка-52, дві ракети та «Орлан-10», - Повітряні сили Джерело: https://censor.net/ua/n3395159

Непоганий доробок Повітряних Сил за добу - keep it up!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655481 вiд 2023-01-23 16:48:27

Окуеть..
Киргизия вводит, или меняет, государственную мову.
Не поверите, но теперь госдарственной будет… киргизская..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655480 вiд 2023-01-23 14:46:27

Просто русня десятиліттями вбивала, що НАТО це агресивний блок, який всіх під свою гребінку чеше. Оці НАТОвсьякі стандарти типа всюдисущі.

А це не так, в Нато були і є країни, які щось виробляли воєнне, неНАТОвське, мали на озброєнні пострадянське, займалися бізнесом, торгували з тим ким хотіли і хто не під санкціями. Короче НАТО апріорі ніхуа не агресивний блок, спокійно давав і дає вести свою політику будь якому члену цього блоку. Подивитися на Туреччину, наприклад.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655479 вiд 2023-01-23 14:36:26

Jen
№ 1655477
-----
Тут іще аспект такий, що навіть ті країни Європи, котрі увійшли в блок НАТО в 1999 і після року зберегли до сьогодні якісь пострадянські виробництва воєнні, і до сих пір можуть продукувати, наприклад Болгарія снаряди.
На 1999 рік у нас теж мабуть все ще ціле було і Хар. Танковий, і Южмаш, і моторсіч, і Кольчуги в Донецьку, і патронний в Луганську, і були пару - три провідних КБ типа Луч.
Але ми крім своєї пострадянської олігархічної клептократичної системи без парасольки НАТО, були в цьому общерусскому просторі. І все йшло на кізяк навіть без зрадників і русофілів в оборонці і армії. Але цей фактор проникнення Росії (після того як нафтодолари почали своє зростання і Гебня отримала величезний ресурс) в Україну якби не було шансів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655478 вiд 2023-01-23 14:30:25

Слід поясняти таким цікавим громадянам (фуєвим карберам та іншим), що більшу частину з тих 30 років, які пройшли з моменту відновлення незалежності, Україною керували вороги України - що також спричинило події 2004 та 2013-14 рр. При цьому слід визнавати, що чималу частину українських виборців, особливо до 2014 року, складали (пост) совячі довбойоби та совєтизована (русифікована) хохлятня. Як вже було сказано, і перший, і другий феномен мають складні історичні причини.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655477 вiд 2023-01-23 14:15:23

olma

Мулік в Конго-Донбас дуже популярно розписує як Україна після здобуття незалежності розпродавала зброю кожному хто був готовий заплатити.
І вважає, до речі, що така недалекоглядна політика до певної міри спричинила Будапешт-94.
…не було впевненості що на ринку не спливе щось із ядерним зарядом :(

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655476 вiд 2023-01-23 14:11:59

olma
№ 1655473
питання ж не в тому, що це можна поправити. йдеться про те, як розвивається ставлення до підтримки нас зброєю в аналітичних і політичн колах у штатах. не знаю, наскільки він виражає тм чиїсь думки.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655475 вiд 2023-01-23 14:11:54

olma
№ 1655473
во-во… дуже схоже з дописами конгресменки спартц, яка піднімала питання того що зброя що надають штати, має поганий «учьои і контроль». тому давайте зараз аудит проведемо… ну якщо «тщатєльний» аудит провести, то потім можна буде абрамси під львов направляти, бо хуйло-армія може там стояти…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655474 вiд 2023-01-23 13:32:09

Те, що після 2014 нічого не робилося - це неправда. Щоправда основних змін зазнали ЗСУ, а не Укроборонпром. Але все було настільки слабке і не рішуче. Можна цілі простирадла писати, але це суспільно-економічна проблема, вона має десятки причин, і всяких взаємодій.

А ця інерція постсовкової, олігархічної, національно не свідомої України дуже сильна. і вона задавила майже всі реформи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655473 вiд 2023-01-23 13:24:19

Проблема політична в Україні. як нема і не було політичної волі будувати оборонку, фінансувати і розвивати, а було бажання розпижджувати совіцькі і постсовіцькі напрацювання. Те що кішило зрадниками за всіх часів це факт.
На жаль після цієї війни мало що відновиться, оскільки ми практично переходим на натівський імпорт.

ТОму оці дописи експертів про єслі-би-да-каби в-жопі-вирослі-гриби. Це навіть не the lessons learned, (нікому і ніде ці уроки засвоювати). Це вже прошедшеє врємя.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655472 вiд 2023-01-23 13:09:40

Starik (Україна, Київ)
№ 1655463
а. точно. з посейдоном переплутав
то про посейдон вата розказує що 100 мегатон - і «полная пабєда раіссі» в мірє…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655471 вiд 2023-01-23 12:26:48

«По данным справочника The Military Balance, Сухопутные войска Украины имели на вооружении на начало 2022 года: 858 танков разных типов и ещё 1132 на хранении»

а от цікаво, з тією тисячею шо на зберіганні, там Т64 і Т72, з ними шо? шось робиться і де вони є

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655470 вiд 2023-01-23 12:19:24

"Что касается конгрессменов из правого спектра (есть слухи, которые кажутся достаточно обоснованными, что некоторые из них находятся под влиянием российских агентов), они смотрят на бюджет того, что мы отправили в Украину, и комментируют: «Мы тратим слишком много денег». Но при этом есть вещи, о которых мы забываем. К примеру, в США есть сотни танков M1. Корпус морской пехоты недавно вывел из собственных сил 200 этих танков. Это не хлам. Они в хорошем состоянии.

То есть у нас очень много готового вооружения, которое стоит на складах, включая боевые машины пехоты. Вот если бы мы могли его снять с хранения и отдать Украине, оно бы нам ничего не стоило, потому что американские налогоплательщики давно уже за это заплатили. Расходы на то, чтобы их снять с хранения, провести какое-то обслуживание и отправить, были бы очень небольшой частью тех расходов, если бы мы отправляли новое вооружение. Люди, которые говорят: «О, мы потратили очень много миллиардов на Украину», считают цену нового вооружения. Но мне кажется, мы можем дать вам старое, но достаточно неплохое, и тогда у вас будут просто отличные возможности для проведения успешного контрнаступления. Мы с генералом Кларком говорим об этом почти год. У нас есть прогресс, но эти переговоры идут очень медленно. "

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655469 вiд 2023-01-23 12:11:58

Американский военный эксперт Карбер - лох и продажная сволочь.
Обвиняет всю Укриину и народ, говоря «вы», хотя прекрасно знает, что гробили, распродавали и разваливали украинскую армию и оборонный комплекс люди с российскими паспортами и высокими должностями в Киеве.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655468 вiд 2023-01-23 12:07:26

судячи по тезам, це якийсь злосний порохобот.
розколює суспільство, задає незручні питання.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655467 вiд 2023-01-23 11:59:00

хто такий цей карбер?

все інтерв. ю:
https://fakty.ua/ru/414013-v-konce-leta-rossiyane-mogut-reshitsya-na-finalnuyu-popytku-vzyatiya-kieva---amerikanskij-voennyj-ekspert-fillip-karber?fbclid=IwAR3uuBnjsQ_ro4d96k8BZZheMe6H-GiEVd21Xqd1SdsBk8VF-AO7YMymgHE

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655466 вiд 2023-01-23 11:58:16

хто такиАмериканский военный эксперт Карбер про поставки оружия в Украину:
"…Понимаю, что вам дают не столько, чтобы это оказало существенный эффект на ход боевых действий. Но… это не наша вина, что вы, ребята, продавали в страны третьего мира изделия своей оборонной промышленности для получения прибыли вместо того, чтобы строить собственные Вооруженные Силы.
Даже после семи лет с начала этой войны вы продолжали это делать. Вы производили ракеты дальнего радиуса действия. Однако сделали всего четыре штуки. А теперь говорите, что мы даем вам недостаточно. Но это вы не делали ничего, чтобы у вас это все было. Вы должны стыдиться.
Я всегда был величайшим вашим лоббистом, чтобы вы получали много всего. Однако в итоге вы получили даже больше, чем я рассчитывал. Но понимаю, что других на Западе реально раздражает, что вы просите, поскольку вы не строили собственные современные технологии и не производили вооружение.
К примеру, ваш Харьковский танковый завод — один из лучших заводов в мире. Ваши конструкторы взяли танк Т-72, у которого была очень уязвимая башня, поставили на нее немецкую пушку, а место для боеприпасов сделали сзади за башней. И сделали из него отличный танк, идеально подходящий для вашей местности. На мой взгляд, он был бы великолепен не только для вас, а, например, для стран Балтии. Но вы его не начали производить, это был только прототип.
Вы могли бы делать боевые машины пехоты, причем гораздо лучше Bradley. У вас были для этого технологии. Но вы этого тоже не делали. Поэтому не вините нас. Я уже молчу о том, что вы не мобилизовались и не готовились, когда еще за шесть месяцев до вторжения были очевидны все признаки будущей войны "..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655465 вiд 2023-01-23 11:31:17

Якщо ЄС та Штати справді хочуть, санкції працювали, то треба вже вводити вторинні санкції проти держав, які допомагають русачкам їх обходити.
Інакше це просто цирк.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655464 вiд 2023-01-23 11:20:32

як Лошарік потонув згадайте

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655463 вiд 2023-01-23 11:17:16

Batyj
№ 1655462

Циркон - це протикорабельна ракета, тому які там цунамі :)

Посейдон - по суті безпілотний підводний човен з ядерним зарядом невідомої потужності, можлива навіть «брудна» бомба. Також надто далеко до цунамі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655462 вiд 2023-01-23 11:10:07

Цунами от взрыва не может быть в принципе.
Или, по другому - на текущем уровне развития технологий и обозримой перспективе.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655461 вiд 2023-01-23 11:06:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655459
звернув увагу на деякі коментарі англо-дописувачів
пишуть що зараз взагалі усьому світу пох що там заявляє хуйло (про під-хуйловників взагалі немає сенсу згадувати).
світ (розвинутий) вже відмовився від хуйло-газу - тому пох що там хуйло розказує
з приводу пар - після того як там «побороли апартеїд» - країна котиться вниз. в африці є багато прикладів того як вони прогнали клятих колонізаторів і зараз країни перетворюються в «пустелю» …
африка «цікава» тим що там є цар й пара інших країн де вагнерівці почуваються себе як вдома. контролюють золоті копалини… ну і госдєп не просто так санкції на них ввів. за нал купити зброю в африці - легко. десь писали що деякі афро-країни збільшили закупку зброї останніми роками. є підозра що то все пішло вагнерівцям…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655460 вiд 2023-01-23 10:55:38

А щодо Південної Африки знайшов не нову, але інформативну статейку на Свободі:

https://www.radiosvoboda.org/a/pivnichna-afryka-rosiya-viyna-ukrayina/31846498.html

з якої випливає, що та партія, яка нині у них при владі (послідовники Мандели) не надто активно, але все ж таки підмахує Фуйлу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655459 вiд 2023-01-23 10:52:26

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1655455 вiд 2023-01-23 09:55:48

Ну то таке - думаєцца, що сьогодні світ вже набагато менше лякається погроз із боку Фуйла та його мікро-мєдвєдофф - бо всі бачать, які це нездари та довбойоби.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655458 вiд 2023-01-23 10:26:58

не звертайте на Пепсі уваги. Згадайте як він тролив тут усіх кілька років тому «тренерськи генієм» Блохіна.
зараз те саме, тіки з іншим призвіщем.
Це така розвага.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655457 вiд 2023-01-23 10:23:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1655453
Ні. Просто дивують люди, котрі роблять з арестовича кумира і провідника, так би мовити, пророка. Навіть хочеться часом здати тих людей на досліди ;).

А потім подумаєш, скільки різних, інших, маньяків навколо, і якось пофіг ;).

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655456 вiд 2023-01-23 10:12:00

Dmitri Alperovitch
@DAlperovitch
·
2h
3. While many countries (e. g. EU), have curtailed their exports to Russia, Russian imports from China, Belarus, Turkey, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Armenia and Uzbekistan have skyrocketed
https://twitter.com/DAlperovitch/status/1617389547477946371
------------
альперович накатав невеликий тред про те як хуйлостан пробуе обходити санкції
коротко, по чіпам та електроніці майже вийшли на до-воєнний рівень
по, наприклад зап-частинам для авто - ні…
в нових хвилях санкцій є над чим працювати…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655455 вiд 2023-01-23 09:55:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1655454
там цікаве те що хуйло голосом десь заявляло що от наш циркон виходить в атлантику… ну це в контексті того що взірвемо його десь напроти штатів і хвиля цунамі змиє нью-йорк і взагалі половину штатів…
думаю що звичайні «маньоври» хуйлостану

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655454 вiд 2023-01-23 09:30:12

sk (Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]
№ 1655448 вiд 2023-01-23 00:57:59

За посиланням згадується, що цей адмірал ночной-горшков має брати участь у навчаннях разом із китайцями та південноафриканцями. Тут цікаво те, що ПАР якісь навчання спільно з кацапами проводить і, здається, не займає чіткої позиції щодо війни. Треба буде їхні голосування в ООН подивитися.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1655453 вiд 2023-01-23 09:18:51

А от цікаво - хтось справді думає, що срачі у тирнеті між прихильниками та супротивниками орєстовєчя реально впливають на хід війни?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.