🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 240.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741455 вiд 2026-02-19 11:58:10

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1741446
зараз вся соціологія гівна не варта. Та і ще невідомо шо буде коли (і якшо) попустить.
По перше, люди налякані і дуже багато правду не кажуть, бо бояться відвертих звинувачень: протів найвеличнішого - значить за кацапів. За коменти в соц. мережах вже і в нас приходять.
А по друге, надрочений «марафоном» посполитий свято вірить в усю хуйню шо там розказуть. Звісно шо під час війни це і непогано, повинен бути загальний позитив, бо інакше і так руки опустяться. Але під цей позитив замітають і всю навколишню фігню, шо відбувається і з воровством і хибні рішення влади. Тому по ітогу, замість зробити правильні виводи і гнать сраною мітлою зе-шайку після війни, люди думають шо все ок, і слава солнцесяйному.
От останній кейс, з інтервью, мало хто обговорює шо через злочині рішення і накази просрали контрнаступ. Всім цікаво нашо він то сказав.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741454 вiд 2026-02-19 11:28:29

ще про єс… і санкції-хуянкції
--------
The EU considers a complete ban on Russian #steel imports. The European Parliament is advocating for an outright ban on Russian steel to reduce #Moscow’s funding for war efforts. Russian steel supplies to the EU reach nearly 3 million tonnes annually (€1.7B), about the same as Sweden’s yearly output. Talks on the import ban between MEPs and EU nations will start next week. The EU prohibited the export of finished steel products from #Russia in 2022 but continues to import blanks.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741453 вiд 2026-02-19 11:25:46

Israel to Russia in the UN:

It was quite amusing to hear the representatives of the Russian Federation speak about the law and international law, about occupation, land expansion, and peaceful resolution.

I must admit, I had to restrain myself from laughing out loud.
---------
оон зараз, це таке кіно, чи цирк
просто шоу для світу…
як в кіно, де люди можуть кидатись ядєрками, чи боротись з дияволами…
але як кіно закінчується - все ок. нічого не змінилось…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741452 вiд 2026-02-19 10:59:04

Чудово, хай іде з посади посла, пише мемуари та захищається від кого завгодно.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741451 вiд 2026-02-19 10:45:29

Poland has barred Chinese-made vehicles from entering military facilities due to concerns their onboard sensors could be used to collect sensitive data, said Poland’s Chief of the General Staff, Wiesław Kukuła

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741450 вiд 2026-02-19 10:31:17

Enot
№ 1741448

Він просто почав захищатись від того медіа-лайна яким його поливали протягом останніх місяців іванови-петрови з «карточних офісів».

Бо саме вони, знаючи про реальний рейтинг Генерала, почали волати «він провалив контрнаступ».

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741449 вiд 2026-02-19 09:38:59

зе
Я знаю, що американці, а можливо, і деякі європейці обговорюють новий документ із Росією – між НАТО і Росією. Коли в них буде такий документ, вони зможуть обговорювати все. Але для мене важливо, щоб вони обговорювали наше потенційне місце в НАТО з нами.
----------
скільки хуй-ні відбувається за лаштунками…
і маючи трампа в «лідерах», якось віриться що штати можуть з ними і таке обговорювати… разом з 12 трильйонами…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741448 вiд 2026-02-19 08:59:55

Залужний скоїв політичне самогубство? Ну то й добре.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741447 вiд 2026-02-19 08:49:58

Борати скурвилися. Почали видавати тих, хто втік від війни та мобілізації назад у парашку.
https://meduza.io/feature/2026/02/19/v-2026-godu-kazahstan-bukvalno-za-mesyats-prevratilsya-v-opasnuyu-stranu-dlya-antivoennyh-rossiyan-dazhe-teh-kto-ne-zhivet-tam-postoyanno

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741446 вiд 2026-02-19 08:46:03

«… тільки 25% хотіли б, щоб Зеленський залишався президентом після війни».

(https://glavcom.ua/interviews/referendum-pro-mir-z-rosijeju-rozmova-z-sotsiolohom-pro-te-na-shcho-hotovi-piti-ukrajintsi-1103280.html)

Промовиста цифра; не пригадую, щоб бачив її раніше.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741445 вiд 2026-02-19 08:16:36

Perfect Stranger
№ 1741438

Смішиш саме ти. Саме команда піарників Клоуна (абсолютно відморожені проросійські когути, між іншим) вже давно постять фейки «Залужний створив передвиборчий штаб», «Залужний покликав в свою команду X та Y» …

А все через те, що він зовсім не піариться, але рейтинги має вище за клоунські.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741444 вiд 2026-02-19 00:08:16

Більше смайликів, даун ;)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741443 вiд 2026-02-19 00:05:54

бгг…Немає нічого дієвіше за повний ігнор :-)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741442 вiд 2026-02-19 00:02:43

Пиздуй, та подивись склади, кретин йобаний.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741441 вiд 2026-02-18 23:47:26

Інтер Мілан віджарений вікінгами мабуть грав третім складом.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741440 вiд 2026-02-18 23:43:26

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741430

Всi зaбувaють прo стaртoвнí умoви 1991… мoжнa прoстo пoдивитися нa eвoлюцiю вибoрчих i мoвних мaп…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741439 вiд 2026-02-18 23:32:24

LAZY
№ 1741425

selection bias…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741438 вiд 2026-02-18 23:29:54

Ukrainian Ranger
№ 1741424

1. Трaмп iдioт, aлe ми вiд ньoгo зaлeжимo.
2. Нe смiши… дo Зa iздять вжe дaвнo гiнцi… тeлeгрaм вжe мoжe з рiк пiдкидуиє нaстiйливo oдeн i тoй жe пoст «Я дaм знaти кoли буду пoдaвaтися нa прeзидeнтa. Гeнeрał Зaлужний»

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741437 вiд 2026-02-18 23:26:52

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741420

100%…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741436 вiд 2026-02-18 23:03:47

Теніс
По перше еліна молодець що виграла битву мамаш
Ну і такий шанс коли лакі-лузер випадково пролізти в 1/4, потрібно використовувати
У пів-фіналі світить коко, яка в теорії краща за еліну, але дуже не стабільна…
Але це я занадто вперед заглядаю…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741435 вiд 2026-02-18 22:50:10

Voxa
№ 1741433

Згорів сарай - гори і хата
Йому бан ніхто не відмінить, але заодно потягне на дно збірну…
Ще, якщо тема медійно розкрутиться, то взагалі веселка буде. То тільки хуйлостан пробірки з мочею підміняв… зараз і нашу збірну туди впишуть…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741434 вiд 2026-02-18 22:46:12

Мені здається що за попортив свою карму/імідж
Він офіційна людина, на досить видимій посаді…
Включати лайномет можна, але спочатку подати у відставку, щоб мати нейтральний статус…
Так що це інтерв'ю- 100%на «штанга»
Вистріл собі у ногу

Що відбувається за лаштунками що він це вкинув?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741433 вiд 2026-02-18 22:38:22

«Як зазначає, джерело, юридична команда Михайла Мудрика також подала позов проти збірної України з футболу за введення українському гравцеві заборонених речовин без його згоди.»

я так розумію, шо Мудрика в СБУ ми більше не побачим, навіть якшо він і відбуде дискваліфікацію.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741432 вiд 2026-02-18 22:30:59

«Очільник Держекоінспекції Субботенко заявив, що знайшов $653 тис. готівкою у гаражі померлої бабусі»

красіво :)

running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741431 вiд 2026-02-18 22:29:11

2 LAZY
№ 1741428
Хуйло раніше або пізніше розпочав би війну. Але через зе готувався до шашликів і вірив що подивиться в очі хуйлу і все буде ок. Зараз знову щось так починає— зустрінемось і порєшаєм.

Зі
Бісять довоєнні виєбоси найвеличнішого про «провокації від По». Питання не в По, а в підспівуванні хуйлу

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741430 вiд 2026-02-18 22:18:30

LAZY
№ 1741428 вiд 2026-02-18 22:11:57

Україна отримала війну через сумму великої кількості факторів, в якій Хуйло найважливіший, але не домінуючий настільки, що всі інші можна ігнорувати. Тобто, якби Україна хоча б з 2004, не кажучи вже про більш ранній час, вела послідовну внутрішню і зовнішню політику, то вірогідність війни була б значно меншою. Не можна заявляти, що Хуйло напав виключно через наявність президента Зеленського, але точно так само не можна казати, що він напав би в 100% альтернативних варіантів історії, навіть починаючи з 2014 року, як точки відліку сценаріїв.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741429 вiд 2026-02-18 22:15:01

Укрфїна отримала війну через нарід. 75% повірили Зеле, що з хуйлом можна домовитись посередині..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741428 вiд 2026-02-18 22:11:57

Україна отримала війну не через Зелю, а через Хуйла. Хто цього дотепер не бачить, той або сліпоглухонімий, або повний дятел, або сам зрадник, або дегенерат-алкаш-азеросос.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741427 вiд 2026-02-18 22:04:29

===============Зел робить усе правильно. Це випливає з усіх успіхів, що він здобуває на міжнародній арені. Україна, завдяки йому, одержала дуже багато…
=====================

завдяки йому Україна отримала війну і зраду держави. Хто цього дотепер не бачить, той або сліпоглухонімий, або повний дятел, або сам зрадник

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741426 вiд 2026-02-18 21:41:06

Прогавили швейцарці фінна, хтось невчасно поїхав мінятись, і воротар не врятував.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741425 вiд 2026-02-18 21:39:05

Еті тупиє пєндоси!



Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741424 вiд 2026-02-18 21:37:33

Perfect Stranger
№ 1741418

По перших двох пунктах -

1. Якщо Трамп цього хоче, він ідіот. Будь-який новий президент точно буде патріотичнішим за Зе.

2. Вже декілька місяців можна спостерігати цькування Залужного через телеграм-помийки Банкової. Це вкладається в картину підготовки зеленського до виборів. Тож скоріше за все, Генерал просто вирішив відповісти.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741423 вiд 2026-02-18 21:36:17

"Після основного раунду перемовин у Женеві Україна та РФ провели окрему зустріч.
Як повідомляється, на зустрічі були представлені голови двох делегацій Рустем Умєров і Володимир Мединський, а також Давид Арахамія. "

з цієї новини виникає два питання:
1. чому голова делегації Умеров, коли в складі є цілий голова ОП? Помніться при живом єрмаку він скрізь був головним, і овощеводом і перемовником.
2. а де собсно був сам Буданов, якшо на цій зустрічі був і Арахамія також?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741422 вiд 2026-02-18 21:36:04

Не дотягнула Швейцарія 72 секунди до перемоги над фіннами. Ще один овертайм зараз буде, канадцям вистачило 82 секунди, щоб закинути чехам. А тут я не знаю на кого ставити, лідери швейцарців, а особливо воротар не гірші за фіннів ні в чому.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741421 вiд 2026-02-18 21:33:53

Якщо Україна виживе, то цей невдалий контрнаступ майже напевно стане предметом судового розгляду (якщо не буде якогось загального мораторію на судову кваліфікацію тих рішень, які приймалися під час війни - що також можливо). Так чи інакше, таких інтерв'ю не повинно бути.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741420 вiд 2026-02-18 21:22:04

Ukrainian Ranger
№ 1741405 вiд 2026-02-18 19:01:58

Строго кажучи, Залужний мав би і далі мовчати про свою незгоду з тим, як відбувався контрнаступ, оскільки до нього виникає серйозне питання, чому він в такому випадку залишався головнокомандуючим, маючи таку позицію. Він мав би або залишити посаду, коли зрозумів, що контрнаступ в такому вигляді неможливий або не згадувати про ці нюанси до закінчення війни. І це безвідносно до того, що Верховний у нас абсолютний клоун, просто і Залужний демонструє тут далеко не ідеальну поведінку та людські якості.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741419 вiд 2026-02-18 21:19:50

Ukrainian Ranger
№ 1741409 вiд 2026-02-18 19:42:06

Наших податків там і не видно майже, а от США і Європа, там зовсім інші суми.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741418 вiд 2026-02-18 21:13:44

Ukrainian Ranger
№ 1741405

пoгoджуюсь з Вiчним щo зaрaз ствoрюється чeргoвий мiф «рятiвникa нaцiї» …

1. вибoри хoчe Трaмп, бo йoму нaшeпoтiли щo бeз Зe крaщe дoмoвлятися.

2. Щo змiнилoся з тoгo чaсу як Зa зaявив щo нe будe рoбити нiяких зaяв пoки йдe вiйнa, бo цe шкoдить єднoстi? зaрaз вжe нe шкoдить?

3. Пiзнiшe будe вiдoмo хтo i як i чи рoзпoдiляв сити, якi буи aргумeнти зa i прoти i чи взaгaлi тo булo. Aлe трeбa нe зaбувaти i прo пiдрив кaхoвськoї дaмби i прo лiнiю сурoвiкiнa…

4. Якщo ти знaєш щo в тeбe нeмa сил - нaх*** всe oднo гнути свoю лiнiю i oргaнiзoвувaти пoкaзуху з кoнтр-нaступoм?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741417 вiд 2026-02-18 20:24:17

ну Карабаху гріх жалуваться, вийшли з групи, чи як там щас, першого етапа.
Не останній результат в ЛЧ

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741416 вiд 2026-02-18 20:20:19

ну не все.. 36 хв, 0-4..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.