Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655012 вiд 2023-01-17 20:47:02"Олена Зеленська виступила на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, де представила українську формулу миру. під час виступу повідомила, що передасть делегації Китаю, а саме віце-прем'єр-міністру Китаю Лю Хе, листа з пропозиціями президента Зеленського щодо припинення війни. Цей лист вона попросила передати президенту Сі Цзіньпіну. Перша леді повідомила, що також має листи для президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн та президента Швейцарії Алена Берсе. " Якась хуйня відбувається. ну ладно не сам, не барскоє єто дело. Але ж в країні ще є Премьер, містр закордонних справ, якого це робота на секундочку … чи в нас вже монархія, і таке довірено лише особам королевської родини?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655011 вiд 2023-01-17 20:44:09Геть (Геть) № 1654977 те саме хотів спитати :)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655010 вiд 2023-01-17 20:35:16Starik (Україна, Київ) № 1654994 вiд 2023-01-17 19:32:03 Я не знаю чому По дає багато на армію. ------------------ а на х. я знати? дає? -дає! багато? - багато! а ти на х. я даєш? чи інші? а зелебобіків наведіть приклад - у них всі змі в руках, за гривню про пожертви якоїсь сосни будуть знати всі 73%. але чомусь не чути, тільки ноги розводять попід ейфелеву вежу. чому так? Пєпсік, ау??
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655009 вiд 2023-01-17 20:28:33та ж не москаль № 1655000 йобнутий чі ні то таке, питання дискусійне, ми усі трохи того, після року війни … але саме цікаве шо він сам мешкає у порядній Німетчіні, а нам тут пропонує лайно імені якогось хуйлака :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655008 вiд 2023-01-17 20:25:40Одесское общевойсковое, факультет военных переводчиков - ахуенное образование в области культуры. Младший лейтенант после 1 курса, годовая стажтровка переводчиком по профилю.. потом доучивание всего понемногу..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655007 вiд 2023-01-17 20:25:07Я розумію чому пепс дроче на арестовічя. Бо той в той живуть в парадигмі русково міра. Один свідомо, інший - не дуже. Чого тільки варті багаторічні дрочі тут на масовий лай і якісь ватні корєфани з Німеччини, там диригенти якісь русняві та інгі невідомі русопідари
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655006 вiд 2023-01-17 20:18:11орєстовєчь є вправним 3.143доболом, але по суті - постсовячий мурзік, який не має належного освітнього та культурного підгрунтя для того, щоб запропонувати бачення майбутнього країни. Відповідно, його розмірковування на цю тему небагато чим відрізняються від теревенів васі біля пивного ларька.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655005 вiд 2023-01-17 20:17:56Ось тут першоджерело на переклад цього скоріше публіцистично-світоглядного матеріалу від Купера. Купер пише англійською (а варто щоб ще німецькою на німецькомовні країни) тому деякі постулати для нас аксіоми, а він просто доводить всім хто не в курсі Том Купер. Війна в Україні 5 січня 2023. Частина 1
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655004 вiд 2023-01-17 20:11:53«майбутня модель України версії Арестовича»: ««У нас дуже багато хто в Україні хоче побудувати велику країну з маленькою культурою. Маленькою уніфікованою культурою, яка годиться для дуже маленької моноетнічної держави типу Угорщини. Але Україна — це не така країна. У нас полікультурна країна». Арестович сказав, що поки він в Україні «щось означає», він не дасть збудувати національну українську державу.»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655003 вiд 2023-01-17 20:08:06У Фейсбуці знайшов публіцистичні підсумки 10 місяців війни від Тома Купера. Том Купер. Війна в Україні 5 січня 2023. Частина 1 January 05, 2023
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655002 вiд 2023-01-17 20:00:59Геть (Геть) № 1654977 те саме хотів спитати :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655001 вiд 2023-01-17 19:59:58 Бaтий № 1654971 трoшeчки фaктiв, для крaщoгo рoзумiння мaсштaбiв As of October 9th, SpaceX CEO Elon Musk said that there are around 25,000 Starlink terminals in Ukraine. In its September letter, SpaceX asked the Pentagon to pay for additional Starlink terminals requested by Ukraine, as well as pay for ongoing service costs. It estimates that these could amount to $124 million between now and the end of the year, and almost $380 million for a full 12 months. Poland has reportedly paid for almost 9,000 terminals and the US has provided nearly 1,700, according to CNN. Shakhtar Donetsk's president Rinat Akhmetov has donated $25 million of the fee received by Chelsea for the transfer of Mykhailo Mudryk to the «Heart of Azovstal,» a project aimed to help families of fallen soldiers in Ukraine.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1655000 вiд 2023-01-17 19:58:53PEPSI (Merkury) № 1654996 ти точно Пепсі? мені здається якийсь єбанутий на всю голову під твоїм ніком пише. напевно вже давно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654999 вiд 2023-01-17 19:58:15Циганков до мишей. Якась команда пивзаводу з м. Жирона і постер з рекламою пива Ештрелла.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654998 вiд 2023-01-17 19:57:49sk (здалеку…) № 1654968 вiд 2023-01-17 16:10:38 Дуже гарно сказано! Візьму собі на озброєння
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654997 вiд 2023-01-17 19:56:34Як ви заїбали оцим обов'язковим протиставлянням Зе і Пороха! Можна ж, курва-блять-нахуй критикувати/хвалити Зе чи когось з Зе команди і не згадувати Пороха. І навпаки, критикувати/хвалити Пороха і не згадувати обов'язково Зе! Вибрати якісь інші, більш об'єктивні критерії. В історії будь-який час і ситуація унікальна, унікальний набір рішень, які доводиться ухвалювати. Тому таке протиставлення не тільки антиконструктивне, воно інтелектуально нікчемне. Заїбали!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654996 вiд 2023-01-17 19:47:20Порох хороший? Ну-ну. Імґо, якби на місці Зелі зараз був хтось інший, а тим паче Порох, зараз би від України нічого не лишилось. Прекрасно можу собі уявити Пороха, який втік 24-го у якусь Францію і керуючого звідти залишками армії, і вимолюючого Мінськ 7.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654995 вiд 2023-01-17 19:43:17ironbelly (LMW28IF) № 1654989 мені майбутня модель України версії Арестовича імпонує, все інше - не цікавить. За бажання у будь=кого можна знайти нехорошу фразу, навіть у тебе :-). Було б бажання.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654994 вiд 2023-01-17 19:32:03Я не знаю чому По дає багато на армію. Але якщо він ще сподівається та це підвищує його мотивацію, то нехай вірить у своє президентське майбутнє. Маю надію що плюси від цього перебільшують мінуси.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654993 вiд 2023-01-17 19:28:23 Enot № 1654973 100%
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654992 вiд 2023-01-17 19:26:05sk (здалеку…) № 1654967 майже 20 років тому те саме писали про Зінченко. і шо? написати можно що завгодно…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654991 вiд 2023-01-17 19:25:26PEPSI (Merkury) № 1654984 вiдмiняти сaлaд oлiвьє нe трeбa, aлe нaвчити oригiнaльнoму рeцeпту :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654990 вiд 2023-01-17 19:24:48акуенный глюк флайтрадара https://www.flightradar24.com/SBI2156/2ee1c721
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654989 вiд 2023-01-17 19:22:01PEPSI (Merkury) № 1654984 Краще будувати країну згідно порадам Арестовича. Там більше логіки і здорового ґлузду. ____________ Яких порад? Цих? ++++++ Советский Союз лучшее, что было в истории! Ничего лучше Советского Союза мы пока на этой территории не придумали! +++++++ То або визнай, що ти довбограй, або сходи нахуй.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654988 вiд 2023-01-17 19:11:11Yorik № 1654985 частково будувалася, але вічних-хуїчних поки що з країни так і не випиздили, навіть піздюлєй не дали і партбілєт не забрали :-).
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654987 вiд 2023-01-17 19:09:29Той, хто закликає слухатись Арестовича - або ідіот, або ворог.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654986 вiд 2023-01-17 19:07:16Гетманцев ще місяць тому казав, що за рахунок іноземної допомоги фінансується 40% видатків держбюджету:https://glavcom.ua/longreads/danilo-hetmantsev-40-vidatkiv-derzhbjudzhetu-ukrajini-pokrivajut-mizhnarodni-partneri-895071.htmlТепер вже кажуть, що близько 50%:https://lb.ua/economics/2023/01/17/542849_blizko_50_vitrat_byudzhetu.htmlхз, це динаміка така чи різниця у методиках підрахунку.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654985 вiд 2023-01-17 18:59:21PEPSI (Merkury) № 1654984 Так така країна досі й будувалася, нє?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654984 вiд 2023-01-17 18:55:07поясню: відмінити в Україні любителів олів "є, як пропонує умовний вічний-хуїчний, це значить пряма втрата половини країни і дуже скоро кордони країни будуть у межах Львова. Краще будувати країну згідно порадам Арестовича. Там більше логіки і здорового ґлузду.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654983 вiд 2023-01-17 18:50:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1654866 то сарказм був, і підйобка :-). За Україну без срачів, чорних рад, довбограїв і вічних-хуїчних! Пардон за тавтологію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654982 вiд 2023-01-17 18:31:5711 000 метрів мається на увазі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654981 вiд 2023-01-17 18:29:31посмотрел, как Жуляны. Полоса 2400, перон на 12 бобиков, два конкорса посадочных на 4 саиолета..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654980 вiд 2023-01-17 18:22:25ну, давно, не давно.. лет шесть, 2017 год наверно крайний раз..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654979 вiд 2023-01-17 18:21:11Nycolas № 1654972 ---- Байрактари дуже вразливі виявилися. Мабуть їх використовують не в тилу ворога, а тут більше до лінії фронту, де нема польотів літаків або ППО. Хотілося б що б я помилявся. Новий Байрахтар, що на 11 000 км піднімається, ото цікаво.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654978 вiд 2023-01-17 18:20:27ага, уже постороили.. Ну флаг им в руки.. А то ж бля, стояли на паспортном часа два.. А погранец был один..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654977 вiд 2023-01-17 18:08:53Batyj № 1654975 вiд 2023-01-17 17:54:58 Ти давно у Жироні не був)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654976 вiд 2023-01-17 17:59:30Батий, та є там все. Може не архітектурний перл, але вистачає для 1.9 млн пасажирів на рік. https://www.airports-worldwide.com/spain/girona_spain.htm
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654975 вiд 2023-01-17 17:54:58блин, да в той Жироне даже аэровокзала нет в аэропорту. Вышка КДП и зал для прохода пассажиров на первом этаже этого КДП.. Нищета..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654974 вiд 2023-01-17 17:40:11та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)№ 1654956 вiд 2023-01-17 14:58:56да. Я хоть и вырос в дыре, но привык к большим городам. Владивосток, Киев, НьюЙрк..В Жироне бывал пару раз проедом в Андорру.. Средневековый городок.. Машины современные и рекламу убрать - 16 век. В центре на бульваре деды щарики бросают в дырку в земле.. Машины останавливаются пропустить дедка, который не торопять швендит за вылетевшим шариком..Да там ебануться можно со скуки..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654973 вiд 2023-01-17 17:36:14Batyj Це чудово. Але Порошенко це минуле, не майбутнє. Це мають зрозуміти всі і в першу чергу він сам.