sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655292 вiд 2023-01-20 18:49:45According to US estimates, Russia was able to mobilize up to 250,000 military personnel for the war in Ukraine out of 300,000 people, US General Milley. In addition, he stated that Russian losses «significantly» exceed 100,000.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655291 вiд 2023-01-20 18:39:48Sauron № 1655289 вiд 2023-01-20 18:35:30 Enot № 1655286 я теж схиляюсь до того що співвідношення «гірше» ніж 1 до 7. звичайно що ми в обороні - і втрати не такі значні у порівнянні з хуйлостанцями але…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655290 вiд 2023-01-20 18:37:48Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Марк Міллі: Я думаю, що цього року військовим шляхом буде складно видавити російські війська з усієї захопленої території України. Це не означає, що це не може відбутися, але це буде дуже-дуже складно. Що точно може відбутися в Україні: стабілізація фронту, можливе досягнення значного тактичного чи оперативного рівня наступу, щоб звільнити настільки багато територій України, наскільки це можливо. ------ думаю що з умовою мінімальних наших втрат… нахрапом лізти на мелітополь можна буде хоч через місяць коли перші пару десятків танків прийдуть з бтр-ами
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655289 вiд 2023-01-20 18:35:30Enot № 1655286 Абсолютно легко може бути співвідношення 1 до 7! В мене друг в Нацгвардії. Хлопці з його підрозділу прикривали один напрямок під Бахмутом. Їх було 8 чоловік. На них вийшли 200 хробаків і фактично полем поперли на них (але не як зомбі, а звісно намагались пригинатись й перебігати з окопа в окоп). Вони положили 40 підарів, втратили від кулі снайпера одного свого та відійшли з позиції, бо в них закінчились набої. Гадаю, таких історій багато.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655288 вiд 2023-01-20 18:32:46Брати Капранови @BratyKapranovy · 37m Німеччина мнєцкається з танками через відчуття провини перед Росією за ІІ світову. І Шольц, і депутати навіть не здогадуються, що та війна велася на українській землі і страждали в ній передусім українці. Тому відчувати провину вони мають перед Україною, а не перед Росією.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655287 вiд 2023-01-20 18:31:25чомусь подумалось що ось ця «щедрість» євро-пузанів на початку року, тому що «зверстали» бюджети на 2023, збільшили там витрати на оборону. тому «легко» нам віддають що є на складах, до кінця року затаряться (замовлення на оборонних заводах розмістять) чимось новим…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655286 вiд 2023-01-20 18:14:45Якщо у росіян втрати по 700-800 людей за день, як пише Генштаб, то скільки в України? Співвідношення там навряд чи 1 до 7, менше. Добре якщо 1 до 3. Відповідно під Бахмутом, де найгарячіші бої гине від 100 і вище щоденно.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655285 вiд 2023-01-20 17:37:42olma № 1655275 шпігель - явно не бульварна преса. і джерела мають бути більш-менш. вони ж розуміють, що статистика загиблих з обох сторін буде відома пізніше. якщо треба якийсь привід для самозаспокоєння, то можна припустити, що редакція співчуває нам і навмисно вибирає найвищі показники із тих, які дають різні джерела. і таким чином формують інфо поле перед рамштайном. тим самим кажуть: без зброї втрачається надто багато країнців, і якщо збройовий реаурс можна відновити, то людський ресурс україні не буде де взяти. ну а ти як сам думаєш? скільки ми зараз втрачає за добу? приблизно?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655284 вiд 2023-01-20 17:32:14olma № 1655279 можливо, є інші простіші пояснення. можливо, з різних рахунків різним німецьким лобістам приходять багатомільйонні суми. а може обіцяють післявоєнні концесії на сировину на супервигідних умовах. пояснити позицію німців якимись міркуваннями безпеки (ніби їм щось загрожує ця війна) неможливо. бо якби їм щось справді загрожувало через цю війну, тут вже була б купа леопардів, і давно по австріякам така сама історія. мені якось наш тамошній експосол Щерба розказував, що його попередили не збурювати ситуацію і не критикувати росію, бо можна і нон-грата схопити. і він казав, що коли він намагався якось пояснити, що агресія кацапів може вийти за межі укр кордонів і австріякам теж загрожувати, вони чітко казали йому, що ніякої загрози для австрії не існує. просто бізнес з росією вигідний. і гроші кацапські в австр банках - важливіші. він ще казав, що доводилося обрати інший шлях - звертати увагу на гуманітарні аспекти війни: втрату житла, загибель цивільних. там ще вони якось погоджувалися, що треба допомога. але нелетальна. ковдри, їжа, таке
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655283 вiд 2023-01-20 17:32:05As new photos have appeared, it is safe to say the Russian army lost a component of the advanced S-400 air defense system- a 5P85SM2-01 TEL with 5V55R missiles. This is the first ever confirmed combat loss of the S-400. https://twitter.com/UAWeapons/status/1616445311185993731?s=20&t=rz_nTOjd4iEe4lrIlST4hg
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655282 вiд 2023-01-20 17:21:56тим часом, в кацапських військ пабліках з. явилися фото першого спаленого в україні абрамса. «експерти» пишуть, що підбили мухами «в трі захода» :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655281 вiд 2023-01-20 17:04:43Європейці під втратами завжди мають на увазі і поранених також.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655280 вiд 2023-01-20 16:56:28olma [Останнi 20 месаг]№ 1655275 вiд 2023-01-20 16:28:35Може вони поранених також зараховують до цих цифр.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655279 вiд 2023-01-20 16:48:29Я так поняв, що на американо-німецьких переговорах що постачання Леопардів в Україну Німці не можуть ціну собі скласти. Здається, Берлін хочуть від Штатів якісь преференції чисто економічного плану або щось таке. Це чисто припущення, але схоже на те.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655278 вiд 2023-01-20 16:44:04Batyj № 1655276 ну десь мінус півтора метра по уровню. Це багато. Вроде як через пошкодження греблі Каховської ГЕС а про рибу ось сюжет, і там далі можна побачити як відійшла вода кажуть до острова Байди можна чуть лі не в брод дійти …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655277 вiд 2023-01-20 16:31:58@Artur_Micek Niemcy zezwolili swoim partnerom na rozpoczęcie szkoleń żołnierzy UA z obsługi czołgów Leopard 2. Szkolenia mogą ruszyć natychmiast. Dodatkowo MON zalecił armii sprawdzenie stanu technicznego posiadanych pojazdów Leopard 2. Nie ma jeszcze decyzji o przekazaniu czołgów. ---------- але пишуть що дозволили тренувати наших військових на леопардах. а також почати технічну перевірку. щоб були готові (єслі шо)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655276 вiд 2023-01-20 16:30:19№ 1655270Не вижу связи.. Вода упала, рыба пропала.. Что Днепр пересох?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655275 вiд 2023-01-20 16:28:35Німецька розвідка стурбована щоденними «тризначними» втратами України у боях за Бахмут, - Spiegel Джерело: https://censor.net/ua/n3394617 ---- Чесно кажучи не вірю. Втрати порівняно великі, але «не щоденні тризначні»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655274 вiд 2023-01-20 16:28:31ну німці пообіцяли нам допомогу на ярд ойро. але без танків чехи разом зі словаками обіцяли всі леопарди-2 що у них є передати нам… обіцяли на рамштайні вирішити…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655273 вiд 2023-01-20 16:23:26sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1655271 вiд 2023-01-20 15:35:37Схоже, що боря виявився підарасом, причому у поганому сенсі; але побачимо.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655272 вiд 2023-01-20 15:35:47Нідерланди заговорили про надання Україні F-16
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655271 вiд 2023-01-20 15:35:37За словами міністра оборони ФРН Бориса Пісторіуса, є аргументи «за» поставки та аргументи «проти», які висуваються різними країнами. Водночас він запевнив, що «Німеччина не буде стояти на шляху партнерів». --------- тепер би поляків послухати. вони сказали що передадуть танки не чекаючи ок від німців (по-моєму чехи також сказали що у них є 12 чи 14 леопардів - готові передати)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655270 вiд 2023-01-20 15:30:05а ще в нас катастрофічно впав рівень Дніпра. На оцінку десь більше ніж на півтора метра. Вода відійшла сильно, мілини. Риба загинула.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655269 вiд 2023-01-20 15:27:56Нихуа по танькам не порешали..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655268 вiд 2023-01-20 15:26:56VVV № 1655264 то в тебе до нього предвзятість :) мені він теж ніколи не подобався, як з рештою і вся тактика в розрахунку на нападника-стовпа, але ж раніше він шоть шось забивав. До речі, зараз схожа ситуація з Яремчуком, так само забити не може.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655267 вiд 2023-01-20 15:17:41Nycolas № 1655266 як не дивно, але достатньо професійна стаття
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655266 вiд 2023-01-20 15:05:31https://www.epravda.com.ua/publications/2023/01/20/696161/ --- Райфайзен та податкові канікули для кацапів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655265 вiд 2023-01-20 14:47:12Херсонця Антона Єфанова призначено заступником голови Херсонської міської військової адміністрації. До цього він очолював Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також був співзасновником проросійської громадської організації “Князь Потьомкін”.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655264 вiд 2023-01-20 14:45:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1655257 я тобі так скажу. Бєсєдін навіть не буратіна. От якби Папа карло зробив буратіну, а той буратіна зробив буратіну, який би потім зробив ще одного буратіну, то останній би зробив Бєсєдіна. хоча це не точно, бо можливо знадобилось би ще кілька буратін.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655263 вiд 2023-01-20 14:42:24sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1655260 вiд 2023-01-20 14:35:14Читав статейку з цього приводу, так пишуть, що місцеві журналізди все менш охоче співпрацюють із кацапами - бояться, що їх затаврують у якості профуйловських підарасів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655262 вiд 2023-01-20 14:41:43Voxa (м. Запоріжжя) № 1655259 по моєму ж це він приїжджав до нас за пару тижнів до нападу. скоріш за все це тоді він просив Залужного показати план оборони києва… ну, можливо, на цей раз попросив показати Залужного план нападу на москву :) потім Залужний в польщу до міллі з'їздив, «на словах» ще щось до-розказав… якщо серйозно то бернс знає рус мову, був там послом. і постійно зустрічається за бортніковими-наришкіними… пройде 10 років, чергову книжку напише, взнаємо деталі…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655261 вiд 2023-01-20 14:39:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1655257 сезон?)) ну припини)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655260 вiд 2023-01-20 14:35:14RT France has had their bank accounts frozen --- виявляється раша-тудей у франції ще працює… правда вже «дєнєг нєт», але вони до цього звикли. валізами нал будуть передавати…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655259 вiд 2023-01-20 14:33:58«Директор ЦРУ Вільям Бернс таємно відвідав Київ, щоби розповісти про плани окупантів президентові та поділитися динамікою військової підтримки збоку США, - Washington Post.» меня терзают смутние сомненія …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655258 вiд 2023-01-20 14:28:56Paul Massaro @apmassaro3 Will today be Tanksgiving Day? --------- в коментарях додепно прокоментували зустріч в рамштайні перетворюється на стандартне українське весілля. за великим столом гості встають і вголос зачитують хто скільки «подарував» :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655257 вiд 2023-01-20 14:28:03VVV № 1655255 ну у Беседіна був відверто провальний лише минулий сезон, шо очікувано після травми. А до того він навіть був другим нападником в збірній. Шось же раніше забивав, на відміну від того ж Супряги. Інша справа чи вийде він хоч на якийсь рівень шоб грать. Але це таке вже.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655256 вiд 2023-01-20 14:24:31Dot № 1655245 французів сталін за вуха витащив заодно їм місце в рад-безі оон «організував» в принципі вони завжди мають свою позицію. виходили з нато, повертались. свою атомну зброю мають… то я написав тримаючи в голові те що ми йдемо до єс, і лідерство в єс змінюється, сподіваюсь що голос німців-французів далі буде все меншим. особливо у відношенні до бізнесу-з-хуйлостаном…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655255 вiд 2023-01-20 14:22:07Voxa (м. Запоріжжя) Беніто, Супряга то таке. ти можеш мені відповісти, що робить у Динамо Бєсєдін? Я не знаю якими словами це можна назвати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655254 вiд 2023-01-20 14:08:39Підтримує форму в пошуках оренди, очевидно; собєс ім. чучуркєса.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655253 вiд 2023-01-20 13:55:56Супряга ладно, чемайдан без ручки, а от Беніто, він шо в складі робе?