🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 2422.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654172 вiд 2023-01-06 17:21:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654166 вiд 2023-01-06 14:36:24
бо жодного стосунку до Дніпра це нікому не відоме у світі кацапське мурло не має.

Ну як? Випускник Могилянки. Здається він ще науково вивів оптимальний градус горілки :-)

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654171 вiд 2023-01-06 16:32:53

Блдь, снарядний голод…і в мордорі… рік тому навіть уявити таку ситуацію було важко при існувавших обсягах на мордорських складах.. Так, «голод» у них і у нас дуже відрізняєтся. Але… яка ж кількість всього цого заліза тепер розвіяяна по країні… йобана русня..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654170 вiд 2023-01-06 16:32:04

«Підбиваючи підсумки 2022 року, хочу також подякувати українському бізнесу, який сплатив на 80 млрд грн більше податків, ніж у мирний 2021 рік», – додав премʼєр ".
---------------------
Гм… а це як? Мабуть час нашим податківцям і лічно Шмиглу давати Нобелівську премію з економіки.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654169 вiд 2023-01-06 16:20:13

https://www.slovoidilo.ua/2023/01/05/novyna/svit/minoborony-bolhariyi-vidmovylo-ukrayini-postachanni-zbroyi-prychyny

Зброю постачають «тихо». Можливо такі заяви лунають не для нас. Хочеться так думать

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654168 вiд 2023-01-06 16:11:52

klirik
№ 1654163
про снарядний «голод» багато хто каже
декілька днів назад рахманін на нв давай і-вью
то він сказав що західна зброя - це максимум 5-10% від загальної к-ті арти. тому нам конче потрібні снаряди радянських калібрів…
і тепер головне питання роботи наших дипломатів. де ще на складах щось залишилось. переше що згадується - болгарія з «неясним» призначенням посла…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654167 вiд 2023-01-06 16:06:51

https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/6/7383794/

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив про законність отримання Православною церквою України дозволу на різдвяну службу у Києво-Печерській Лаврі та розкрив деталі отримання дозволу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654166 вiд 2023-01-06 14:36:24

«У Дніпрі демонтували памʼятник Ломоносову»
-----------------
Невідомо, якого фуя його взагалі там ставили - бо жодного стосунку до Дніпра це нікому не відоме у світі кацапське мурло не має.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654165 вiд 2023-01-06 14:33:47

До речі, у Кошкіної інтервʼю з Епіфанієм доволі цікаве - більш жорстко висловлюється і про ануфрєя, і про кирюху та всю гундяївську секту в Україні. Раніше набагато більш обтічно та миролюбиво виступав.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654164 вiд 2023-01-06 14:25:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1654150 вiд 2023-01-06 10:14:05
Я тебе прошу) Ну навіщо русню сюди тягати?). Це - політичне питання. МП іде на хуй. А в Лаврі буде різдвяне богослужіння Епіфанія. І це не може змінити якийсь хуй з музею.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654163 вiд 2023-01-06 14:06:13

Ось тут дуже цікаве інтерв'ю Буданова, раджу послухати. Про наш дефіцит бк і у кацапів він починає розповідати з 3хв20с


Я десь вже зустрічав думку (можливо тут) що війна перейшла в стадію виснаження, той хто подалає цей дефіцит бк той і переможе

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654162 вiд 2023-01-06 13:34:27

Ну у кацапов так само проблеми з бк, окрім ракет для с300, мабуть. Буданов каже що вони задіяли усі потужності і білорусів залучили, і все рівно не витягують на 60000пострілів як було в квітні/травні. Буданов сказав що наш снарядний голод покривають 3 країни Європи

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654161 вiд 2023-01-06 13:26:24

Когда то, лет 25 назад, французские дизеля считались одними из самых надежных.

Вчера смотрел по немецкому ТВ вью одного военного эксперта, дык он сказал, что все хти танки Патриоты и тд., это хорошо, но у Украины просто драматическая ситуация с боеприпасами. Это намного хуже того что все представляют. Так как в запасов ракет и тд нет в таком кол ве у НАТО в каком их актуально Украина расходует.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654160 вiд 2023-01-06 12:21:00

США передають нам ракети Rim-7 Sea Sparrow, які наші військові можуть використовувати на модернізованих пускових установках Бук

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654159 вiд 2023-01-06 11:32:04

и еще, по мануалу, на машины рено с двигателем K4M, продающихся в бывшем сссре, ремень надо менять на 60 тысяч км. А на машинах, продаваемых в Западной Европе - на 120 тысячах. Теже самые ремни на том же самом двигателе..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654158 вiд 2023-01-06 11:25:55

№ 1654148
там есть стабилизация. Правда - только в вертикальной плоскости..

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654157 вiд 2023-01-06 11:24:35

Вчера Бредли уже были во Вроцлаве (видео):
https://twitter.com/mexic0la_/status/1610841970855014401

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654156 вiд 2023-01-06 11:19:24

кстати, движок нисан 1,6 ничем
, я щетаю, не лучче Рено К4М. Да, у него цепь, а не ремень как на рено, но цепь тянется, надо регулировать и менять натяжитель и успокоитель, что не менее хлопотно, чем менять ремень на рено. и на 120 тыс менять цепь. Зато у К4М гидрокомпенсаторы, нет проблемы регулировки клапанов

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654155 вiд 2023-01-06 11:15:00

Бензиновые двигателт нисан ставили на рено, а дизельные рено на нисан..

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654154 вiд 2023-01-06 11:13:33

2 Voxa
№ 1654151
це ніссан двигуни))) рено-ніссан корпорація спільна була. Я іздив на рено-флюєнс із таким двигуном, дійсно чудовий.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654153 вiд 2023-01-06 10:42:46

AMX-10 RC — французька бойова машина піхоти виробництва GIAT Industries для розвідувальних цілей. Також називають колісним винищувачем танків або ж навіть легким танком. У французькій армії часто називають фр. char. (Википедия).
Как видите, это совсем не танк, а БМП с оочень мощной пушкой. Ходовая - Рено. А Рено - это вам не ситроен и даже не Пежо. Рено имеет производство тяжелой колесной техники от седельных тягачей до скреперов и грейдеров. Рено - вааще-то законодатель моды на дизельные двигатели. Малые дизеля 1,5 - 2,0 сDi ставят на свои модели Мерседес, Дженерал Моторс, Мицубиши, Нисан.
Так шо французы бывают разные..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654152 вiд 2023-01-06 10:28:50

+№ 1654144

До речі, в Індії Макдональдс яловичину не використовує у меню (як і свинину), тож могли б і для казахів розробити щось відповідне, а не залежати від кацапні.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654151 вiд 2023-01-06 10:16:25

Akela
№ 1654149
да :)
але справедливості раді, там кажуть, у французів є якийсь непоганий (і) дизелтний двигун, який ще і дуже економічний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654150 вiд 2023-01-06 10:14:05

зарано схоже раділи:

«За повідомленням адміністрації музею, анонсоване» ПЦУ "богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври не має дозволу.
Під час зустрічі з представниками священноначалля і братії Лаври 5 січня в. о. генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Олександр Рудник заявив, що ніяких звернень про використання Успенського собору та Трапезного храму для проведення богослужінь з боку «ПЦУ» не надходило ".

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654149 вiд 2023-01-06 09:59:00

2 Voxa
№ 1654145
в мене теж пересторога до французського автопрому, бо іздив на такому саме пежо407 як ото в кіно))) на роботі дали. Низький, довкий звіс спереду, а ще й на 40 тип пробігу порвався зубчатий ремінь з усіма витікаючими наслідками))) хоча в жінки зараз сітроен С1, але то насправді Тойота Айго, на яку Сітроен/Пежо тільки кузов ставить. Там навіть напис на двигуні залишився тойота. От до японців в в мене довіри більше)))

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654148 вiд 2023-01-06 09:58:28

я власне мав на увазі слабеньку броню та відсутність стабілізації гармати (сама гармата до речі досить потужна). Ну і колеса.
Єдине як на мене використання: зачищають місто, наскочили на засідку/укріплення що із стрілецької зброї не візьмеш. Під'їхала хранцузька гармата на колесиках, йобнула, пішли далі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654147 вiд 2023-01-06 09:48:05

в сводках за вчора значиться збитий Ми-8, цікаво шо за наявності велечезної кількості ударних гелікоптерів оцей во робило в зоні ураження?
дивно.
може правда десь на землі прилетіло

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654146 вiд 2023-01-06 09:41:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1654144
мені просто цікаво якої там якості кацапська яловичина шо вона в тому регіоні дешевша за усіх …
де кацапи, а де тваринництво?
думаю була якась схема, яка з санкціями поламалась

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654145 вiд 2023-01-06 09:38:51

та чого ви причепились до тієї назви - танк.
Ну звісно шо воно не зовсім танк, чи човсім не танк, в широкому розумінні.
Bradley це теж не танк і Marder, але їм ми радієм :)
Для будь якої техніки, на війні знайдесь робота і діло, якшо вона справна і готова. Тим більш шо в нас з цим геть не все гаразд …

А взагалі то так, в мене теж є велика предосторга до вранцузкого автопрому :) але повно людей які їздять на Сітроєнах і нічого. А про авто від Пежо так он вроде навіть кіно є.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654144 вiд 2023-01-06 09:32:56

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1654130 вiд 2023-01-06 00:36:20

Мабуть за стандартами Макдональдса треба використовувати яловичину, а у казахів в основному баранина та ягнятина - яких вони, до речі, експортують чимало:

«За первую треть 2020 года Казахстан отправил на зарубежные рынки 322,01 тонн баранины и ягнятины. Получателями этого вида мяса стали Узбекистан, Россия, Азербайджан, ОАЭ, Иран».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654143 вiд 2023-01-06 09:29:06

Отут трохи детальніший, ніж у педії, опис цього жабʼячого бронєвічка:

https://www.keymilitary.com/article/french-wheeled-firepower

Пишуть, що у нього і броня слабенька - лише проти куль і уламків. Зате є різні фішки - зокрема, воно плаває за допомогою водометів (як і належить жабидлу), та має компʼютерну систему наведення:

"The complete COTAC fire-control system includes various sensors which provide target distance within five metres (by the range finder) and adjust aim for speed of the vehicle, angle of cant, wind speed and temperature.

In a combat situation, the gunner aligns the target with the sight, tracks the target and presses the measuring button for two-three seconds. This allows target data to be fed into the computer. Correction information is calculated in 1.5 seconds and the gunner opens fire ".

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654142 вiд 2023-01-06 09:21:04

https://twitter.com/DRatka1/status/1611073716577882114

Jak na zachodni bojowy wóz piechoty Marder 1 jest też dość ciasny, a i ergonomia pozostawia wiele do życzenia. Choć nadal jest chyba lepiej niż w BMP-1, BMP-2 i BMP-3.

Підписаний на одного з найкращих польських знавців танків і бронетехніки Damian Ratka, він «не любить» Німеччину, але намагається бути об'єктивним,
пише як бойова машина піхоти Marder дуже тісний і неоргономічний, але порівняно з радянськими БМП1,2,3 значно кращий в комплексі всього і захисту і озброєння.

Порівнюючи Marder i американський M2A2 Bradley, пише, що останній вміщує 6-7 піхотинців так само як і німецька бмп Мардер, але простора, ергономічна, там зручніше сидіти і залазити туди і вилазити.

Bradley має реактивний захист як на танках та класну броню. Гармати там теж на рівні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654141 вiд 2023-01-06 08:55:30

Отакі колісні танки на гарячому полі бою з усіма потужними протитанковими системами враження може і не такі ефективні, але для вирішення певних завдань мабуть дуже непогана штука. Вони можуть швидко виїхати на позиції як прикриття, заїхати в селище або містечко.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654140 вiд 2023-01-06 08:24:21

Заявлено знищенної техніки:
23 танка
16 ббм
13 арти
Якщо хоча б половина з цього правда то вже добре

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654139 вiд 2023-01-06 07:59:42

Україна отримає 50 БМП M2 Bradley у наступному пакеті військової допомоги від США
https://mil.in.ua/uk/news/ukrayina-otrymaye-50-bmp-m2-bradley-u-nastupnomu-paketi-vijskovoyi-dopomogy-vid-ssha/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654138 вiд 2023-01-06 07:51:26

toreo
В арміях більшості африканських країн замість танків отакі колісні французькі бронемашини. Ці або більш ранні версії.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654137 вiд 2023-01-06 02:03:33

~109720+810
втрати рашки В ОСОБОВОМУ СКЛАДІ - це вбитими та пораненими.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654136 вiд 2023-01-06 02:02:32

колісний танк - хуйня.
Бо це не танк. Техніка для Африки. Але і за це дяка.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654135 вiд 2023-01-06 01:54:27

у німеччині не все так просто.
Сім "я з 4 персон (2 дорослих + 2 дітей) отримує 1600-1700 євро/місяць, + 500 євро дитячих/місяць.
Разом: 2200.
Десь заробити такі ж гроші, розпочавши з нуля не так просто.
Тому для багатьох настає дилема - йди працювати, щоб не сидіти вдома, чи нуйогонах.
Люди є всякі.
Є ті, що пішли працювати.
Є ті, що підробляють.
Є ті, що сидять вдома.

Так як класична ситуація з біженцями це, коли тато - в україні, а до Німеччини приїхала лише мати з дітьми - то більшість сидить вдома, без варіантів. Рідко коли мати працює, таких випадків не більше 5 %.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654134 вiд 2023-01-06 01:30:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1654124

«Лондон предоставит Киеву вооружение, которое может нанести решающий удар по российским целям на расстоянии»
--------------

на днях чмут казав, що знає випадки, коли наші випускали в одну ціль п. ять ескалібурів, і жоден не розірвався :))

я ще подумав, ну, хоча б як болванка прилетіло куди треба? теж ураження ж?)

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1654133 вiд 2023-01-06 01:26:06

klirik
№ 1654111

співчуваю щодо сусіда ((

найгірше, що ці підарси слуг-уродівські навіть після війни не будуть відповідати за свої помилки, через які загинуло скільки українців


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.