🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 242.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741375 вiд 2026-02-18 11:12:13

VVV
№ 1741372

ок. нормальні нєрви були
звичайно «трибуни» дико себе поводились коли кидати в гравців реалу почали щось…
відкрив глянути що пишуть. маур про свою червону
-----------
Jose Mourinho on his red card and goes AGAINST the referee:

«It wasn’t about Vinícius’ second yellow… No. I was sent off because I said something very clear.»

«The referee had a note that basically said: ‘Tchouaméni, Carreras and Huijsen can’t get a yellow card! ’… Because they would have missed the second leg.»

“I told him that I’ve spent 1,400 games on the touchline, and he knew exactly who he was allowed to book… and who he wasn’t. ”

«In the end, he booked someone everyone could see… WE KNOW HOW THESE THINS WORK!»

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741374 вiд 2026-02-18 10:37:34

PEPSI
№ 1741331

Ось це вже цивілізований підхід. Але є нюанси.

Теоретично система, про яку ти кажеш, справді існувала до 1991 року. Насправді ж значна лібералізація відбулася вже з 1987. Людей, які їхали, наприклад, до родичів в США, ФРН, Канаду зазвичай випускали. Так само як і вчених. КДБ здійснювало перевірку всіх, хто отримував виїзну візу, але масового вербування вже не було - можливо, через те, що це був період Горбі, і протягом якогось часу країни Заходу не вважалися більше ворогами.

Саме тому твердження про те, що всі, хто виїхав до 1991, були агентами або завербованими - перебільшення.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741373 вiд 2026-02-18 10:27:27

Луніна звуть в АПЛ 5 клубів. Хочаааа…
У цьому сезоні Лунін провів три матчі та пропустив вісім голів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741372 вiд 2026-02-18 10:20:54

Та ну до чого тут трибуни?
«Далі Вінісіус поскаржився арбітру на те, що аргентинський гравець» Бенфіки «Джанлука Престіанні начебто обізвав його» мавпою ".
Гру було перервано, але оскільки Престіанні завбачливо прикривав рота футболкою, ніхто не зміг надати доказів того, що саме він казав. "Тому Віні зірвало дах. Він на трибуни так не реагує, звик до цієї хуйні.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741371 вiд 2026-02-18 10:19:36

зе:
Сьогодні Україна застосувала пакет санкцій проти Олександра Лукашенка, і ми значно активізуємо протидію всім формам його сприяння вбивствам українців. Будемо працювати з партнерами так, щоб це мало глобальний ефект.
-----------
штати недавно послабили санкції за те що лукашеску випустив тих кого в тюрязі тримав… там щось під 1к?
можливо єс готує якісь санкції, тому ми «синхронізувались» …

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741370 вiд 2026-02-18 10:18:38

Валерій Пекар

Пройшла інформація, що Роскомнадзор заблокував Linux. Це крутіше, ніж Старлінк.
З нетерпінням чекаємо заборони в росії українського алфавіту, бо це вплив злочинного київського режиму. В такому випадку росіянам залишаться лише Ë, Ы, Ъ та Э. В принципі, достатньо для висловлення їхніх думок.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741369 вiд 2026-02-18 10:09:13

по вінісіусу ще раз
чувак забив красивий гол
почав святкувати його як підарас
хтось крикнув: ти - чорний підарас
він образився що його чорним назвали…
ну десь так…
можливо там є якийсь підтекст, чому вінні там так не люблять?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741368 вiд 2026-02-18 10:05:35

Росія серйозно занепокоєна ризиком блокування своїх морських перевезень і розглядає варіанти силового супроводу торговельних суден. Про це заявив помічник президента РФ, голова Морської колегії Микола Патрушев в інтерв’ю виданню Аргументы и факты.

За його словами, у разі «неможливості врегулювання мирним шляхом» ВМФ РФ може бути задіяний для «прориву та ліквідації блокади» морських комунікацій. Патрушев також натякнув на можливість перевірок суден під європейськими прапорами, заявивши, що Москві «може стати цікаво, що вони перевозять і куди».
----------
торгові каравани під охороною військових кораблів… цікаво :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741367 вiд 2026-02-18 08:51:59

Дати нєгру підсрачника - це дія, спрямована на приниження, себто прояв расизму - та, відповідно, заслуговує на на жовту, а на червону. От якби нєгрові просто дали по їбалу, тоді можна було б обмежитися жовтою.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741366 вiд 2026-02-18 04:01:22



Ось тут все популярно по расизм. Суді треба було втикати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741365 вiд 2026-02-18 00:07:59

VVV
№ 1741359

Та я два матчі одночасно втикав - Бенфіку та підарів паризьких, сюди не дивився. Потім вже все одразу в перерві прочитав та поржав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741364 вiд 2026-02-18 00:02:51

зараз Вінісіус образиться шо у Отаменді є наколка з Кубком Світу, а в нього нема :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741363 вiд 2026-02-17 23:54:22

До речі судаков непогано у гру увійшов

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741362 вiд 2026-02-17 23:53:44

Ну суддя не даремно красиву зачіску зробив
Половина рішень - повна хуйня…
Замість жовтої вінні - червону мауру

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741361 вiд 2026-02-17 23:53:24

Судаков дав підсрачник Віні - жовта.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741360 вiд 2026-02-17 23:51:44

До забігу Трубіна до карного майданчика реалу залишилось 5 хв.
:)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741359 вiд 2026-02-17 23:51:04

та ж не москаль
№ 1741357
LAZY
№ 1741351
хоч би хто спитав що я пижжю таке? нє бля, мовчать. типу йобнутих краще не чіпати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741358 вiд 2026-02-17 23:47:47

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741355
«расиська образа» це тема для судового разбирательства невідомого строка і по суті не доказуємо.
А порушення правил Вінісіусом - ось воно. Було.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741357 вiд 2026-02-17 23:45:40

VVV
№ 1741345
дивився в перерві твої коменти, і вже було виникла підозра, що з моєю трансляцією щось не те :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741356 вiд 2026-02-17 23:44:25

судейка просто фееріть.
Вальверде відверто кулаком в обличча і пох.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741355 вiд 2026-02-17 23:43:51

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1741353 вiд 2026-02-17 23:22:52

У судді не було залізобетонних доказів ні в одну, ні в іншу сторону. Якщо вилучити Віні, але після гри виявиться, що була расистська образа в його бік - це буде кінець міжнародній кар'єрі судді.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741354 вiд 2026-02-17 23:26:33

щось Бенфіка ніяка зовсім.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741353 вiд 2026-02-17 23:22:52

блять, чому Вінісіус не отримав за оцей перфоменс і самостіне залишення поля, другу ЖК і не був вилучений. Шо блять, за хуйня?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741352 вiд 2026-02-17 23:20:02

А просто підарасом впадло було назвати? Нахуя таке робити?
Буде цікаво дивитись далі. Нерви суцільні.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741351 вiд 2026-02-17 23:19:47

VVV
№ 1741346 вiд 2026-02-17 23:10:39

Вінні сильний гол забив. Сподіваюсь, я вже те, що треба дивлюсь.)


Вчасно перемкнувся :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741350 вiд 2026-02-17 23:17:57

якась хуйня відбувається,
дитячий садок, ссука :(

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741349 вiд 2026-02-17 23:15:46

Віннісіус це тіп який мерзенний як зовні так і всередині.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741348 вiд 2026-02-17 23:15:26

Вінні нави-йоб-увався після забитого як підарас
Видно з трибун його назвали чорним підарасом…
Образився. Все… кіна не буде

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741347 вiд 2026-02-17 23:14:43

чорний расіст знов влаштував скандал :(
коли його вже спродають десь до арабів

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741346 вiд 2026-02-17 23:10:39

Вінні сильний гол забив. Сподіваюсь, я вже те, що треба дивлюсь.)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741345 вiд 2026-02-17 22:56:49

Ахуїти можна. це я такий довбойоб, що коментую старий матч Бенфіка - Реал? Ну хоч подивився цю ганьбу.
Треба зав'язувати з футболом))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741344 вiд 2026-02-17 22:53:51

Чуамені пенальті привіз. І це я ще не всіх довбограїв перерахував.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741343 вiд 2026-02-17 22:51:29

Voxa
№ 1741342

ну реал а-хуй-єнну кінцівку видав… могло бути 5-0
але трубін отримує 12 з 12ти… хоча в парі моментів він був просто «пасажиром» який просто дивився що м'яч мимо летить…
страшно подумати що буде в 2му якщо реал продовжить
маур повинен згадати свій коронний «автобус» :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741342 вiд 2026-02-17 22:48:41

Трубін два сейва підряд

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741341 вiд 2026-02-17 22:41:32

Захист Реалу це пиздець. Дрищ постійно десь тиняється. Ніхуя ніколи не на своїй позиції. Унікальний тип.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741340 вiд 2026-02-17 22:37:08

вже і Забарний не причина, може побачать власники і тренери.
І промовчать.
бггг

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741339 вiд 2026-02-17 22:34:55

Ну от. Мбапе. Так і живуть.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741338 вiд 2026-02-17 22:30:48

ProstoVlizPobalakaty
№ 1741337
топових. уявляєш де знаходиться Кроос, а де Чуамені. цей дятел не гідний навіть шнурки Кроосу завсязувати. Але ж простіше сказати, що тренех хуйовий, а не визнати, що треба 6-7 гравців купувати і 10 нахуй вигнати. це ж катастрофа для Переса. тому шукають того, хто типу зможе з цих баранів щось путнє зрабити. Гюлєр, бдядь, гравець основи, Хюйсен. ну це цирк.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741337 вiд 2026-02-17 22:23:43

VVV
№ 1741334 вiд 2026-02-17 22:13:39

Всі останні успіхі Реала пов'язані з наявністю в цей час у складі реально елітних «робочих конячок» в центрі поля. Зараз один Вальверде не потягне всю важку роботу, яку Модрич і Кроос виконували самі або разом з ним.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1741336 вiд 2026-02-17 22:22:40

я так дивлюсь вже і Забарний ПСЖ в захисті не заважає, але все одно мінус 2 на 20 хв


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.