olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654332 вiд 2023-01-10 09:46:02Основні поставки по ідеї це наслідок голосування в Конгресі, коли Зе їздив і виступав там.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654331 вiд 2023-01-10 09:38:52Є речі, про які подбали раніше, підготували або готують персонал наперед. І нам цієї роботи не видно. Факт. Та оцей ярмарок озброєння, запити України, робота дипломатів і урядів дружніх країн з постачання нам зброї - все здебільшого відбувається в режимі реального часу. Тобто я маю сумніви, що дадуть нам наприклад, в лютому 23 року 5 леопардів, і вже в нас готові 5 екіпажів, і готові підрозділи взаємодії, які вже в березні можуть конкретної пизди русні давати. Поляки в липні дали кількадесят танків радянських, і доперва частина з них брала участь у Балаклійській операції на початку вересня, та в Херсонській операції в жовтні. ЗІ А колону з кількома Бредлі на лафетах бачили в Румунії тиждень тому.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654330 вiд 2023-01-10 08:09:04olma [Останнi 20 месаг]№ 1654320 вiд 2023-01-10 00:51:01Є надія, що стосовно навчання на Патріоти і на ті самі Бредлі - це тільки оприлюднили інфу, що воно починається, а насправді воно триває вже кілька місяців. Також бажано, щоб готували не лише екіпажі, обслугу тощо, але й інструкторів, які у майбутньому самі зможуть навчати додаткове число бійців.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654329 вiд 2023-01-10 08:06:26За власним досвідом, не лише в області, але і в місті цей графік жодного стосунку до реальності не має.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654328 вiд 2023-01-10 07:34:58Причем к существующему графику отключений режим фактических отключений никакого отношения не имеет.. По часу, полтора в сутки дают часов 6 в сумме..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654327 вiд 2023-01-10 06:33:57Канада ранее уже передавала 39 Страйкеров.Зы.В селе опять жопа. Света практически нет. Целый день не было интернета и весь день телефонной связи..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654326 вiд 2023-01-10 06:32:44olma № 1654320 Ой божечькі, ніхто не задумується, один ти на дивані умний. Срочна тєлєграфіруй Залужному, Міллі та Байдену, щоб задумулись!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654325 вiд 2023-01-10 02:32:10Це я тестую вставку відео Sauron № 1654318 Дякую за канал
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654324 вiд 2023-01-10 02:29:19
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654323 вiд 2023-01-10 01:44:31i щe трoшки прo футбoл:
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654322 вiд 2023-01-10 01:24:56Мабуть таки не спайдери, а страйкери
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654321 вiд 2023-01-10 01:18:172olma Ще і обслуговувати, ну і Логістика бк. Вже про Спайдери почались розмови
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654320 вiд 2023-01-10 00:51:01З цими танками і броньою ніхто не задумується, що треба навчати людей чисто як використовувати ці бойові машини, потім управління, навчання з бойової взаємодії з іншими підрозділами. А це треба час, ресурс людей і часу.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654319 вiд 2023-01-10 00:00:48Sauron № 1654318 +
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654318 вiд 2023-01-09 23:47:14Надибав чудовий канал на ютубі. З неперевершеним гумором роблять швидкі та якісні огляди техніки, яку нам передають союзники. Ну і заодно точково закривають потреби наших військових невеликими зборами. Закликаю підписатись, бо контент справді класний. Ось сьогоднішній ролик:
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654317 вiд 2023-01-09 23:43:03Думаю, якби франки поставили б хоча б 5 Леклерів, які є справжніми танками, а не гарматами на колесах, то Шольц перстав би ламатися як дєвочка. А там й фіни/поляки/іспанці підтягнулися б з власними Леопардами.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654316 вiд 2023-01-09 23:40:33Справжні таємниці Єлисейського Палацу :-) Французький чиновник повідомив виданню на умовах анонімності, що Париж тисне на Берлін, сподіваючись отримати згоду на відправку Leopard в Україну напередодні франко-німецького саміту 22 січня, присвяченого 60-річчю підписання Єлисейського договору про партнерство. «Українці справді хочуть отримати Leopard, тому що їх багато на складах по всій Європі», – пояснив він. Оскільки виробник танків – німецька компанія Krauss-Maffei Wegmann, їхнє відправлення в Україну потребує дозволу на реекспорт від країни-виробника, тобто Німеччини. Публічно про тиск на Німеччину в питанні танків говорила Польща, чиї посадовці згадували про існування «коаліції країн», які мають танки Leopard 2. Посадовець із Франції додав, що одним із елементів тиску на Берлін була заява президента Емманюеля Макрона про постачання французьких колісних танків: вона мала на меті «було порушити табу (на відправку західних танків в Україну), щоб німці почали рухатися».
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654315 вiд 2023-01-09 22:42:33Orest Dniprovskiy № 1654312 ну формально після анонсу продавати ж тільки через пів-року почали… :)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654314 вiд 2023-01-09 22:39:492 voxa Ну, накласти купу лайна-це вже фірмовий стиль. Сосни, соски, опзж-шники… ну буде ще блогер хуєв…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654313 вiд 2023-01-09 22:14:53не однією Іванкою пишається команда, от ще блогєр є: «Офис президента назначил нового заместителя для Галины Луговой, Главы Херсонской военно-гражданской администрации. Им стал инстаблогер из Львова Роман Салабай.»
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654312 вiд 2023-01-09 21:42:10№ 1654311 за 16 років ;)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654311 вiд 2023-01-09 21:14:48On Jan 9, 2007 – Apple CEO Steve Jobs introduces the original iPhone at a Macworld keynote in San Francisco. ------ у якомусь сенсі за 15 років світ повністю змінився…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654310 вiд 2023-01-09 21:01:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1654307 так, я саме з цієї новини і копіював, але вставити слово «ескадріл. я» не вистачило духу :)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654309 вiд 2023-01-09 21:00:48 свіже. машовець про нові тактики кацапів, групи сторм замість бтгр
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654308 вiд 2023-01-09 20:41:01пробегавший (пробегавший) № 1654303 в одному порті. але той порт «основний» з балтики десь 1.5 млн барелів в день відгружали, з чорного моря - 0.5 https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-12-20/russia-s-oil-exports-collapsed-since-g-7-sanctions-began зараз пишуть що десь в 2 рази об'єм знизився… з чорного моря ердоган же ще не пропускає нафту не застраховану в топ страхових компаніях… думаю що там мільйон нюансів. потрібно дивитись в перспективі 2-3 міс, яка буде ціна та об'єми у порівнянні з тим що було пів року чи рік назад…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654307 вiд 2023-01-09 20:17:07toreo [Останнi 20 месаг]№ 1654296 вiд 2023-01-09 16:59:38На укрправді чудово написали:«…Одне із джерел видання припускає, що Британія може запропонувати близько 10 танків Challenger 2, цього достатньо для оснащення ескадрильї».Вони мабуть літають, ці Челленджери - хоча і зовсім низенько.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654306 вiд 2023-01-09 19:53:22А щодо прикордонниць, то ось справжня прикордонниця:https://life.pravda.com.ua/society/2023/01/9/252242/а то - якась силіконова підйобка.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654305 вiд 2023-01-09 19:12:45Зате маргарита - фуєвата. Їй слід торгувати у камєрчєскому ларьку, а не ухвалювати закони нашої величної держави.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654304 вiд 2023-01-09 18:59:19ironbelly (LMW28IF) № 1654301 ------ То в тебе заздрість Ну признайся собі, ти б теж Іванці просунув біля Ейфелевій вежі
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654303 вiд 2023-01-09 18:32:582olma № 1654298 Шрайк пише, що то тільки в одному порту на Балтиці. Зараз все на китай та індію продають— звідти дорожче тягти
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654302 вiд 2023-01-09 17:53:20toreo № 1654299 Спокуха, будуть вам літаки :)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654301 вiд 2023-01-09 17:49:28Перепрошую, Іванку та Маргариту. Хоча, какая разніца…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654300 вiд 2023-01-09 17:48:34Що ви все про танки та інші бронемашини. Давайте вже про Іванку та Іринку. Чи не на часі, бо дискредитація влади і кадрової політики найвеличнішого ;)
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654299 вiд 2023-01-09 17:46:38sk (здалеку…) № 1654297 фіг їх зрозумієш. адекватних причин не дати нам танки нема. і літаки. але про літаки і мови навіть нема. хоч бмп справжні дали
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654298 вiд 2023-01-09 17:18:24Sergey Fursa 29 хв · Ой Российская нефть Urals опустилась ниже 40 баксов… Российская нефть такая токсичная, что торгуется в два раза дешевле, чем эталонная марка Brent В 2 раза! Такого не было никогда… Запад нас сливает, санкции не работают…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654297 вiд 2023-01-09 17:16:44toreo № 1654296 я от не можу зрозуміти ці всі танці з бубнами навколо танків… багато хто хоче/може… але не хочуть бути першими… чи у них там якісь зобов'язання перед хуйлом? потім же все одно поставлять… взагалі якась «нездорова» активність по танкам в медіа… колись було таке по літаках, але вже про літаки ніхто й не згадує… штати тренують по 500 наших воїнів в місяць «на бредлі» ну, тобто, декілька місяців по 500 і можна прикинути що «бредлі» від штатів буде багато… а про танки тільки розмови і чекання хто буде першим…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654296 вiд 2023-01-09 16:59:38⚡️ Sky News повідомляє, що Британія може поставити Україні близько 10 танків Challenger 2 після обговорень останніми тижнями Остаточного рішення поки немає.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654295 вiд 2023-01-09 16:52:19Russia’s flagship oil is selling at less than half international prices — and way below a Group of Seven imposed cap https://bloomberg.com/news/articles/2023-01-09/russia-s-flagship-oil-is-trading-at-half-global-prices-with-tiny-pool-of-buyers?utm_source=website&utm_medium=share&utm_campaign=twitter via -------- світові ціни на нафту, скоріш за все полізуть вгору. і от тут питання до якої ціни полізе хуйло-нафта. ну і, звичайно, чим довше така низька ціна буде триматись - тим краще для нас…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654294 вiд 2023-01-09 16:45:29olma № 1654293 з 16го (наст понеділок) основна сітка зараз квали йдуть… ну дійсно, іга зараз в жіночому тенісі - топ при чому що сама по собі досить «невеликих» розмірів :) до цього в жіночому тенісі домінували «бой» -баби - ніхто нічого не міг зробити проти потужності серени й інших… перед початкому напишу «що думаю», якщо натхнення буде :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654293 вiд 2023-01-09 16:02:202 sk ---- Австралія завтра стартує? Ну ми знаємо за кого вболівати в жіночому тенісі.