🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 241.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741415 вiд 2026-02-18 20:19:27

За шо там пенальті? Куди б він фізично ту руку міг би подіти?! Будь-яка людина, падаючи, буде спиратись на руку.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741414 вiд 2026-02-18 20:15:40

та і більше б було, але воротарь Карабаха тягне все

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741413 вiд 2026-02-18 20:02:29

швидко, 9 хвилина, 2 голи..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741412 вiд 2026-02-18 20:01:57

2 Fozzey, глянув я нетфліфксовський 4 сезон The Linkoln Lawyer. Мушу сказати дуже збите, цілісне і варте перегляду шоу (серіал).
Актор протагоніста Міккі Голлера - Мануель Гарсіа Рульфо просто натурально влитий в персонаж. Чисте задоволення!
В 4 сезоні, є цікава тема, подібна до True Detective, мафія входе на ринок пільг щодо біопалива.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741411 вiд 2026-02-18 19:45:55

Так, клірик. Перші два роки війни, Зеленський пред'являв Європі і Штатам пред'яву, що ви НАТО, через вас Хуйло почав війну, давайте допомогу, а тепер Зеленський каже Європі, ми Україна - НАТО, давайте гроші і допомогу, ми, українці, захистимо вас

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741410 вiд 2026-02-18 19:44:47

про те шо контрнаступ провалився через передані резерви на Бахмут, казали ще тоді, і військові нато дотичні до, це підтверджували.
дивно шо лише зараз це в новину.
І про обшук СБУ теж казали, правда трохи пізніше.
Але непогрішимий Геніалісімус завжди правий і веде вперед.
Славімо його.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741409 вiд 2026-02-18 19:42:06

yagshamash
№ 1741407

Ти можеш так казати. Його банда розкрадає наші податки, не твої…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741408 вiд 2026-02-18 19:34:45

yagshamash
№ 1741407

Міндіч, Цукерман та Галущенко теж так важають.
Зеленський це наш новий дуче і чучхе в одному обличчі, завдяки йому Сонце сходить над Європою

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741407 вiд 2026-02-18 19:20:11

UR, я думаю, Зел робить усе правильно. Це випливає з усіх успіхів, що він здобуває на міжнародній арені. Україна, завдяки йому, одержала дуже багато захистуив повітрі. Загалом, сидячи отут, на Заході, Зел чудовий лідер.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741406 вiд 2026-02-18 19:03:57

Дуже гарний дизайн форми в канадських хокеїстів.
В них там зараз заруба з чехами принципова.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741405 вiд 2026-02-18 19:01:58

Perfect Stranger
№ 1741404

Про те, що каже Залужний, багато хто вже розповідав. Він пропонував атакувати в одній точці та всі сили кинути туди, натомість Клоун скомандував розпорошити сили по кількох напрямках.

І так, я вірю Генералу більше, аніж Клоуну.

І так, вибори зараз хоче провести саме Клоун. Бо в нього поки що хоч якісь шанси є.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741404 вiд 2026-02-18 18:39:49

У інтерв'ю Associated Press колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії, Валерій Залужний заявив, що план контрнаступу 2023 року не реалізували належним чином, оскільки президент Володимир Зеленський та інші посадовці не виділили необхідних ресурсів.

Ну тaк, нe нaдaли 1 млн вiйськa i 2,000 тaнкiв… вибoри бля…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741403 вiд 2026-02-18 18:36:05

Коли їхав в Польщу до родичів в 1980 році, то зібрав колекцію з 17 підписів починаючи з старости та комсорга групи і далі по інстанціям. Всі підписи на характеристиці отримував особисто, просто підходячи до особи, яка займала якусь посаду, з проханням підписати. Ректору, здається, залишав в канцелярії. В горкомі комсомолу співбесід здається не було.
А от в 1986 році при поїздці через Супутник до Іспанії
особисто був прийнятий групою комсомольців в горкомі комсомолу та відповідав на їхні нехитрі питання.
З нашою групою їхав «робітник з комбінату», який був вже давно не комсомольского віку і якого я вже по поверненню зустрічав в сусідньому дворі будинку покращеного планування (так званого чеського проекту), де по співпадіню мешкали співробітники КГБ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741402 вiд 2026-02-18 18:32:12

Керівництво Словаччини і Угорщини після зустрічей з держсеком Марком Рубіо раптом відчули свою нів'єбєнну важливість і почали ставити ультиматуми.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741401 вiд 2026-02-18 18:28:44

Perfect, Бубіко маєш на ввазі?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741400 вiд 2026-02-18 18:25:58

Словацька нафтопереробна компанія Slovnaft тимчасово припиняє експорт дизельного пального до України та інші експортні поставки, заявив прем'єр-міністр Роберт Фіцо.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741399 вiд 2026-02-18 18:16:45

Ukrainian Ranger
№ 1741374

в кiнцi 80х мoжнa скaзaти дoсить лeгкo йшoв oбмiн студeнтaми, oсoбливo в «крaiни сoц-тaбoру i прiмкнувшиє» … знaв oднoгo щo пoїхaв студeнтoм у умoвний Кaрл-Мaркс-Штaдт a чeрeз пaру рoкiв прoкинувся у Хeмнiцi :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741398 вiд 2026-02-18 18:15:32

Моя мама була в евакуації з бабусею і старшим братом. У казані. Мамі було 3 роки, коли прибули. Дядя, старший брат, мав 6. Вони їхали товарняком. Бомбардували. Дядя випив чистий спирт, що стояв у бутелі у вагоні. Думав, це вода. Потім у казані бабуся загубила талони на харчі. Підари кацапські, в яких їх зобов'язали прийняти наших, не мали жодної симпатії. Потім вони, кацапи, жерли щось удома, а нашим давали лушпиння від картоплі. Але ці кацапи любили розводити розмови про хавку. Ну, і моя бабуся, мрійливо, казала: ми у Києві їли раки, були чудові голубці, вареники і борщ. Кацапи павзу робили, а тоді: а ми тоже, бивалоча рєпи как напарім! Оце сімейні спогади для мене.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741397 вiд 2026-02-18 18:12:34

sk
№ 1741368

зaсцють - їх мoрськi дрoни пoкoцaють :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741396 вiд 2026-02-18 18:08:51

sk
№ 1741384

вaжкo скaзaти, щo гoлoдoмoр нe дучé зaчeпив чeркaську oблaсть…

https://harvard-cga.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=f7592aad617f486390d086f91bb24be3

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741395 вiд 2026-02-18 18:08:31

yagshamash
№ 1741390 вiд 2026-02-18 17:00:06

Риба знялась в матчі з хорваткою на початку третього сету. Світоліній дуже важливо вигравати саме такі матчі, де подарунком долі вона раптово стає фавориткою, через виліт суперниці з топ-10. Якщо таке завжди вигравати, то підсумковий від неї нікуди не дінеться.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741394 вiд 2026-02-18 18:03:21

Альбігойська єрєсь помічена в Аббацтві.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741393 вiд 2026-02-18 17:59:18

berehon
№ 1741392
моя бабуся, царство небесне, попала на роботи в Рейх коли їй ще не було 18. Поїхала замість свого брата, який був старший, але був такий більш домашній, тому отправили мою бабцю, яка була розбитна і «швидка».
Так от вона потім мені розповідала, шо вперше в житті, там в Австрії, наїлась. Отак шоб вдосталь і досхочу.
Їй правда повезло, попала в гарну сім'ю, але то вже інша історія.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741392 вiд 2026-02-18 17:33:21

sk
№ 1741384
Який же я совок… Чому через 40 років після «гласності» такі очевидні речі, як ти пишеш, можуть бути відкриттям? Як я міг стільки рокі про це не замислюватись? Пам'ятаю, як в 90-ті відкрив для себе справжнє значення слова «трофейний», яким це для мене було шоком. Мабуть, повністю очистити мізки не здужаю ніколи.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741391 вiд 2026-02-18 17:12:15

Tennis

Більше гарних новин. Циципаст уз'їбав зайцева. Правда там іще двійко лишилися: капєйкін й абоєв.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741390 вiд 2026-02-18 17:00:06

Tennis

Еліна таки виграла в Бенчич по провалі у 1му сеті. Молоток. Далі якась хорватка Ружич, кваліфаєрка, що їбонула хуякіну. Окей. Вперед, Елі!

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741389 вiд 2026-02-18 16:59:27

sk
№ 1741384
напевно що добровольці теж були.
У всіх по різному було.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741388 вiд 2026-02-18 16:40:11

а мені в 88 паспорт в ОВІР видали без проблем, і чергу не помню, але ходив туди кілька раз точно.
А от співбесіда в комсомолі і характеристики точно були. Це як здрасте.
В кдб ні, не було. Може те шо ми группою їхали, а може тіки старшого вкликали. А може в НДР як соц. страну без кдб. Тут не знаю брехать не буду.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741387 вiд 2026-02-18 16:32:20

французькі біатлоністки і біатлоністи явно чимось наколоті..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741386 вiд 2026-02-18 16:00:49

У 88-му здається році намагався отримати закордонний паспорт, бо було запрошення з Болгарії. Кілька раз займав чергу у ОВІРІ, яка тягнулася багато годин. Мусив відходити щоб на пари ходити, а коли повертався то того за ким займав не було. Після десь третього разу плюнув на це. Але довідку з МІФІ таки взяв, що вони не проти. Цікаві були часи.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741385 вiд 2026-02-18 15:28:47

Тьху, бля, чому ти не міг нормально поговорити? А не принижувати мене ні за що стільки часу? Я цього не розумію. Родичі за кордоном, тим паче у Західній Німеччині - це одне. В мене була так звана «чиста біографія». «Нєт, нє бьіл, нє прівлікался, по утрам прозрачная» (С). Треба людиною бути передусім, здається. Українці надто люблять хуячити всіх нізащо. А це зайобує.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741384 вiд 2026-02-18 15:24:24

PEPSI
№ 1741383

з приводу «грузили в скотовозки» …
бабуся розказувала (я правда дуже малий був, тому можу плутати), що німці пропонували поїхати на заробітки - і її сестра сама поїхала. як і багато хто з села
у бабусі були малі діти (моя мама у тому числі), а у її сестри не було
і казала що життя у селі було дуже важким, голодним, без паспортів і т. п… і це ще черкаську область голодомор не дуже сильно застав…
пізніше читав що радянські люди залюбки з села втікали. і заробітки в німеччині була дуже хороша опція
ну і, після роботи в колгостпах по 12 годин і 6 робочих днів за їду, 5-ти денний робочий день. по 10 годин. із сніданками-обідами… був просто «курорт»
після закінчення війни вона не захотіла повертатись, хоча пропонували
пізніше читав про це все, й інші люди старі розказували…
тому +- «скотовозки» то у совку були для своїх людей…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741383 вiд 2026-02-18 15:02:19

1943 рік - не помилка.
Мою тітку, студентку медучилища, у віці 18 років прямо з бердичера погрузили у скотовозки і відправили на примусові роботи до німеччини. Всіх кого зловили.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741382 вiд 2026-02-18 14:57:38

Так і запішем - в террорє 70-х нє замєчен.
А з середини 80х, десь з 1986-87 таки так, настала відносна відлига.

Співбесіди у кагебе таки були.
У мене родичі у Німеччині під Франкфуртом М проживають з 1943 року.
І щоб їх у німеччині відвідати - кагебе тягало моїх українських родичів і батьків на допити у Житомирі і у 70-х, і у 80-х роках. І кожного разу відмова.

А коли мої німецькі родичі приїздили до нас в україну в гості, то до них приставлявся мудак з кагебе. Приходив у гості щодня, пив чай. Сказав - Так треба.
Це було тричі. 1970-й, 1974-й, і 1984-й рік.

Зате мені привезли костюм адідас, і журнал Кікер, з постером Брайтнера.

Дозвіл відвідати ФРН дали лише у 92 році.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741381 вiд 2026-02-18 13:37:31

Клебо останні 50 метрів командного спринту знущально прокотився, вітаючи глядачів. Це може навіть крутіше, ніж Болт, який вертів головою на 100м.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741380 вiд 2026-02-18 13:04:20

yagshamash
№ 1741379

Співпадає з тим, що знаю я. Точної дати постанови не знав.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741379 вiд 2026-02-18 12:42:40

UR 1741374,

Відповідна постанова про спрощення режиму виїзду за кордон була ухвалена совіцьким урядом 28 серпня 1986 року. Із того часу приватне запрошення не лише від родичів, а просто від друзів або організацій стало підставою для видачі закордонного паспорта. Ця постанова водночас скасовувала потребу характеристик, а також співбесід у комітетах комсомолу і парткомах. Такі співбесіди були необхідними до того. І я їх проходив 1982 року, коли на третьому курсі їздив на практику до Чехословоччини. Жодних співбесід у Каґебе для виїзду за кордон за ссср не було. Вони могли заблокувати виїзд, звичайно. Але процедури співбесіди у каґебе для виїзду за кордон, тоді це могли бути лише так звані соцкраїни, не було. А от 1988 року я вже поїхав до Чехословаччини за запрошенням друга. Це запрошення поніс до Овіру. За тиждень одержав пашпорт. Поміняв гроші в банку (міняли до 1500 рублів). Узяв квитка у касі Інтуристу. Все. 1990 поїхав до Польщі до Варшавського університету як молодий викладач київського універу. А вже у Варшаві отримав запрошення і дозвіл на роботу в Англії. Прямо у Варшаві отримав британську візу і поїхав, не повертаючися в Україну. За місяць по моєму приїзді до Лідзу Україна проголосила незалежність.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741378 вiд 2026-02-18 12:27:45

On February 17, FC Shakhtar president Rinat Akhmetov announced the transfer of UAH 10 million to support Ukrainian skeleton racer Vlad Heraskevych in his fight for the right to remember and protect Ukraine's interests on the international stage. The agreement was reached during a meeting between representatives of the Rinat Akhmetov Foundation and the Ukrainian Olympian. The funds will be transferred to the account of the Heraskevych Charity Foundation.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741377 вiд 2026-02-18 11:36:39

https://www.economist.com/finance-and-economics/2026/02/17/will-investing-in-russia-really-bring-america-a-12trn-bonanza?taid=6994dcb96daab6000195b3b1&utm_campaign=trueanthem&utm_medium=social&utm_source=twitter
Will investing in Russia really bring America a $12trn bonanza?
--------
незрозуміло для чого на це «букви» витрачали
написали що ті всі ідеї - повна хуй-ня…
невже десь були «альтернативні» думки?
все що має «на продаж» хуйлостан - це газ-нафта-копалини в йєбєнях, прикрито місцевою корупцією та силовиками…
і хто з якими ярдами туди буде заходити?
мовчу про репутаційні ризики. потрібно ж буде засвітитись що твоя контора починає працювати з підарасами…
до речі. у свій час назарбаєв «підписав» західні компанії щоб нафту-газ добували, інвестували. пройшло 10+ років, і назарбаєву здалось що ті контракти були «поганими». і він там заднім числом щось пробував змінювати закони…
зараз токаєв відкрито каже що китайці нам кращі умови пропонують. попередні контракти закінчуються в 2030… щось таке
навіть щось там судяться зараз. хочуть 160 ярдів відсудити…
в хуйлостані якось простіше з цим. прилетів топ-менеджер від тотал, якийсь дядька-француз… при спробі вилетіти з мск на злітній смузі машина що сніг прибирала - «аварія». смерть… немає чувака…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741376 вiд 2026-02-18 11:24:04

та ну про шо мова, гравцям Реала можно ВСЕ.
Як суддя при наявності ВАР зреагував на удар суперника по обличчу від Вальверде? ніяк.
а це пряма червона.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.