sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654412 вiд 2023-01-11 17:13:16Велика Британія планує передати танки Україні, — Financial Times Ріші Сунак попросив міністра оборони Бена Уоллеса «працювати з партнерами» найближчими тижнями, щоб «просунутися далі в підтримці України, особливо в наданні танків». ------ крига скресла (с)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654411 вiд 2023-01-11 17:12:03Тут про те як турки за раз проєбали 10 Леопардів в Сирії. Їхали без підтримки піхоти, потрапили в засідку. 6 танків підбито з кацапських фаготів (конкурсів), усі постріли в бік або в зад. 3 танка підірвались на саморобних вибухових пристроях. https://www.polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/28016
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654410 вiд 2023-01-11 17:11:06теніс еліна написала що переходить в іншу менеджменську контору - космос менеджмент один із спів-власників - піке з барси бабло - катарське. пару років назад викупили права на кубок-девіса у футболі контора купила фк андора, який грав десь там в іспанському чемпіонаті водокачки, але зараз піднявся у 2гу лігу… навряд чи у цьому сезоні еліна буде грати. дитину народила 3 міс назад…
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654409 вiд 2023-01-11 16:53:44Я там написав ударні дрони, але це було як раз про камікадзе з функцією повернення. Тому трохи незрозуміло вийшло.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654408 вiд 2023-01-11 16:47:26«Зазначимо, що танкова рота зазвичай складається із трьох взводів по три танки в кожному плюс один танк командира роти. Тобто, усього 10 танків. Відповідно до стандартів НАТО, танкова рота складається із 14 одиниць».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654407 вiд 2023-01-11 16:40:48Правительство распечатало последние резервы: Минфин и ЦБ начнут продавать юани, чтобы залатать бюджет Эльвира Набиуллина и Антон Силуанов сдувают пыль с биржевых терминалов: с 13 января государство будет конвертировать последнюю доступную валюту из ФНБ. -------- англо-аналітеги пару міс назад писали що якщо хуйлостан не придумає як обійти нафтові санкції - то на початку весни у них почне закінчуватись бабло…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654406 вiд 2023-01-11 16:40:02Я в шоці від того який у нас «вінегрет» в техніці, що в артилерії, що в ппо, що в бмп/ббм. Тепер ще танки.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654405 вiд 2023-01-11 16:36:30toreo № 1654402 так. фотки від хуйлостанців «гуляли» по і-нету я сподіваюсь що притулу і ко консультують правильні люди, щоб закупали дрони які не чутливі до реб і радари пво їх не бачать… до речі Буданова питали - чи допомагає їм «народний супутник». він сказав що до них стікається масив інфи, у тому числі і з того супутника. тому не може його якось «виділити» …
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654404 вiд 2023-01-11 16:30:18sk (здалеку…) № 1654398 шарки, до речі, трохи дорогі як для такого класу бпла. імхо, флай-ай варіант, який себе класно показав. стійкий до ребу, може годинку політати на дальності 50 км. і у нас їх трохи вже є чого нема, так це дронів-камікадзе в достатній кількості і якості
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654403 вiд 2023-01-11 16:28:49Оперативний ЗСУ @operativno_ZSU · 21m Польща в рамках міжнародної коаліції передасть Україні роту танків Leopard, — президент Польщі Дуда -------- і єрмак картинки запостив…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654402 вiд 2023-01-11 16:24:28sk (здалеку…) № 1654398 вчора прослухав фронтову поплаву, там просили чмута прокоментувати кацапське фото нашого бпла шарк, який росіяни наче б поклали ребом. чмут відмовився коментувати, бо «колеги із фонду притули» дуже ревносно реагують на подібні коментарі))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654401 вiд 2023-01-11 15:18:30«Президентка Єврокомісії хоче привезти на переговори у Київ велику делегацію комісарів»---------------------Чомусь уявляється група малоприємних, набурмосених людей у будьоновках і шкіряних куртках ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654400 вiд 2023-01-11 15:17:09Навіть краще, бо гроші залишаються в українській економіці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654399 вiд 2023-01-11 14:59:51sk (здалеку…) № 1654398 ---- А БПЛА Валькирія - це ж розвідувальний тактичного рівня літачок виробництва України. Тобто вони його не придбають, а просто профінансують побудову. Що теж непогано.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654398 вiд 2023-01-11 14:27:21Волонтер Сергій Притула повідомив, що за донати українців «на помсту» фонд придбав для ЗСУ 142 дрони, серед них 50 БПЛА здатних летіти на 800 км, 50 - на 30 км і 42 - на 200 км. Залишок 565 100 грн перекидаємо на придбання чергового комплексу БПЛА «Валькірія», який допоможе нашій арті нищити ворога
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654397 вiд 2023-01-11 13:38:40toreo № 1654362 Наче Лелеки почали переробляти в ударні дрони з функцією повернення, якщо нічого не знайшов. Щодо масовості - ну побачимо, думаю виробництво це дійсно проблема, зрази та вміння наче є.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654396 вiд 2023-01-11 13:02:05CAS відхилив апеляцію російських клубів щодо відсторонення від міжнародних змагань ❌❌❌❌
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654395 вiд 2023-01-11 12:37:50Конституционный суд Казахстана отменил закон, гарантировавший Назарбаеву иммунитет от преследования и неприкосновенность его имущества ----------- як полюбляє казати хуйло: кстати, пріцідєнт уже йєсть…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654394 вiд 2023-01-11 12:28:11Kuleba confident Germany will supply Ukraine with Leopard tanks after 3-hour meeting with Baerbock. ------------- американці написали що навчання наших на петріоти займе декілька місяців… не «швидка» історія
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654393 вiд 2023-01-11 12:02:51теніс на ао провели акцію - теніс за мир топ-гравці + костюк-ястремська
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654392 вiд 2023-01-11 11:43:19Batyj № 1654391 ---- А я послухаю. Хотів поставити собі Facebook lite, але поки що встановив тільки Messenger Lite, який працює коректно. Фейс залишив повну версію.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654391 вiд 2023-01-11 10:39:23посмотрел, на ютубе есть два видоса с этой темой, говорят решено, но пиздят на таком языке, шо стрешнее между камбоджийским и арабским, что понять нихуя не могу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654390 вiд 2023-01-11 10:36:31народ, подскажите плз, почему на смарте может не запускаться фейсбук лайт?Приехал в другое место из села, тут отличный вайфай, все работает, сайты открываются, а мордокнига - говорит - проверьте соединение, вы офлайн.Уже снес, перегрузил смари, опять скачал, установилось, а открыть - та же пестня - вы офлайн. Что за хуйня?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654389 вiд 2023-01-11 10:05:17toreo № 1654362 ні. то я намагався в сарказм :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654388 вiд 2023-01-11 07:52:08Це пише військовий з -під Бахмуту, що займається там аєророзвідкою Генштаб у ранковому звіті Соледар не згадав (це перша ознака що місто ми не контролюєм, раніше в таких випадках писали «ворог має частковий успіх»). Ну ось з таких повідомлень кожен для себе може скласти картину про ситуацію в Соледарі.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654387 вiд 2023-01-11 04:27:23Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654382 вiд 2023-01-11 01:24:45 От нашо отаке писати. Їжджай до Соледару подивитися. З пн Америки ніфіга не видно, а оці інтерв'ю вилами по воді писані.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654386 вiд 2023-01-11 03:52:28Мирлшников/телеграмм: Соледар 1. Інформація від окупантів традиційно не відповідає дійсності. Вони заповнюють інфовакуум «потрібною» інфою - ІПСО 2. ЗСУ виконують поставлені задачі на 200% 3. Не потрібно впадати у «зраду» та ще й Бахмут приплітати. Бахмут - стояв, стоїть та буде стояти. Прорвемося! _----------- Этому источнику я верю.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654385 вiд 2023-01-11 03:10:56Vichny № 1654384 ???
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654384 вiд 2023-01-11 01:53:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654382 вiд 2023-01-11 01:24:45 При всій повазі. Будь ласка, утримайся від терміну «ми», «нас» і т. п., коли описуєш подібні речі. Можна замінити на «наші», «наших», тощо. Дякую за розуміння
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654383 вiд 2023-01-11 01:25:48A Ukrainian soldier fighting in the eastern town of Soledar told CNN that the situation is “critical” and the death toll is now so high that “no one counts the dead”.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654382 вiд 2023-01-11 01:24:45klirik № 1654381 oскiльки пoчaли вживaти тeрмiн «пiррoвa пeрeмoгa» пo вiднoшeнню дo Сoлeдaрa, знaчить з вeликoю ймoвiрнiстю нaс звiдти видaвлять пoвнiстю скoрo.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654381 вiд 2023-01-11 01:00:44Раджу сприймати новини з Соледару з песимістичного боку, тоді не так болісно буде морально Нам, як звичайним громадянам, болить за захоплені і знищені міста. У військових трохи інший погляд на ці речі. Просто наскільки Бахмут/Соледар важливий стратегічно з військової точки зору мені невідомо.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654380 вiд 2023-01-11 00:32:08пишуть, що фотка, де вагнерівці ніби в соледарських соляних шахтах, не відповідає дійсності. а фото зроблене в іншому місці. ну, кацапи вже багато разів «брали» соледар
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654379 вiд 2023-01-11 00:24:02Nevropatolog № 1654365 «Купер сьогодні» -------------------- об. єктивно, нашим воєнкорам варто перестати писати про те, що з того боку воює м. ясо, яке кидають на забій, а з нашого - героїчні сонечки. у нас дофігіща бардаку, поганого управління і координації та і просто втечі окремих підрозділів з позицій (не дарма з. явився відповідний закон, хоча важко засуджувати людину, що вона панічно боїться смерті). але насправді це нормально. варто подивитися на всю цю фігню в україні, яка тримає нас найбіднішою країною європи, корупцію, слабкі інституції, бездарних чиновників, монополії і т. д. чому в армії буде інакше, якщо армія - зріз суспільства. і так сили оборони творять дива, з огляду на все. при цьому, я так розумію, на осі бахмут-соледар з нашого боку ми постаралися виставити не найгірші частини з тих, що є. але і з того боку, очевидно, вчаться воювати. машовець пише, що здача соледара не принесе нам оперативних складнощів, бо за ним побудовані укріплення. хоча є і інші думки. мені мучить інше питання: чи не є з боку кацапів активізація на соледарі намаганням відволікти від іншого напрямку удару. хез де. може на харківск область, а може південніше. може і ні. може тут вони підтягли, щоб дотиснути саме в напрямку краматорська. можна допустити, якщо наші вистоять в солідарі ще тиждень-два, то очевидно кацапи пройдуть наступальний пік, і на певний час будуть вимушені зупинити наступальні операціїю кацапен журнашлюхи пишуть, що соледар вони вже взяли. але станом на вечір сьогодні - лише частину. молимося за наших
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654378 вiд 2023-01-10 23:56:40Туреччина наприкінці 2022 року розпочала негласні постачання для ЗСУ касетних снарядів виробництва США. Про це з посиланням на обізнані джерела пише Foreign Policy. --------- форін полісі міг би і не пиз. діти, як вже взнав
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654377 вiд 2023-01-10 23:30:08ну і хуй з ним
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654376 вiд 2023-01-10 23:26:07Igor Burbas ? Віктор Циганков залишить «Динамо» вже до кінця цього місяця. Це оптимальний варіант для обох сторін, які не дійшли згоди у питанні продовження співпраці.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654375 вiд 2023-01-10 23:16:14Памʼятаєте наш удар по Лантратівці біля кордону з рф? OSINT каже, що загинуло 80 людей, але не військові, а цивільні контрактори, які допомагали русні будувати укріплення. Чудово, най буде. https://twitter.com/kromark/status/1612852512838807557
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654374 вiд 2023-01-10 22:52:07Sauron [Останнi 20 месаг]№ 1654369 вiд 2023-01-10 22:19:15Ну власне хз, наскільки впливовими вони зараз є. Це - колишні люди, а ті, хто нині при владі, настільки відверто не висловлюються (хоча і зрозуміло чому).
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654373 вiд 2023-01-10 22:32:21Ось вам гарного: Канада домовилася із США, що придбає НАСАМС у повному комплекті для України. Моє розуміння: на негайну поставку із того, що американці мають на руках.