sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654212 вiд 2023-01-07 02:08:31Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654209 вiд 2023-01-07 01:16:10 Sauron № 1654203 наскільки я розумію - то там проста математика вони 2 рази нарік мобілізують молодняк. 100+к за 2 місяці. ну з напрягом, з допомогою баз біларусі можуть 200к мобілізувати. ну от восени за 2-3 місяці мобілізували 300. тому 500к «м'яса» на протязі пів-року наберуть. китайці пошиють їм ватні «гімнастьорки» … хз, правда, як там зимою курс молодого бійця було в новинах що в маскві під -30 зараз вночі… в палатках в полях з туалетами «на дірку» - хз як довго можна тренуватись… до речі. а грип взагалі є? чи ковід його «прибив» і тепер і про грип вже всі забули?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654211 вiд 2023-01-07 01:58:16пробегавший (пробегавший) № 1654196 пиздець - в позитивному сенсі :) неочікувано багато всього, чого раніше не було крім танків, ще купа усього «нового» … плюс синхронно штати-німці-французи. поляки теж танки обіцяють… можливо «канікули» на заході були. і це все було узгоджено, просто анонси пішли після виходів з канікул… подивимось що буде більш цінним, наприклад про світч-блейди щось взагалі (майже) ніяких «новин»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654210 вiд 2023-01-07 01:28:19Вот тока сейчас опять совпало наличие света и мобильного интернета..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654209 вiд 2023-01-07 01:16:10Sauron № 1654203 є цiкaвa думкa щo в Крeмлi нeмaє змoги прoпустити чeрeз мoбiлiзaцiйну систeму бiльшe ~200К. Тoбтo хoєлкa в них щe тa, aлe пупoк рoзвяжeться…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654208 вiд 2023-01-07 01:09:46Sauron № 1654203 та, 100% і є ж навалом f16. game-changing weapon хоча би пілотів почали навчати. це ж не бмп, тут місяця буде мало. що проти цього? чому ні? хез
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654207 вiд 2023-01-07 00:16:48Zuni - старовинна ракета, але пишуть, що є розробка, яка дозволяє перетворити її на високоточну зброю - для цього на ракету встановлюється система лазерного наведення. Але це мабуть що дорого, тобто навряд чи всі 4 тис. ракет можуть бути оснащені чимось таким.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654206 вiд 2023-01-07 00:10:47Польща розглядає прохання України передати їй основні бойові танки «Leopard» німецького виробництва. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на високопоставленого польського дипломата. Польща має понад 240 танків Leopard, всього на озброєнні: 137 танків Leopard 2A4, 105 танків Leopard 2A5 і менше 10 танків Leopard 2PL.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654205 вiд 2023-01-06 23:49:29Геть № 1654200 нішу суперпереможних коментарів застовбили позитивні блогери із пулу подоляка. але нам же краще тверезо оцінювати ситуацію :) я і так оминаю купу дражливих тем))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654204 вiд 2023-01-06 23:41:29toreo № 1654199 Ну це ж перша партія. Сподіваюсь, будуть давати ще.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654203 вiд 2023-01-06 23:39:16Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654201 Наш ГУР МО каже, що вони оголсять нову мобілізацію 15 січня й будуть набирати 500тис. Нам зброї треба НАБАГАТО більше. І треба натівську авіацію.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654202 вiд 2023-01-06 23:38:17sk (chromebook acer 14) № 1654193 я в арті не спец, просто передаю слова наших артилеристів. кажуть, що американці не очікували такої точності від наших на тисячі пострілів, а наші кажуть, що і по півтори тисячі снарядів пішло, і ще працюємо. чим дуже дивували американців. вони, до речі, ретельно рахують, скільки ми використовуємо. і як
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654201 вiд 2023-01-06 23:28:10Nycolas № 1654189 йдe систeмнa пiдгoтoвкa дo oпeрaцiї пo звiльнeнню Укрaїни вiд рaшистськoї нeчистi…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654200 вiд 2023-01-06 23:27:55Прийшов торео та посіяв зраду)))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654199 вiд 2023-01-06 23:19:45бредлі - це дійсно гарно. якраз із того, що потрібно за словами залужного. це справжня бмп (а не списана французька розвід машина на колесах, яку називають то танком, то бмп), яка може протистояти і бмп3 (хоча у бмп3 грізна зброя) і танкам (якщо перша виявить і почне вогонь на ураження). звичайно, якщо буде оснащена повним фаршем. гармата і кулумет стабілізовані в двох площинах. так, розробка трохи стара, але цілком достатня для нашої війни. єдина проблема: їх треба кілька сотень, а дають поки 50. та, ще німці дають мардер. імхо, трохи слабша бм. але ще питання, яка модифікація. і мало теж. побачимо, коли прийде наступна партія бмп. бо цього вистачає здебільшоо лише на заміщення втрачених машин
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654198 вiд 2023-01-06 23:15:28пробегавший (пробегавший) № 1654197 вiд 2023-01-06 23:09:59 На Бредлях стоїть дві пускові для протитанкових ракет. Ті бачать танки з-за горизонту найкрутішого кацапен обладнання самих танків. Буде йобі-йобі здалеку. Не прогулянка, звісно, але щось мусить бути.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654197 вiд 2023-01-06 23:09:592OlegSh Ну там трохи спеціфічна тактика у іракців була— стояли купами. Екіпажі теж такі собі були. Ну і модифікації танків — мабуть найперші версії.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654196 вiд 2023-01-06 23:04:562sk Щоти маєш на увазі під піздицем?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654195 вiд 2023-01-06 23:03:03 Трохи інфи за Бредлі. Кажуть у Іраку у 91-му році вони знищили більше хусейнових танків ніж Абрамси
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654194 вiд 2023-01-06 22:38:55черговий транш військової допомоги від штатів -це просто пиздець якийсь… до речі французи запустили пару додаткових атомних реакторів і почали експортувати електро-егергію всередині єс. до того- імпортували. можливо це стало моментом коли макрон погодив видачу колесних танків для нас…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654193 вiд 2023-01-06 22:37:09toreo № 1654176 про 155мм арту - я в курсі коли їх тільки починали поставляти - були характеристики. в тому числі скільки пострілів ствол витримує. навіть тут обговорювали. лінь шукати. по-моєму 1350 пострілів. потім -заміна ствола. я ще звертав увагу що перші партії м777 і бк до них було +- рівно по 1350 пострілів на ствол… потім про це ніхто не писав. по-моєму канада в черговому транші передавала запасні стволи
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654192 вiд 2023-01-06 22:11:46toreo № 1654190 замість НАРів
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654191 вiд 2023-01-06 22:08:52По данным журналиста Джека Дойча, 18 самоходных гаубиц, переданных США - это «Паладины», улучшенный вариант М109 с дополнительной броневой защитой, автоматизированной системой управления огнём и навигационной системой, что значительно уменьшает время развертывания и повышает живучесть.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654190 вiд 2023-01-06 22:05:01а zuni навіщо?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654189 вiд 2023-01-06 21:56:15США офіційно оголосили про найбільший за весь час одноразовий пакет військової допомоги Україні в $2,85 млрд ▪️50 БМП M2 «Bradley», а також 500 протитанкових ракет і 250 тисяч боєприпасів до них; ▪100 БТР M113; ▪️138 HMMWV; ▪️18 САУ та 18 транспортно-заряджальних машин; ▪️️55 бронемашин MRAP; ▪️Зенітні ракети «Sea Sparrow», модернізовані під запуск із ЗРК «Бук»; ▪️Ракети для систем М142 «HIMARS»; ▪️70.000 155-мм снарядів; ▪️10.000 120-мм мін; ▪️500 високоточних 155-мм снарядів “Excalibur”; ▪️1200 155-мм снарядів дистанційних протиброньових мінних систем (RAAM); ▪️36 буксируємих 105-мм гаубиць та 95.000 снарядів до них; ▪️ракети ППО RIM-7; ▪️4000 авіаційних ракет Zuni; ▪️приблизно 2 тисячі протитанкових ракет; ▪️кулемети, снайперські гвинтівки та БК до них.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654188 вiд 2023-01-06 21:31:36Зюзя, єврей-атеїст, який вітає у традиційній релігійній формі із різдвом - це жесть. Сподіваюся, що у майбутньому освіта та еволюція суспільства приведе до сприйняття вітання із родинним святом, без релігії. Я розумію чому так зараз, але нагадує римську імперію, коли імператор вітав із Мітрою, з Астартою, з Афіною і з Юпітером, тощо, як головний жрець усіх культів країни. Без образ віруючим, але 2000 років історії, а ми все там же..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654187 вiд 2023-01-06 21:23:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1654181 вiд 2023-01-06 19:50:19 А Потім у Польщі чи Німеччині. Давно його тут не бачили)))
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654186 вiд 2023-01-06 20:41:28рeклaмa прo фрaнцузькi AMX-10 RC для Укрaїни - їздить i пo снiгу ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654185 вiд 2023-01-06 20:37:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1654166 «рузький мiр» …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654184 вiд 2023-01-06 20:35:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1654182 зaвтрa РПЦ вжe нe будe :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654183 вiд 2023-01-06 20:20:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1654181 вiд 2023-01-06 19:50:19 Потім те саме, а МП іде на хуй
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654182 вiд 2023-01-06 19:59:44«Крайній зазначив, що наразі у заповіднику не обговорюють питання можливої довготермінової оренди храмів одним з монастирів, які зареєстровані на території Лаври – УПЦ МП і ПЦУ. Водночас він наголосив, що церкви можуть подавати запити на проведення богослужінь за погодженням з Мінкультом.» в перекладі з юридичного: завтра рпц подасть заявку на богослужіння в тому ж храмі і їй не відмовлять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654181 вiд 2023-01-06 19:50:19Enot № 1654180 ну добре, може і буде, це гарно, а потім?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654180 вiд 2023-01-06 19:24:06 Voxa (м. Запоріжжя) № 1654175 вiд 2023-01-06 18:23:54 Лист -хуїст. Різдвяна служба ПЦУ в Успенському соборі буде. Це факт.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654179 вiд 2023-01-06 18:58:54Гумор від Ґіркіна: «Три сотрудника ФСБ России сегодня задержаны украинскими диверсантами под Бердянском в Запорожской области за несоблюдение одностороннего прекращения огня. Диверсанты заявили в интервью местным СМИ, что чекисты, обнаружив их при закладке взрывного устройства под мост, произвели выстрел в воздух, после чего были разоружены диверсантами при содействии местного населения. Сообщается, что нарушивших приказ президента и министра обороны нарушителей уже передали в руки украинских правоохранительных органов, а мост успешно заминирован».
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654178 вiд 2023-01-06 18:58:42
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654177 вiд 2023-01-06 18:27:48Nycolas № 1654160 як воно спрацює, неясно, але, враховуючи, що ракет до буків у нас не залишилося, будь-яке рішення буде ок
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654176 вiд 2023-01-06 18:25:31sk (здалеку…) № 1654168 але є нюанс. наші кажуть, що з західної арти, якщо ще і ствол новий, як це було на початку передачі, то кладуть в ціль навіть першим снарядом. це і про 777, і про сау. а після тисячі пострілів, на що їхні стволи не розраховані, кладуть другим пострілом. все це трохи умовно, ясна річ, але все одно. про високоточні снаряди і так все ясно. до речі, у нас в арті готуються певні рішення. якщо їх запровадять (а тут по різному бува, на жаль), то ефективність ще зросте. і швидкість зросте
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654175 вiд 2023-01-06 18:23:54Enot № 1654164 коли оцей «хуй з музею» чи хтось з зеленого кабміну, дасть відповідь на лист від травня місяці про аренду ПЦУ площей в Лаврі, тоді да, можна буде видихнути, а поки ні. на зараз ситуація «собаки на сіні»
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654174 вiд 2023-01-06 17:25:55OlegSh Ти маєш на увазі, що сеча цього кацапа могла доплисти з Києва до Дніпра? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654173 вiд 2023-01-06 17:23:45OlegSh № 1654172 вiд 2023-01-06 17:21:50 То Менделєєв)