Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654972 вiд 2023-01-17 17:29:19https://m.censor.net/ua/video_news/3393929/rosiyiskyyi_tank_vybuhaye_pislya_vluchannya_boyeprypasu_skynutogo_z_drona_video --- Щось нема останнім часом відео з байрактарами. А це схоже не аін
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654971 вiд 2023-01-17 17:21:31№ 165486я не вижу «кто еще» в соспоставимых объемах. Вот вчера только 80 старлинков на передок. С оплаченной эксплуатацией. Кто еще что-то подобное?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654970 вiд 2023-01-17 16:44:02Foreign Minister Schallenberg said that the West should remember that the war will end one day, Russia will «remain a part of European history and culture», and therefore «it is important to maintain a sense of proportion» and «not to bend the ropes» in confronting it now. ---------- о. австрійці прокинулись. нінадаабіжать хуйластанців…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654969 вiд 2023-01-17 16:22:41нам офіційно підтвердили 14+14 танків 20го рамштайн (давно його не було, хотілось би щоб багато того-що-потрібно відгрузили) ну і хуйло завтра хоче щось «страшне» свому народу сказати
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654968 вiд 2023-01-17 16:10:38The President of Serbia called on the Russian Federation to stop recruiting Serbs for the war against Ukraine, — Reuters. -------- спочатку ми дружимо з підарасами, а потім просимо щоб вони нас не ї-бали в жопу… ну таке собі…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654967 вiд 2023-01-17 15:48:51Брати Капранови @BratyKapranovy · 43m Якщо ми їх навчимо іти у відставку, коли обісралися, це вже буде непогано. І тут Арестович - перша ластівка, а точніше, перший дятел. -------- дотепно :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654966 вiд 2023-01-17 15:45:39sk (здалеку…) № 1654965 думаю що єрмак «в пєчалі» з усього цього тому що зараз «вентилятор» знову на нього повернеться «рус-агєнта» на посаді яка ні в яких законодавчих документах не прописана…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654965 вiд 2023-01-17 15:43:42Sauron № 1654957 ну тобто його і так у штаті не було… і тепер нічого не змінилось… ну, звичайно, крім того що мільйон українців «прокачали» скіли в інтернет срачах… :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654964 вiд 2023-01-17 15:42:12olma № 1654955 в цих трансферних грошах (якщо полізти в деталі) - чорт ногу зламає :) недавно попмліано розписував як бекхем «задарма» грає в штатах… купа нюансів в контракті. не тільки «футболки», а, наприклад, якщо вартість клубу виросте, то додаткові «бонуси» і т. п… звичайно що це не кейс мудрика, і навіть його зп «мала», що з шевою порівнювати один-в-один немає сенсу але… в б-якому випадку цей трансфер великий плюс по-моєму лейкер твітнув що для нього немає місця в основі, ну… віддадуть комусь в оренду, як було з зінченко. там у них не тут. перспективного чувака не будуть морити на лавці «роками» … віддадуть кудись щоб грав та набував досвіду…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654963 вiд 2023-01-17 15:23:03у Валенсії Кулєра, чи особливо Гандія - так, але вже 10км від моря - спека неймовірна.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654962 вiд 2023-01-17 15:19:48VVV № 1654958 не погано знаю Валенсію, як на мене клімат Барси кращий. Особливо, якщо взяти минулий рік у Валенсії (дощ березень-квітень), аномальна спека літом.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654961 вiд 2023-01-17 15:16:15непогана
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654960 вiд 2023-01-17 15:15:05«Ямалський хрест» Це місце перетину 17 магістральних газопроводів високого тиску які транспортують газ з Ямало-Ненецького автономного округу. Через це місце, розмірами 300*300 метрів, проходить майже 90% газу, що транспортується з регіону. Близько 40% електроенергії в РФ генерується за допомогою газу. На газу працюють майже всі ТЕЦ, металургійні заводи та інші великі виробництва в ворожій країні. В тому числі всі заводи, що виробляють азотну кислоту, яка застосовується у виробництві вибухових речовин та ракетного пального. Координати маленького кам'яного віку 65.358356 73.429458 не погана бавовна могла б вийти
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654959 вiд 2023-01-17 15:14:32Цікава деталь: «5 млн євро зараз, 50% від наступної виручки. Прошу не плутати з сумою наступного продажу. Поясню різницю. Якщо «Жирона» невдовзі продасть українця за 15 млн, то чиста виручка у такому випадку складе 10 млн, які вона і розділить з «Динамо», – написав Бурбас в телеграм-каналі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654958 вiд 2023-01-17 15:11:09та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1654956 ну валенсійщина за кліматом трохи краща, бо зимою тепліше, а так норм. є момент, що сєпарня вони, а так вибір непоганий.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654957 вiд 2023-01-17 15:03:28Офіс президента відправив у відставку позаштатного радника Олексія Арестовича, заявив УП прессекретар президента Сергій Никифоров.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654956 вiд 2023-01-17 14:58:56Батий а чим тобі Жирона діра? година вниз і ти в Барселоні, година вверх - у Перпіньоні. Клімат, як на Іспанію, оптимальний, гори і море, шо не так? Андора близько, монсерат.. ти, видно, балуваний.. :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654955 вiд 2023-01-17 14:38:31Знайшов графік покупівельної спроможності Євро за 20 років, https://www.statista.com/statistics/1055948/value-euro-since-2000/ З чого виходить, що 44 млн Євро в 2006 р. коли Шева перейшов в Челсі зараз приблизно коштує 62 млн. євро. Але все одно трансфер Мудрика з його 70 млн і ймовірними бонусами є рекордом по любому.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654954 вiд 2023-01-17 14:30:39Вартує 22 але дають лише 5 чи 7. І то Жирона. більше 20 це було пару років тому, після відвертого провалу останніх років які 20М. І це ще невідомо як навантаження витримуватиме. Буде цікаво подивитись шо він насправді з себе зараз уявляє. В ЛаЛіге ще 20 турів, грать і грать. О, а через тур Баса приїде, от і подивимся :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654953 вiд 2023-01-17 14:26:15Я плутаю Жерону (ісп) вона ж Жирона (каталан.) в Каталонії, там ще летовище для лоукостів до Барселони і … і французький департамент Жиронда це місцевість навколо Бордо. Удачі Віті Циганкову в Прімері!
xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654952 вiд 2023-01-17 14:21:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1654948 Будемо сподіватися, що пані Шрьодер-Кьопф вирішила більше не кохатися з паном Пісторіусом у 2022-му році, бо він прийняв остаточне рішення про передачу Лєо 2 Україні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654951 вiд 2023-01-17 14:18:11Трансфермаркет оцінює Циганкова в 22 млн євро і за цим показником він - найдорожчій гравець Жирони з великим відривом (далі йде пара гравців по 9 млн євро).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654950 вiд 2023-01-17 14:13:19Дивлюсь Жирона йде аж на 11-му місці в лізі. І має 7 ігор безпрограшну серію (включаючи нічию з Реалом на виїзді). Якби не вийшло, що там ще треба буде боротись за місце в складі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654949 вiд 2023-01-17 14:07:04Sauron [Останнi 20 месаг]№ 1654947 вiд 2023-01-17 14:05:49Кольори мʼясні, але побажаємо успіхів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654948 вiд 2023-01-17 14:06:13xliborob [Останнi 20 месаг]№ 1654944 вiд 2023-01-17 13:58:38На прізвище Пісторіус. Можливо з ним бундес почне давати кацапам хоч якогось Пісторіуса.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654947 вiд 2023-01-17 14:05:49
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654946 вiд 2023-01-17 14:04:39@DynamoKyiv · 39s Віктор Циганков перейшов до іспанської Жирони на умовах повноцінного трансферу «Динамо» отримає узгоджену компенсацію у розмірі 5 мільйонів євро та 50% від можливого подальшого трансферу гравця.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654945 вiд 2023-01-17 13:58:56Enot [Останнi 20 месаг]№ 1654943 вiд 2023-01-17 13:47:28Цей древній кацап у багатьох питаннях ніс рідкісну фуйню, але у чортах розбирався непогано ;)
xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654944 вiд 2023-01-17 13:58:38Віцеканцлер Німеччини: рішення щодо танків для України буде пріоритетним для нового міністра оборони Новий міністр оборони Німеччини у період з 2015-2022 кохався з третєю (чи четвертою) екс дружиною шрьодера.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654943 вiд 2023-01-17 13:47:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1654942 вiд 2023-01-17 13:27:57 Рузске мір детектед)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654942 вiд 2023-01-17 13:27:57Enot [Останнi 20 месаг]№ 1654936 вiд 2023-01-17 12:57:47«…Он не сатана, это он лжет. Он самозванец. Он просто черт, дрянной, мелкий черт. Он в баню ходит. Раздень его и наверно отыщешь хвост, длинный, гладкий, как у датской собаки, в аршин длиной, бурый» (с)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654941 вiд 2023-01-17 13:18:36Vichny № 1654929 вiд 2023-01-17 12:17:26 Любити чоловіків це не до мене) Але відзначити те, що його рівень вищий за рівень переважної більше українського політикуму це просто констатувати факт. Але для вкраїнчегів ненависні люди, які розумніші за них. Тому вони поровознюків наобирають повну раду знову. А потім - бідкатимуться. Так працює негативний відбір.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654940 вiд 2023-01-17 13:04:43Схоже Єнот пиздить у пацієнтів ліки, та сам їх вживає. З нормального хлопа перетворився в дегенерата.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654939 вiд 2023-01-17 13:04:43Схоже Єнот пиздить у пацієнтів ліки, та сам їх вживає. З нормального хлопа перетворився в дегенерата.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654938 вiд 2023-01-17 13:02:52до речі багато пишуть про ціну на газ в європі щось там 650 баксів коштує… пару днів назад писали що штати пропонують контракт на 10 років поставляти газ в європу по 350 (щоб добувати газ гідроразривом потрібні інвестиції - тому потрібні довгі контракти) … скоріш за все питання газу для європи вирішене. а там атомних набудують + «зеленка»
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654937 вiд 2023-01-17 13:00:54Enot № 1654933 так. і ще багато чого ми не знаємо в грудні хуйлостан виставляв ультиматуми заходу. щоб на папірці під чимось там підписались… і санкції не вводили. байден тільки розказував що як тільки хуйло полізе на україну - то він «знищить» економіку хуйлостану… так що диванні екперти і байдена в ранг «балаболів» можуть записати. так як економіка хуйлостану працює. і з рік втратила тільки 3%
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654936 вiд 2023-01-17 12:57:47Філатов взагалі назвав Арестовича Воландом)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654935 вiд 2023-01-17 12:49:53Enot № 1654934 Нє, не дотягує. А от Порошенко - точно аннунак з Нібіру.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654934 вiд 2023-01-17 12:38:53ironbelly (LMW28IF) № 1654932 вiд 2023-01-17 12:35:58 Та не стісняйся, кажи вже: маг, чорнокнижник)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654933 вiд 2023-01-17 12:36:46sk (здалеку…) № 1654930 вiд 2023-01-17 12:21:31 Хуйло зібрав війська, але Байден погодився на перемовини і війська відкликали, тому що хуйла, очевидно, умовили дипломати що зможуть домовитися з Байденом щодо України на російських умовах. І не треба буде воювати. А потім виявилося що Байден не погодиться продавати хуйлу Україну. І ще стався крах проамериканського режиму в Кабулі, що мало підняти хуйлу самовпевненість. Є дані що навіть восени 2022 року коли з'явилися дані щодо майбутньої агресії американці відмовляли у військовій допомозі.