toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654132 вiд 2023-01-06 01:21:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1654122 це не пародія на танк. це - взагалі не танк. ніяким боком не танк. до речі, гармата амх-10 не стабілізована. це означає, що стрільба ведеться лише стоячи. як і належить бтру. в наших умовах така собі особливість. ну, я стріляв з бтр-80 і в русі, але там кулемет стріляє чергами, а попасти в мішень треба хоча однією кулею. та і на стрільбах машина йде на мінімальній швидкості, фактично повзе, причому по рівненькій дорожці, відсипаній гравієм. в реальних умовах стріляти на ходу нема сенсу. тим більше із гармати. а ще постріли до неї - специфічні. тобто, не уніфіковані. колеса. особливо зараз важкувато буде з ними по полях і посадках. ну і якщо осколки від оф снарядів броня витримає, то колеса - навряд чи. але і переваги колісного шасі - швидкість, моторесурс і витрати пального. на бмп по району не поганяєш. кажуть, що французи робили цей бтр для застосування не в європі. швидше - на заморських територіях. наприклад, десь в африці, або в якомусь іраку. дощів там мало, багнюки - теж. і не передбачалося, що їм протистоятимуть не те що танки, а навіть бмп. швидше - пікапи. але нам крутити носом не доводиться. нам будуть скидати морально застарілу броню, яка йде на списання. і за те будемо дякувати. аби оснащення було б сучасне висловлюють думку, що амх-10 - добре для резерву і підкріплення при прориві оборони противника (ну, ще для засад). але щоб був прорив, треба відповідну бт техніку. ті ж танки, куди без них, і бмп.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654131 вiд 2023-01-06 01:17:27sk (Samsung Galaxy tab a) № 1654128 вiд 2023-01-06 00:27:13 Німці - логічні/механічні/меркантильні з відчуттям власної моральної переваги. Наразі колективна мораль хромає, після обсеру остполітік меркель, але все одно все за покроковою інструкцією.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654130 вiд 2023-01-06 00:36:20Batyj № 1654127 ось як пишуть: "Официальная причина закрытия — ограничения в поставках. Ранее Bloomberg писал, что речь идёт о мясе: Food Solutions KZ закупал мясные котлеты у российских поставщиков, после введения санкций ему это запретили. Перестроить поставки не удалось из-за высоких цен других производителей по сравнению с Россией. В итоге рестораны стали работать в убыток. Стоит также отменить, что владелец франшизы в Казахстане (а заодно родственник бывшего президента Назарбаева) Кайрат Боранбаев был арестован по делу о растрате. Тем не менее, франчайзинг может возобновить деятельность. "
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654129 вiд 2023-01-06 00:30:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1654122 прo Брeдлi вжe тиждeнь-другий гoвoрять…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654128 вiд 2023-01-06 00:27:13Геть (Геть) № 1654101 Рівно тоді коли у німців залежність від хуйло газу, нафти, вугілля- нуль
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654127 вiд 2023-01-06 00:05:33сюр какой-то: McDonald's виходить з ринку Казахстану через обмеження в постачанні російського м'яса.. На мой взгляд, в Казахстане кроме мяса так и тет ничего съедобного. Ну, может яблоки под Алматой..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654126 вiд 2023-01-05 23:35:56Просто проаналізували ситуацію, почитали Залужного в Економісті, і вирішили дати Україні озброєння, щоб на весну можна було би зробити якийсь рішучий наступ. І потрясти Х=стан і Хла
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654125 вiд 2023-01-05 23:34:18Уолес казав кілька тижнів тому про це. Чекаємо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654124 вiд 2023-01-05 23:32:14«Лондон предоставит Киеву вооружение, которое может нанести решающий удар по российским целям на расстоянии», – Министр иностранных дел Великобритании Джеймс Клеверли.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654123 вiд 2023-01-05 23:14:59Та ну. Не буває таких співпадінь. Ясно ж, що західні лідери домовились передати нам більш серйозну бронетехніку. Макрон, мабуть, витяг короткий сірник, тому йому випало казати про це першим.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654122 вiд 2023-01-05 23:11:11ну давайте думать так - якби не було вчоршньої заяви про ці французькі специфічні танки, не було б сьогодні про Bradley і Marder.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654121 вiд 2023-01-05 23:06:382Jen № 1654119 Ну не пародія. Це зброя яка робилась для окремих умов. Це не танк, але й не пародія.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654120 вiд 2023-01-05 22:53:27Не забуваймо про 90 шт Т-72, які нам модернізують зараз.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654119 вiд 2023-01-05 22:49:37AMX-10 RC це звичайно пародія на танк, ну але хоч щось
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654118 вiд 2023-01-05 22:44:42Вже занйшов: США мають намір надати Україні бойові машини піхоти Bradley, а Німеччина - БМП Marder та додаткову батарею ЗРК Patriot. Про це йдеться у спільній заяві для преси після розмови між президентом США Джо Байденом і канцлером Федеративної Республіки Німеччина Олафом Шольцем, яку поширив Білий дім
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654117 вiд 2023-01-05 22:33:06Sauron № 1654116 ну офіційно тіки французи про своє сказали. Bradley вроде як завтра в пакеті допомоги.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654116 вiд 2023-01-05 22:19:59Bradley хіба оголосили?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654115 вiд 2023-01-05 22:12:26Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654113 та 100%. я завжди кажу, що, при всіх претензіях до обамів-байденів і шольців за недостаню військ допомогу, наш нарід розплачується за власну глупість. на жаль, платимо кров. ю найкращих свої людей
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654114 вiд 2023-01-05 22:03:19за вчора-чьогодні оголосили: танки AMX-10 RC і БТР Bastion БМП Bradley БМП Marder і + Patriot непогано шось прорвало. Вони напевно думають шо ми Вечерю і досі 7.01 празднуєм :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654113 вiд 2023-01-05 21:58:23toreo № 1654109 задньою думкою… якби в 1991 взяли курс нa НAТO як прибaлти, тo мoжe б i вiйни нe булo б… хoчa нaрoд був нeгoтoвий…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654112 вiд 2023-01-05 21:58:19не здивуюсь шо оті дописувачі, які мені отут з піною у рота роззказували в позаминулому році про користь від гараних доріг і як добре автобан від Криму до ЗП, і зараз так думають … шо ви дивуєтесь Курбакову, який на цьому збагатів.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654111 вiд 2023-01-05 21:50:50toreo № 1654109 --------- Ну зелена сцаніна у очі вона така, для того телемарафон і створювали. Тільки мого сусіда по дачі 3 березня нажаль гарна дорога не врятувала, його якраз на неї і вбили. Досі спалений остов машини біля заправки стоїть.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654110 вiд 2023-01-05 21:50:27Papka № 1654105 тобто з цієї хвилі військ допомоги десь на механізовану бригаду озброєння набереться. ясно, що окрему бригаду формувати ніхто не буде. і, швидше за все, розійдеться по різних бригадах, щоб позакривати дірки. але добре, бо нам давали мрапи переважно, а для вогневих атакуючих дій вони не призначені. та і в організації вп в обороні теж важко.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654109 вiд 2023-01-05 21:43:34слухав радіо нв. десь близько 18:30 був який хрєн від влади наче, чи кубраковський, чи шмигалівський, неясно, бо не почув прізвище. так розповів тузову у студії, що то добре, що мілярди вкидалися у дороги, замість ракет, бо, бачте, якраз коли кацапи вдерлися в україну, то гарні дороги стали в нагоді українцям, бо вони швидше евакуювалися. а ще тому, що саме такі дороги довзолили швидше евакуювати поранених, а там кожна хвилина важлива. гівнюки, блін. ну і дмитро тузов йому піддакував. каже, що і він наче як чув від військових, що це було важливим для вивезення поранених. бляді, що сказать. якби вкладалися в ракети, то менше б довелося евакуюватися. а якби почали готуватися до вторгнення із білорусі, то і бучі б не було
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654108 вiд 2023-01-05 21:41:35Велика Британія теж може надати танки Україні, заявив британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі Льод тронулся? … :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654107 вiд 2023-01-05 21:41:04“President Biden and Chancellor Scholz expressed their common determination to continue to provide the necessary financial, humanitarian, military and diplomatic support to Ukraine for as long as needed. To this end, the United States intends to supply Ukraine with Bradley Infantry Fighting Vehicles, and Germany intends to provide Ukraine with Marder Infantry Fighting Vehicles. Both countries plan to train Ukrainian forces on the respective systems, ” the White House statement said.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654106 вiд 2023-01-05 21:39:59Ще одна батарея Patriot - дуже круто! Будемо сподіватись, що за Бредлі з Мардерами підуть Леопарди з Абрамсами… Ну і за F-16 тримаємо кулаки :) І в наступному транші США ніби додаткові HIMARS мають надати, що також круто.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654105 вiд 2023-01-05 21:33:262 toreo № 1654104 Розглядають від 20 до 40
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654104 вiд 2023-01-05 21:30:23Геть) № 1654101 а скільки мардерів?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654103 вiд 2023-01-05 21:16:09«Россия должна покинуть оккупированные территории — только тогда у нее начнется «временное перемирие»», — заявил Подоляк. Тобто коли кацапи підуть, то буде ТИМЧАСОВЕ перемир`я. Наступний крок: зловити хуйло щоб відвезти до Гааги? :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654102 вiд 2023-01-05 21:12:02№ 165409950 БМП - полубригада (полк) и на том спасибо..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654101 вiд 2023-01-05 21:07:26Німців прорвало: мардери і одну батарею Патріот дають. Оголосили. Шольц Байдену дзвонив і народив по тому декларацію.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654100 вiд 2023-01-05 21:07:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1654099 нарешті
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654099 вiд 2023-01-05 21:00:03Reuters: США вже завтра, 6 січня, оголосять про новий пакет військової допомоги Україні, до якого увійдуть бойові машини піхоти M2 Bradley. Очікується, що у пакеті будуть 50 таких БМП.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654098 вiд 2023-01-05 20:49:32Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1654094 вибач, не хотів образити жодну собаку))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654097 вiд 2023-01-05 20:36:57ігаль лєвін Французский адмирал Эрве Блежан озвучил собственные данные по потерям ВС РФ с начала полномасштабного вторжения в Украину по состоянию на 16 ноября: не менее 60 тысяч солдат убитыми, с учетом раненых это доходит до 250 тысяч общих потерь в живой силе. Также ВС РФ потеряли около 60% танков, 40% бронетранспортеров и 20% артиллерии, а также выпустили 70% дальнобойных ракет. Потери Украины оценить сложнее, они точно меньше потерь оккупантов, хотя и тоже довольно значительны. На данный момент, по словам адмирала, война находится в фазе истощения, а потому очень важно заменять и ремонтировать уничтоженную и подбитую технику ВСУ для обеспечения украинской победы. ——— не маю ніяких верифікованих даних про кацапські втрати, але можу припустити, що ця цифра - 60 тис - виглядає релевантніше, ніж наші офіц дані. хоча наші дані мені звісно подобаються більше :)) проте 100 тис вбитими - це вже було б тисяч під 300 виведених із ладу. причому, гинуть же на 70-80% ті, хто на полі зі зброєю. зараз на нашій території тисяч 150+ кацапів. навіть з мобілізованими загальна цифра так собі. хоча можливо, що наші ліквідовані - це і вбиті, і важкопоранені. тоді цілком може бути. а ще ж були корпуси лднр. чи рахують їх експерти як представників ров, хез. а вони крові попили нам багато ну, чим більше дохлих кацапів, тим краще
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654096 вiд 2023-01-05 20:35:21bubiko № 1654091 ну так це очевидно ж. Невже є такі, хто приїздить і думає шо там його хтось чекає і запропонує посаду директора :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654095 вiд 2023-01-05 20:18:56 Voxa (м. Запоріжжя) № 1654093 я б скaзaв щo в тeбe нaвпaки - зaслiплюючa любoв дo пaпєрeднiкa нe дaє змoгу дивитися твeрeзeми oчимa нa нaступникa i чaстo шукaєш тoгo чoгo нeмa ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654094 вiд 2023-01-05 20:15:19toreo № 1654090 ну пo пeршe, цe нe сoбaкa… a пo другe, пeрeвiряємo чи прoкидaється трoхи рoзум :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1654093 вiд 2023-01-05 20:13:24Nycolas № 1654087 ну чому зрозуміло - ненависть до попередника, яка тепер вимагає знайти хоч якийсь плюс у наступнику. Так буває.